Pravčická brána
Úvodní stránka | Foto významných energetických míst | Světelné energetické koule

SVĚTELNÉ ENERGETICKÉ KOULE

    Kdo by neznal menší nebo větší duhové kotoučky světla, které se v posledních letech objevují na digitálních fotografiích, ale běžným zrakem jsou obvykle neviditelné. Tímto jevem se již léta zabývá řada badatelů. Uvádím citaci z úvodu článku Jaroslava Chvátala: Tajemství světelných koulí ze 17.4.2001 na webu Osud.cz (článek je přístupný pouze zaregistrovaným čtenářům Osudu): 

    "Fenomén světlených koulí je jedním z nejzáhadnějších a nejrozšířenějších událostí na této planetě. Především v posledních letech byly tyto tajemné koule viděné na mnoha fotografiích, video snímcích, ale také prostým okem stovek svědků. Různé zdroje tento fenomén označují jako projekce Duší, energii mrtvých osob, mimozemšťanů, andělů či jiných forem života. Je ovšem také možné, že celá řada těchto úkazů je ve skutečnosti pouhou fraškou a nejapným žertem. Skeptici ale popírají jakoukoliv spojitost s výše uvedenými možnostmi a nejčastěji operují s tvrzením, že tato zjevení jsou způsobena vzdušnými částečkami blízko fotografického objektivu. Jedná se především o prach či drobný hmyz a nebo se může jednat o celou škálu chyb v optické části fotoaparátu. Všechny tyto věci mohou za jistých okolností prý vytvářet falešnou představu světelných koulí a jim podobných zjevení."

    Na těchto stránkách vyjádříme i náš názor na tyto světelné jevy z pohledu Nové duchovní cesty, který jsme získali při duchovní komunikaci. Na odkazech najdete tři nezávislé duchovní komunikace s Přírodou. I Příroda, stejně tak jako člověk, má své duchovní úrovně. Různí lidé proto mohou rezonovat s odlišnými duchovními hladinami Přírody. Jejich komunikace se proto liší v detailech a způsobu pohledu na situaci. A vzájemně se tak doplňují a poskytují komplexnější pohled na problematiku těchto koulí. Následující duchovní komunikace naznačují, že se jedná o určitou formu života, který je součástí Přírody. A který je do jisté míry ukazatelem celkové čistoty v dané oblasti.

Petra Nováková:

Energetické koule zastupují vyšší vědomí Přírody,

Jiří Novák:

V minulosti zde byla snaha ovládnout nás,

Marie Mejdrová:

Energetické koule jako bytosti s jemnohmotným tělem.


Níže na této stránce najdete dvě fotogalerie:    

    Světelné energetické koule - Česká republika a Evropa

    Světelné energetické koule - Brazílie.

 

    V naší zemi a Evropě se nám podařilo ulovit jen menší a energeticky slabší duhové objekty. Zachytili jsme však i jiné zajímavé a záhadné jevy. Fotografie jsou seskupeny tak, že vlevo je vždy původní fotografie a napravo od ní detailní zvětšený výřez zachyceného energetického jevu.

    Zcela jinak tomu bylo v oblasti Brazílie, a zejména brazilského venkova, kde výskyt koulí byl už před několika lety masový. Zde zachycené energetické kulové objekty mají očividně mnohem větší energetickou sílu a daleko zřetelněji září duhovými barvami, což i v duchovním obalu člověka bývá znakem vysoké duchovní čistoty a vyspělosti. 

Kliknutím na kteroukoliv fotografii si tuto fotografii zvětšíte.