Pravčická brána
Úvodní stránka | Zkušenosti z duchovní léčby a karmické očisty | Naučit se hospodařit se svými zásobami energie

Naučit se hospodařit se svými zásobami energie

Petra Nováková Vloženo 24.5.2021
Petra Nováková

Text připravila k publikování a vložila na web Marie Holoubková


Duchovní komunikace z 19.4.2021:

PN: Spojené Síly Světla, prosím máte pro mě nyní nějaké informace?


Příroda: „Dostali jste impulzy podívat se k Sázavě, k řekám. Nejen, že jste dostali energie k vlastnímu posunu, zklidnění, ale také ta místa potřebují podpořit od vás. Protože svými energiemi zásobují, ovlivňují veliká území.

Bylo to vzájemné souznění a podpora. Zajisti si svůj režim, své potřeby. Krátká komunikace stačí. A zítra si povíme více.

Poslední dny jste hodně pobývali v přírodě. A i když to bylo náročnější, zažili jste zde i oddych a energetickou podporu, která vás lépe vyladila. A pomáhá vám čerpat z této silnější rovnováhy i do dalších náročnějších dní.

Udržte si v sobě tuto energii co nejdéle. Samozřejmě je potřeba ji udržovat, ale i obnovovat.

Rozdělte si své síly a zdroje pak vydrží déle ve vás jako odkaz. Čím dříve svými neuváženými kroky zásobu energie ze sebe vyčerpáte, tím rychleji budete vnímat disharmonii a deficit.

Se vším je potřeba umět zacházet. Stejně jako s přírodními zdroji.

Proto máte k dispozici podpůrné energie (při duchovních očistách, při pobytu v čisté přírodě, když požádáte Spojené Síly Světla o energie, online Kluby NDC, vaše knihy a web NDC, … ), cvičení Pět Tibeťanů, výživu, duchovní komunikace a další, které vám umožnují tyto zásoby energie pravidelně doplňovat. Aby se nevyčerpaly a zůstaly do náročnější zkoušek, výzev, dnů. Které také přicházejí, abyste se mohli posunout.

Naučte se tedy s energií zacházet uváženě. Stejně jako s penězi, jídlem a dalšími důležitými zdroji. Neplýtvat, používat s rozmyslem, a pravidelně doplňovat. Když stále pracujete, chybí podpůrné energie, odpočinek apod., pramen vysychá. A horší je obnovit vyschlý pramen než udržovat pravidelným deštěm stálé zásoby.“
 

PN: Děkuji moc, to je pěkné přirovnání.
 


V textu  Hledáte změnu?  jsou obsaženy základní informace pro čtenáře, kteří hledají změnu ve svém životě a potřebují poradit. Za jakých podmínek a jak jim můžeme pomoci. Návod, jak co nejefektivněji vyhledávat informace na našem webu.


© Petra Nováková, květen 2021
www.novaduchovnicesta.cz


Anketa

Byl pro Vás tento text přínosem? Ohodnoťte prosím známkou od 1 (nejlepší) do 5 (nejhorší).

  • 138
  • 4
  • 4
  • 4
  • 6

Celkový počet hlasů: 156