Pravčická brána
Úvodní stránka | Duchovní komunikace na NDC | Komunikace na NDC I | Dovršení boje s magií je podstatné pro další vývoj

Dovršení boje s magií je podstatné pro další vývoj

Petra Nováková Vloženo 30.4.2011
Petra Nováková

Duchovní komunikace z 21.-28.3.2011            

Informace v článcích nutí bytosti k rozhodnutí

Spojené Síly Světla, prosím o aktuální informace ohledně současné situace, co je teď na pořadu dne. Děkuji. (Duchovní komunikace z 21.3.2011). 

Sféra odpovědná za nový vývoj: Skutečně je teď důležité dávkovat lidem nové poznání, které buď přijmou, nebo se proti němu postaví. Teď je důležité boj s magií dokončit. To je hlavní cíl. Což znamená, že není teď potřeba zástup neutrálních, kteří vaše slova poslouchají, přijímají, ale nic nedělají. Je nutné získat buď skutečnou podporu, nebo naopak vyhrotit odpor. Podstatné je, aby vše bylo jasné. Buď anebo. V boji jsou neutrální strany k ničemu. Protože se vždy mohou postavit na stranu nepřítele. Pak není jasné, na čem jste. Je důležité použít to, co máte k dispozici, tedy pravdivé informace, ve svůj prospěch. Udělat z nich vlastní zbraň, svou největší přednost. Nikoli to brát tak, že vás mohou oslabit.

Karma: Teď je vnímáno, že věci ve hmotě se začínají hýbat. Vaše články doslova nutí bytosti, aby se buď přidaly, nebo se postavily proti. Tím se mění i rozložení sil. A jasně jsou odkrýváni ti, kteří zatím mohli být pro energie nečitelní. Odkrývají se tak závoje, které měly halit skutečnost a Karma má tak zase o další kus lepší možnosti, jak na bytosti působit. Už bylo řečeno, že není čas chodit kolem horké kaše a pomaloučku bytosti připravovat na přijetí cesty světelného vzestupu. Ti, co se k informacím o této cestě dostali teď, ať již přes jakékoli impulzy, jsou buď připraveni ji přijmout, nebo ji nepřijmou nikdy. Zásadní změna by u nich mohla nastat jedině skrze další drastické dopady jejich vlastních činů. Ti, pro které ještě čas nepřišel, se k informacím o Nové duchovní cestě ještě nedostali. Proto není důvod dalšího taktizování a vyčkávání. Toho už bylo v minulosti příliš, a kam to dospělo? Kdo nechce otevřít oči před pravdou, neotevře je, ať bude pravda jakkoli podávaná. Proto je čas zveřejňovat informace, ke kterým dostáváte impulzy. Jejich čas již přišel.


 

Energie jara pracují proti magii

Spojené Síly Světla, prosím o aktuální informace ohledně současné situace. Kam se dál věci vyvíjejí? Děkuji. (Duchovní komunikace z 23.3.2011). 

Příroda: Silné energie jara teď pracují ve váš prospěch, což vám dává oporu a novou sílu. Boj s magií pokračuje. Je důležité stále být těmi, co běh věcí určují. Mágové se chytají všech možností a příležitostí a vy jim je musíte brát těmi nejvýhodnějšími prostředky, které splní úkol, ale nevezmou vám příliš mnoho času. Mágové ztrácejí své možnosti, a čím více se snaží do bažiny nezapadnout, tím více se do ní propadají. Část vaší a naší práce tak plní sami. Lidem se zcela přirozeně otevírá pohled na duchovní problematiku. A aniž by vnímali energie (pokud nejsou ovládnutí), jsou schopni rozpoznat, co je správné a co naopak není. Postupně se jim tak buduje přirozené vnímání dobrého, čistého a naopak na druhé straně toho temného, zvráceného. Každý váš krok posouvá vše dál. Stejně tak jako vložení diskuze, ve které temní spatřili svou novou šanci, podávanou rukavici a znovu vytáhli otevřeně do boje. Boje se tak z části přemístily na váš web, což je také důležité, protože zde je můžete podle libosti korigovat. Což znovu přináší temným jasný pocit prohry. Protože zde určujete pravidla vy. O to více je takové jednání pobuřuje - vaše kroky ohledně odstraňování jejich diskusních příspěvků. O to více jedu pak plivají, aniž by si uvědomili, že další jed se jim již neobnovuje. Že jenom odkrývají další a další zásoby svého jedu a nenávratně o ně přicházejí.


 

Energie jara přinášejí možnost zásadních změn

Spojené Síly Světla, prosím o aktuální informace ohledně celkové situace, co teď probíhá. Děkuji. (Duchovní komunikace z 26.3.2011). 

Příroda: V tomto týdnu už začínají proudit nové energie jara, které přinášejí svěží vítr a možnost změn. Nové impulzy otevírají další cesty k dořešení starých problémů, se kterými již delší dobu bojujete. Nebo další řešení zdánlivě nehybných nepříznivých situací. Síla a průraznost nových energií má silný náboj změny. To se teď začne do vývoje promítat. Zároveň však není náhodné, že období Velikonoc, tedy završení velkých věcí a naopak odstartování dalších, velký zlom, přichází až v jednom z nejpozdějších termínů. Protože letos je nutné předtím ještě mnoho věcí dořešit a zapracovat na vývoji, aby Velikonoce mohly splnit svůj úkol. Všechny problémy, které vývoj brzdí, se musí projevit do hmoty.


 

Všechny problémy, které vývoj brzdí, se musí projevit do hmoty

Spojení Síly Světla, prosím o aktuální informace k situaci. Děkuji. (Duchovní komunikace z 28.3.2011). 

Sféra odpovědná za nový vývoj: Vše se teď mele, energie doslova tlačí, aby se vše, co je uložené v duchovním pozadí světa, projevilo ve hmotě. Aby to přestalo být skryté, nečitelné. V duchovním pozadí bytostí je uloženo mnoho zrůdností. A zvláště u mágů. Ani vedoucí složky vývoje přesně netuší, kam se magie za celé věky posunula. Proto je nutné všechny problémy, které teď vývoj zdržují, projevit do hmoty. Pak teprve je lze zpracovat, aniž by bylo do bytostí neprávem zasaženo. Protože právě ve hmotě se věci ohledně vývoje mohou řešit. A protože mágové prostřednictvím hmoty berou svou sílu na provedení příkazů, právě na hmotné rovině musí vzejít impulz, který magii z vývoje odstraní. Hmota nabízí velké možnosti. Zároveň právě tím, že se zvrhlosti projeví ve hmotě, lze je účinně vytrhat i s kořeny i z dotyčných osob, které jim právě do hmoty umožňují průchod. Očistou duchovního pozadí, pokud bytost nekráčí po Nové duchovní cestě, se však neodstraní vše. Protože hmota stále ty nejsilnější věci a části drží. Do Velikonoc je nutné střet s magií dořešit do určitého bodu. Proto se na vše tak spěchá. A zároveň jedině skrze hmotné projevy magie mohou další bytosti pochopit její zvrácenost a nebezpečnost.


 

Dovršení boje s magií je podstatné pro další vývoj

Spojené síly Světla, prosím o další informace k situaci. Děkuji. (Duchovní komunikace z 28.3.2011).

Planeta Země: Země se teď díky pomoci energií vymanila z duchovního ovládání, to znamená, že je schopná vůči energetickým nátlakům bojovat. I když mnoho bytostí ve hmotě Zemi rádoby „pomáhá“ svými magickými zákroky, již tento vliv není tak silný. Protože Planeta má prostředky, jak se proti nim bránit. Horší je působení hmotných kruhů, které stále zkouší své vynálezy a svoji hmotnou moc. A praktickými zkouškami nových zbraní se ubezpečují, nakolik jsou schopny ovlivnit dění ve hmotě a tím i Planetární pochody. Tohle je pro Planetu daleko hrozivější. Nelze však začít tím nejtěžším. Je důležité najít začátek provázku, který se musí postupně rozmotávat.

Touha lidí vše ovládat, dokonce ovládat i Planetu, která poskytuje lidstvu domov, pochází z magie, která lidstvu tuto moc dala. Až zde bude nastolena rovnováha a pokora lidstva vůči Planetě i Přírodě z duchovního pohledu, pak teprve se to samé může začít řešit i ve hmotě v tajných a mocných kruzích. Proto je boj s magií, která lidstvo provázela od nepaměti, tak podstatný. Magie už dávno měla z vývoje zmizet, lidstvo však neporozumělo řeči Planety a Přírody dříve. Proto se vše řeší až na poslední chvíli za velkého chaosu, nepříznivých událostí, katastrof. Až lidstvo pochopí poselství všech těchto událostí, pak se mu uleví.

© Petra Nováková, duben 2011
www.novaduchovnicesta.cz


Anketa

Byl pro Vás tento text přínosem? Oznámkujte prosím jednou známkou od 1 (nejlepší) až po 5 (nejhorší)

  • 143
  • 22
  • 14
  • 16
  • 18

Celkový počet hlasů: 213