Pravčická brána
Úvodní stránka | Zkušenosti z duchovní léčby a karmické očisty | Jedině vy jste zodpovědní za to, jak se cítíte a jak myslíte

Jedině vy jste zodpovědní za to, jak se cítíte a jak myslíte

Dana Divišová Vloženo 25.8.2019

K publikování připravila a na web vložila Marie Holoubková


V návaznosti na článek A48. Cesta na Velký Javor a její význam  budeme publikovat několik dalších duchovních komunikací a zkušeností z karmických očist, které tato výprava na Šumavu přinesla, inspirovala. Toto je jedna z nich.Potřeba pevnosti, rozhodnosti a odvahy na životní cestě

Duchovní komunikace z 16.7.2019

Dana: Přírodo, mám pocit, že se mnou chce někdo mluvit.

Příroda: „Ano, Centrální Karma pro tento svět s tebou chce mluvit.“

Dana: Centrální Karmo, co mi chceš sdělit?

Centrální Karma: „Děkuji, že jsi zachytila mé impulsy. Čekala jsem na vhodný okamžik, až budeš chvíli sama, protože si uvědomuji, že v rodinném koloběhu je pro tebe prozatím obtížné slyšet mé impulsy a také samozřejmě respektuji tvůj čas s rodinou. Nyní ale nastala chvíle a potřebuji ti sdělit následující:

Jistě sama cítíš, že u tebe probíhá již nějakou dobu poloautomatická očista. Jsi mnohem stabilnější a pevnější. Jednak je to energiemi proudícími do komplexu NDC po vaší hromadné návštěvě Velkého Javoru, ale převážně je to tvým osobním přístupem.

Poloautomatickou očistu si člověk musí doslova zasloužit, a pokud ji nemá, znamená to, že v jeho životě je příliš mnoho vychýlených postojů a on se zároveň nechává strhávat obnaženými karmickými vrstvami. Pokud se tedy někdo vymlouvá na silné očisty, je to způsobeno převážně jeho vlastní nestabilitou. Jsou samozřejmě i výjimky, ale ty se netýkají většiny. Pokud bytost nepřijme plnou zodpovědnost za své myšlenky a za to, jak danou a kteroukoliv situaci v přítomném okamžiku prožívá, pak si takováto bytost nese také odpovídající následky z karmických očist, které mohou být i ve hmotě značně bolestivé.

A nyní k tvému posunu. Poslední dobou jsi na sobě skutečně pracovala, tvá mysl se začíná přizpůsobovat tvému novému nastavení a tvé buňky začínají reagovat na pozitivní změnu tvé mysli. Ty sama jsi před nedávnem převzala zodpovědnost za to, jak a co si myslíš, a také za to, jak se cítíš, jak dané životní situace prožíváš. Proč tedy u tebe nastal po výletu na Velký Javor tento zásadní zlom? Především kvůli tvému nastavení. Nové očistné a posilňující energie dokáže vždy využít jen bytost, která je na tyto energie připravená. To znamená, že tyto energie z Velkého Javoru se ukotví jen do těch z vás, kteří jste se ve svém osobním nastavení již předem ve hmotě posunuli. Pro ty z vás, kteří se stále potýkáte ve „svých životních traumatech“, a nezměnili jste přístup k životu a ke každodenním situacím, pro vás se nic zásadního v posunu nezměnilo. Naopak, nyní takoví jedinci budou ještě výrazněji tlačeni, aby se svých nezdravých nastavení vzdali. Nejprve se tedy musí posunout ve hmotě a pak je světelné energie podpoří.

Sama jsi vnímala, že na posledním hromadném setkání jednotlivců na NDC v Brně se u některých posun uskutečnil a u jiných ne. Ty sama jsi cítila, že bariéra strachu u tebe prolomena nebyla a že se u tebe toho moc „nestalo“. Bylo to právě díky tvé nedostatečné práci na sobě. Jakmile ses ale do toho „pořádně obula“, mohla jsi využít plný potenciál očistné akce na Velkém Javoru.
 

Jedině vy sami můžete změnit své vnitřní nastavení

Toto je zpráva pro ostatní z NDC, kteří na své světelné cestě doposud tápou.
Přestaňte se utápět v projevech vašich obnažených karmických vrstev a hledejte příčiny, proč se cítíte, tak jak se cítíte a proč prožíváte situace tak, jak je prožíváte. Až se podíváte do svého nitra, jedině pak pochopíte, že jedině vy a nikdo jiný máte tu sílu změnit vaše vnitřní nastavení. Jedině vy jste zodpovědní za to, jak se cítíte a jak myslíte a s jakou emocí své dennodenní situace prožíváte. Přijměte zodpovědnost za sebe, za své činy, ale hlavně za své myšlenky a své prožitky. Jedině toto je cesta k vaší svobodě, k svobodě vnitřní, kterou většina z vás stále postrádá a namísto toho jste vězni svých chybných přesvědčení a předsudků. Buďte svobodnými bytostmi. A tou svobodou je myšlena svoboda vnitřní. Všechny podpory ke svému rozvoji máte, ale pokud se neposunou vaše mysli, budete stagnovat. A sami víte, co taková stagnace přináší. Stagnace přináší pád.

Toto poselství si dobře zapamatujte, mějte ho na paměti při svých každodenních životních situacích.

Součástí světelné cesty jste se stali dobrovolně, jen slova ale již nestačí. Je třeba uvádět vaše změny do hmoty, do běžného života.
 

Nejprve srovnejte sami sebe až pak můžete zachraňovat svět

Nechtějte hned zachraňovat svět. Jak byste to chtěli udělat, když vaše postoje jsou vychýlené? Nejprve srovnejte sami sebe. Vylaďte se do svého středu dlouhodobě a teprve pak inspirujte druhé. Proto se ani celé řadě z vás nedaří prorazit ve svém hmotném zaměstnání, v poslání, které pro sebe vnímáte jako správné. Jedině dostatečně stabilní a vyladění jedinci dokážou skutečně přinášet změnu mezi současnou populaci. Jedině stabilní jedince budou ti ostatní následovat. Tak to prostě je.“

Dana: Je to všechno, co mi chceš říct?

Centrální Karma: „Ano, toto je dnes vše, nezapomeň vše předat.“

 

Karmická očista by měla po určité době ladění probíhat automaticky

Duchovní komunikace z 16.7.2019 večer

Dana: Centrální Karmo, co mi chceš ještě sdělit?

Centrální Karma: „Ráda bych ještě navázala na předchozí komunikaci.

Řadě z vás ještě stále uniká princip karmické očisty. Je to něco, co není tak úplně primární záležitostí vašich životů. Teď mi ale nesmíte rozumět špatně. Karmická očista je něco, co by u vás po určité době ladění už mělo probíhat zcela automaticky a vy byste měli být plně zaměřeni na současný život v přítomnosti. K tomuto by celá světelná cesta měla vést.

Jak ale jistě chápete, vše má svůj postup a vy kráčíte touto cestou krůček po krůčku. Je třeba ale kráčet, a ne se příliš zastavovat nebo se vracet zpět. Takováto cesta by pak nikam nevedla a došli byste spíše k dílčímu propadu než ke stabilizování svého světelného vzestupu. To, co je tedy zásadní, je dopracovat se převážně k automatické očistě, kdy se vaše minulé přehmaty již nebudou projevovat do vašich současných životů.

Aby se tak stalo, musíte se ale nejprve dostatečně změnit, být pevní, rozhodní, odvážní, nebojácní, vnitřně vyrovnaní a zdravě sebevědomí. Ostatní se již bude samo nabalovat. Do té doby vám do života budou chodit zkoušky, abyste byli skutečně pevní.“

Dana: Děkuji.

© Dana Divišová, srpen 2019
www.novaduchovnicesta.cz


Anketa

Byl pro Vás tento text přínosem? Ohodnoťte prosím známkou od 1 (nejlepší) do 5 (nejhorší).

  • 191
  • 28
  • 24
  • 24
  • 23

Celkový počet hlasů: 290