Pravčická brána
Úvodní stránka | Duchovní komunikace na NDC | Komunikace na NDC V | Pokračujte stále dál a výš, nespokojte se s dosaženou dílčí úrovní

Pokračujte stále dál a výš, nespokojte se s dosaženou dílčí úrovní

Věra Talandová Vloženo 10.5.2013
Věra Talandová

Duchovní komunikace z 5. a 30.4.2013  

Jiří Novák

Jaký především by měl být účel a cíl vlastní duchovní komunikace

Svojí vlastní duchovní komunikací by člověk měl reagovat především na události, kterých je součástí. Na změny, které se s ním dějí. Na všechno zvláštní, čím v daném období prochází. Aby se o tom dozvěděl více. Aby nebyl omezen jen hmotnou stránkou událostí. Ale aby prostřednictvím duchovní komunikace dokázal nahlédnout i do duchovního pozadí situace, ve které se právě nachází.

Právě následující komunikace Věry Talandové jsou příkladem již vyspělých duchovních komunikací, kdy se člověk dokáže na základě přicházejících impulsů a pocitů při vlastním karmickém čištění sám v duchovní komunikaci dozvědět, co se právě děje. Záměrem každého člověka na vzestupné světelné cestě by mělo být dokázat postupně vlastní duchovní komunikaci používat právě tímto způsobem.


Věra Talandová

Reakce na přečtení článků o temném vědomí

Po přečtení článku 59C. Rozsáhlý temný systém jako zdroj úpadku, zmaru, zkázy  jsem měla pocit, že nějaká očista na toto téma bude i u mě. Když jsem si přečetla články 59D. Temné vědomí – příběhy z minulosti I, 59E. Temné vědomí – příběhy z minulosti II, něco se začalo dít. Drobnější bolesti, nevolnosti či jiné nepříjemnosti v těle, které většinou provázejí moji poloautomatickou očistu, najednou byly poněkud jiného charakteru. Trochu intenzivnější, ale ani to není to správné slovo. Nedokážu to úplně přesně vyjádřit. A hned v den po přečtení první části příběhů se téma Temného vědomí objevilo v mém karmickém čištění.

 

VT: Právě jsem dočetla Příběhy II a to mě tedy dost vzalo. Nemohla jsem zastavit slzy. Spojené Síly Světla, můžete mi k tomu něco říct? (Duchovní komunikace z 5. 4. 2013)

Centrální Karma: „Tady Centrální Karma. Světelný vývoj se dostal do bodu, kdy mohlo dojít k odhalení další temné síly – Temného vědomí. Obzvlášť tyto dávno minulé příběhy umožňují uvolnění karmických vrstev spojených s tímto Temným vědomím u dalších z vás. A zpracováním a vyčištěním každé takové vrstvy a přerušením napojení, tento temný systém oslabuje.

Emotivní projevy při vlastním karmickém čištění bývají někdy silné

Tvé emotivní projevy vznikly na základě energií, které jsi z příběhů vnímala. Provázela je hluboká lítost za vlastní chyby a ubližování druhým, hluboká omluva všem, kterým jsi ublížila v minulosti. A silné vědomí toho, že ve svém životě už nikdy nic podobného nedopustíš. Že tvoje cesta už povede jen směrem světelného vzestupu. Že budeš žít tak, abys víckrát nikomu neubližovala, nikým nemanipulovala. A nedopustíš, aby to na tobě zkoušeli druzí. Bylo to pochopení, jak moc je důležité být součástí čisté milující Přírody pod vedením Sil Světla a žít život v harmonickém souladu s tím vším. A jak bylo důležité se pro to rozhodnout.

Vím, že často na tomto pracuješ. Někdy je intenzita této práce silná, jindy slabší. Záleží to na mnoha okolnostech, hlavně na tvém momentálním vyladění. V tuto chvíli to bylo velmi intenzivní.

Nemusíte všichni znát všechny svoje temné příběhy. To by bylo velmi vyčerpávající. Tyto příběhy ještě víc uvolnily celou problematiku Temného vědomí. Mohou se ve vás začít uvolňovat tyto karmické vrstvy, tato napojení na části Temného vědomí.  A poloautomatickou, někdy i automatickou očistou zpracovat a vyčistit. A vývoj se zase může pohnout o kousek dál.“

VT: Děkuji, Centrální Karmo.

Jedinou opravdovou pomocí světu a druhým je dostat se na stabilní světelný vzestup

Příroda: „Tady Příroda. Tyto příběhy o ponurých světech, ovládaných Temným vědomím jsou velmi smutné, plné bolesti a utrpení. Zároveň ale v sobě obsahují naději. Jak je napsáno v článku Petry Novákové:

„ … vše z minulosti se dá vyčistit, pokud se bytost dostane na stabilní světelný vzestup a cíleně na sobě pracuje“.

Ze vzdálené minulosti jiných světů se vrátíme zpět na Zemi, tady a teď. I zde je plno temných příběhů, plných bolesti a utrpení. Mnoho bytostí to vnímá a snaží se pomáhat. Ale všechny materiální pomoci světa jsou jen krátkodobou pomocí a bez nich se situace vracejí do stejných kolejí. A neřeší příčiny těchto smutných příběhů.

I tady je jedinou opravdovou pomocí dostat se na světelný vzestup a svou každodenní prací se na něm udržet a stoupat dál. Jedině tak vznikají šance jak pomoci tomuto světu. Jak rozsáhlým temným systémům, které dusí tento svět, postupně oslabovat jejich moc. Aby na Zemi ubývalo příběhů plných utrpení a bolesti. Aby se objevovala naděje, východiska. A Světlo na konci temného tunelu.

Tato Země využila svou šanci. Díky bytostem na ní se zahájil Světelný vzestup. Oslabují se temné systémy čistou etickou cestou. Svým způsobem života bytosti na světelném vzestupu pomáhají vytvářet morfická pole pro další světelný vzestup. Světelné Síly včetně mě mají už velkou sílu.

Světelnému vývoji nemůže pomáhat ten, kdo si ponechá temnou minulost

Každá bytost, která procitne, stane se součástí světelného vzestupu, začne čistit svoji temnou minulost. A to je nesmírně důležité. To je ta podstatná pomoc. Můžete někomu dát své peníze. Pokud si ale ponecháte svoji temnou minulost, která díky vám nejen na Planetě zůstává, světu jste nepomohli. A světelnému vývoji už vůbec ne.

Žádná bytost se nemůže nazývat světelnou bytostí, pokud v sobě má plné karmické nádrže nezpracovaných temných záležitostí. Může mluvit o Světle, jak chce, přesto zůstává uvnitř zatemnělá nebo temná. Je to velmi jednoduché a logické, přesto to mnoho bytostí není schopno pochopit. Někteří to i chápou, ale nechce se jim na sobě pracovat. Nebo se nedokážou vzepřít Temnotě, která jim v tom brání. To už je ale jejich rozhodnutí. A za něj nesou plnou zodpovědnost.“

VT: Děkuji, Přírodo.


Budete-li dovednost používat, můžete ji postupně dovést k dokonalosti

VT: Spojené Síly Světla, máte pro mě někdo aktuální informace? (Duchovní komunikace 30. 4. 2013)

Příroda: „Tady Příroda. Navážeme na téma, jak je důležitá duchovní komunikace na světelném vzestupu. Přestože jsme spolu na toto téma už několikrát komunikovali, je dobré znovu připomenout jak důležité to je – komunikovat se Silami Světla Nové duchovní cesty. A jak v komunikaci dosáhnout vysoké úrovně.

Je to jako u každé vaší dovednosti. Napřed se ji naučíte. A potom záleží na tom, do jaké úrovně ji budete rozvíjet. Budete-li chtít nějakou dovednost dovést na dobrou úroveň, bude potřeba ji stále používat, pracovat na tom. Můžete svou dovednost přiblížit téměř dokonalosti. Za předpokladu, že si dáte tu práci, budete ji používat a stále zvyšovat úroveň této dovednosti. Každá dovednost, pokud se nevyužívá, zakrňuje.

U dovednosti komunikace se pak vytrácí čistota přenosu, nastává větší těžkopádnost. Ztrácí se lehkost. Začínají se do ní plést vlastní myšlenky. A bytost to nerozezná. I ty máš období, kdy komunikuješ méně. A sama vnímáš, že je to znát.“

 

Pokud člověk v komunikaci poleví, začnou se mu do ní opět vkrádat vlastní myšlenky

VT: To je pravda. Pokud jsem komunikovala hodně, vše šlo lehce. Vnímala jsem, že do komunikace nezasahuji svými myšlenkami. Ale překládají se jen světelné impulzy. Teď jsem trochu polevila. Vymlouvám se na velkou pracovní vytíženost. Ale jak říkám. Jsou to jen výmluvy. Je to v tom určit si priority. A komunikace je důležitější než nějaká udělaná práce. Přitom mě komunikovat baví. Dostávám odpovědi na své otázky z vyšších světelných úrovní. S takto zodpovězenými otázkami se snadněji orientuje v životě.

 

Příroda: „Většinou už vnímáte, jak se v určitých situacích zachovat. Jen to někdy ještě překryjete vlastními myšlenkovými pochody. Někdy je pro vás snadnější reagovat podle zajetých kolejí. A právě psaná komunikace, tzv. černé na bílém, vám pomůže uvědomit si, co je přeložený světelný impulz a co vaše rozhodnutí.

Udržování napojení na Spojené Síly Světla umožňuje postupně dolaďovat své životy

Vy bytosti na NDC jste pochopily nutnost změny stylu života na Planetě. Změnily jste svůj život v těch nejdůležitějších aspektech. Vzdaly jste se ve svém životě temných záležitostí. A postupně se vzdáváte dalších a dalších nepříznivých záležitostí, které se vynořují z nitra vašich bytostí při karmické očistě, vylézají z vrstev. Pracujete na posilování svých světelných základů. Udržujete napojení na Spojené Síly Světla – mě, Planetu… Chápete nutnost komunikace s námi. Přišel čas intenzivněji se věnovat právě této komunikaci. Abyste mohly díky čím dál pravdivějším informacím dolaďovat své životy.

Udělaly jste ve svých životech doslova skok. Ale ještě pořád musíte být bdělé. Matrixové systémy, které bytostem na Planetě vládnou, se vás snaží neustále kontaktovat, něčím zaujmout vaši pozornost. Ne vždy je na první pohled snadné rozpoznat takovýto temný systém. Může mít různé převleky. A právě komunikací si ověříte, kdo je kdo, a jakou má souvislost s vaším životem. A jak situaci zvládnout. Tak se ve svých životech můžete posouvat stále dál a výš.

Pokračujte stále dál a výš, nespokojte se s dosaženou dílčí úrovní

A čím vyšší světelné úrovně v komunikaci dosáhnete, tím pravdivější informace mohou přijít do vašeho života. Nespokojte se s nějakou dílčí dosaženou úrovní. Pokračujte dál a výš. Vysoké světelné frekvence, na které se při komunikacích napojujete, mají pro vás nejenom pravdivé informace, ale světelné energie za nimi napomáhají zvyšování vašeho dalšího vnitřního vyladění a čistoty.

Přivádějte intenzivně čisté světelné energie do svých životů i tímto způsobem – komunikací. Komunikace na NDC je jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout.“

VT: Děkuji, Přírodo.

© Věra Talandová, květen 2013
www.novaduchovnicesta.cz


Anketa

Byl pro Vás tento text přínosem? Ohodnoťte prosím známkou od 1 (nejlepší) do 5 (nejhorší).

  • 161
  • 16
  • 13
  • 13
  • 14

Celkový počet hlasů: 217