Pravčická brána
Úvodní stránka | Duchovní komunikace na NDC | Komunikace na NDC V | Příchod energií jara a blížící se velikonoční očista

Příchod energií jara a blížící se velikonoční očista

Petra Nováková Vloženo 18.4.2014
Petra Nováková

 

Duchovní komunikace z 6.4.2014

Jaro přináší energie života

PN: Spojené Síly Světla, prosím, jaké máte impulsy a informace k počátkům jara a blížícím se letošním Velikonocím? Děkuji. (Duchovní komunikace z 6.4.2014)

Centrální Karma Nového vývoje:  „Jaro, které přišlo v plné síle, zásobuje Zemi silnými energiemi života. Což přináší i novou sílu pro všechny bytosti.

Každý můžete cítit, jak se Příroda probouzí, jak je doslova nabitá energiemi. A jak vám tyto energie mohou udělat dobře, povzbudit vás, posílit, když se zaměříte na pobyt v přírodě. Nebo si alespoň povšimnete kvetoucích stromů v okolí. Všude je tato přírodní síla cítit. Využijte její vliv. I přesto, že toto období může být náročnější právě v souvislosti s jarními očistami, kterými bytost prochází zase o něco intenzivněji.

Každá událost má velký význam. Každá přináší změnu, nové příležitosti. Dokážete-li být otevření, vstřícní, dokážete pak i tyto příležitosti a možnosti využít. Čerpejte inspirace. Teď daleko více než v jiném období díky probouzející se přírodní síle jsou impulzy doslova všude kolem vás. Pomáhají vám ve vašich krocích.

Další příležitosti k posunu bytostí

Příležitostí, které přinášejí mimořádné energie k posunu bytosti, je dost. Teď je to jaro, a brzy přijdou zase očistné vlny Velikonoc. Pro bytost není vždy jednoduché procházet touto zvýšenou očistou. Ale díky přítomnosti mimořádných energií jsou bytosti schopné zpracovat věci, vrstvy, které by jinak ještě dlouho čekaly na své zpracování. Protože by na ně bytosti neměly ani dostatečnou sílu, ani stabilitu, aby jejich obnažení ustály. Vše je tak správně načasováno, i když se vám to někdy nemusí z hmotného pohledu zdát.

Duchovní situace má před tou hmotnou do určité míry přednost. Vše se však ve většině případů kloubí dohromady tak, aby hmota s duchovním pozadím fungovala a šly si vzájemně, jak se říká, na ruku. Aby se obě tyto sféry života doplňovaly.

Ne vždy to však jde hladce, skloubit fungování člověka ve hmotě s přicházejícími duchovními vlivy. A bytost přitom potřebuje svoji očistu zvládnout. Někdy se stává, že v obou složkách, ve hmotě i v duchovním pozadí, je to náročné najednou. Když pak přicházejí silnější doprovodné jevy v podobě zdravotních obtíží, je důležité umožnit bytosti zregenerovat se. A zůstat třeba nějaký den doma i na úkor pracovních záležitostí. To však už každý musíte zvládnout vyhodnocovat sám.

Je důležité využívat všechny možnosti k posílení svých světelných základů

Čím stabilnější jste, čím pevnější máte své světelné základy díky vlastní práci na sobě, tím lépe se vám pak daří všemi náročnými záležitostmi projít. Je důležité využívat všechny možnosti, které se nabízejí. Je-li na chvíli větší klid, je vhodné využít jej k regeneraci, k odpočinku, k posílení svých základů, k využití všech dostupných pomocných prostředků, které máte k dispozici.

Vlastní očista, pravidelné cvičení Pěti Tibeťanů, každodenní kvalitní výživa s čistými doprovodnými světelnými bioenergiemi (to by mělo být využíváno neustále, nejen v období většího klidu). Dále také pobyt v Přírodě, čtení článků na těchto webových stránkách, i pravidelná vlastní duchovní komunikace… Prostřednictvím toho všeho se srovnat, vyladit se do vyšší hladiny vnitřní harmonie a tak trochu se energeticky „nabít“ do zásoby.

Když člověk nevyužije příležitost alespoň drobného uvolnění se a úlevy a místo toho pak řeší další resty, jeho bytost nemá možnost oddechu. A do dalšího období už vchází s energetickým deficitem. Energie a vnitřní síla pak chybí a vše nejde jen tak dohnat.

Promeškání možností oddechu může vést ke zpomalení světelného vzestupu

Každá promeškaná možnost oddechu a práce na sobě, když k tomu je příležitost, to vše se sčítá a ve výsledku může způsobit, že na další období již bytost nebude mít dost sil. Očista se zpomalí, protože bytost ji už v takové rychlosti neustává. Co se mohlo zvládnout teď, se tak přesouvá na neurčito. Na období, až zase bytost bude mít dostatečnou rychlost světelného vzestupu, dostatečnou vnitřní sílu, aby dokázala přeskočit překážky, které se před ní objeví, aniž by si při tom nabila nos.

V tuto chvíli stojí před překážkou, na kterou již nemá sílu ji přeskočit. Je to, jako když člověku uniká závod, do kterého se již nedokázal kvalifikovat svými schopnostmi, možnostmi. Promešká tak další část dobře zahájené sezóny, jak tomu někdy bývá u sportovců. A další příležitost pak přichází třeba až za rok. V duchovní oblasti však může být toto období čekání na opětnou příležitost různě dlouhé. Záleží to nejen na připravenosti bytosti, ale také na celkovém vývoji, na energiích přicházejících v dalších obdobích. Jestli opět přijde příležitost mimořádných energií, které to vše umožní.

Využívejte každé mimořádné vzedmutí energií

Proto je tak důležité využívat každou příležitost, která se objeví. Dokázat využít každé mimořádné vzedmutí energií, které bytostem na jejich cestě pomůže. Pokud nepromarní dobrý vítr, mohou doplout k netušeným obzorům. Pokud ho však promeškají, mohou se ve stojaté vodě trápit dlouhou dobu, než se znovu objeví další podobná příznivá možnost.

Proto využívejte možností, naslouchejte impulzům, které se vás snaží vést. Prostřednictvím duchovních komunikací zjišťujte, co je pro vás správné, kterou příležitost je vhodné využít a nepropásnout ji. Příležitosti přicházejí. Vždy nové. Po nějaké době. Ale nikdy se neopakují ve stejném složení. Promeškat první příležitost a využít až další pro splnění toho samého úkolu, to už může být těžší. Vzhledem k situaci, ve které se dotyčná bytost právě nachází. I vzhledem k celkové nové situaci, která mezitím nastala v jejím okolí.

Neházejte sami sobě klacky pod nohy, když se vám Spojené Síly Světla snaží vaší cestu ulehčit a co nejvíce vás na ní podpořit.“

 

PN: Dobře, děkuji moc.

 

© Petra Nováková, duben 2014
www.novaduchovnicesta.cz


Anketa

Byl pro Vás tento text přínosem? Ohodnoťte prosím známkou od 1 (nejlepší) do 5 (nejhorší).

  • 164
  • 17
  • 16
  • 13
  • 10

Celkový počet hlasů: 220