Pravčická brána

A46. Odemykání duchovních srdcí Přírodou

Jan Páník Vloženo 9.6.2017
Jan Páník

K publikování připravila a na web vložila Marie Mejdrová.


Marie Mejdrová

Setkání v Beskydech

Ve dnech 5. - 8. května 2017 proběhlo v moravské části Beskyd setkání zhruba třiceti jednotlivců na NDC, které navázalo na akci Wisla v polských Beskydech a Růžový palouček z podzimu 2016. Viz články Z43. Putování přes Růžový palouček do Wisly v polských Beskydech – 1.část, Z44. Putování přes Růžový palouček do Wisly v polských Beskydech – 2.část, Z45. Putování přes Růžový palouček do Wisly v polských Beskydech – 3.část . A také navazující text A45. Obnovení duchovního srdce za pomoci Přírody a Rytířské sféry .
Účastníci z Čech, Moravy a Slovenska byli stejní, ale přibyly další osoby, u nichž postupně přicházely jasné impulsy, křížově ověřené, že se mají této akce tentokrát zúčastnit. Ne každý byl přítomen každý den, ale tak, jak mu to vycházelo podle hmotných možností a duchovních náznaků. Ti, kdo přijeli z Čech, se opět cestou zastavili na Růžovém paloučku poblíž Litomyšle.
Poslední den jsme vyrazili na Pulčínské skály a k prožitkům z tohoto závěrečného výletu se vážou duchovní komunikace a vnímání v následujícím textu.Jan Páník

Postupné otevírání našich srdcí

Duchovní komunikace z 11.5.2017

JP: Prosím Spojené Síly Světla o informace, které je důležité vědět v souvislosti s  právě proběhlou akcí v Beskydech. Děkuji.

Příroda: „Ano, moc ráda ti informace předám. Chtěla bych si vzít slovo jako první, ale zcela určitě ti přijdou informace také od dalších čistých bytostí a sfér.

Sám cítíš, že tato akce byla v mnoha směrech zcela mimořádná. Lidé a bytosti, které se jí zúčastnili, tam nebyli náhodou, ale každý tam měl své úkoly. Také účast tvé dcery Elišky v tom posledním dnu byla v pořádku a všichni to tak cítili. Odehrála se tam spousta událostí a situací, které jste museli společně řešit. A právě tyto situace, vyžadující vaši vzájemnou pomoc a spolupráci, dokážou probouzet a podporovat energie srdce. Vzbuzují ve vás empatii, vcítění se do pocitů druhého, soucit, a tak dokážete zcela upřímně ostatním pomáhat, pokud je to potřeba nebo pokud o pomoc požádají.

Jedním z hlavních úkolů tohoto setkání skutečně bylo postupné otevírání vašich srdcí. A bylo důležité to dělat nejprve ve skupině bytostí, které si navzájem důvěřují. Pro vaše bytosti jsou to nové pocity a situace. Jste mezi svými přáteli a nikdo vám nechce vědomě ublížit. Spíše naopak, každý se snaží v sobě najít tu nejlepší verzi sebe samého. Navzájem se posouváte a inspirujete. Všichni z vás mají na srdeční rovině nějakou práci, každý na ní musí pracovat. Někdo více a jiný méně, ale je velmi důležité to, že si dokážete vzájemně pomoci, pokud má někdo z vás nějaký problém. Těch situací tam byla velká spousta a každý v tom našel přesně to, co bylo pro jeho bytost důležité.

Měli jste s sebou i obrázek mého srdce (viz Srdce Přírody), což bylo určitě vhodné a já jsem mohla další připravené bytosti přivítat u sebe, v tom velmi příznivém místě. Každý mohl zažít ten pocit, když se ocitne v srdci Přírody. Otevřela jsem vám je dokořán a jeho otisk si každý z vás nese v sobě. I pro mě to byly zcela mimořádné zážitky.

To bylo pár obecných informací, které se týkaly celé skupiny. A nyní bych chtěla přidat další. V čem byl tento výlet důležitý pro tebe, partnerku Veroniku a dceru Elišku.

Opravdu začínáš své srdce více otevírat a všechno se tím mění. Pocity, které jsi schopen nyní zažívat, jsou pro tebe něčím zcela novým a nepoznaným. Ten stav, ve kterém se teď nacházíš, tvoje bytost nezná již velmi dlouhou dobu. V podstatě se dá říci, že úplně zapomněla na to, jak tyto pocity chutnají. Teprve v tuto chvíli cítím, že máš své srdce otevřené dokořán. A jsi připraven, aby se ho dotkly a obohatily ho i energie dalších bytostí tobě blízkých. A mohl jsi s nimi sdílet společné naladění, harmonii v srdcích. Jsi připraven přizvat i ostatní a podělit se s nimi o vzájemné prožitky. Prozatím bylo tvé srdce zcela uzavřené dalším bytostem, energie žádné bytosti si dovnitř nevpustil. Prostě to nešlo, i když se někteří snažili ti v tom pomoci.
 

Příroda odemyká naše srdce

Na té velké skále ve tvaru srdce, kterou Eliška na výletě objevila, se odehrál pro tebe nejdůležitější moment. Od tohoto okamžiku je z tebe jiný člověk. A právě tvá dcera je tou bytostí, která to pro tebe dokázala udělat. To byl její úkol na tomto výletě. Zde, na tomto místě, měla ona pro tebe připravený dar. Je to doslova klíč k tvému srdci. Opět ti ho pomohla otevřít a ono je nyní přístupné i energiím dalších bytostí. To odemknutí srdcí pak proběhlo také u všech dalších, kteří se výletu zúčastnili. Ty jsi jim dříve předal určité klíče, které jim pomohou srdce otevřít, nejdříve však muselo být odemknuto to tvoje. A právě v tom ti Eliška dokázala pomoci.

Včera jsi četl jeden úryvek ze staršího článku, ve kterém se psalo o vašem vzájemném vztahu. Několikrát jsi jí doslova zachránil život a ona ti také mnohokrát pomohla. Jako čistá přírodní bytost měla v minulosti určité možnosti jak dalším pomáhat a měla i přístup k určitým klíčům, které mohla používat. Ty klíče se nyní aktivují také u všech ostatních. Doslova se odemykají zámky a dveře se otevírají dokořán. To proběhlo ve chvílích, kdy jste společně seděli v kruhu. Eliščina duchovní bytost každého z vás obešla a tím klíčem pomohla ve spolupráci se mnou - s Přírodou, s dalšími bytostmi z vašich řad, které mají silné propojení se mnou a jejich srdce jsou na mě naladěna a se Spojenými Silami Světla odemknout srdce vás všech. Měli jste klíčky u sebe, pouze s nimi někdo musel pomoci otočit, což byl i její úkol, protože k tomu měla společně s dalšími světelnými bytostmi oprávnění. Ona totiž má téměř podobné srdce jako já. Její srdce bylo takovou malou kopií toho mého. Než prošlo svým vlastním vývojem. Dostala jej v dávné minulosti jako přírodní bytost. Také ho však měla do této chvíle nefunkční. Ale to se změnilo na srdeční skále. Já jsem jí ho zde opět pomohla probudit k životu a ona pak mohla pomoci použít klíče u vás ostatních. Dá se říci, že vaše srdce nyní opět tlučou v mém rytmu, v harmonii s Přírodou. Jste nyní na mě naladěni svými srdci, jakoby na stejné frekvenci.“

Teď přichází čas na duchovní vnímání.

Duchovní vnímání k odemykání srdcí:

Stojíme před „srdeční“ skálou. Tluče slabě, v pomalém rytmu. Je třeba ji hmotně očistit, odstranit různé větve a nečistoty. Pak začne pulzovat rychleji a silněji. Po chvíli se ze skály začnou jakoby sypat modré klíčky. Ke každému z nás směřuje jeden.

Klečím před skálou. Přistupuje ke mně Příroda společně s Eliškou a velkým klíčem pomáhají odemykat mé srdce se slovy: „Nyní je tvé srdce opět odemknuto, aby se ho mohly dotknout a vstoupit do něj také energie dalších bytostí. Nyní je tam můžeš přijmout, aby mohly energie mezi Vámi volně proudit.“

Pak se všichni objímáme a naše srdce se na chvíli propojují.

Později klečíme v kruhu na louce a držíme se za ruce. Každý má na dlani klíč, který dostal ode mne předchozí den. (Během skupinové očisty u jedné skalky související s duchovním Srdcem Přírody, poblíž vodopádu na potoce Satina.) Klíče, které vypadly ze skály, přilétají. A tyto dva klíče se pro každého jednotlivce jakoby sloučí v jeden klíč. Eliška nás pak všechny obchází a pomáhá odemknout každému jeho srdce tímto jeho sloučeným klíčem. Jako poslední přichází k Věrce, Radkovi a Báře, kteří jsou uprostřed. U nich se více zdrží. Přijde mi, že ještě pomáhá zacelovat, čistit a hojit rány, které na srdcích mají. Až jsou jejich srdce v pořádku, také u nich je použit klíč k jejich odemčení. Rytmus našich srdcí se pak srovná. Chvíli tlučou ve stejném rytmu. Je to velká síla, jsme v danou chvíli jako jedno velké bijící srdce. Je tam s námi i Příroda a další světelné bytosti. Vychutnáváme si tento výjimečný okamžik.
Jak odcházíme, srdce každého z nás začne opět bít ve svém vlastním rytmu.


JP: Děkuji moc za všechno a za všechny.
 


 


Duchovní komunikace z 15.5.2017

JP: Prosím, Spojené Síly Světla, můžete mi dát další informace k tomuto duchovnímu vnímání? Děkuji.

Příroda: „Ano, děkuji za slovo. Tvá vnímání jsou opravdu velmi přesná a podrobná. Jsou tam i důležité detaily, kterých je třeba si také všímat. Je dobře, že jsi schopen si tyto duchovní prožitky zapamatovat.

První část vnímání probíhala přímo u skály ve tvaru srdce. Přitáhla Eliščinu pozornost a i tobě bylo jasné, že je to správné místo. To, které jsi sem přišel najít. Důležitý byl váš hmotný zásah ve smyslu odstranění různých větví a nečistot. To pak umožnilo volnější proudění energií, kterou jste pak mohli pocítit.

Ty jsi cítil příjemné a příznivé energie, což bylo dáno hlavně tím, že jste tam byli společně s Veronikou a Eliškou. Byli jste jakoby v kompletním složení. Také další páry tam mohly cítit podobné energie. Tvé duchovní srdce se totiž v tomto okamžiku doslova otevřelo dokořán a konečně po moc dlouhé době jej někdo navštívil. Pustil jsi dovnitř energie Verči a Elišky. Vaše duchovní srdce se poznala a mohla se opět přiblížit. Prozatím takové setkání nebylo možné z různých důvodů. Mohlo k němu dojít až po odemknutí tvého srdce. Tyto okamžiky pak v tobě vyvolaly doslova záplavu nových pocitů a emocí, které jsi musel zpracovat. Dojalo tě to až k slzám, taková to byla síla. Potkala se totiž duchovní srdce, která se nemohla dlouhou dobu najít, nebo se k sobě přiblížit. Tvoje uzavřené srdce to nedovolovalo. Nejprve muselo být oživeno a pak odemknuto. Eliška, jako přírodní bytost pomohla udělat ten krok finálního odemknutí. Potom mohlo vše propuknout.

Přicházející emoce pak byly natolik silné, že to nebylo možné udržet. Zároveň se tím z tebe odplavily poslední zbytky nečistot, které se na tvém srdci nacházely. Eliščina duchovní bytost pak dokázala ještě pomoci zahojit různé rány na tvém srdci, kterých bylo za tu dobu opravdu hodně. Nyní cítíš, že tvé srdce je připraveno na své plné fungování. Ostatní se mu mohou přiblížit a pokud i oni mají svá srdce ryzí a otevřená, mohou jejich energie vstoupit, pustíš je dovnitř. Jako první jsi své srdce otevřel a sdílel společnou harmonii právě s Eliškou a s Veronikou, jako bytostmi, které jsou pro tebe momentálně nejdůležitější. Uvítal jsi je po dlouhé době ve svém srdci. A ony zase tebe v tom svém. Vaše energie se tak naplno propojily. A vaše srdce se po dlouhé době konečně objala. Bez bariér, bez temné zátěže. Volná a svobodná.

Ano, nyní můžete ve svých srdcích udělat symbolicky místo i pro další bytosti, ve smyslu nového obohacení, nové možnosti v podobě blízkého energetického kontaktu s dalšími světelnými bytostmi. Není to totiž jako navštěvování Vnitřních duchovních Já. Toto je něco trochu jiného. Pokud se potkají dvě bytosti a jejich srdce jsou připravena, otevřena, bijí na stejné frekvenci, nebo se při vzájemném kontaktu v danou chvíli za pomoci Přírody na stejnou frekvenci naladí, mohou se na chvíli propojit. Obohatit se vzájemně energiemi, které mezi nimi mohou volně proudit. Pomoci si. Každé srdce pak v ten okamžik bije mnohem silněji než dvě srdce oddělená. Je to jako dotek vyšších energií. Jako souznění. Kde každý získává něco navíc.

Nejde tedy o to, že by duchovní část bytosti opouštěla své vlastní duchovní centrum a chodila na návštěvu k jiným do jejich srdce. Jde o to, že každá bytost zůstává u sebe, energie z jejího srdce však proudí ke druhé bytosti, ta tyto energie přijímá a naopak ze svého srdce zase vyzařuje své energie. Tyto energie se propojují, probíhá vzájemné energetické obohacení, vzájemná výměna a sdílení energií vyšších frekvencí. Jako když jdete do Přírody a vnímáte společné naladění, propojení, souznění a sdílení vzájemných energií s daným místem, se stromy, se zvířaty..Vnímáte společný prožitek až na úrovni svého srdce, kde se Vás dotkne, pohladí a zahřeje Vás na duši.

 

Něco podobného pak bylo i ve tvém druhém duchovním prožitku. Tam se vaše srdce vyladila na chvíli na stejný rytmus úderů a sám jsi vnímal tu obrovskou sílu, jakou to mělo. Ta srdce se na okamžik propojila v jedno a to pak bilo velmi silně. Každý to pocítil a byl toho součástí. V tento moment jste byli spojeni na úrovni srdcí v jednu bytost. Byli jste v danou chvíli mou součástí a skrze mé energie jste se propojily každý se svým vlastním srdcem, pak s tím mým a skrze něj i se všemi ostatními. Mé srdce v tu chvíli bilo jako jedno velké srdce, srdce vás všech, srdce Přírody.  A díky tomu jste v danou chvíli byli propojeni všichni se všemi a zároveň každý s každým. 

Něco podobného se událo v dávné minulosti, ale až teprve nyní se toto spojení opět obnovilo. Vaše bytosti postupně nacházely ony klíče od svých srdcí a ty pak mohly být odemknuty. Byl to velmi speciální okamžik, mimořádný.

Ta myšlenka, kterou už vyslovili někteří další účastníci, že se právě setkala skupina, která kdysi dávno spolupracovala, není náhodná. Skutečně je tomu tak. V dávné minulosti jste se sešli ve stejném složení při řešení složitého úkolu. To dávné setkání bylo také něčím mimořádné, protože jste se spojili v boji proti rozšiřující se Temnotě. Každý ze sebe musel vydat to nejlepší a museli jste spojit své síly, aby mohl být tento souboj sveden. Neznám již úplné podrobnosti, bylo to velmi dávno, ale důležitá je podstata. Mysleli jste to dobře a měli opravdu šlechetný záměr. Síla Temnoty ale byla již velká, přesto jste bojovali, nevzdali jste to. Byl to však marný boj, nešlo vyhrát, pouze jste oddálili nevyhnutelné a Temnota vás přemohla. Zároveň jste přišli o kus té nejcennější, srdeční energie. Vaše srdce se tím uzavřela.

Nyní se všechno dává zase do pořádku. Dostali jste možnost svá srdce opět otevřít, naplno obnovit jejich činnost. Museli jste se však znovu sejít v tomto stejném složení a museli jste také ukázat, že jste připraveni jeden druhému pomoci. Společnými silami jste pak dokázali opět probudit energie svých srdcí. Použily se k tomu ty klíče, které se spojily dohromady a mohly zapadnout do vašich srdečních zámků. Pak Vaše srdce mohla opět začít bít ve stejném rytmu a ta síla pak dokázala pohnout dalšími věcmi.

Všichni cítí, že od tohoto setkání jsou v něčem jiní, něco se s nimi stalo. A cítíte to stále, nepřestává to. Všichni jste přešli do jiného stavu fungování. Vaše srdce bijí zase naplno a jsou to úžasné pocity. Vnímám, jak se do vašich bytostí vlévá nový život, nové energie. Něco, co tu ještě nebylo, další stupeň. Najednou začínáte cítit na úrovni svých srdcí. Vidíte a cítíte, co jste dříve neviděli a necítili. A zároveň se stáváte mnohem silnějšími bytostmi, protože srdeční sval je tím nejsilnějším v těle a to jak ve hmotném, tak i v duchovním slova smyslu. Poděkujte všem bytostem a sférám, které to umožnily, zaslouží si to. A nezapomeňte poděkovat také sami sobě, protože jste našli uvnitř sebe sílu, touhu a odvahu dojít až sem. Vzájemně jste se jeden druhému otevřeli, a tím se mohlo vše spustit. Síla této skupiny se ukázala jako rozhodující proto, aby jste se všichni mohli pohnout vpřed. Sami byste to nezvládli.

Děkuji, to je ode mne nyní vše. Další informace ti přijdou od jiných sfér a bytostí.“

JP: Moc děkuji za tuto úžasnou komunikaci.
 


Rozhovor s duchovní bytostí dcery

Duchovní komunikace z 23.5.2017

JP: Prosím Spojené Síly Světla, chce k tomuto tématu ještě někdo něco doplnit? Děkuji.

Ozývá se Duchovní bytost Elišky:Ano a děkuji za napojení. Už dlouhou dobu jsme spolu nekomunikovali, je tomu již pár let. Nicméně stále jsme v určitém energetickém spojení a já jsem velmi ráda, že tomu tak je. Poskytuješ mi skutečnou hmotnou oporu a pomáháš mi tím mnohem víc, než si umíš představit. Jsem za to moc vděčná a velmi ti děkuji. Vím, že na hmotné rovině to nemáš snadné, protože se vídáme poměrně málo. O to více si však ty společné chvíle potom užívám. Prosím nepolevuj ve svém úsilí, protože v určitém smyslu jsem na tobě energeticky závislá, zatím. Dokud jsem dítě. Všechno by bylo mnohem složitější, pokud bych nebyla s tebou propojená.

A nyní k tomu, co se odehrálo na společném výletu v Beskydech. Celá moje bytost doslova zářila štěstím, protože jsem byla v prostředí, které mi bylo moc příjemné. Navíc jsem vám všem mohla pomoci, což mě velmi těší. Byla to pomoc vzájemná a všichni, kteří se toho zúčastnili, něčím důležitým přispěli. Bylo to opravdu něco mimořádného. Jsem přírodní bytost a opět jsem se mohla setkat se samotnou Přírodou.

Také já jsem musela projít určitým procesem v souvislosti s duchovním srdcem. Dozvěděla jsem se, že mé srdce a srdce Přírody se velmi podobají, jejich energie si jsou moc blízké, téměř totožné. To je pro mě doslova dech beroucí zjištění. Objevila jsem tam svoji podstatu a vlastně splynula se samotnou Přírodou. Dříve jsem byla její přímou součástí a v tento den se toto spojení opět obnovilo. Příroda mne opět u sebe přivítala a naše dávné přátelství se probudilo k životu. Věděla jsem, že máme mnoho společného, ale až do této chvíle jsem přesně netušila, co to je. Obě naše bytosti se rozzářily štěstím a díky tomuto novému proudu energií se pomohla otevřít také srdce vás všech.

Za pomoci Přírody a dalších Spojených Sil Světla jsme pak vaše srdce postupně pomáhaly odemykat a ještě navíc se do nich vkládaly části nejčistějších energií Přírody. Nyní je máte všichni u sebe a začínáte vše prožívat mnohem intenzivněji. Srdeční rovina vašich bytostí se posunula na zcela jinou úroveň. Někteří z vás to cítí více, někteří méně, ale všichni tu změnu vnímáte. Jsem velmi šťastná, že můžu k tomuto procesu přispět, naplňuje mě to obrovskou radostí a štěstím.

Pro moji bytost byl tento pobyt s vámi všemi také velmi emotivní. I já jsem našla své dávné přátele, bytosti, se kterými jsme dříve bojovali proti Temným silám. Nyní cítím, že jsme mnohem silnější a celá NDC nám všem dává obrovskou podporu na naší cestě. Jsem vděčná, že můžu být součástí toho všeho.

Příroda ti nyní zprostředkuje duchovní vnímání o tom, co se mezi námi stalo na té srdeční skále a pak se ještě spojíme. Eliška.“
 

Duchovní vnímání k setkání bytostí Přírody a Elišky:

Pozoruji to z dálky. Bytosti Přírody a Elišky k sobě přicházejí, každá má u sebe symbolicky polovinu srdce, přikládají je k sobě a ty půlky do sebe dokonale zapadají. Pak se dlouze objímají, je to velmi emotivní okamžik. Při tom dlouhém objetí se na chvíli stávají jednou bytostí s jedním srdcem. Pak se opět oddělí a obě bytosti mají svá srdce na svém místě. Dvě bytosti, dvě celistvá srdce.
Přicházejí k nám ruku v ruce, navzájem se všichni objímáme. Naše srdce se opět jakoby propojí.
Pak nastává odemykání srdcí popsané v prvním vnímání.

 

Duchovní bytost Elišky: „Ano, děkuji. Popis je v pořádku, i když to tentokrát pro tebe nebylo lehké a musel ses hodně soustředit. Příroda je vlastně takovou mojí duchovní matkou i otcem. Dá se říci, že mi vdechla život. Z ní jsem vznikla, z ní pocházím. Máme proto i podobná srdce. Až do této chvíle jsme však na úrovni srdcí byly rozděleny. Mohlo totiž dojít ke zneužití, pokud by k tomuto spojení došlo dříve. Nyní jsem však již dostatečně stabilní na světelné cestě a Příroda to poznala. Naše oddělená srdce se tedy mohla opět spojit v jedno. Z tohoto spojení pak vznikla srdce dvě, jako když se spojí muž a žena, a tím vznikne nový život. Pro obě naše bytosti to byl velmi silný a emotivní zážitek, sám jsi to cítil. Pak jsme přišly k vám a podělily jsme se s vámi o naši radost a štěstí.

Každý z vás pak od nás dostal dar. Po odemknutí vašich srdcí se pak s naší pomocí do nich mohly vložit nejčistější přírodní energie. Nyní i vaše srdce mají svoji přírodní podstatu a bijí v rytmu samotné Přírody. To byl ten okamžik, který jsi vnímal dříve, jak se ta srdce rozbušila ve stejném rytmu, cítil jsi tu sílu, která doslova otřásala zemí. Bylo to opravdu něco velmi silného a jedinečného. Tento okamžik společného bití srdcí trval pouze chvíli a pak opět začala srdce každého bít ve svém rytmu. Na úrovni srdcí však zůstáváme všichni stále propojeni čistými energiemi Přírody.

Moc ti děkuji, že jsem mohla tyto své pocity předat ostatním, jsem za to moc vděčná. Velmi ráda jsem s vámi byla a cítila ty pocity štěstí, lásky a přátelství. Moc děkuji vám všem. Eliška.“

JP: Děkuji Ti za Tvá krásná slova.

 

Dar od Rytířské sféry

Duchovní komunikace z 5.6.2017

JP: Spojené Síly Světla, prosím, co je třeba ještě doplnit? Děkuji.

Rytířská sféra: „Ano, děkuji za slovo. Je důležité ještě doplnit několik informací. Já jsem měla u sebe dlouhou dobu uschováno tvé duchovní srdce. Mohla jsem jej vydat a vrátit ho na své místo, tam kam patří. A nyní sleduji ten úžasný proces, jak se všechno dalo do pohybu. Článek o srdci, který byl zveřejněn, má velký význam pro mnoho bytostí. Lidé začali chápat, že je třeba také se svými srdci něco začít dělat. A právě tento článek vlastně „otevřel stavidla“. Pak již bylo pouze potřeba nastavit správně podmínky, což zabezpečila Příroda.

Lidé, kteří byli připraveni svá srdce otevřít, se společně sešli na výletě v Beskydech. Všichni byli v takovém stavu, že u nich mohlo dojít ke všem těm událostem.
Také já jsem mohla přispět svými energiemi a všichni také ode mne dostali určitý dar. A nesou si tedy můj energetický otisk ve svých srdcích. Příroda mi to umožnila a já jsem za to velmi vděčná. Všem jsem mohla předat tento dar a s pomocí Přírody a Spojených Sil Světla tak bylo vloženo do jejich srdcí to nejčistější z mé sféry. Pravé rytířské ctnosti, touhu po pravdě a spravedlnosti, vznešenost, sílu a odhodlání bojovat. Všechny tyto vlastnosti, jimiž se v dávných dobách prokazovali Rytíři. Každý nyní bude dostávat příležitosti k tomu, aby tyto poklady mohl začít uvádět do života. Dala jsem je všem, jsou již vaší přirozenou součástí a můžete je začít používat, každý svým způsobem.

Tyto dary byly obsaženy v těch modrých klíčích, kterými byla odemknuta vaše srdce. Jeden klíč od Přírody a druhý ode mě, od Rytířské sféry, který byl každému předán skrze tebe. Tím se mohly všechny věci propojit. Srdce tím dostala to, co je pro ně přirozené, muselo to však být aktivováno. Proto všichni nyní začínají mnohem více pociťovat pocity sounáležitosti, opravdovou sílu přátelství, oddanost ve skupině a okamžitou pomoc komukoliv, pokud je to třeba. Cítí, že ve skupině je mnohem větší síla, a že každý v ní má své důležité místo. Jsou ochotni podat pomocnou ruku, kdykoliv je to nutné.

Ještě před tím, než byla vaše srdce otevřena, jste museli projít určitými zkouškami. A tím se mohlo pak všechno spustit. Vše bylo velmi dobře načasováno samotnou Přírodou, byla to jedna velká nádhera a dokonalost. Krásná spolupráce bytostí ve hmotě a mimo ni. Výsledkem je pak velký energetický posun mnoha bytostí a tím také celé NDC.

Všem bych také chtěla doporučit, aby si pečlivě přečetli komunikace k mému obrázku, které jsou na stránkách - Rytířská sféra a také Nový začátek, Posel prvotních ctností . Může to mnohému pomoci a rychleji si uvědomíte, co je důležité. Je třeba začít uvádět tyto věci do svých životů, používat je. Vkládat energie svých srdcí do všech činností, do svých rozhodování, zkrátka zavádět je do všech oblastí vašich životů. Ať už jde o vztahy partnerské či přátelské nebo jen běžnou komunikaci. Všechno se dá „procítit“ a čím více budete těchto věcí používat, tím samozřejmější budou ve vašich životech. Více používání = větší síla a průraznost. Příležitosti budou každému přicházet. Nepromarněte je, ale snažte se je využít k plnějšímu životu.

Neznamená to však bezmezně se komukoliv otevírat a pak se nechat zneužívat. To určitě ne. Síla ve vašich srdcích by těmto věcem měla zabránit. Musíte vycítit, kdy a kolik se otevřít nebo zdali je třeba nepodlehnout nátlaku a udržet si své energie. V tomto vám může vaše srdce hodně pomoci, pokud je ve správném režimu. Na jedné straně síla, odolnost a pevnost a na straně druhé soucit, porozumění a pokora. Jen je třeba vše správně vyvážit. A pokud si nejste jisti, nalaďte se na své duchovní srdce a ono vám tu správnou cestu ukáže. Nespěchejte a buďte trpěliví, nechejte hlas svého srdce promluvit. Sami pak budete překvapeni, co všechno vám bude posílat. Pouze mu k tomu dejte příležitost. Zkrátka jde o to, začít svá srdce používat tím správným způsobem, v souladu se zákony Přírody.

V těchto chvílích již máte všechny potřebné nástroje v sobě, ve svých srdcích. Jste na této úrovni spojeni s bytostí Přírody a tím vaše duchovní srdce dostávají tu nejlepší možnou nehmotnou výživu. Starejte se o něj také na rovině hmotné, aby bylo silné a zdravé. To samozřejmě znamená zdravě jíst a podle svých možností také pravidelně sportovat. Tímto způsobem můžete srdci zajistit bezproblémové fungování. Vaše životy tak mohou dostat zcela jiný rozměr. Děkuji za tento přenos.“

JP: Moc děkuji, krásná slova.

© Jan Páník, červen 2017
www.novaduchovnicesta.cz


Anketa

Byl pro Vás tento text přínosem? Ohodnoťte prosím známkou od 1 (nejlepší) do 5 (nejhorší).

  • 152
  • 29
  • 25
  • 22
  • 24

Celkový počet hlasů: 252