Pravčická brána
Úvodní stránka | Duchovní komunikace na NDC | Komunikace na NDC III | Vývoj tlačí na zajištění změn ve hmotě

Vývoj tlačí na zajištění změn ve hmotě

Petra Nováková Vloženo 12.10.2011
Petra Nováková

Duchovní komunikace z 23., 24.8., 21., 23.9.2011

Impulzy naznačují, že některé zajeté pořádky bude nutné změnit.

Spojené Síly Světla, prosím o aktuální informace k momentální situaci. Co teď probíhá, co je nového? Děkuji. (Duchovní komunikace z 23.8.2011)

 

Sféra odpovědná za vývoj: „Stále se řeší věci, které mají dopad ve hmotě. Svými projevy buďto narušují plynulost vývoje. Nebo již byly postupem času překonány. A přestože do určité doby sloužily, byly pro danou chvíli nejoptimálnější, nastal čas je změnit. Nahradit takovými projevy, situacemi, které budou lépe odpovídat dosažené harmonii a budou lépe splňovat podmínky současného vývoje.

Stále se tak pracuje na více věcech najednou. Boří se staré a připravuje se půda pro nové. Přichází impulzy, které naznačují, že některé zajeté pořádky bude potřeba změnit, vyjít změně vstříc, aby se mohlo pohnout i s vývojem. Některé nové věci se přímo spouští, jiné o sobě teprve dávají vědět. A vhodný okamžik pro jejich změnu teprve přijde.“


Vývoj tlačí na zajištění změn ve hmotě

Spojené Síly Světla prosím o další informace. Děkuji. (Duchovní komunikace z 24.8.2011)

 

Sféra odpovědná za nový vývoj: „Vývoj teď tvrdě tlačí na změny. Jde o veškeré změny, které jsou pro další světelný pokrok nezbytné. Vše se dlouhou dobu odehrávalo v duchovních sférách, kde se muselo tvrdě vybojovat místo pro evoluci Světla. Temno obsadilo téměř vše.

Dlouho se připravovaly podmínky pro změnu i na hmotné rovině. Ta je daleko obtížnější a náročnější. A hlavně je vidět. Duchovno ovlivňuje, tvoří skutečnou podstatu, ale hmota přesvědčuje a hýbe s lidmi k určitým krokům. To, že ji vede duchovní pozadí, jen málo lidí chápe. Proto se v tomto období odstartoval zásadní tlak na změnu všeho, co je již připraveno se měnit. A to jste hlavně vy, bytosti jdoucí po NDC a situace, prostředí, které s vámi souvisí. Každá bytost jdoucí po NDC to může vnímat. A nejenom. To, že se něco děje, vnímají i další bytosti, které na sobě ještě vědomě nepracují."


Úkolem lidstva je zpracovat veškerý odpad, který po sobě zanechá

Spojené Síly Světla, prosím o aktuální informace. Co je důležité vědět? Děkuji. (Duchovní komunikace z  21.9.2011)

 

Karma: „Řeší se stále karmické zatížení, zatím však převážně u bytostí, které se rozhodly dobrovolně pro čistý světelný vzestup. Protože právě tyto bytosti v sobě obsahují klíč k posunutí vývoje. Karma musí být vypořádána nejprve s nimi, aby se mohla začít týkat i všech dalších.

 

Čistý štít je důležitý, protože sami víte, že při sestupu karmy budou vaše nezpracované vrstvy činit nepříjemnosti. Jak hmotné, tak duchovní. Zpracovávání karmických vrstev je proto nejdůležitější úkol, který před sebou každá bytost má. Je to úkol, ke kterému byla stvořená. Má tedy k němu všechny předpoklady.

 

Lidstvo má za úkol zpracovat vše, co po sobě zanechá. Tedy veškerý vyprodukovaný odpad. A pomoci ho zpracovat i Planetě. Žádná jiná bytost kromě lidské po sobě nic nezanechává. Lidstvo má tendenci se ke svým výplodům stavět tak, jakoby neexistovaly. Proto je svět v takové podobě. Lidské bytosti jsou však postupně nuceny, aby svůj odpad zpracovávaly, protože jinak je zavalí. Kdo nezačne dobrovolně, je k tomu různými situacemi a událostmi tlačen. A není to pak nic příjemného. Každý však má na výběr.

 

Lidský odpad (duchovní i hmotný) způsobuje všude okolo negativní vyzařování. Proto je bytost, která ho produkuje, tím prvním, kdo na to doplatí. Tento spravedlivý systém se začíná tvrdě prosazovat. Nelze, aby stále někteří žili na úkor druhých. Jak tomu bylo doposud po dlouhou dobu obvyklé, až samozřejmé. Co však není samozřejmostí na základě světelných principů, to svou samozřejmost ztratí.“


Světelné energie vysoké harmonie usnadní realizování duchovních impulzů ve hmotě

Spojené síly světla, prosím, dejte mi aktuální informace ohledně momentální situace. Děkuji. (Duchovní komunikace z 23.9.2011)

 

Sféra harmonického Ticha: „V tomto období dosahují některé bytosti na NDC optimálního vyladění svých bytostí. Je to díky získání napojení na velmi čistou sféru, která těmto jednotlivcům pomáhá v očistě. Je to vyladění, které vám umožní realizovat duchovní impulzy, umožní tvořit. To je pro vás velmi podstatné. Toto napojení na světelné energie vyzařující tu nejdokonalejší harmonii, kterou jste kdy mohli pocítit, získají prostřednictvím těchto již optimálně vyladěných osob i další kráčející po NDC.

Není vůbec náhodné, že jste získali spojení již s druhou sférou, jejíž harmonie je velmi vysoká a jejíž energie umožní tvůrčí proces. Tyto dary získáváte díky tomu, že jste svým úsilím dokázali dojít již velmi daleko. A aby se mohlo vše dál posouvat, potřebujete i vy další tvůrčí impulzy, které skrze nás – sféry vysoké čistoty - chodí.

Vaše napojování na nás urychlí vaši očistu, harmonizaci. Pomůže vám to udržet si vnitřní klid, nadhled nad každou situací a zvládat tak své zkoušky ve hmotě i v duchovní oblasti s přehledem. Využívejte našich energií, které jsou vám k dispozici. Kdykoli, když jste v neharmonii, ale i při běžném vyladění. Uvidíte rozdíl. Mnoho bytostí ho již na sobě pocítilo.

 

Neberte dotek těchto mimořádných energií jako něco ojedinělého, právě naopak. Ať se jejich přijímání stane pro vás zvykem, každodenní samozřejmostí. Každý úkol se vám pak bude řešit snáz. Naučte se žádat. Otevírat se těmto energiím pokaždé, když potřebujete pomoci, když něco řešíte. Energie jsou stále všude kolem a jsou vaší součástí., součástí vašeho života. Tak se je naučte brát. A když se cítíte unaveni, udělejte něco pro to, abyste se cítili lépe. Stačí tak málo. Požádat, oslovit.

 

Hmotný odpočinek je důležitý, ale hladinu harmonie vám rozhodně rychle nezvýší. Můžete pro sebe udělat daleko více, když přijmete duchovní pozadí jako svou trvalou součást a využijete energií, které vám mohou pomoci, a které jsou pro tuto službu vašim bytostem připraveny. Stačí jen jejich vědomé přijetí, které následuje za prosbou. Vědomě tak děláte něco pro zlepšení svého stavu, vědomě využíváte duchovní pozadí ke svému růstu. A to má obrovskou sílu.

 

Neoddělujte hmotný život od duchovního, jak jste na to byli doposud zvyklí. Obě roviny života přece existují pohromadě. Pokud je tak budete brát, mnohé vám to ulehčí.“

© Petra Nováková, říjen 2011
www.novaduchovnicesta.cz


Anketa

Byl pro Vás tento text přínosem? Ohodnoťte prosím známkou od 1 (nejlepší) do 5 (nejhorší).

  • 161
  • 18
  • 16
  • 16
  • 19

Celkový počet hlasů: 230