Pravčická brána
Úvodní stránka | Odpovědi na reakce čtenářů | Jak je to s údajným nebezpečím ze strany čárových kódů?

Jak je to s údajným nebezpečím ze strany čárových kódů?

Jiří Novák Vloženo 24.3.2011
Jiří Novák

Informace o čárových kódech z webu osud.cz

Na webových stránkách www.osud,cz vyšel volně přístupný článek https://www.osud.cz/skutecny-vyznam-carkoveho-kodu-scitani-lidu o nebezpečí čárových kódů. Dostal jsem navíc mailem kolující zprávu o nebezpečí čárových kódů. Což je pro mne impuls, abychom k této záležitosti zaujali jasný postoj z hlediska Nové duchovní cesty. Příroda mi na dotaz sděluje, že pravdivost textu Tomáše Marného o čárových kódech je z pohledu dnešního vývoje Planety pouze 35 %. Rozhodl jsem se proto zeptat na problematiku čárových kódů v duchovní komunikaci.

Duchovní komunikace o čárových kódech

Přírodo, prosím, na kolik je reálné zakódování všech občanů Evropy číslem 666 prostřednictvím čárových kódů na potravinách a v sčítacích dotaznících? (duchovní komunikace z 24.4.2011):

Příroda: "Problematika čárových kódů je pouze okrajovou záležitostí z hlediska všeho dalšího, co obyvatele této Planety stahuje směrem k Temnu. Tato záležitost má díky postupu Nové duchovní cesty v současné době už pouze minimální vliv. A rozhodně není na prvních místech v seznamu důležitých a zásadních vlivů, kterými se má člověk v prvé řadě zabývat. Kterým se má vyhýbat a pokud už se s nimi v minulosti spojil, tak je teď důležité udělat vše pro rozvázání s těmito vazbami. Z tohoto pohledu je problematika čárových kódů vedlejší záležitostí a nemá význam tomu věnovat den za dnem záměrnou pozornost. Každá nepříznivá potravina zkonzumovaná do trávicího ústrojí stahuje člověka deset až dvacetkrát více než pouhý čárový kód na této potravině. Z pohledu dnešního vývoje je zásadní otázkou dostat se na cestu vzestupu ve Světle měřeno nárůstem vnitřní čistoty a rostoucí frekvencí vnitřní bioenergie, na kterou je člověk naladěn. Ne však zabývat se čárovými kódy."


 

Prosím další detailní informace:

Karmická instituce: „Není potřeba vyvolávat paniku kolem čárových kódů. Něčím zcela jiným by samozřejmě bylo vnitřní očipování obyvatel Planety. O to však v tuto chvíli ještě nejde. Čárové kódy jsou všude a z pohledu dnešního dění v duchovním pozadí světa jde o okrajovou záležitost. Rozhodující pro život člověka je především jeho volba duchovního směru cesty. Zda se dostane na cestu vzestupu ve Světle, nebo zda naopak pokračuje v cestě pádu. V cestě, která mu byla vnucena veřejně podporovaným způsobem života na této Planetě. Lidé jsou „zaručenými zprávami“ vedeni k věnování pozornosti detailům, zatímco od zásadních otázek svého života jsou právě přes množství sledování podobných nepodstatných detailů odháněni.

Lidem na vzestupu čárové kódy neublíží. A naopak lidem ve světelném pádu, což je drtivá většina obyvatel Planety, a to i těch duchovně probuzených, dodají čárové kódy jen další 1 až 2 % stahujícího vlivu navíc k jejich celkovému ovládnutí a negativnímu zatížení. Porovnejme, jak člověka stahují některé běžné vazby, se kterými se řada hledajících na duchovní cestě dobrovolně svazuje:

zasvěcení Reiki: stahuje -30% až -40%,

zasvěcení Šambala: může dokonce stahovat až -50%,

použití magicky ovlivněných mandal: stahuje až -40%,

běžný zákrok magie (magická léčba, konzumace magicky ovlivněných kapek): stahuje -30% až -70%,

pravidelná léčba homeopatií: stahuje až -30%,

pravidelné používání zubní pasty obohacené fluorem: stahuje až -25%,

občasné používání mikrovlnné trouby k ohřívání potravin: stahuje až -40%,

pravidelné sledování reklam v televizi: stahuje až -20%,

pravidelné sledování pořadů s drastickými scénami: stahuje až -30%,

pravidelná konzumace potravin s levotočivou bioenergií: stahuje až -60%,

pravidelné sledování nevhodných webových stránek: stahuje až -30%,

běžné čárové kódy při nákupech a vyplňování formulářů“: stahují -5% až -7%.

Toto všechno naznačuje, že v rozsahu toho, co všechno člověk hledající duchovní cestu běžně den za dnem dělá, a den za dnem na sebe dobrovolně nabaluje, tvoří čárové kódy naprosto okrajový vliv. A hysterie vyvolaná kolem tohoto vlivu pak logicky bere člověku čas a sílu pozornosti všímat si toho, co je pro jeho optimální cestu životem skutečně důležité.“ 

Poznámka: Mnohem důležitější je proto sledovat co jíme, jak si připravujeme potraviny, v jakém prostředí se pohybujeme, jakým způsobem života žijeme, než se zabývat kódy na potravinách a formulářích.

Jak je na tom běžný člověk?

K vysvětlení údajů v procentech dodávám následující. Pro každého člověka existuje optimální moment či rychlost vzestupu na straně Světla, kterou položíme +100%. Když takový člověk žije slušným životem, nelže, neubližuje, stravuje se relativně zdravě, pravidelně chodí do volné Přírody, tak způsobem života vyvíjí na vzestup vztlak dejme tomu +30%. K tomu však absolvoval zasvěcení Reiki (-35%) a nechal na sebe opakovaně působit léčbu homeopatií, která má magický základ (-30%). Když tyto vlivy sečteme jednoduše dohromady (+30% - 35% - 30% = - 35%), výsledkem je, že skutečný moment světelného vzestupu takového „slušného“ a nikomu neubližujícího člověka člověk je ve skutečnosti -35%, tedy ve Světle místo vzestupu padá. Ačkoliv v dobré víře dělá pro vzestup vše, co je mu doporučováno. A teď ještě třeba místo pobytu v Přírodě se bude denně několik minut věnovat vyhýbání se čárovým kódům. Takže jeho celková situace se s ohledem na vzestup prakticky nezmění. Více jsem o vzestupu uvedl v posledních článcích 40D. Duchovní konzervatismus jako brzda vývoje lidstva, 40E. Jaká je skutečná duchovní situace konzervativců?

Ještě další informace ke světelnému vzestupu

Vzestup ve Světle není určován úrovní duchovního vnímání, duchovním přehledem, znalostí mnoha duchovních teorií, jak jsem naznačil v článku 39C. Prokazuje dobré duchovní vnímání karmickou čistotu?  Skutečného vzestupu ve Světle lze dosáhnout pravidelným každodenním cvičením Pěti Tibeťanů, sledováním výživy z pohledu bioenergií.

Lidé, kteří začali den za dnem cvičit Pět Tibeťanů a snaží se přiměřeně sledovat výživu z pohledu energií, se po měsíci takového úsilí dostanou do situace, že tímto způsobem života vyvíjejí vztlak na vzestup +70% až dokonce +95%. Záleží na kvalitě cvičení, kvalitě stravování a nakolik vážně berou doporučení z našich stránek vyhýbat se škodlivým záležitostem.

Co tedy především doporučit lidem hledajícím pro sebe optimální cestu životem? Základem je dostat se na cestu vzestupu měřeno růstem frekvence bioenergie, nikoliv nabytými nebo z minulosti přenesenými duchovními schopnostmi - viz článek 35. Shrnutí pro ty, kteří chtějí vstoupit na cestu vzestupu.  Nejdůležitější je strava, výživa – články 22. Optimální stravování z pohledu bioenergií I, 23. Optimální stravování z pohledu bioenergií II, 13. Pravotočivost a levotočivost ve hmotě, cvičení Pěti Tibeťanů – články 29A. Pět Tibeťanů - optimální způsob péče o čakry, 29B. Jak cvičit Pět Tibeťanů. Dále se vyhýbat duchovním i hmotným činnostem, které vzestup blokují – články 26. Které činnosti přitahují a znovuobnovují zlo?, 30A. Cesta čistého vzestupu dnes není populární, 30B. Proč je většina lidí na Planetě v duchovním pádu?, 30C. Zhodnocení metod a pomůcek na duchovní cestě z hlediska moudrosti Přírody, 32. Transformace lidstva - skutečně probíhá nebo ne?. Pochopit rozdíl dávného lidstva 1. typu a dnešního lidstva 2. typu – články 7. První a Druhý plán Stvořitelů, lidstvo 1. a 2. typu, 8. Druhý plán Stvořitelů - dnešní lidstvo. Jinak doporučuji číst články postupně a krok za krokem vstřebávat nové informace. Z tohoto rozboru je patrné, že problematika čárových kódů je pro jeho život skutečně nepodstatná. A je řada mnohem důležitějších činností, kterým je vhodné věnovat každodenní čas a pozornost. A které působí na nalezení správné cesty životem mnohem zásadněji, zřetelněji a silněji.

Někomu stačí správně zaměřené vlastní osobní úsilí na to, aby se dostal na vzestup a nastartovala se mu postupná karmická očista. Někdo však i přesto pokračuje v poklesu, protože má v sobě několik aktivních vazeb, které jej stahují. Podstatné je, že pouhou optimální stravou a cvičením Pěti Tibeťanů člověk ze sebe nedostane například zasvěcení Reiki. V tomto směru člověk potřebuje energetickou pomoc – vyšetřit stav čaker, případně objevit bloky, zasvěcení, vazby na temné systémy, které vzestupu brání a tyto vazby rozpustit, karmicky rozvázat.

© Jiří Novák, březen 2011
www.novaduchovnicesta.cz


Anketa

Byl pro Vás tento text přínosem? Ohodnoťte prosím známkou od 1 (nejlepší) do 5 (nejhorší).

  • 249
  • 29
  • 26
  • 25
  • 54

Celkový počet hlasů: 383