Pravčická brána
Úvodní stránka | Zážitky v přírodě | Z51. Očista principu mateřství od ovládnutí Temnými silami - 1.část

Z51. Očista principu mateřství od ovládnutí Temnými silami - 1.část

Lucie Kříbková, Věra Müllerová Vloženo 3.2.2018
Lucie Kříbková Věra Müllerová

K publikování připravila a na web vložila Marie Mejdrová


Lucie Kříbková
 

Příležitost navštívit poprvé rodnou Vlašim

Srpen 2017

Je tomu již několik let, co jsem cítila silnou touhu navštívit Vlašim. Místo, kde jsem se pouze narodila a od té doby jsem tam nebyla. Poslední dobou (asi 3 měsíce), pocit naléhavosti k návštěvě města ještě více sílil. Shodou okolností jsme tou dobou dostali pozvání na svatbu přátel z Prahy. Tato akce vyžadovala přenocování, a tak jsem navrhla přátelům-svatebčanům z posádky auta z Ostravska zastávku ve Vlašimi.

Vyjeli jsme 17.8.2017 odpoledne autem s posádkou ve složení já, Věrka Müllerová (za svobodna Váchová) a mimi v bříšku, manželé Martin a Martina Ličkovi. K Vlašimi jsme se dostali již dosti pozdě, a proto jsme návštěvu odložili na zpáteční cestu.
K přespání jsme využili pohostinnost přátel na NDC. U nich doma nás zaujal kámen ve tvaru srdce. Byl to dar od dalšího kamaráda na NDC – Mira Michalecha. Našel ho v červnu ve Slovinsku. Měl zajímavou barvu a kresbu s motivem podobajícím se Mléčné dráze. Chytila jsem kámen do dlaní a pocítila silné energie vesmíru. Působilo to jako nádherná „jízda“ Mléčnou dráhou a ještě dál.

 

Duchovní vnímání při návštěvě zámeckého parku

Druhý den po svatbě jsme si s přáteli vyšli na procházku do přilehlého lesa, během níž proběhly různá setkání a duchovní impulsy, které jsem později vnímala jako důležité pro správný průběh následujících událostí.
Cestou do Vlašimi jsme měli pocit, že něco nechce, abychom tam dojeli. Několikrát jsme nedobře odbočili. I navigace nás naváděla nesprávným směrem. Na místo zámeckého parku jsme dorazili již při stmívání. Při vstupu mě zaujala cedule s nápisem „U Blanických rytířů“. Zažívala jsem euforický pocit z návratu do rodného města, návratu „domů“. Do míst tak blízkých, a přitom tak vzdálených.

Kousek dál od chodníčku nás svými energiemi zaujala skupinka šesti stromů. Napohled jako by tvořily dva trojúhelníky. Dva stromy působily jako stráž a zároveň tvořily jakousi pomyslnou vstupní bránu. Měli jsme pocit, že jde o duchovní bránu.

První stromy, které nás zaujaly svými energiemi

Tou „bránou“ jsme prošli k ostatním třem stromům. Impulzy nás vedly k tomu, že jsme přirozeně vytvořili kruh. Dotýkali jsme se stromů i vzájemně. Mezi námi ležely na zemi donesené kameny z různých míst, podle impulsů, které jsme průběžně dostávali.  

Vnímala jsem proud světelných energií, a to zespoda směrem vzhůru. Jako by se otevřel jakýsi koridor přenosu. V tu chvíli jsem vnímala stejné energie jako při uchopení „vesmírného“ kamene, který jsem měla v rukou, když jsme přespávali u přátel v Praze. Vnímám energie vesmíru, energie nekonečné dálky, nekonečných možností. Vnímala jsem, že každý z nás přijímá nějaké energie, možná jako dar. Energie měla stejný charakter, ale pro každého měla jiný význam. U mě měla spojitost s hmotnými záležitostmi, které v tuto chvíli (v srpnu) řeším. A to s důvěrou v sebe, s důvěrou ve své schopnosti, se sebejistotou. A návratem ke své přirozenosti, bez přetvářky, bez výčitek, bez napětí a strachu.

Po chvíli vnímání a krátkého vstřebávání jsme se přemístili o kousek dál, kde jsme se zastavili mezi dalšími stromy. Znovu jsem vnímala velmi silné příznivé energie. Vnímala jsem, jak shora přilétá na duchovní úrovni zářící Pegas. Zároveň jsem velmi jasně duchovně „viděla“ bytost Přírody stát opodál.

V určitou chvíli Martin vnímal, že se něco snaží poklopem uzavřít tok energií proudících shora. Jeho úkolem zřejmě bylo vše „jistit“ a udržet ten tlak, tíhu a nápor. (Teď při psaní mám pocit, že jsem tento temný duchovní poklop mohla vytvořit já, někdy v minulých životech, aniž bych věděla, k jakému účelu má sloužit. Za což se omlouvám). Po chvíli tlak svrchu ustal. Byla to dle vnímání Martina zkouška toho, zda tlak vydrží, a tím udrží tok světelných energií.

Po chvíli jsme postoupili dále zámeckým parkem. Naše kroky vedly opět ke stromům. Byly tři a zdánlivě k sobě nepatřily. Ovšem při větším soustředění jsme souvislost vnímali. Společně jsme stromy objali. (Jinak by to ani nešlo, kmeny byly široké).

První strom nám „daroval“ větvičku, jejíž význam popisuje níže Martin a Věrka. (Martin se ptal stromu, jestli si ji může utrhnout a zasadit doma na zahradě. A poté vnímal, že mu ji strom chce darovat.

Při objímání druhého stromu jsem vnímala na duchovní rovině jakési temné plazící se rostliny podobné břečťanu. Rostliny svíraly dva tyto stromy. Po chvíli však rostlina ztrácela sílu sevření a odplazila se směrem vzhůru jako had. A zmizela, jako by se rozpustila.

Celou tu dobu jsem vnímala propojenost všech stromů. Předávání si navzájem informací a energií.

Po obejmutí třetího stromu přišla úleva, že dnešní úkol jsme úspěšně splnili. Že tomuto místu se mohlo pomoci, duchovní „zámky“ byly odemčeny, příkrovy odstraněny.

Když jsme procházeli ven branou ze zámeckého parku, ukázala se nám nádherná podívaná v podobě obrovské svítící koule tryskající vodu. Šlo o osvícenou fontánu, byla již tma. Koule vypadala jako vznášející se světelný míč.

 

Duchovní komunikace k návštěvě Vlašimi z 9.9.2017:

Lucie: Spojené Síly Světla, kdo mi můžete říct informace k srpnovému výletu do Vlašimi? Jaký měla návštěva tohoto místa význam? Co se zde událo na duchovní úrovni?

Přírodní Anděl Vlašimi:  Jsem bytost, která má na starosti celé území Vlašimi. Navštívili jste mě přímo v mém srdci…

(Pozn. měla jsem pocit, že ztrácím napojení)…

Slyším tě velmi dobře. Trochu víc se soustřeď. Vím, že nyní nedobře fyzicky slyšíš. Avšak duchovně „slyšíš“ o to lépe. Není dobré vytvářet si bloky. Vnitřně se utiš a naslouchej tomu, co ti chci sdělit.

Děkuji Ti, že jsi vyslyšela impulzy a přivedla tak ke mně bytosti, které zde měly své úkoly. Ať už ten, který se týká mateřství, tak úkol v podobě zkoušky pevnosti. Všichni, co jste zde byli, jste přátelé již z minulosti. Všichni, včetně nenarozeného dítěte. S tím jsi si velmi blízká. Jde o velmi silné pouto. Dá se nazvat ochranným poutem mateřským. Ve vašem vztahu je čistá něha a cit. A to oboustranná.

To jsem trochu odbočil. Jak už bylo naznačeno, tvým úkolem bylo přivést určité bytosti (lidi) na určité místo. Tento úkol jsi splnila. Bylo také potřeba odemknout brány a obnovit tlukot srdcí. Brány, které vedly do „zahrad“ čistých energií z vesmíru. Srdce (světlý kámen ve tvaru srdce, který jsi našla) je tvé a zároveň patří rytířům. Je jakýmsi propojením mezi tebou a Karmickými rytíři z této oblasti. „Čekalo“ na tebe právě ve středních Čechách, aby mohlo být společně s dalšími aktivováno. … Srdce v sobě nese energie rytířů. Sice jsi nepatřila přímo do rytířské družiny, ale jsi jejich věrným a silným spojencem. Rytíři tě přijali do své „rodiny“. Vlastně jsi byla něco jako neoficiální rytíř – lučištník na koni.

(Poznámka Lucie: Při komunikaci mi „naskočilo“ slovo Karmickými. Pak když jsem to pročítala, rozumově jsem si říkala, že by tam asi mělo být Blanickými, když je to kousek od Blaníku. Takže si nejsem zcela jistá, zda jde skutečně o Karmické rytíře, i když pocitově bych řekla, že ano. Rytířských skupin v různých podobách, obdobích a úrovních bylo v historii mnoho.)

Ale zpět k návštěvě Vlašimi. Čistil se zde princip mateřství. V minulosti jsi byla zneužívána k tomuto účelu. K účelu plození dětí. V té době jsi však neměla možnost o své potomky pečovat. Není to náhoda, že ses narodila zrovna zde. Není to náhoda, že jsi neměla možnost být prvních několik týdnů se svou matkou. A nebyla to náhoda, že tě chtěli adoptovat lidé, kteří v té době nemohli mít vlastní děti. Energie právě těchto lidí tě v současné době silně přitahují. Je to vzájemné i oni jsou přitahováni tvými energiemi. I když jste se ještě fyzicky nesetkali, víte o sobě a máte společnou minulost, kterou bude třeba rozvázat. A toto také bylo započato ve Vlašimi v zámeckém parku.

(Poznámka Lucie: Narodila jsem se předčasně. Bylo nutné mne umístit hned po porodu do inkubátoru. Navíc byla potřebná operace tříselné kýly. Proto nebylo možné trávit prvních několik týdnů s mojí matkou. První kontakty jsou však důležité k navázání pevného vztahu matky s dítětem, silnějšího pouta.

Lidé, kteří mně chtěli adoptovat, nemohli mít vlastní děti. Věděli, že moji rodiče již tři děti mají. A proto je napadlo požádat mé rodiče o svolení k adopci čtvrtého dítěte. Rodiče s tím nesouhlasili a já tak mohla vyrůstat u svých biologických rodičů se všemi sourozenci).

Návštěva Vlašimi byla pro tebe zásadní pro odemknutí také tvého srdce. Pro odemknutí zámků a bran, aby mohla být uvolněna uvězněná energie spojená s mateřstvím a proudit do celého okolí. Sleduj pozorně impulzy. Bude vhodná další návštěva Vlašimi.

Ty jsi byla ta, co kdysi určité čisté energie svázala a uzamkla. I když s dobrým úmyslem ochránit je před zneužitím. Ale nevhodným způsobem. Nyní máš v sobě silnou čistou energii na to, abys pomohla duchovně osvobodit různá území a místa, která byla uvězněna tvým přičiněním. Je proto dobré navštívit dle přicházejících impulsů co nejvíce míst. Svou přítomností tam pomoci obnažení a zpracování vrstev, které máš v sobě a které jsou spojeny s daným místem. A tím pomoci těm místům i sama sobě. K tomu je však potřebná finanční stabilita. Tu je nutné si zajistit vhodnou činností, která ti nebude brát potřebnou energii a potřebný čas i na fyzickou i psychickou regeneraci.“

Lucie: Děkuji ti Přírodní Anděli Vlašimi.
 


Obrázek Nový život

 

Duchovní komunikace k obrázku s pracovním názvem Ptáček-mateřství z 16.10.2017:

Lucie: Minulý měsíc jsem dokončila obrázek, který jsem začala malovat již v prosinci roku 2015.

V té době tam byl jen žlutý ptáček. Když měli letos v červnu svatbu přátelé Tom a Věrka Müllerovi, chtěla jsem obrázek dokončit a kopii novomanželům věnovat. Pokaždé, když jsem chtěla ten obrázek domalovat, nešlo to.

Až okolo 27. září 2017 se obrázek podařilo domalovat. Bylo to v době, kdy se narodil jejich syn Jiříček.

Vnímala jsem, že Jiřík mi ještě dříve, když byl v bříšku, něco předal, abych mohla obrázek dokončit.

Z obrázku vnímám něhu, lásku, laskavost, starostlivost, ve zkratce péči-mateřství. Nový život nebo Oplodnění.
Zároveň mi to přijde jako i jakýsi pohled někam mimo tento svět či čas. Jako minulost nebo jiný svět či sféra.
Věrka vnímala na obrázku tlukoucí srdce. A to pod ptáčkem v místě velkých listů.

 

Spojené Síly Světla, co mi prosím můžete říci k tomuto obrázku? Má i něco společného s návštěvou Vlašimi, kde se zpracovávalo mateřství?

Příroda: Tento obrázek je jako živý. Věrka je nyní velmi citlivá, a proto vnímala tlukoucí srdce, které jsi později vnímala také. Malý Jiříček ti předal duchovní klíč, který pomohl odemknout příliv energií života, jakoby dal obrázku život. Díky tomu ses skrz obrázek napojila na Sféru mateřství. Sféra si uchovala svou největší možnou čistotu díky svému ochrannému obalu.

S návštěvou Vlašimi tedy obrázek souvisí. Nebylo možné jej dokončit před touto návštěvou. Ve Vlašimi jste získali různé duchovní „klíče“, potřebné k otevření ochranného obalu této sféry. Jiříček ti pak předal ten klíč, který pomohl roztlouci srdce a vdechnout tak obrázku „život“. Tedy energie života. To samozřejmě souvisí i s mateřstvím. Kdy matka přivede na svět potomka. Tzv. dá mu život.“

 

Duchovní komunikace z 28.10.2017:

Lucie: Co tedy obrázek představuje?

Příroda: „Představuje období rozkvětu, kdy něco nového se tvoří a rodí. Tvoří se Nový život. Jde o pohled do Mateřské sféry. Pomáhá lepšímu naladění se na ni.“


Obrázek Nový život

 

Poznámka:
Další obrázky Lucie Kříbkové jsou v článku  
T4. Energeticky vyzařující obrazy Lucie KříbkovéTouha po přílišné dokonalosti může vést k páduVěra Müllerová
 

Předání poselství o čistém partnerství, mateřství a spolupráci do dalších světů
 

Impuls podívat se do Vlašimi přišel od Lucky Kříbkové pár dní předtím, než jsme měli vyrazit na svatbu přátel do Prahy. Vnímala jsem to jako velmi důležité, abychom se tam spolu podívali. Jak popisovala Lucka, vypadalo to, jako by se nás něco snažilo zadržet, abychom se do Vlašimi nedostali, nakonec se to ale podařilo.

Po příjezdu k zámeckému parku jsme zažili nepříjemné setkání s bytostí mladého muže u fontány před vchodem. Měla jsem pocit, že je buď opilý či zfetovaný. Dělal před fontánou, která je před zámeckým parkem, stojky na hlavě, a přitom měl v očích divný temný výraz. Běhal mi z něho mráz po zádech. Fontána byla v té době nefunkční, vypadala jako by byla zanedbaná. 

Po vstupu do parku jsem vnímala velmi zvláštní smíšené pocity. Po chvíli mi pohled padl na shluk stromů vlevo od zámku. Vpředu stál mohutný javor, jako strážce a za ním čtyři nebo pět kaštanů. Vnímala jsem při pohledu na ně pocit starého přátelství, zároveň jakési okovy kolem tohoto místa. Na impuls jsem se k nim vydala a ostatní se připojili. Dotýkali jsme se stromů a vzájemně se drželi za ruce. Po chvíli jsem vnímala hřejivé teplo, propojení, následně zvuk praskajících řetězů (okovů) a potom příjemný pocit uvolnění a radost, slzy dojetí. 

Již za šera jsme šli dál, ke starému dubu. I u něho jsem vnímala velmi dávné přátelství a pocit jako by se mě vnitřně dotkl, pohladil mě.

Potom jsme se zastavili u dvou starých dubů. U těchto jsem vnímala, že zde máme nějaký důležitý úkol. Vnímali jsme, že máme donesené kameny společně držet v rukou uprostřed nás. Po chvíli jsem začala cítit velmi silné energie, jako by se něco spustilo, otevřelo, chvíli nato jsem vnímala průlet galaxií (Mléčnou dráhou). Byl to nádherný zážitek. Možná jsem takto někdy v minulosti cestovala v nějaké úrovni hmoty. Poté jsem vnímala paprsky Světla, které přicházely odjinud, jakési propojení s námi a skrz nás se Zemí. Po chvíli Martin duchovně vnímal Pegase. Já jsem slyšela šum křídel a cítila jeho dotek.... Vnímala jsem bytost Přírody a další světelné bytosti, které stály kolem nás, pomáhaly nám, abychom zůstali pevní a nepodlehli tlaku, zůstali při sobě. Martin vnímal, jak se jej něco snažilo přimět pustit se... Měl ruku úplně vespodu (držel kameny a zároveň ruce nás tří), jako by nás podpíral, chránil. Vnímala jsem v tu chvíli jakýsi druh mužské/otcovské ochrany, která skrz Martina proudila. Martin se tomuto nátlaku dokázal postavit a já jsem vnímala, jak se poté celá jeho bytost jako by vnitřně rozsvítila, byla silnější a pevnější než doposud. 

Poslední zastávka byla u tří stromů, kde jsme dostali dar v podobě větvičky se sedmi listy. Vnímali jsme, že je to jakýsi symbol mateřství. Martin s Martinou následně vnímali, že je to dar, který je nyní určen pro mě jako pomoc při nadcházejícím porodu. V té době jsem čekala syna Jiříčka. Cítila jsem, že větvička bude kolovat a pomáhat tam, kde bude potřeba, že toto je pouhý začátek.

Při cestě z parku k autu, jsem fotila stromy, měla jsem totiž pocit, že u nich vnímám tisíce malých světelných bytostí. Na fotce se objevily krásné světelné koule. Když jsem to uviděla, tak mi vhrkly slzy do očí a cítila jsem obrovskou vděčnost a radost. Vnímala jsem i z nich radost a dar, který jsme zde všichni dostali. Poté, co jsme se blížili k východu z parku, jsem uslyšela zvuk fontány. Bylo to, jako by někdo či něco nádherně zpívalo a následně se nám vyjevil obraz "zpívající" fontány v noci, která byla osvětlena jemným zlatožlutým světlem. Připomínala mi květ pampelišky a z ní tekly gejzíry vody - jakési malé vodopády. Vnímala jsem z ní symbol mateřství, opory, lásky a přátelství... A že je pro nás něco jako oslavou a poděkováním za to, co se podařilo zde uskutečnit. 

 

Duchovní komunikace z 28.8.2017:

Věra: Spojené Síly Světla, Moje Osobní Karmo a Přírodo, můžete mi prosím dát informace ohledně našeho sobotního výletu do Vlašimi - zámecké zahrady? Co se tam událo?

Tady Příroda: „Zdravím tě Věrko. Jsem ráda, že se na to ptáš. Část toho, co se stalo, už víš, a to jak ze svého vnímání, tak i díky předaným informacím od Martina Ličky. Vaše návštěva zámeckého parku ve Vlašimi měla a má velký význam pro všechny bytosti v těchto a dalších Stvořeních. To, co se Vám podařilo, má význam nejenom pro Tebe, Tvého manžela Toma a Vašeho zatím nenarozeného synka, ale i pro všechny další bytosti, které očekávají, či by rády očekávaly, příchod nového života do svých rodin. A nejedná se pouze o lidské bytosti jako takové, ale celkově o dar života, mateřství a jeho prazáklad, který byl velmi často zneužíván, svazován a používán k temným praktikám. Díky tomu, že jste se sešli v optimálním složení, Ty, jakožto nastávající maminka s již plně vnímající čistou bytostí, která se připravuje na příchod na tento svět a další bytosti, kterých se toto téma silně dotýká.

Tvůj a Tomův syn Jiříček zde měl naprosto zásadní roli, bez které by nebylo možné tuto situaci zvládnout. To, že ještě není plně součástí tohoto světa, mělo v daný okamžik podstatný význam, neboť chlapec je částí Tebe a Tvého manžela Toma, dvou bytostí s přírodním původem, sám si přitom v sobě nese důležité a zásadní prvky vlastní minulosti. Sama vnímáš, že tato osůbka je Ti velmi drahá, má v sobě skrytou velkou vnitřní sílu, tak jako každá světelná bytost. A tím, že je prozatím pečlivě chráněna ve Tvém hmotném těle a duchovním obalu, o to snazší a silnější je její napojení na duchovní sféry Světla. Proto tak mohl za Vaší pomoci a spolupráce přispět k otevření portálu směřujícího přes Mléčnou dráhu dál do Galaxie k dalším Světelným sférám s poselstvím čistého světelného partnerství, mateřství a spolupráce, který byl doposud v tomto základu uzavřen a silně zneužíván Temnými systémy v jejich prospěch. 

Tvoje bytost je silně propojena se Zemí, se mnou (Přírodou), a tak jsi mohla být v danou chvíli tou správnou a pevnou oporou, které bylo třeba, aby měl Jiříček možnost pomoci za spolupráce s Martinem a Luckou prolomit řetězy, kterými byl tzv. "institut" mateřství svázán a zneužíván. (pozn. Přišlo mi, že by tam mělo být jiné slovo než institut, ale nevnímala jsem jaké.)

Druhým opěrným bodem byla Martina Ličková, ač o tom v danou chvíli nevěděla, i ona zde měla své nezastupitelné místo. Bylo důležité, aby si sama odpustila a zbavila se okovů, které si nechala v minulosti dobrovolně navléci. To samé v jiné míře se dělo Lucce Kříbkové, která byla v minulosti silně zneužívána jako jakýsi stroj "robot" na výrobu dětí, vše pod dohledem Temna. Proto také obě dvě tvé kamarádky měly určité bloky týkající se mateřství, a to každá v jiné podobě.

Martin Lička zde měl prokázat, že jako muž, je tou správnou oporou pro svoji ženu a rodinu, že ani v těžkých a vyhrocených situacích, kdy je na něho kladen obrovský tlak, tak tomuto nátlaku nepodlehne, nenechá se zviklat. A naopak v sobě nalezne tu pravou čistou vnitřní sílu, která chrání svou rodinu a přátele.

Spojením všech těchto faktorů, které v sobě máte, se podařilo "vyrvat" zneužívané mateřství Temným silám a nyní pomalu dochází k jeho očistě, aby všechny ženy mohly pocítit tu čistou výjimečnost toho, že ony jsou nositelkami nových životů a mají oporu nejenom v sobě, ale i ve svých partnerech. Což je základem harmonie, tak jako porozumění a vzájemná opora. To vše dává možnosti pro nově příchozí bytosti, aby měly mnohem silnější a stabilnější základ svých bytostí, než tomu bylo doposud.

Každý z Vás je v něčem jedinečný a má určité schopnosti, které když jsou použity ve správný čas a pro správné účely, ve Světle a ve spolupráci s dalšími světelnými bytostmi, tak mohou dohromady sloužit jako ukazatel a prorážet další cestu pro Světelný vývoj. Cesta je dlouhá a trnitá, ale když spojíte své síly a budete si vzájemnou oporou, tak se budete posouvat ve svém vývoji nejenom Vy, ale i celý systém Spojených Sil Světla a všechny další bytosti, které jsou jeho součástí.“  


Tento článek bude pokračovat druhou částí Z52.
 

© Lucie Kříbková, únor 2018
© Věra Müllerová, únor 2018
www.novaduchovnicesta.cz


Anketa

Byl pro Vás tento text přínosem? Ohodnoťte prosím známkou od 1 (nejlepší) do 5 (nejhorší).

  • 149
  • 34
  • 26
  • 27
  • 29

Celkový počet hlasů: 265