Pravčická brána
Úvodní stránka | Duchovní komunikace na NDC | Komunikace na NDC I | Nezavírat oči před důsledky vlastní činnosti

Nezavírat oči před důsledky vlastní činnosti

Petra Nováková Vloženo 18.10.2010
Petra Nováková

Duchovní komunikace s Přírodou z 16.10.2010

Síly světla, prosím dejte mi aktuální informace ohledně celkové situace. Děkuji.


Příroda:  Již vícekrát byla od tebe položena otázka, co by mělo lidstvo jako další informace znát. Je toho vskutku mnoho. Nejdůležitější informace z vašich stránek, které napomáhají ke změně životů, jsou ty, které jsou předávány prostřednictvím článků. To, co sdělujeme my prostřednictvím komunikace, jsou spíše doprovodné okolnosti, které informace v článcích dokreslují.

Teď je nejaktuálnější situace vaší Planety, její postavení ve Vesmíru a mimozemšťané, kteří si přisvojili právo vést vývoj Země. Články uvádějící vše na pravou míru jsou již na cestě k obyvatelům Planety Země, kteří jsou připraveni je číst. Je důležité tyto informace zveřejňovat, protože lidstvo je již dospělé a má na ně právo. Druhou otázkou zůstává, nakolik jsou jednotliví lidé připraveni vzít tyto informace jako skutečnost. Temní tak dlouho balamutili lidské smysly, že za skutečnost již dávno mnozí považují to, co paradoxně skutečností není a dosti často berou jako skutečnost dokonce to, co odráží pravý opak reality. Není lehké se vzepřít mámivému snu a přijmout skutečnost, která se někdy podobá spíše noční můře. Nevidět důsledky vlastní činnosti a doslova před nimi zavírat oči je však dětinské a krajně nezodpovědné. A také velmi pohodlné.

Energie probuzené Přírody i dalších složek vývoje dělají, co mohou, aby lidstvo upozornily na probíhající události a momentální stav věcí. Lidstvo je však mnohdy hluché a slepé. Proto pak v rámci zachování Planety i Vesmíru probíhají obranné reakce Přírody, které však lidstvo ve své aroganci mnohdy bere jako útok proti sobě samým či se odvolává na Boha s otázkou Proč? Proč já? Odpovědi existují a kdo je skutečně chce nalézt, přijdou k němu. Chce to však velkou pokoru. Kterou lidé v sobě již moc nepěstují. Spíše ji nahradila samozřejmost a upřednostňování vlastních potřeb na úkor prostředí, které lidstvu dává možnost žít.

© Petra Nováková, říjen 2010
www.novaduchovnicesta.cz