Pravčická brána
Úvodní stránka | Duchovní komunikace na NDC | Komunikace na NDC III | Každou situaci se snažte řešit z úrovně klidu a harmonie

Každou situaci se snažte řešit z úrovně klidu a harmonie

Věra Talandová Vloženo 8.10.2011
Věra Talandová

Duchovní komunikace ze 17. a 18.9.2011

Inspirovat svými zkušenostmi na duchovní cestě a osobním příkladem ostatní

Sféro harmonického ticha, máš pro mě konkrétní úkol? Co mohu převést do hmoty? (Duchovné komunikace ze 17.9.2011)

 

Sféra harmonického ticha: „Tady Sféra harmonického ticha. Mezi tvoje hlavní úkoly patří rozšiřování myšlenek přirozené stravy. A to již děláš. Přijdou na řadu i jiné speciální úkoly a většina z nich se bude týkat přirozené stravy.

Při včerejší komunikaci jsi psala tak rychle, že věta -  aby ses zapojila do práce - dostala jiný význam. Přidej slovíčko vědomě. Je potřeba nahrazovat nahodilý způsob práce za vědomý a intenzivnější.

Jeden z důvodů, proč doporučovat syrovou stravu, je ten, že pokud člověk přijímá dostatek přirozené stravy, přijímá s ní i dostatek přirozených energií. Ty napomáhají jeho tělu zjemnit vyzařování, zbavovat se agresivity.

Společně s přijímáním živé vody z ovoce a zeleniny přijímá důležité informace. Stává se tak více součástí Přírody a takový člověk brzy začne vylaďovat na vyšší úroveň i další aspekty svého života.

Svoje prvořadé úkoly máš tedy právě v oblasti přirozené stravy. Dalším úkolem je co nejčastější vylaďování za pomocí mých energií a svoji hladinu vnitřního harmonického klidu udržovat nejlépe permanentně. Potom budeš schopna vnímat i jemné impulzy pro každodenní drobné práce. Zatím jsi vnímala lépe impulzy k vytvoření něčeho většího, dlouhodobějšího. Je však důležité, aby se ve hmotě projevovaly i zdánlivé drobnosti. I ty napomáhají posílení pozic Světla v novém vývoji. Některé vnímáš, některé zatím ne.

Každý z vás se sem z nějakého důvodu narodil. Mezi tvoje další úkoly patří i to, abys svými zkušenostmi a příkladem inspirovala ostatní. Aby i oni měli touhu najít cestu, jak vyčistit svoje těla i životy a tento úkol rozpoznat.“

 

Dotaz: Nakladatelství by chtělo před vánoci vydat knížku sladkostí, kde by byly vytažené recepty na sladkosti z obou knih Sluneční strava. Vydání druhého dílu by to odsunulo na jaro příštího roku.  Pro nás už je priorita Sluneční strava – pokračujeme s dostatkem salátů a ne sladkostí. Je vhodné to vydat?

 

„Ano, je to vhodné. Přestože pro vás už tyto sladkosti nejsou důležité a použijete je jen pro občasné mlsání, pro mnoho lidí bude právě skrze tuto knížku přivedena informace o přirozené stravě. Právě na tolik rozšířených sladkostech plných pro tělo nevhodných surovin - ( bílá mouka, kvanta umělých tuků, rafinovaného cukru, etylvanilínu místo vanilky a všelijakých dalších nevhodností) uvidí, že je i jiná cesta. Nepečené sladkosti z přírodních surovin, které si zachovají enzymy a všechny vitamíny a živiny.

Pro vyšší úroveň tělesné vitality a zdraví už s těmito koncentrovanými sladkostmi opatrně. Úkol této knihy je však právě to pronikání drobných impulzů o přirozeném životě do hmoty. A touto knížkou se dostanou tam, kam by běžně takové informace nepronikly.

Samozřejmě je mnohem důležitější čerstvé ovoce a zeleninové saláty. To už si člověk, kterého ve Sladkostech informace o přirozeném stravování osloví, vyhledá sám.“

Děkuji.


Řešení z úrovně klidu a harmonie je řešením z vyšší úrovně

Sféro harmonického ticha, jaká informace je dnes pro mě důležitá? (Duchovní komunikace z 18.9.2011)

 

Sféra harmonického ticha: „Tady Sféra harmonického ticha. Dnešním dnem si začni shromažďovat materiál na třetí díl Sluneční stravy, může mít podtitul Návrat k Přírodě. Témata je vhodné rozšířit, tak jak jsi to naznačila díky mým inspiracím ve 2. dílu. Toto je úkol dlouhodobý. 

Mezi drobné denní úkoly můžeš zařadit poděkování kamenům z kamenného kruhu na zahradě za jejich práci (dlouho jsi to neudělala). Můžeš se zabývat sbíráním semen z vykvetlých a vysemeněných zelenin. Těmito semínky z vlastní produkce nahrazuj hybridní zeleniny, nepořizuj si již žádná chemicky ošetřená semínka.

Z hloubi svého vnitřního klidu a harmonie ujisti své blízké, (i své psy) o radosti, že s nimi sdílíš tento život.  Zvláště u I.

Tyto drobné každodenní inspirace většinou vnímáš a provedeš v životě. Není třeba je písemně zaznamenávat. Toto byla jen malá ukázka, jak tě světelné impulzy upozorňují na drobné denní úkony.

V klidu svého vyladění vnímej Přírodu okolo sebe. Vaše propojení se zvýší.

Takto vědomě, s vnitřním klidem a harmonií se snaž řešit i každou situací, která dnes  nastane -  (nejen dnes).  Před každým řešením obnov naše spojení. Vyřešení bude úplně jiné, než když situaci budeš posuzovat a řešit z pozice ega.

Řešení z úrovně klidu a harmonie je řešení z vyšší úrovně. Neznamená to žádné změkčilosti či ústupky. Naopak člověk vnímá situaci z úrovně nadhledu, vyšší pravdy. Vnímá mnohem moudřejší řešení než z pozice ega. A právě s nadhledem a moudrostí ví, co řešit smírně a kdy je potřeba bránit své pozice.

 

Toto můžeme zařadit jako výzvu číslo 2:

 

„Před jakoukoliv situací, kterou potřebujete vyřešit optimálně, nalaďte se na energie harmonie a klidu uvnitř sebe nebo na mne, na sféru harmonického ticha.  A v klidu se snažte rozpoznat světelné impulzy, jak postupovat dál“.

 

Z počátku se možná nemusí spojení vždy vydařit, zvlášť u hodně rozbouřených emocí, silném energetickém útoku na vás a podobně.

To ale nic nemění na situaci, že se vyplatí naučit se spočívat ve vnitřním klidu, míru, harmonii a rovnováze. To je základ toho, aby dílo stvořené do hmoty bylo harmonické a mělo potenciál napomáhat nebo přímo tvořit budoucnost lidstva na vzestupu.

Děkuji za přijetí komunikace.“

Taky děkuji.

© Věra Talandová, říjen 2011
www.novaduchovnicesta.cz


Anketa

Byl pro Vás tento text přínosem? Ohodnoťte prosím známkou od 1 (nejlepší) do 5 (nejhorší).

  • 162
  • 21
  • 16
  • 15
  • 19

Celkový počet hlasů: 233