Pravčická brána
Úvodní stránka | Duchovní komunikace na NDC | Komunikace na NDC I | Výzva Kosmického Vědomí: Kritické množství a kvalita proráží cestu k masovým změnám

Výzva Kosmického Vědomí: Kritické množství a kvalita proráží cestu k masovým změnám

Marie Mejdrová Vloženo 11.3.2010
Marie Mejdrová

Komunikace s Kosmickým Vědomím z 9. a 10.3.2010  

    Kosmické Vědomí, prosíme Tě o všeobecné sdělení pro lidstvo, o výzvu pro současnou dobu.

    Díky za oslovení. Rádo se připojím k podpoře Nové duchovní cesty jako jediné duchovní cesty, která vede k rozvinutí plného potenciálu člověka 2. typu. Ten je na planetě Zemi už relativně dlouho a stále se čekalo na to, až se začne cíleně a informovaně pracovat s jeho zdokonalenými schopnostmi. Vždyť proto byl vytvořen. Ale stále se nic nedělo, úpadek lidstva pokračoval. Jakoby ten dlouze a pečlivě připravovaný projekt přišel vniveč. Sice prokázal svoji hodnotu ve starověkých válkách Bohů a Démonů, což vedlo k prosazení se do morfických polí. Poté se ale vlivem obrovského nárůstu temného násilí a ovládání evoluční výhody tohoto projektu zastíraly. Zůstaly skryty, nikdo je neobjevil, nestudoval, nerozvíjel.

    V určitém bodě už ale nebylo možné dále čekat na štěstí a náhodu. Na nás na všechny tlačil čas, schylovalo se ke katastrofě. Poměr toho, co měly pod kontrolou Síly Světla a Síly Temnoty, nabyl extrémních hodnot. Proto k příznivým energiím nastupujícího věku Vodnáře dostalo navíc lidstvo na Zemi dary vylepšující jeho energetickou výbavu. A samozřejmě bylo nutné, aby se tu narodili všichni ti, kdo mají možnost rozvázat klíčové karmické uzly. Zároveň také ti, kdo budou mít v sobě dostatek potřebných zkušeností z minulosti, aby zde byl reálný předpoklad pochopit a naučit se včas, co je třeba dělat, trpělivě u toho vydržet a nezastavit se před žádnou překážkou. Ať už vnitřní nebo vnější.

    To se přes všechna úskalí podařilo. Projekt záchrany nejen lidstva na Zemi, ale strany Světla vůbec postupuje stále vpřed. Vytváří zcela novou etapu vývoje Stvoření. Rodí se za pochodu, protože tak je to optimální. Dokáže se tak přizpůsobovat aktuálním situacím, rychle na ně reagovat a hledat prostředky k řešení. Zdokonalovat se na základě prošlých zkušeností.

    Jinak by to ani nešlo, protože nikdo předem přesně nevěděl, co se kde ukrývá, na čem všem je možné ztroskotat, co všechno vývoj v minulosti zkratovalo a zauzlovalo, na čem všem v současném světě vývoj závisí. Postupně to společně objevujeme a snažíme se hledat optimální řešení, která nám umožní postupovat co nejrychleji vpřed. Je to složitější než si kdo předem představoval. Na druhé straně, možnosti, které se nám postupně otvírají, předčily naše očekávání.

    Je třeba nepolevit, nenechat se ničím odradit. Jak se říká, odvážnému štěstí přeje, nic není zadarmo, a co jsme si nadrobili, to si musíme sníst. V sázce je tentokrát doslova všechno, máme poslední příležitost. Pokud si to plně uvědomíte, nebude vám zatěžko najít dostatek motivace na této těžké, ale krásné a smysluplné cestě. V tom vám budu pomáhat podle svých sil a možností.

    Ten, kdo na sobě chce skutečně pracovat, bude pociťovat do budoucna ještě jasněji podporu „shora“ a z okolí, než tomu bylo doposud. To proto, že s postupující očistou prostředí rostou možnosti světelných energií působit ve hmotě. Čistit, léčit, přinášet impulsy a informace. A také proto, že čím víc vás bude, tím rychleji a snadněji vše půjde. Protože kritické množství a kvalita proráží cestu k masovým změnám. K vykrystalizování nových, dříve netušených, možností.

© Marie Mejdrová, březen 2010
www.novaduchovnicesta.cz