Pravčická brána
Úvodní stránka | Foto významných energetických míst | Šumava | Komunikace s hlavním duchem Velkého Javoru

Komunikace s hlavním duchem Velkého Javoru

Jiří Novák Vloženo 14.4.2010
Jiří Novák

Duchovní komunikace ze dne 13.8.2009

Odpočíváme asi necelý kilometr pod vrcholem Velkého Javoru. Vnímám vysokou nehmotnou bytost, jak s námi chce mluvit.


Ptám se této bytosti - kdo jsi ?


Jsem HLAVNÍ DUCH TOHOTO VRCHOLU. Jsem jeden z mála těch přírodních duchů, kteří nepodlehli temnu. Vítám vás v tomto místě. My, zbývající přírodní duchové, kteří jsou dosud svobodní, o vás víme a vnímáme vaši činnost, vaše energetické působení na Přírodu. Vážíme si toho, že jste přišli na toto místo a chystáte se je očistit. Jako nejvyšší majestátní vrchol Šumavy, která překračuje hranice států, zemí.

Prosím vás také o očistu, protože v posledních letech už se necítím tak dobře. Příroda se sice fyzicky vzpamatovává, prostředí se čistí, ale duchovní ovládnutí proniká stále dál do hloubky systémů, které byly dříve svobodné. Proto vnímám, že vaše návštěva přišla v pravý čas. Za několik let už bych nemusel vědět, co vlastně dělám. Jako mnoho jiných přírodních bytostí, které jsou dnes ve službách temna.

Také zde na Javoru je menhirové pole a prosím o jeho probuzení. To je v tuto chvíli ode mne vše.


Komunikace na dálku z 13.4.2010


Volám ducha Velkého Javoru - jak vypadá dnešní situace po několika měsících od naší návštěvy?


Ano, slyším tě. Dnešní situace je již výrazně jiná. V posledních dnech a týdnech vnímáme silné energetické proudění z Javoru na další místa v okolí. Identifikujeme to jako mimořádně silné čistící energie, které dokážou rozpustit, zpracovat mnoho dalších energetických bloků a dávných vazeb v Přírodě i v těch lidských bytostech, které si najdou cestu do této oblasti Přírody. Den za dnem vnímáme další pokračující vzestup Nové duchovní cesty. Den za dnem je patrný další nárůst frekvencí vyzařovaných energií, jejich harmonie, dokonalosti a schopnosti rozrušovat staré bloky.

Jsme si vědomi toho, že nic se neděje samo od sebe. Proto jsme i my, probuzené přírodní bytosti v oblasti Velkého Javoru, nesložily ruce v klín, ale snažíme se svým způsobem přispívat ke zvyšování čistoty a harmonie okolního prostředí. I tady začíná jaro a první květy se derou na povrch. Naše pocity říkají, že právě dnešní rok bude rokem velkých změn, mimořádných jevů a událostí. Příroda se ve spojení se systémy Nové duchovní cesty konečně probouzí k novému životu, k fungování bez násilí  a manipulací.

Přestože naše paměť sahá daleko do minulosti, mnohem dále než paměť běžného člověka, už si nepamatujeme, kdy naposledy jsme takto vznikající harmonii mezi Přírodou a člověkem vnímali. V naší paměti už zůstalo pouze ovládání, manipulace a znásilňování Přírody a jejích částí člověkem. Proto vděčně děkujeme za tuto změnu, která dnes krok za krokem přichází. A kterou naprosto jasně vnímáme.


Děkujeme ti duchu Velkého Javora za tato slova a za veškerou podporu Nové duchovní cesty od tebe i od celého území, které máš za úkol spravovat.


Zpět na stránku s fotografiemi ze Šumavy se vrátíte zde:

                     Šumava

© Jiří Novák, duben 2010
www.novaduchovnicesta.cz