Pravčická brána

Očista území Brd

Jiří Novák, Ivana Zámečníková Vloženo 15.5.2011
Jiří Novák Ivana Zámečníková

 

Jiří Novák:

Na počátku května, 5.5.2011, jsem dostal mail následujícího znění doplněný duchovními komunikacemi, který doporučoval provést očistu území Brd.


 

Ivana Zámečníková:

V pozdních večerních hodinách při cvičení Tibeťanů se mi neustále vybavovaly Brdy, Rožmitál pod Třemšínem, Třemšín, jezero u Rožmitálu pod Třemšínem a v souvislosti s tím Jezerní paní s mečem. Po cvičení jsem zkusila duchovní komunikaci.

Prosím o zhodnocení následující prosby přírodních bytostí o očistu území Brd. Nemám pocit, že bych to měla pročistit já, nemám na to dostatečné zkušenosti, schopnosti a pověření. Je možné, že je to zpráva pro Vás? Mám pocit, že bych tam měla zajet, ale asi až po očištění tohoto území? Děkuji za vyjádření. Ivana Zámečníková.“


  

Chce někdo nyní se mnou mluvit?

Přírodní bytost: „Ano, jsem Hlavní přírodní duch (strážce) Brd.“ 

 

Mohu Vám nějak pomoci? Chcete mi něco sdělit? Prosím Vás o sdělení informací, co mám já, či ostatní nyní vědět. Děkuji. (Duchovní komunikace ze 4.5.2011). (Současně prosím Spojené Síly Světla o ochranu před čímkoli temným, manipulujícím, neetickým a nepřirozeným v souvislostech s touto komunikací).

Hlavní přírodní duch Brd: „Ano, slyším Tě. V tuto chvíli dochází k významným bojům proti temné straně se snahou odstranit co nejdříve, co nejvíce manipulací, magických systémů a magii samotnou. Z tohoto pohledu Vás prosím o očištění mého svěřeného území.

Samotné Brdy vždy působily jako srdce Čech, které mělo a má energeticky podporovat zejména očistu a regeneraci a zesilování pozitivních vibrací hl. města Prahy. Mnoho poutníků docházelo a dochází do těchto míst k načerpání ztracených (ztlumených) energií s potřebou regenerace... I k tomu mé lesy sloužily a slouží. Nyní je však třeba zpracovat uvolněné karmické vrstvy, které se nyní obnažily v některých místech. Děkuji.“

 

Prosím Přírodu o vyjádření, zda jsem správně zachytila předchozí komunikaci? Děkuji. Je vhodné na toto místo o víkendu zajet a pročistit (očistit)? Děkuji.
 

Příroda: „Ano, jsem Příroda, slyším a vnímám Tě. Ano, je vhodné a možné, abys sdělila panu N. nynější význam potřeby očištění Rožmitálu pod Třemšínem, jezera a blízkých lesů – celých Brd včetně nejvyššího vrcholu Třemšína. Toto místo bylo a je skutečně VELMI VÝZNAMNÉ vzhledem k poloze zdejší Přírody a silným duchovním místům. Toto místo se vždy snažila temná strana ovládnout. Z nynějšího hlediska je vhodné, abys tam o víkendu zajela. Dále uvidíš. Vše raději prober s panem N. Tedy zejména jeho náhled na tuto situaci. To je vše k této otázce. Příroda.


 

Jiří Novák:

Situaci jsem prověřil krátkým dotazem u Přírody. A celou akci jsme ještě tentýž den v podvečer provedli ve spolupráci skupiny lidských bytostí na Nové duchovní cestě s Planetou, Přírodou a karmickou institucí. A to ještě společně s očistou Jeseníků, ke které jsme také dostali přímý impuls v předcházejících dnech.

Během očisty vnímám vysokou duchovní bytost uprostřed jezera – Jezerní královnu, která žádá o pomoc. Kolem ní se postupně vynořuje další kruh středních přírodních bytostí a ještě dále kolem nich další drobné přírodní bytosti. To všechno zřejmě byly přírodní bytosti, které se o celé toto přírodní území dříve staraly, které jej spravovaly. Ale postupně vlivem nejrůznějších lidských magických zákroků i tím, že se samy shlédly v lidské magii jako metodě práce, zapadly mimo vývoj do karmických vrstev tohoto území. Až teď během této očisty se konečně osvobozují z karmických nánosů, ve kterých byly celé věky zapadlé. To vše dává dobrý předpoklad k tomu, aby celé území opět začalo fungovat jako skutečná součást Přírody. Aby tato oblast opět začala produkovat příznivé energie, které posílí každého návštěvníka s pokorným vztahem k Přírodě a s čistými úmysly vůči straně Světla.

O dva dny později, 7.5.2011, paní Ivana Zámečníková toto území navštívila, pořídila fotografie a navázala zde duchovní spojení, jehož výsledky předávám.


 

Ivana Zámečníková:

 

Prosím zdejší Jezerní Paní o komunikaci a sdělení informací, které nyní můžu a mám vědět. Děkuji. (Duchovní komunikace z 7.5.2011).

Jezerní královna: „Zdravím Tě, jsem zdejší Jezerní paní (královna). V posledních dnech zde došlo, díky léčení předvojem NDC, k silnému pročištění této oblasti, jakožto i mě samotné a mé podvodní říše. Velice za tuto očistu DĚKUJI. Celé věky jsem žádala o pomoc, ale nebyla jsem vyslyšena… Postupně jsem byla zcela ovládnuta temnou stranou. Z nynějšího pohledu cítím značnou úlevu.

Mým nynějším úkolem je podpořit očistu i dalších vodních toků, jezer, slatí a pramenů zde na Zemi. Tedy ráda pomohu světelné očistě tímto způsobem, jak jen to bude možné. Vodní toky v minulosti nebyly až tak výrazně ovládnuty magií, ale často (i v této době) byla naše živlová energie zneužívána až k zrůdným magickým úkonům. Od této chvíle se jakkoli distancujeme od těchto magických úkonů a nebudeme tyto manipulace podporovat ani tolerovat!!!“

 

Před pár dny jste se mi zjevila spolu s mečem a drakem. O co šlo? Co měly tyto symboly znamenat? Můžete mi na to prosím odpovědět? Děkuji.

Jezerní královna: „Ano, je to možné. Již jsem se jakýchkoli magických předmětů a manipulací vzdala. Tento meč měl symbolizovat podporu magické straně, drak byl strážcem této dohody s temnou stranou. Nyní již zde pro podobné předměty, úpisy, bytosti a manipulace není místo…“  

 

Prosím Spojené Síly Světla o komunikaci. Prosím o sdělení informací, jaká je nyní zde v Brdech situace? Co mám nyní vědět a znát? Vnímám správně, že se zde na Třemšíně otevřela jedna z dílčích zemských čaker odpovídajících Evropskému kontinentu? Děkuji.

Příroda: „Před samotnou léčbou tohoto místa byla zdejší energetická situace na úrovni pouze kolem deseti procent původního energetického vyladění z dávných dob. V této chvíli je toto místo plně pročištěné až téměř na svoji původní energetickou hodnotu.

Skutečně zde došlo k pročištění a otevření jedné z dílčích čaker Evropského kontinentu. V současné době zde dochází k uvolňování silně pozitivních energií, které jako gejzír tryskají do okolí. Tato hora byla vždy významným duchovním místem okolí.“

 

 

Volám Hlavního ducha Brd, strážce těchto hor a prosím jej o komunikaci. Chcete mi nyní něco sdělit? Děkuji.
 

Hlavní duch Brd: „Slyším a vnímám Tě. Jsem Hlavní duch zdejšího území - Brd. Znovu velice děkuji čelu NDC za pomoc a očistu tohoto mě svěřeného území… Sám vnímám potřebu tohoto kroku. Pomoc přišla v pravý čas. Z polohy tohoto místa je patrné, že vždy v určité míře docházelo z těchto míst ke stabilizaci, harmonizaci a zklidnění blízkého okolí, tedy Středních Čech, zejména Prahy.

Právě Ta nyní zcela zásadně potřebuje energetické zklidnění a harmonizaci čistou světelnou energií. Tedy k tomuto lze a bude energie z těchto míst využívána… Děkuji velice i Tobě za vyslyšení mého volání.“


 

Aktuální fotografie z oblasti Brd


Následující fotografie této oblasti byly pořízeny Ivanou Zámečníkovou 7.5.2011, tedy až po očistě území.

     

                          Podzámecký rybník, Rožmitál pod Třemšínem

                 

                                       Rozhledna na Třemšíně

 

    
                                            Na vrcholu Třemšína


 

Jiří Novák:

Po prozkoumání fotografií místa zjišťuji, že zejména poslední fotografie z Třemšína má mimořádně silné energetické vyzařování. Příroda potvrzuje, že právě v této oblasti se nachází nově otevřená zemská čakra, jejíž průměr činí kolem 35 metrů a směr proudění energie čakrou je ven z nitra Země do prostoru a okolí.

© Jiří Novák, květen 2011
© Ivana Zámečníková, květen 2011
www.novaduchovnicesta.cz


Anketa

Byl pro Vás tento text přínosem? Ohodnoťte prosím známkou od 1 (nejlepší) do 5 (nejhorší).

  • 196
  • 27
  • 23
  • 23
  • 26

Celkový počet hlasů: 295