Pravčická brána
Úvodní stránka | Duchovní komunikace na NDC | Komunikace na NDC I | Vyhrocená situace: Čistý duchovní vzestup a proti němu magie

Vyhrocená situace: Čistý duchovní vzestup a proti němu magie

Věra Talandová Vloženo 1.4.2011
Věra Talandová

Nejvyšší Světelné síly prosím o odpověď. Přes internet teď probíhají boje mezi čistým duchovním vzestupem NDC na jedné straně a magickým působením některých mágů na straně druhé. Jaký další postup je vhodný? Děkuji.

 

Planeta Země: „Tady Planeta Země. V této „přestřelce“ bylo ze strany Nové Duchovní Cesty řečeno vše podstatné a potřebné. Další potyčka je v této chvíli zbytečná, neboť je zapotřebí předávat další čisté a nezkreslené informace o současné duchovní situaci. Materiálu o tomto střetu je dostatek, aby si soudný člověk udělal obrázek. Argumentovat s demagogickou protistranou je vysilující. Někteří mágové se nezastaví před ničím. Následky pociťuji nejen já, Planeta Země, všechny bytosti, pro které jsem domovem, ale má to vliv na VŠE.

Většina lidí mi občas neúmyslně ublíží, je ale důležité to rozpoznat, pochopit a napravit. Vzpomeň si na kamenný kruh, který jsi vybudovala na zahradě. Spoutala jsi ho svým záměrem, a přitom kameny v probuzené Přírodě vědí co je jejich úkol. Naštěstí došlo k rozpuštění záměru a kameny mohou svobodně plnit svoje poslání. To byl jen malý příklad.

Dnešní mágové bohužel bez skrupulí provádějí násilné akce daleko většího kalibru, aniž by vnímali, co tím způsobují. Svévolně rozhodují nejen za ostatní lidi. A to se zmiňuji jen o pozemském měřítku.

Soudný člověk, pokud narazí na webové stránky, které mu nic neříkají, nerezonují s jeho nitrem, odchází jinam. Tam kde je atmosféra blízká jeho vnitřnímu vyladění. Potrefený člověk dostane strach, cítí ohrožení a přechází do útoku. Pak je potřeba se bránit.

Z mého pohledu na obranu informací na stránkách NDC bylo pro tuto chvíli učiněno všechno co učiněno být mělo. 

Nejvyšší pomocí, kterou od lidí očekávám, je jejich vysoké, čisté vnitřní vyladění. Díky němu na mne proudí ty nejvyšší čisté energie a i díky nim mohu řešit svoji očistu. Dnes už bych si poradila i sama, ovšem s touto pomocí jde všechno snáz a rychleji.“             Děkuji


 

Příroda: Tady Příroda. I já vnímám, že je teď důležité vrátit se k předávání informací. Apeluji na útočné pisatele na stránkách Nové Duchovní Cesty, aby se vzdali své agresivity, popřípadě si ji vybíjeli někde jinde. Potřebuji spřízněné duše, vyladěné se mnou co nejvíce to půjde. Existují jednoduché prostředky jak toho dosáhnout. Co vás se mnou spojuje? Vzduch, který dýcháte, dostatek přirozené stravy, která obsahuje původní energie (syrové ovoce, zelenina, semínka, oříšky, byliny), vyčištěné a sladěné čakry a energetický rozvodný systém cvičením Pěti Tibeťanů, etika a čistota v myšlení, slovech a činech. Pokud se se mnou tímto způsobem spojíte, dokážete mě vnímat, dokážete vycítit, co mi ubližuje a co mi naopak prospívá. Tak jak občas používáte rčení – žij a nechej žít, tak to doopravdy platí. Žijte podle své svobodné vůle, nechejte tak žít i ostatní bytosti. Nechejte tak žít i mne, vaši Přírodu. Neznásilňujte mne, nesvazujte mne svými přemrštěnými požadavky a záměry. Pokud se naučíte žít v souladu se mnou, pocítíte to. Předám vám svoji energii ve vzduchu, v plodech, z každé rostliny, z vody, kopců, skal i každého kamene.

Pokud se nenaučíte žít v souladu se mnou, pocítíte to také. 

V principech NDC je usilování o dokonalý soulad s mými energiemi. Kdo je vnitřně připraven, dostane se i z duchovního pádu. Čím více se vysokých čistých energií na Planetu díky probuzeným lidem dostane, tím snadnější bude cesta i pro ty méně odvážné, kteří informace vnitřně přijali, ale nemají zatím odvahu opustit svoje zajeté koleje, emocionální návyky a pomyslné „jistoty“.

Závěrem bych zdůraznila, že se strana magie svými výkřiky snaží strhnout vás dolů z vaší čistoty, vyvolat ve vás zlost a touhu po odvetě. Pokud by uspěla a vyvolala by ve vás negativitu, bylo by to její vítězství. Lidé na Nové Duchovné Cestě odrazili její útoky formou bez agresivity, ale dohoda s protistranou není v tomto případě možná. Pokračujte ve své práci, udržujte si čistotu a etiku. V tom je vaše síla.“     Děkuji


 

Chce něco k tématu dodat některá z dalších Světelných sil? 

Vesmír: „Ano, tady Vesmír. Potvrzuji, že vaše největší síla je ve vysokém vnitřním vyladění a čistotě. Udržte si svůj nadhled a úroveň. Je dobré vystoupit na svoji obranu a poté s přehledem dál pokračovat ve své práci.“       Děkuji


 

 

O autorce:              Věra Talandová ve svém diskusním příspěvku nazvaném „Přechod od magie v mém životě k vyspělejšímu chápání života“, který byl umístěn pod článkem 41A. Soupeření mezi Světlem a Temnem v duchovním pozadí světa spěje ke zlomu, napsala:

„Kvůli svým neustálým zdravotním problémům jsem před 20 lety hledala cestu jak si pomoci. Nechala jsem se zasvětit do reiki, následovala celá řada různých zasvěcení, seminářů, práce s energiemi. Zdravotní problémy se nevyřešily, občas byla nějaká úleva. Vše po letech vyústilo ve vážné zdravotní problémy. Pochopila jsem, že tudy cesta nevede. V hodině 12 jsem radikálně změnila svou životosprávu. Začala jsem jíst pouze takové potraviny, které nám nabízí pouze Příroda, bez tepelné, chemické či jiné umělé úpravy. To znamená syrové ovoce, zeleninu, plané byliny, v malém množství oříšky, semínka... Doslova mi to zachránilo život. Zahájil se napřed očišťovací a potom uzdravovací proces. Po změně na tělesné úrovni jsem toužila správně pochopit i duchovní rovinu života a to už se ke mně takové informace dostaly. Informace z NDC byly jiné, než čemu jsem celá léta věřila. Na totální změnu životosprávy jsem potřebovala odvahu a kázeň. Odvaha je zapotřebí, aby člověk chtěl pochopit informace, aby mohl změnit způsob myšlení a emocionální návyky. S pochopením informací na NDC, čištěním a harmonizací čaker a energetického systému Pěti Tibeťany se mohl zahájit očišťovací a ozdravný proces i na duchovní rovině. Dnes jsem zdravá a vitální. Vysoké vnitřní vyladění mi umožňuje vnímat jak je to s čistotou a etikou mých myšlenek, slov a činů. Zcela dobrovolně a ráda jsem součástí Nové Duchovní Cesty. Je to to nejdůležitější co mě tady na Zemi potkalo.“ Věra Talandová

Dnes je Věra Talandová aktivní propagátorkou živé stravy, autorkou knihy „Sluneční živá strava“ zabývající se živou stravou, tedy směrem označovaným jako vitariánství. V rukopise k vydání je připravená i její druhá kniha s názvem "Sluneční živá strava - pokračujeme".

                 

 

© Věra Talandová, duben 2011
www.novaduchovnicesta.cz


Anketa

Byl pro Vás tento text přínosem? Oznámkujte prosím jednou známkou od 1 (nejlepší) až po 5 (nejhorší)

  • 197
  • 20
  • 14
  • 16
  • 23

Celkový počet hlasů: 270