Prodej a objednávky knih 1, 2, 3, 4

 

Knihu 1: Cesta za hranice hmotného světa prodáváme za cenu 230 Kč.

Knihu 2: Cesta za dávnými civilizacemi prodáváme za cenu 270 Kč.

Knihu 3: Cesta k novému lidstvu prodáváme za cenu 270 Kč.

Knihu 4: Cesta ke světelnému vzestupu prodáváme za cenu 280 Kč.

Ve všech čtyřech případech PLUS poštovné a balné.

Kniha 1 je brožovaná, Kniha 2, Kniha 3 a Kniha 4 mají pevnou vazbu V8.

 

Účtováním prodeje knih se zabývá Alena Kuchinková Nováková, email:  ajakuchinkova@seznam.cz . IČ: 03555364. Není plátcem DPH. Po zaplacení služby vám odešle Fakturu emailem.

Zaslání knih zajišťujeme službou Zásilkovna. Cena za dodání závisí na tom, zda zvolíte zaslání na výdejní místo Zásilkovny blízké vašemu bydlišti nebo zvolíte-li zaslání na svoji adresu (domů, do zaměstnání). Výhoda výdejního místa je v tom, že knihu si vyzvednete kdykoliv během pěti následujících pracovních dnů. Dodání na adresu je dražší zhruba o 35 Kč, navíc potřebujete být během dne dodání na adrese přítomni. Večer před dodáním dostanete SMS zprávu oznamující, že další pracovní den dojede kurýr k vám. Přesnější hodinové rozmezí sdělí kurýr ráno v den dodání další SMS zprávou a emailem obvykle v době od 9 do 10 hodin. 

Jedinou zásilkou zajistíme dodání 1 – 8 knih.

Objednání provedete prostřednictvím níže uvedené tabulky. V tabulce vám průběžně naskakuje cena s DPH za zvolenou službu. Postupně vyplníte:

 1. Které knihy chcete zaslat a kolik.
   
 2. Vyberete stát – Česká republika nebo Slovensko. V případě požadavku zaslání do dalších sousedních zemí vyplňte předběžně možnost Slovensko, cena dopravy ale nebude souhlasit, spočítáme ji individuálně, zašleme a teprve poté zaplatíte převodem.
   
 3. Vyberete zaslání do výdejního místa nebo na svoji adresu. Podle počtu knih už vám naskočí cena.
   
 4. Vyplníte své osobní údaje: Emailovou adresu a telefon. A dále buď svoji adresu (ulice, číslo, PSČ, město) nebo adresu výdejního místa (najdete kliknutím na odkaz).
   
 5. Naskočí Souhrn objednání obsahující počty knih a celkovou konečnou cenu služby (knihy + poštovné + balné i s DPH). Při zaslání do Česka platíte v korunách. Při zaslání na Slovensko Souhrn ukáže cenu v korunách i v Eurech při převodním vztahu 1 Euro = 25 Kč. Měnu pro platbu mezinárodním převodem ze zahraničí si můžete vybrat.
   
 6. Celkový poplatek za zaslání knih uhraďte prosím předem. Jakmile naskočí vaše platba na účet, zajistíme odeslání Faktury na vaši emailovou adresu a předáme zásilku k odeslání do systému Zásilkovny.

7. Příjem každé objednávky potvrdíme zpětným emailem.

8. Možnost poslání zásilky na dobírku není v objednávací tabulce řešena.

 
Omlouváme se několika čtenářům, kteří nám poslali objednávku na knihy mezi 4. a 10.12.2020. Od některých už přišla i platba. Ze záhadných důvodů nám v těchto dnech přestal fungovat níže uvedený objednávkový systém a vámi vyplněné údaje nám nepřišly. Na některé z vás tak nemáme žádný kontakt, email, telefon, abychom se mohli rovnou ozvat. Systém objednávek už je opět funkční. Prosíme zadejte znovu co nejdříve objednávku přes webové stránky, aby se k nám dostaly doručovací údaje. Poté zabalené knihy co nejdříve předáme Zásilkovně k doručení.
Jiří Novák