Pravčická brána
Úvodní stránka | Zkušenosti z duchovní léčby a karmické očisty | Nebojte se odhodit to nefunkční, co vás brzdí

Nebojte se odhodit to nefunkční, co vás brzdí

Eva Janečková Vloženo 24.11.2021

Text připravila k publikování a vložila na web Marie HoloubkováNa podzim tohoto roku jsem byla vystavena mnoha zkouškám, neustálá práce na sobě přinášela změny, ale ne dostatečné a stále jsem se motala ve starých vzorcích chování. Opakovala jsem staré chyby, staré nefunkční nastavení ve vztazích s muži, staré návyky a nálady co mě ovlivňovaly a brzdily můj osobní růst. Bylo to jako udělat dva kroky dopředu a jeden zpět.
Takto moc daleko nedojdete a Příroda se mi snažila neustále pomáhat.

Po vyčištění několika „třináctých komnat“ (pozn.: viz články hlavní řady č. 91), po čištění „karmických pecek“ z minulosti (pozn.: článek o nich se připravuje), po mnoha a mnoha zkouškách jsem cítila, že ze mě jde ven hodně starého a hodně z hloubky. A začalo se konečně něco dít.

V zahradě jsem z ničeho nic po deseti letech skácela dva staré nemocné stromy. Pochopila jsem, že i když rostou, trpí a jejich růst je pokřiven. Nechala jsem je proto odejít.

Místo nich jsem vysázela nové stromečky a k nim celý sad. Vše jsem dělala intuitivně, prostě jsem musela.

Pak následovala návštěva zubaře, kde mi bylo řečeno, že mi musí vytrhnout nerv v zubu. Moc se mi to nelíbilo, ale zubař mi vysvětlil, že ten nerv mě bude trápit, bolet, neustále otravovat život. Tak jsem do toho šla.

Tyto impulzy měly jasný význam odhodit něco v sobě, co je nefunkční a brzdí mě to.

Konečně po mnoha letech jsem přestala být tak tvrdohlavá a nechala se vést.

Cítila jsem, že se děje něco velkého a speciálního.
Smazala jsem si dočasně svoji facebookovou stránku, jako kdybych nechala něco starého odcházet. Vyházela jsem oblečení, které mi začalo vadit. Přestala jsem si posedle barvit vlasy…

Vše, co mě do té doby zajímalo a co mě definovalo, se začalo rozpadat. Děsilo mě to, ale přitom neuvěřitelně hřálo.  


Není snadné nechat odejít staré. Musíte v sobě najít odvahu a musíte se chtít změnit, nebát se toho.

Nikdo z nás nemá čas na to, aby si to nechával na další budoucí životy. Žijeme teď, pracujeme na sobě teď a měníme se teď, právě v téhle jediné chvíli máme možnost změnit všechno.

Se starou zátěží se těžko kráčí vpřed, možná tak nějak půjdete, ale pomalu a zůstanete vzadu.

A já jsem nechtěla být vzadu, chtěla jsem stát v přední linii.
A tak se stalo, že se mi začalo měnit všechno, změny na čakrách jsem cítila, změny v sobě jsem viděla. Všechno začalo být jiné a lepší a nové a minulost jako by odešla a nebyla ani moje. Prostě jen příběh, co se žil a odešel. Stejně jak ty stromy na zahradě nebo můj nerv v zubu.


Tenhle článek je pro všechny, kteří stále hledají odvahu a bojí se odhodit ty staré zátěže. Je pro všechny, kterým se stalo hodně zlého a chtějí už žít jen radostně. Je pro každého, kdo na sobě pracuje a nebojí se jít dál.

Přestaňte se bát! Já to udělala a vše se začalo měnit.

Přestaňte pozorovat a soudit jiné, obraťte pozornost na sebe, pak se teprve začnou dít věci.
Všechno, co odvádí vaši pozornost od vás samých, je ztráta času, protože odpovědi nejsou a nikdy nebyly venku mimo vás. Máte je v sobě, stačí se jen zastavit a pustit se do toho.

Otevřít se sám sobě, ne jiným, ale sobě. A najít to, co vás táhne pořád dozadu.Duchovní komunikace z 6.11.2021:

Eva: Přírodo, máš něco, co bys k tomu dodala?

 

Příroda: „Evo, s tebou jsme se vždy hodně snažili, protože i přes tvé nastavení které je pro NDC ideální, jsi měla rovněž nastavení, které bylo ideální i pro jiné strany. Dalo by se říct, že na tebe mělo chuť více stran. Celý tento tvůj život byl o tom, kterou si vybereš. A ty sis vybrala správně, proto sis zasloužila naši plnou podporu a pozornost. 

Po mnoha pokusech o vyčištění starých vrstev i tebe bylo zjištěno, že některé struktury mají tak staré a silné nastavení, že je třeba je rozpustit. To ale vyžadovalo jistou dobu a práci a tvoje plné nasazení. 

Říkejme tomu třeba „světelná operace“. 

K té jsi samo sebou musela dát souhlas a pak se to celé mohlo začít dít.  I pro nás to je něco nového a tato spolupráce nás těší.

Je pro nás radost, že každá bytost, jakkoli zatížená, má svoje možnosti a impulzy se změnit. A že pokud je vůle k dobru, lze překonat vše.“


Sféra andělů Dhyanů: „Evo, rádi bychom se k tomuto tématu připojili a dali tak impulz i ostatním.

Přestaňte se soudit za staré skutky, přestaňte se bát vykročit vpřed jako noví lidé. My jsme taky museli mnohé odhodit a jít dál jinak, jinou cestou.

Kdo toto nechce přijmout a stále lpí na starém, je to jeho volba. Volba stagnace. A ta by brzdila ostatní, kteří pracují a mění se. Je proto potřeba se rozhodnout, v dalším roce to bude mít rozhodující dopad na všechny. 

Všechny vás podporujeme, nevzdávejte se, nejste v tom sami. 

Všichni bojujete za stejnou stranu, za stranu Světla."


Eva: Cítím, že ke komunikaci se přidávají další a další světelné sféry
Všichni posílají ty stejné informace:

"Nevzdávejte se, pracujte na sobě, nejste v tom nikdo sám, jsme v tom všichni společně. V jednotě je síla.

Na světě je plno lidí, kteří jsou sami v Temnotě, stejně jako byla Eva. Ukažte jim cestu, natáhněte k nim ruku a pomozte jim, aby zase mohli zahlédnout Světlo a naději. Jen tak změníte svět. Mnoho úžasných duší stále bloudí v Temnotě a nevidí cestu ven. My je vidíme a budeme je směrovat k vám, využijte této příležitosti a nenechte se ničím odradit. 

Děkujeme vám všichni za spolupráci.“
 

Eva: My děkujeme. Děkuji moc za tuto komunikaci. Je správně energická a silná, a to teď všichni potřebujeme.

Každý z nás je nějak limitován vlastním strachem.
Máme strach z toho, že nenajdeme partnera, strach z nedostatku peněz, z nemocí atd. Ale je to jen stín, pod kterým stojíme a můžeme z něho vystoupit. Zahodit stará nastavení, zahodit strach a vykročit dopředu jako nový člověk. 

Raději než se krčit v koutě, vykročte dopředu, pomozte někomu vedle sebe a uvidíte, co se začne dít. Vždyť to je důvod, proč jsme tady. Ne abychom se pořád báli. Ale abychom žili, čistili se, bojovali jeden vedle druhého za lepší svět a dokázali to, co se žádným směrům/hnutím před námi nakonec nepodařilo. Skutečně do hloubky vyčistit a změnit sama sebe ve světelném slova smyslu. A přispět tak aktivně k pozitivní změně celého světa.


Závěrem bych ráda dodala, že jsem šťastná a jsem na sebe hrdá, že tu jsem a že jsem tohoto všeho součástí. Zrovna tak, jako i všichni moji přátelé na NDC. 

Svět nezměníme, když budeme agresivně hulákat někde na protestní akci, ani když budeme šířit poplašné zprávy, paniku a komentovat milion věcí na sociálních sítích. Svět změníme, když sami ze sebe vykopeme vše temné a začneme svítit.

Protože i malý kamínek hozený do jezera, může udělat obrovskou vlnu. I malé světélko může prozářit obrovskou temnotu. A co teprve, když těch světýlek bude třeba 1000. 
Jo, tak u toho chci určitě být. :)


Vykročme do dalšího roku beze strachu!
Jsme světelné společenstvo, světelní bojovníci, světelný řetěz. Nikdo z nás není sám. Když začne padat, druhý mu pomůže se zvednout. Protože to je světelná spolupráce. Protože to jsme my, protože tohle je NDC...


V textu  Hledáte změnu?  jsou obsaženy základní informace pro čtenáře, kteří hledají změnu ve svém životě a potřebují poradit. Za jakých podmínek a jak jim můžeme pomoci. Návod, jak co nejefektivněji vyhledávat informace na našem webu.


© Eva Janečková, listopad 2021
www.novaduchovnicesta.cz


Anketa

Byl pro Vás tento text přínosem? Ohodnoťte prosím známkou od 1 (nejlepší) do 5 (nejhorší).

  • 198
  • 6
  • 6
  • 5
  • 16

Celkový počet hlasů: 231