Pravčická brána
Úvodní stránka | Články hlavní řady | Články VII: 80 - 89 | 89A. Navázání spojení s Evoluční silou

89A. Navázání spojení s Evoluční silou

Jiří Novák Vloženo 15.6.2020
Jiří Novák

K publikování připravila a na web vložila Marie Holoubková


Na jaře roku 2020, když jsem dokončoval rukopis své čtvrté knihy, se mi při duchovní komunikaci ozvala doposud neznámá bytost či instituce z výše frekvence někde na úrovni špičky komplexu NDC nebo těsně nad ní. Vnímal jsem, že je velmi čistá, jen jsem zpočátku nevěděl, jak ji nazvat. Později sama navrhla své jméno. Uvedu část této komunikace, která mj. blíže osvětluje důvody a význam tvoření světů a úrovní nad námi. Proč postupně vznikaly nové úrovně a světy směrem dolů. 


Duchovní komunikace z 11. 4. 2020:
 

Evoluční síla: „Vnímám u tebe nevyřčenou otázku, kým vlastně jsem. Nejsem individualizovaná bytost v tom smyslu, jak fungujete vy. Z vašeho pohledu jsem spíše rozsáhlé vědomí kdesi nahoře na žebříčků světů a sfér. Jsem Síla pro sledování kvality evoluce – Evoluční síla.

Pokud jde o název, ten se postupně vykrystalizuje na základě toho, co vysoce pozitivního nakonec dokáže daná sféra nahoře vytvořit, odstartovat. A mně se nakonec podařilo najít přes desítky, stovky a možná až miliony postupných pokusů s různými aktéry na mnoha úrovních novou cestu vzestupné evoluce. Proto si plně zasloužím jméno Evoluční síla.

Jak vysoko jsem nad vámi? Právě v tomto období se ke mně dostalo čelo komplexu Nové duchovní cesty.“


JN: Dobře, a jaká je vlastně tvoje úloha vůči nám lidem na Zemi nebo v celém Vesmíru? Proč vlastně existuješ? Je to pro tebe jenom hra s námi? Nebo tím sleduješ nějaký výukový efekt, jasný cíl?


Evoluční síla: „Jsem jenom jedna určitá struktura na žebříčku mnoha podobných úrovní, bytostí či institucí, které zkoušely tvořit. A takto postupně vznikal žebříček úrovní a světů shora dolů. Takže něco je i nade mnou, co vytvořilo mne a mnoho je toho pode mnou, co už vychází z mé tvorby. Možná jsem jen více cílevědomá, než některé úrovně pode mnou nebo dokonce i nade mnou. Po počátečních pokusech, kdy jsem vytvořila pár nesmyslů a bylo potřeba to zrušit, jsem konečně dostala lepší nápad. A takto zřejmě tvoří metodou pokusu a omylu i mnohé další úrovně nade mnou i pode mnou. To pode mnou se postupně vyvíjelo a chtěla jsem, aby to pokračovalo. Aby se ten systém nerozpadl. To by přece bylo zklamání pro mne, protože by to znamenalo, že jsem opět ve své tvorbě neuspěla. A musela bych začít znovu, pokud by vůbec taková možnost ještě existovala. To by také znamenalo, že neuspěl ani ten nade mnou atd. Dokonce by mohla vzniknout řetězová reakce zmaru postupující zdola nahoru a ničící naprosto vše. A to jsem nechtěla dopustit. Toto jsem si uvědomovala. Možná jsem byla jen jedna z několika úrovní, které začaly takto uvažovat.

Tytéž myšlenky přece chodily i vám. Že když neuspějete, vznikne ničivá řetězová reakce zkázy a zmaru zdola z planety Země nahoru. Tak ničivá, že by nemusela nikde skončit a vyvolala by postupný zánik všeho. Veškerého života, tohoto velmi dlouhého pokusu o smysluplný udržitelný život. Vám to sice mohlo v určité fázi připadat jako pouhá hra, ale nešlo o žádnou hru. Šlo o plnění určitých úkolů, cílů, které si předsevzali ti nad vámi, úroveň po úrovni až ke mně.

Teď mohu konečně říci, že to vypadá tak, že dobrá věc se podařila. Nastartovat vzestupnou evoluci, to byl cíl mého hledání. Jiné úrovně mohly mít odlišné cíle. Například jen přežít apod. Můj cíl byl náročný. Nastartovat vývoj, který se bude zlepšovat krok za krokem. Který se stane stabilním, plně soběstačným. Od vás skutečně ta vzestupná cesta vzešla. Vytvořili jste, nastartovali něco, co má naprosto reálnou šanci pokračovat. Pro mne je důkazem už to, že jste svým vzestupem, svým rozšiřujícím se informačním dosahem, dosáhli v těchto dnech až ke mně. Teď spolu komunikujeme tváří v tvář. To je ten úspěch.“


Co bude dál?


JN: Dobře, a co teď bude dál? Změní se něco zásadního u nás, nebo půjdeme dál nezměněným způsobem?

Evoluční síla: „Vy jste teď dosáhli až ke mně. A máme schopnost jít dál nahoru už společně. Já jsem ti předala informace a ty jich můžeš použít pro upřesnění vaší další cesty. Nic dalšího se samo o sobě nezmění. Jen to, že jste teď obohaceni o nové informace a můžete jich využít. Jak?

Někteří jednotlivci na NDC začínají v současné době podléhat určitému sebeuspokojení. Dosáhli toho, co chtěli a zatím jim to stačí. Ztrácejí další životní cíl a přestávají na sobě soustavně pracovat. Do jejich života se začíná vkrádat stagnace. Proto bude potřeba transformovat celý komplex NDC. Vytvořit nové podmínky, nová pravidla, aby lidé na NDC byli pevnější, více cílevědomí, odhodlaní pokračovat dál na této cestě. To už je ale váš úkol. Je to vaše šance jít dál k dalším stupňům a úrovním. A tam se vám budou postupně otevírat další nové informace.“


JN: Jak vysvětlovat potřebu změny dalším lidem, kteří nehledají nadstavbu života? Kteří žijí výhradně hmotou a okamžitými výhodami ve svém hmotném životě? Mnoho lidí přece říká, že nemá vůbec cenu se dál pachtit, snažit, že je třeba si život dostatečně užít. Nechtějí přijmout žádný zásadní životní úkol. Dokonce si řada z nich chce vzít život proto, že mají pocit bezvýchodnosti života. Jak je povzbudit? Jak těm lidem vysvětlit, proč je tak zásadní zajímat se o nějaký životní úkol? V čem může lidem pomoci tato duchovní komunikace s tebou?


Evoluční síla: „Tato komunikace ukazuje, jak funguje systém světů a úrovní ve Stvoření. Informace jsou dalším potvrzením skutečnosti, že neexistuje dokonalý Bůh, ani dokonalá nejvyšší pravda. Že vše se mění, celý systém je ve vývoji. Že pravda má své úrovně a stále existuje šance odkrýt vyšší hladiny pravdy. Že vy lidé jste těmi, kteří dnes rozhodují o všem, co bude dál. Já jsem jenom zkoušela tvořit. Ale vy jste museli realizovat, měnit, budovat a vytvářet. To je poselství těchto informací.

A co s lidmi zanořenými do hmoty? To už vám neporadím. To je vaše cesta, kterou jdete vy. Vy pokračujete. Vy budete inspirovat druhé svými životy, energiemi, které z vás vyzařují. A také informacemi, které budete zveřejňovat. Vy můžete pomáhat mnoha dalším lidem, jednomu po druhém. Já jsem dosáhla svého cíle. Splnila jsem své předsevzetí. Připojuji se k vám, stávám se součástí NDC. Spolu s vámi budu teď stoupat. Abych poznala roviny nade mnou, které jsem dříve neměla šanci poznat. To byla vždy moje touha, poznat, co je výše. Otevřeli jste mi nové obzory. Děkuji, stávám se součástí vás a zůstanu už s vámi. Společně budeme stoupat výš a budou se nám odhalovat další nové hladiny pravdy. To je cíl evoluce. To je poselství, které vám předávám.

Ode mne budete dostávat další impulsy, jak zpřesnit svoji cestu. Jak změnit určité postupy, návyky, aby se váš život posouval. Aby se také posouvala celková situace ve vašem hmotném světě. I nadále zůstávám tím, kdo má vysoký nadhled nad situací, kdo je svojí samotnou existencí spojen s touto vysokou úrovní harmonie i s touto šancí čistého světelného tvoření. Proto vám i nadále mohu významně pomáhat. Mohu vám například pomoci uskutečnit určité změny ve hmotě. Většina toho ovšem zůstane na vás. Na vašich rozhodnutích a činech.“


JN: Já také děkuji za všechny tyto informace i za pomoc, která se k nám takto dostává. Za další střípek vyšší pravdy, která se nám krok po kroku otevírá.


Návazné duchovní komunikace a informace i od dalších jednotlivců na NDC budeme publikovat v následujících textech této řady článků č. 89.


V textu  Hledáte změnu?  jsou obsaženy základní informace pro čtenáře, kteří hledají změnu ve svém životě a potřebují poradit. Za jakých podmínek a jak jim můžeme pomoci. Návod, jak co nejefektivněji vyhledávat informace na našem webu.

© Jiří Novák, červen 2020
www.novaduchovnicesta.cz


Anketa

Byl pro Vás tento text přínosem? Ohodnoťte prosím známkou od 1 (nejlepší) do 5 (nejhorší).

  • 187
  • 8
  • 9
  • 8
  • 10

Celkový počet hlasů: 222