Pravčická brána
Úvodní stránka | Duchovní komunikace na NDC | Komunikace na NDC II | Přesnost duchovní komunikace závisí na připravenosti člověka

Přesnost duchovní komunikace závisí na připravenosti člověka

Magdaléna Malá Vloženo 25.6.2011
Magdaléna Malá

Duchovní komunikace z června 2011

                                                                                                                    

Důležité je ponaučit se z minulosti, ale nezabřednout do sebelítosti 

Spojené síly Světla, prosím o odpověď. Jak je to s naší karmickou očistou? Měli bychom se trápit tím, co jsme v minulých životech učinili nebo čím jsme byli? Nebo si z toho máme vzít ponaučení a jít dál? Děkuji. (Duchovní komunikace z 11.6.2011).


Karma: „Tady karma. Minulost se nedá jen tak smazat a také se nedá chovat, jakoby se nic nestalo. Ale to neznamená, že by se tím lidé měli trápit. Ovšemže není správné, jak se člověk zachoval v minulosti, když se zachoval nepřiměřeně, špatně, ba dokonce ublížil druhým nebo samotné Přírodě. Ale to neznamená, že by s tím, jako s těžkým nákladem na zádech, musel nyní žít.
Je důležité, aby se ze všeho člověk ponaučil. Je důležité, aby se už nevracel k tomu, co ho stahovalo k temnu, co ho činilo duchovně neprobuzeným, co ho činilo temným. Každý však reaguje jinak. Někdo si určité věci připouští více, je však důležité nezabřednout do sebelítosti s tím, že pro to už nic jiného člověk neučiní. To, že se lidé, kteří jsou na NDC dovídají, kým byli, je proto, aby k tomu v tomto životě znovu nesměřovali. Už jen fakt, že lidé jsou na NDC, značí, že by k temným věcem směřovat nemuseli, ale skutečnost může být i jiná.
Prosíme vás, abyste šli čistou cestou dál a dál, abyste stoupali výš a výš a svému světu tak dali možnost vybřednout z posledních kousků temnoty, magie a černých bratrů.
Je samozřejmé, že se člověk bude chvíli trápit tím, co v minulosti napáchal, poněvadž to byl přeci jen on, i když v jiné hmotné schránce. Avšak není už správné, když je trápení a lítosti více, než schopnosti se tomu, co dotyčný napáchal, postavit.
Když se člověk bude trápit, neposune se dál a ani my mu nemůžeme ukázat a otevřít další vrstvu - další čištění a následné ponaučení - tudíž stojí. Člověk však může ve svém vzestupu stát i z jiného důvodu. Může ho někdo držet, může to být i proto, že nic pro sebe nedělá - necvičí 5 Tibeťanů, nestravuje se zdravou stravou, nežije v etické čistotě.
Přijměte to, čím jste byli. Odpusťte si, odpusťte ostatním a dojděte k rozhodnutí, že se nechcete k podobnému životu vrátit. Nyní máte možnost všechno odčinit, nyní vám byl dán život, kdy můžete být na straně Světla, kdy se můžete radovat spolu s Přírodou ze svého čistého života zde ve hmotě. Ne nadarmo byl právě vám dán život - možnost se znovu stát člověkem, který toho může hodně dokázat a pomoci tak nejen sám sobě, ale i druhým, ba dokonce celému světu.
Potřebujeme každého z vás.“  
Děkuji.


 

Pravidelný návyk duchovní komunikace připravuje člověka na přesnější odpovědi

Spojené síly Světla, prosím o odpověď. Co bych měla nyní vědět? Co je pro tuto dobu a pro mě důležité? Děkuji. (Duchovní komunikace z 18.6.2011).

 

Příroda: „Tady Příroda. Pro tebe je teď důležité trávit více času v Přírodě. Pro lidi obecně je hodně důležité chodit každý den alespoň do menší zeleně, načerpávat potřebnou bioenergii. Mělo by to pro vás být samozřejmostí. Tak jako je samozřejmostí, že když má člověk žízeň, jde se napít, tak by mělo být samozřejmé, když má člověk nedostatek energie, jde do přírody.

Je toho hodně, co potřebujeme lidstvu sdělit. Pro každého jsou určité informace. Mnohé je společné pro všechny, ale potom jsou zde informace, které náleží jen někomu a takovéto informace si nikde nepřečtete. Takovéto informace získáte jen tehdy, když s námi začnete komunikovat. I ty mnohdy jen čekáš, že se potřebné informace dočteš od druhých, ale ty nejpotřebnější získáš jen pravidelnou komunikací. Sama víš, že bys měla komunikovat častěji, tak to učiň. Nemůžeme ti totiž sdělit hned vše najednou. Zaprvé by ses upsala a zadruhé bys to ani nezvládla pobrat. A navíc ne na vše je zrovna teď správná chvíle.

Mnohdy se divíš, proč „všechny“ komunikace chodí kolem dokola a nikdy nepoví něco přesnějšího, podrobnějšího, konkrétnějšího. Je to pro to, že dotyčný, který komunikoval, nebyl připraven na přesnější odpověď. My jsme mu tak nedokázali předat informace, poněvadž jeho mozek na taková sdělení nebyl připraven. My se snažíme člověka nejdříve připravit a chceme po něm nebo spíše ho žádáme, aby pro to, aby byl připraven, činil určité věci. Nejdříve člověk musí komunikovat a komunikovat a až po nějaké době dokáže převzít informace, které budou přesnější a více konkrétní.

A samozřejmě je to individuální cesta. Někomu ta přípravná fáze může trvat měsíc, kdy bude každý den alespoň jednou komunikovat, ale někomu to může trvat měsíce dva či tři. Záleží na tom, jak moc byl pro přenos uzavřený a také na tom, jak cvičí Pět Tibeťanů a jakým způsobem se snaží jednat a chovat. Nemůžeme předávat důležité informace člověku, který ještě nepřijal za své, že bude žít v etické čistotě. Nemůžeme ani sdělit nic podrobnějšího člověku, který si nenavykl cvičit pravidelně. Jsou zde samozřejmě výjimky, ale těch není mnoho. Tudíž, pokud chceš, aby informace, které se k tobě dostávají skrze komunikaci, byly přesnější, měla bys komunikovat tímto „psacím“ způsobem každý den. Je toho hodně, co ti chceme sdělit a nemůžeme, když nám to touto cestou neumožníš.

A toto neplatí jen pro tebe. U každého je důležité, aby komunikoval, a to nejlépe na papír, poněvadž touto cestou mu myšlenky tak často nezabíhají někam jinam. Člověk se takto soustředí na psaní a na to, aby stihl zaznamenat všechna slova, která mu vyvstávají na mysli, na papír. Samozřejmě to každému nejde hned, ale byli bychom rádi, kdybyste se o to pokoušeli. Váš mozek je velmi složitý orgán a občas nám činí problém, udržet jej napojený na náš tzv. komunikační kanál, poněvadž ho máte přehlcený různými informacemi, kterými jste obklopeni zde ve hmotě. Samozřejmě časem to jde snadněji, ale pokud se necvičí neboli nekomunikuje denně, mozek se to učí stále znovu a znovu. Je to jako s hraním na hudební nástroj. Pokud se necvičí, hmaty či prstoklady a jiné technické věci se „zapomínají“. Vše časem ochabne – i svaly, když se s nimi denně nepracuje, začínají lenivět, tak je to přeci i s mozkem.

Proto vás prosíme, komunikujte každý den, nebojte se toho, i když nebudete vědět, na co se máte zeptat. Sedněte si do klidu a vyčkejte, ony se nějaké myšlenky objeví. Pokud ne, zkuste změnit místo. Nebo položte nějakou takovou otázku, kterou si dnes položila ty, ale neusněte na vavřínech. To, že se člověk ocitne na nejvyšším vyladění ještě „nic“ neznamená, to je pouhý začátek a prostředek k tomu, aby se začaly dít věci.“

Děkuji.


 

Naslouchat spíše vyšším složkám své bytosti než vlastnímu egu

Spojené síly Světla, prosím o odpověď. Na co se mám nyní zaměřit? Co bych měla dělat, aby vše vedlo tím správným směrem, co se mého života týče, mého poslání? Děkuji. (Duchovní komunikace z 19.6.2011).

 

Sféra vedoucí vývoj: „Je správné, že už se začínáš ptát na své poslání, pomalu přichází doba, kdy se vše potřebné dozvíš. Je důležité, abys nadále cvičila 21 cviků (5 Tibeťanů) denně a abys jedla převážně živou stravu. Chválíme, že tak činíš, jen nepolevuj, měj v tomto pevnou vůli. A samozřejmě, jak omíláme stále dokola, žij v etické čistotě. Už se ti daří rozpoznávat, co je správné a co nikoli. Když si něčím nebudeš jistá, stačí se zeptat a poté vyčkat, odpověď se k tobě záhy dostaví v podobě buď špatného, nebo dobrého pocitu.

Měla bys i více naslouchat svému instinktu – je to ve většině případů první myšlenka. Jakmile nad něčím začneš příliš dumat, ego si to zcela přetvoří a může se stát, že se výsledek nebude shodovat s etickou čistotou. Ještě jsi stále náchylná na moc vlastního ega. Občas se stane, že poslechneš spíše jej, než své nejvyšší já, které je napojeno na Světelné Síly – na nás. Postupem času poznáš, kdy k tobě promlouvá tvé ego a kdy promlouváme my.

Je však důležité, abys nezanevřela na komunikaci. Abys opravdu každý den vzala svůj blok a propisku a vydala se cestou duchovní komunikace. Aby ses dozvídala potřebné informace, abys dostávala potřebné odpovědi. Tvé komunikace jsou čistší a čistší, ale stačí, abys nekomunikovala a schopnosti, které získáváš, se zase vytratí. Lehce nabyl – lehce pozbyl. Také záleží na celkovém rozpoložení. Pokud se člověk necítí ve své kůži, přenos nebude nejlepší, poněvadž člověk nedokáže své myšlenky odvrátit od momentálního stavu.

Čistá komunikace není samozřejmostí a jen tak se neobjeví, když pro to člověk nic neudělá. Časem tak budete moci komunikovat i s různými živými tvory a nakonec i s vodou, což je důležité pro tebe.

Kdysi dávno se stalo, že voda přestala být čistá a její komunikace pozvolna upadala. Lidé ji přestali považovat za živoucí bytost, která je schopná sebeočisty, která má životadárnou „moc“. A časem se stalo, že z ní lidé udělali svého otroka. Jakmile se začali stravovat nezdravě, začaly jim vadit mikroorganismy, které se ve vodě vyskytovaly, tudíž do ní začali přidávat chemické čili neživé přísady, aby mikroorganismy zlikvidovali. Tak se stalo, že začali vodu jako živoucí bytost zabíjet. Stalo se tak i tím, když jste začali používat chemické postřiky a jiné přípravky, které se dostanou do půdy, kterou prosáknou až do podzemních vod. I déšť neboli voda, která padá z nebe, se za těch několik desítek tisíc let změnila – znečistila.

A to všechno se musí zase změnit. Musíte přestat používat veškeré chemické prostředky, které škodí nejen vám, ale i Přírodě. Musí se zamezit i lodní dopravě takové, která do vody vypouští špatné látky. Nejen proto, že to zabíjí samotnou vodu, ale i proto, že to zabíjí živé tvory, kteří ve vodě žijí, ale i kteří vodu pijí a i proto, že odpařováním se škodliviny dostávají do ovzduší. To vše je běh na dlouhou vzdálenost, avšak jednou se bude muset začít, jinak se sami zahubíte a nejen sebe.

Tudíž je na čase, aby lidé začali používat takové čistící a mycí prostředky, které budou čisté neboli pravotočivé. Prospěje to i vašemu tělu – vaší pokožce. Prozatím vše.“     Děkuji.

© Magdaléna Malá, červen 2011
www.novaduchovnicesta.cz


Anketa

Byl pro Vás tento text přínosem? Ohodnoťte prosím známkou od 1 (nejlepší) do 5 (nejhorší).

  • 179
  • 24
  • 20
  • 14
  • 19

Celkový počet hlasů: 256