Pravčická brána
Úvodní stránka | Duchovní komunikace na NDC | Komunikace na NDC III | Ze spojení s harmonickým tichem vznikají čisté světelné inspirace

Ze spojení s harmonickým tichem vznikají čisté světelné inspirace

Věra Talandová Vloženo 19.9.2011
Věra Talandová

Duchovní komunikace ze 16. a 17.9.2011

Jiří Novák:

Během 17.9.2011 jsem dostal mail následujícího znění:

 

„Dobrý den,
včera, když jsem si přečetla komunikaci Vaší dcery se Sférou harmonického ticha, tak jsem cítila, že se s ní chci taky spojit, i ona se mnou. Vznikly z toho 2 komunikace, včera a dnes a jedna velmi klidná noc.
Již několik měsíců pořádně nespím (
poznámka: paní Talandová ve dne i v noci ošetřuje svoji vážně nemocnou matku). Když jsem s mámou, tak jsem několik měsíců prakticky v noci nespala vůbec. Teď je situace klidnější, občas něco uspím. Když mě vystřídala sestra, měla jsem spánkový rytmus tak rozhozený, že jsem stejně pořádně nespala, neustále se budila. Včera večer jsem lehla hned poté, co jsme spolu domluvili a vzbudila jsem se ráno o půl 7. Naprosto odpočinutá a zregenerovaná. Po několika měsících nevyspání.

Komunikace Vám posílám

S pozdravem

Věra Talandová“

 

S díky přijímám tyto komunikace a po souhlasu autorky s nimi seznamuji prostřednictvím našich webových stránek www.novaduchovnicesta.cz   další čtenáře.


Vylaďujte se na harmonické ticho co nejčastěji

Sféro harmonického ticha, těším se na spojení s Tebou. Máš pro mě nějaké informace? (Duchovní komunikace ze 16.9.2011)

 

Sféra harmonického ticha: „Tady Sféra harmonického ticha. Dosáhla jsi na spojení se mnou už dříve. Jsi tvůrčí člověk a mnohokrát jsme byly spolu ve spojení právě při tvůrčích pracích. I mnoho tvůrčích nápadů, které k tobě přicházely, bylo ze spojení se mnou.

 

Inspirace, které z tohoto spojení vznikají, jsou světlé a čisté a tvořit podle nich je radost, uklidnění, odpočinek a doplnění energií do tvých těl. Ať už se jedná o výkres na stavbu domku, výtvory z keramiky, dobroty z přirozené stravy, knížky receptů na syrovou stravu. I vytváření zahrady podle přírodního vzoru, na kterém spolupracuji s Přírodou. Jde však i o duchovní principy, které je důležité dostávat do hmotné roviny.

 

Jakmile se naladíš na vnitřní klid a harmonii, můžeš vnímat duchovní impulzy a inspirace. Toto vnitřní zklidnění můžeš vnímat i uprostřed rušného davu a chaosu. Jde o to nenechat se vychýlit z rovnováhy za žádných okolností.

Když jsi četla komunikaci Petry Novákové, která se naladila na moje energie, hned jsi cítila potřebu se se mnou spojit. Vím, že nejraději oslovuješ Přírodu, to je v pořádku, máš k ní velmi blízko. Přírodu vnímat je snadnější. Moje energie jsou velmi jemné a člověk musí být vyladěn a v klidu, aby je vnímal.

 

Toto vnímání je důležité pro další proměnu světa, ve kterém žijete. Na základě mých inspirací přetváříte svět v sobě a kolem sebe. Je důležité tento svůj prostor dovést do vysokého vyladění. To pak pro vás vytváří stabilní prostředí pro tvoření na větší a větší vzdálenosti.

 

Jedině touto čistou formou je tvorba smysluplná a má naději měnit i beznaděje na světlou budoucnost. Duchovní impulzy vysoké čistoty převedené do hmoty mají dostatečnou sílu rozpustit všechno, co této čistoty nedosahuje. A nahradit to.

Je velmi důležité, aby se na toto harmonické ticho nalaďovalo dostatek bytostí. Jen tak je možná dostatečná změna ve hmotě. Potom se vývoj rychleji pohne tím správným směrem. Tyto bytosti, které se vyladí na můj potenciál, by měly mít vysokou vnitřní čistotu. Tohoto vyladění sice dosáhnou bytosti s dostatečně vysokou čistotou, zdůrazňuji však – čím vyšší, tím lépe. Prospěšnost duchovních inspirací a impulzů převedených do hmoty se zvyšuje právě stupněm dosažené vnitřní čistoty.

Letošní rok ti připravil mnoho velmi těžkých zkoušek. Díky nim vyplavalo na povrch to, co bylo potřeba ještě zvládnout a vyřešit.

Vylaďuj se na mě co nejčastěji. Je vhodné, aby ses zapojila do práce v této oblasti převodu čistých duchovních impulzů do hmoty. Konkrétní informace ti budu předávat při komunikaci.“


Naladění se na harmonické ticho má ozdravné a regenerující účinky

Sféro harmonického ticha, máš dnes pro mě nějaké informace? (Duchovní komunikace ze 17.9.2011)

 

Sféra harmonického ticha: „Tady Sféra harmonického ticha, vždycky mám pro tebe informace. Vždycky mám informace pro všechny, kteří se mnou chtějí komunikovat.

Sama na sobě cítíš, co se od včerejška stalo. Tvoje vyladění má větší hloubku klidu. Poznala jsi to na velmi klidné noci, kdy hloubka tohoto klidu měla ozdravné a silné regenerační účinky. I teď v denních hodinách je tvůj vnitřní klid a harmonie větší. Jasněji vnímáš moje impulzy, ať už se týkají materiálních záležitostí v tvém životě nebo duchovních.

 

Pro dnešní den mám jedno doporučení:

„Bytosti, které toužíte po čistém a etickém životě a svou každodenní prací o takový život usilujete, nalaďujte se na moje energie co nejčastěji. Nemusí to být jen v písemné komunikaci. Kdykoliv a kdekoliv se na mne obracejte. Může to být podobným oslovením, na jaké jste na NDC zvyklí. Například: „Sféro harmonického klidu, děkuji Ti za Tvoje jemné čisté světelné energie, které mi umožňují prožívat hluboký klid a harmonii a díky tomu vnímám Tvé impulzy“.

 

Je teď vážně zapotřebí, abych co nejvíce bytostem předala duchovní impulzy, které je potřeba přeměnit, zhmotnit do materiálního světa. Čím rychleji a účinněji se to bude dít, tím menší šanci bude mít temná strana tento světelný vývoj narušovat.  Ona pořád ještě dokáže svoje síly obnovit a regenerovat. O to účinnější a rychlejší musí být sestupování čistých duchovních impulzů a energií do hmoty.

Spojujte se tedy se mnou, buďte se mnou v častém kontaktu. Mohu vývoji skrze vás hodně pomoci.

Děkuji ti za přijetí výzvy a předej ji prosím dál.“

 

Taky děkuji.

© Věra Talandová, září 2011
www.novaduchovnicesta.cz


Anketa

Byl pro Vás tento text přínosem? Ohodnoťte prosím známkou od 1 (nejlepší) do 5 (nejhorší).

  • 188
  • 24
  • 18
  • 18
  • 20

Celkový počet hlasů: 268