Pravčická brána
Úvodní stránka | Zkušenosti z duchovní léčby a karmické očisty | Dnešní magie se čím dál více podobá umělému náboženství - reakce na další útok Luďka Kováče

Dnešní magie se čím dál více podobá umělému náboženstvíReakce na další útok Luďka Kováče

Jiří Novák Vloženo 10.3.2011
Jiří Novák

Další slovní napadení spojené s energetickým útokem

Několik hodin po uveřejnění mé reakce Další odpověď na novou výzvu pana Luďka Kováče přišla bezprostřední odpověď pana Luďka Kováče (dále LK) formou mailové zprávy, jejíž citaci uvedu v dalším textu. Prakticky současně s otevřením této zprávy a jejím přečtením jsme navíc zaznamenali těžký energetický útok na nás. Takový útok se však nemusí uchytit vždy na mně, ale často jde na jiné členy rodiny a další blízké osoby na cestě vzestupu.

Pan LK často opakuje následující typy výhrůžek:

„Vy máte obrovské štěstí, že nejsem ten za koho mne považujete :-), protože již dávno byste byl skutečně atakován a především potrestán za vaší nevýslovnou drzost“.

Lze si je vysvětlit jediným způsobem - že na vědomé úrovni skutečně neví o tom, že na mne útočí. O to tragičtější je situace, do které se tento člověk svými životními postoji, činy, pohnutkami postupně dostal. Situace, ve které zřejmě ztratil kontrolu nad svými osobními magickými systémy, na které má z minulosti napojení. To je ten nejvážnější problém spojený s magií, která ještě dlouho v člověku zůstává i poté, co člověk frekvenčně výrazně padá ve Světle.

Zprávu, při jejímž otevření téměř zkolabuje jeden člověk v domě, rozhodně nepovažuji za přátelskou, i přes neupřímné proklamace „Světla a Lásky“ v závěru. Skutečnost je taková, že svoji magickou moc proti nám jeho bytost opakovaně několikrát použila již od prvního slovního napadení 14.2.2011. Aniž o tom zřejmě na vědomé úrovní ví.

Jak se projeví magický útok na druhého?

Jak se takový útok magické moci v tomto světě projevuje? Při zprostředkování karmického čištění osob na NDC řeším denně případy, kdy byl dotyčný v minulosti na zadní části těla zdola nahoru od 1. až do 7. čakry obsazen temnou částí útočícího mága. Má tedy na zádech jakýsi temný duplikát jeho bytosti, novodobého černého bratra. Který mu blokuje jeho přirozené energetické spojení se světem přes zadní čakry a takto mu vnucuje svůj temný pohled na svět. Takové napadení bylo v minulosti i dnes běžné.

Tento poslední útok pana LK byl svojí silou mimořádný. Napadená bytost nejen že měla na zádech temný duplikát útočícího mága, ale zároveň byla kompletně vsazena do neviditelného, ale energeticky neprodyšného temného pytle. Takový zásah má okamžité extrémně silné zdravotní dopady na člověka, protože je zcela přerušen přívod běžné bioenergie z okolí a člověk je tak prakticky okamžitě odpojen od životodárného prostředí Přírody. Výsledkem v tomto případě bylo okamžité zhoršení zdravotní situace, vnitřní třes, zimnice, dočasné ochromení pohybového aparátu, dočasná ztráta schopnosti chůze, silné pocity na zvracení, obrovské tlaky na srdce, pocity hrozby ztráty identity.

Okamžitě jsem zahájil za pomoci Planety, Přírody a dalších bytostí léčebnou osvobozující akci, takže během několika minut byl temný obal stržen a během desítek minut se zdravotní situace napadené bytosti postupně vrátila do normálu. Spojené systémy Planety, Přírody a Nové duchovní cesty si pod vedením karmické instituce dnes už dokážou s podobnými útoky poradit. A s každým takovým útokem mága je další část jeho magického systému nenávratně zničena, rozdrcena, doslova rozsekána a rozpuštěna ve Světle. Takže všechno zlé je k něčemu dobré. Další vrstva magie nenávratně zmizela v propadlišti.

Účinky koncentrované temné levotočivé bioenergie

Kdo četl naše články od začátku, možná si vzpomíná na to, jak jsem v článku 9. Světlo a temnota v duchovním pozadí světa obecně popisoval účinky působení koncentrované temné levotočivé energie na člověka. A v příběhu Obraty a zlomy v životě jedné rodiny jste měli již jednou možnost na popsaných pocitech obou vysávaných dcer seznámit se s konkrétními účinky temné vysávací agrese. Tento poslední útok pana LK byl za poslední týdny nejsilnější, protože přes mailovou zprávu dokázal proniknout přímo do našeho osobního prostředí.

Duchovní komunikace s karmickou institucí

Zeptal jsem se nejvyšších Sil Světla, jakou navrhují reakci na tuto další provokaci. Dostal jsem následující odpověď (duchovní komunikace z 10.3.2011):

Karmická instituce: „Jednoznačně doporučuji nedopisovat si mailovou poštou, ale veškerou korespondenci podobného typu vyřizovat veřejně přes webové stránky. Je to vaše ochrana. A za této situace trvalého nátlaku magie na systémy Planety, Přírody a Nové duchovní cesty je právě takový postup optimální. Nadále doporučujeme odpovídat už pouze věcně na připomínky druhé strany a takto vysvětlovat čtenářům skutečný stav věcí v duchovním pozadí dnešního světa. To je vše.“

Citace dalšího mailového výpadu Luďka Kováče

Jeho zpráva je nadepsána slovem „smích“, přesné původní znění je následující:

smích

Rahunta@seznam.cz  

9.3.2011 16:04

Nevážený pane Nováku,
opět jste jen potvrdil, že jste to co jsem napsal ve svém článku o Vás.Vy máte obrovské štěstí, že nejsem ten za koho mne považujete :-), protože již dávno byste byl skutečně atakován a především potrestán za vaší nevýslovnou drzost. Neurážejte Přírodu a Tuto planetu, tím, že se je snažíte naroubovat pro své prapodivné cíle. Chápu vás proč chcete za každou cenu tuto nádhernou Knihovnu 11.Vesmíru uzmout se svými soukmenovci pro sebe, Vy nemáte nikde domov a tak si ho vlastně jen hledáte..!!! Vaše drzost v tom jak věci překrucujete nezná mezí a docela se nedivím, že někteří lidé vám podléhají.No abych pravdu řekl je mi vás líto, protože vaše hodiny pomalu a jistě dotikávají. Svou vlastní činností si zkracujete díl, který vám byl vymezen. To že produkujete tuny toxického odpadu v podobě vaší lidové tvořivosti a zahlcujete jim virtuální svět, vám moc nepomůže, spíše naopak. To co produkujete, budete muset sám prožívat jako realitu osobního kokonu nižším astrálu. No je to vaše volba a kolik lidí sebou strhnete, tolik virtuálního času budete muset prožít ve vámi vytvořených snech.
Myslet si že když si roztočím osobní "káču" v podobě cviků 5-ti Tibeťanů, tak mám vyhráno není opravdu pro mne jako pro praktika života zkousnutelné ani z hlediska praxe a ani z hlediska teorie. Je zajímavé, že pořád točíte tu svou 5T Káču a přesto máte zavřený zadní kanál 3.čakry (čakra komunikace z boží roviny). Takto bych mohl pokračovat dále a dále, ale k čemu to? Zostudit vás nemám zájem, protože to děláte veleúspěšně vy sám. Jen se ptám nahlas a věřejně jak to je možné. Jak to že si dovolujete Stvořitele Všeho nazvat "nějakým" ... Ono když má člověk zavřenou, ano zavřenou (ani nezablokovanou) tzv. Zbožnou čakru, tak se pak nelze moc divit. Vy jí vlastně ani nemůžete mít otevřenou, prostě nyní ve stádiu vašeho vývoje to ani nejde... Takže až se někdy potkáme za eony věků (pokud se sám sebe nevymažete z knihy života) a budete tam , kde jste měl být již dnes (měl jste šanci) budete se stydět za své dnešní činy a hloupost. To že jste vzdělaný člověk ve 3D je sice krásná věc, ale duchovní vzdělání prostě nemáte. Ničím to nemůžete zakrýt, prostě to tak je!!!
Máte trochu načteno a pak jen fantazie, kterou jste popustil z uzdy, to je vše.
Poslední dvě věci: Nespojujte mne s MCEO a s Vesmírnými Lidmi Ivo Bendy, opravdu jste absolutně mimo a jen tak mimochodem MCEO má v sobě cca 89% informací pravdivých a Vesmírní lidé jsou ať se to líbí nebo nelíbí reální a chtějí po většinou velice pomoci lidem na Zemi, protože pomáhají ve jménu vyšších ideálů než máte vy a vaše linie(rasa). Já osobně jsem naladěn na zcela jiný Zdroj a úroveň, takže toto co mi přisuzujete mi připadá velice úsměvné až směšné.
Závěrem vám přeji všechno dobré ve jménu Světla a Lásky, ať se probudíte ze svého snu, který nyní sníte a rychle napravíte vše co jste způsobil a zatím způsobujete.
LK

Další včerejší mail

Včera přišel i další mail následujícího znění:

Hezký den přeju!

116 Dr. Max Praha Voctarova (prahavoc@drmax.cz)  

9.3.2011, 13:15

Tento mail je pravděpodobně SPAM v HTML formátu. Dbejte zvýšené opatrnosti při nestandardním chování vašeho prohlížeče.

 

   Co je to za Metatrona, když musel kvůli jednomu Guyverovi zavřít veřejnou diskusi na svých stránkách místo toho aby ho sežehl blesky ze svých brejlí a hromy ze své zadnice? Leda METATROUBA!

                                                    Zdravíčko sluníčko!

                                                                               Guyver

Co s tím má společného Guyver?

V textu Ukončení veřejné diskuse na těchto stránkách z 25.8.2010 jsem oznámil ukončení veřejné diskuse na našich stránkách z důvodu zaplavení našich stránek více než stovkou provokativních diskusních příspěvků jistého Guyvera. Poté jsem prokázal dobrou vůli vůči panu Luďku Kováčovi a dodatečně jsem k tomuto textu na jeho požádání dodal následující dovětek:

„Dodatečně doplňuji 30.8.2010: Doslechl jsem se, že někteří tohoto provokatéra G. spojují s Luďkem Kováčem. Na základě energetického otisku, i z toho, nakolik pana Kováče znám, mohu prohlásit, že pan Kováč nemá s výpady G. nic společného.“

Po včerejším dnu už nemám pocit, že pánové Luděk Kováč a Guyver nemají spolu nic společného. Oba se ozvali mailem po několika měsících v jediný den a ve velmi blízkou dobu. Jak víme, z duchovního pohledu opravdu nic není pouhá náhoda. Tato událost naznačuje, že tito dva pánové nejsou zas tak úplně ve svých činech na sobě nezávislí. Minimálně mají z toho pohledu oba společné to, že jsou oba řízeni, směrováni z jednoho společného vyššího temného centra v pozadí našeho světa.

Tři sféry Stvořitelů nad tímto Vesmírem

Nad tímto Vesmírem a jeho duchovními úrovněmi jsou tři sféry Stvořitelů – Sféra Stvořitelů Otců, Sféra Stvořitelů Ještěrů a Sféra Stvořitelů Moudrých draků. O tom se může přesvědčit každý, kdo vstoupí na NDC a má dostatečně dobré duchovní vnímání. A to tím, že územím těchto sfér jednoduše svým frekvenčně rozšířeným vědomím projde. V budoucnu tuto skutečnost vysvětlím podrobněji. A uvedu i frekvenční údaje pozic, na kterých se tyto úrovně nacházejí. Záležitostmi Bohů, Stvořitelů jsem se zabýval v článcích 36A. Co všechno se skrývá pod pojmem Bůh?, 36B. Stvořitel, andělé, Kosmická inteligence, mimozemšťané.

Umělé majestáty duchovních mistrů a Stvořitelů

Naproti tomu pohled Staré duchovní cesty, a tím i pohled magie, které jdou mimo tento hmotný svět do duchovního pozadí přes astrál, je pohledem zdola a zevnitř tohoto Vesmíru - z jeho astrálních, mentálních a dalších jinak nazvaných úrovní. To vše je však uvnitř tohoto Vesmíru. Podstatné je, že při tomto pohledu zdola a zevnitř Vesmíru nelze dosáhnout až na skutečné Stvořitele. Proto Duchovní hierarchie a Vesmírní lidé vytvářeli umělé majestáty nejprve duchovních mistrů, později i umělého Stvořitele, dokonce Prvotního Stvořitele či Stvořitele Všeho.

O tom, co jsou to umělé majestáty, jsem psal v textu 39F. Řízení karmy a vedení bytostí Duchovními hierarchiemi. Opakuji odtud základní informace:

Myšlenka umělých majestátů pochází od Vesmírných lidí, jejichž fungování je od počátku postaveno na vytváření umělých bohů, vládců a dalších model. A oni také při svém vměšování v oblasti Země tyto majestáty vytvořili a uvedli do provozu. Byl to umělý technický duplikát, živoucí holografická projekce. Umělá bytost schopná se hýbat, mluvit, reagovat, odpovídat na otázky meditujícím lidem ze hmoty. Neměla vlastní tvořivé myšlení, spíše šlo o dobře naprogramovaný automat. Jen v mimořádných situacích, které měly ovlivnit velké množství lidí, byly takové projekce řízeny pověřeným mistrem, obvykle Vesmírným člověkem, který dokázal lépe reagovat na vzniklou situaci. První varianty těchto umělých majestátů umožňovaly jednoduchou komunikaci s lidmi ve hmotě. Postupně vznikly i dokonalejší formy, které vyvíjely účinný energetický tlak ve směru prosazované ideologie.

Napojování se pozemšťanů ve hmotě na umělé majestáty byla a jsou podporována nejrůznějšími umělými pomůckami, jako jsou karty andělů, archandělů, duchovních mistrů, případně tarotové karty a třeba i speciálně zaměřené hudební skladby, mandaly a další pomůcky. A samozřejmě také magiemi různých typů.

Takový majestát nebyl napojen na samotného mistra tohoto jména. Byl to pouze přístroj či přístrojová projekce, která jednala jednotně ve smyslu určité strategie v té době všeobecně přijímané Vesmírnými lidmi. Takový způsob vedení prosazovali především zastánci technické duchovní cesty, která byla typická pro civilizace na Plejádách. Na tom všem je proto jasně patrný otisk Vesmírných lidí, zejména těch z Plejád.

Mágové se napojují na umělé majestáty

Takže je mi líto, pane LK, ale Ježíš Kristus, Stvořitel, Stvořitel Všeho, na které jste se informačně napojoval nebo i nadále napojujete, nejsou těmi skutečnými živoucími bytostmi, ale pouze uměle vytvořenými automaty. Mnozí duchovní pracovníci na Zemi mají i dnes ambice duchovně řídit svět a tlačit jej svými mocenskými zásahy určitým směrem. Není však příliš chvályhodné, když se ve svém úsilí napojují na umělé automaty. A od nich získávají již zastaralé informace o tom, jak tento svět vlastně funguje a co je potřeba udělat k nápravě. Místo aby se vnitřně vyladili, dostali se na vzestup a dokázali navázat spojení se skutečnou Planetou, Přírodou, a na skutečné anděly Dhyany, kteří zde od nepaměti vedli vývoj.

Pokud tito jednotlivci pouze získávají informace od umělých automatů pro svoji osobní potřebu, je to jejich osobní věc. Pokoušet se však takové informace vnášet do vývoje Planety a lidstva, jak to dělají dnešní zastánci magie v čele s panem LK, je však vrcholně nezodpovědné. Vývoj dnes potřebuje reagovat na pravdivé impulsy pocházející přímo od planety Země, od Přírody, od Vesmíru, od andělů Dhyanů. A ne reagovat na impulsy od umělých majestátů instalovaných v tomto Vesmíru Vesmírnými lidmi.

Pohled Vesmírných lidí na problematiku Země je od základu vadný

Mimochodem, pohled Vesmírných lidí na problematiku této Planety byl vždy od základu špatný a pro nás tragický, jak jsem vysvětlil v textu 37C. Vesmírní lidé a Galaktická konfederace.

Pan LK sice píše: „Vesmírní lidé jsou ať se to líbí nebo nelíbí reální a chtějí po většinou velice pomoci lidem na Zemi, protože pomáhají ve jménu vyšších ideálů než máte vy a vaše linie(rasa)“.

Jistě, Vesmírní lidé všechny své manipulativní zásahy přece dělali v dobré víře v „umělé systémy“, podobně jako pan LK. A často se oháněli slovy umělého Stvořitele a umělého Prvotního Stvořitele – viz knihy Ivo Bendy „Rozhovory s mými přáteli z Vesmíru I a II“. Ale takováto „dobrá víra“ ještě nezaručí, že vývoj je směrován směrem optimálním pro tuto Planetu a dnešní lidstvo.

Všichni tito zastánci magie a starých metod ve vedení lidstva mají jedno společné. Nepochopili, že tady na Zemi bylo vysazeno nové lidstvo 2. typu, zatímco Vesmířané byli a jsou lidstvem 1. typu. Tedy takovým, jakým byly i dávné civilizace na této Zemi – Atlantida a další. Pan LK se této skutečnosti o dvojím lidstvu popsané v článcích 7. První a Druhý plán Stvořitelů, lidstvo 1. a 2. typu, 8. Druhý plán Stvořitelů - dnešní lidstvo, 14. Důsledky nepochopení rozdílů dvojího lidstva vysmívá, místo aby se nad tím vážně zamyslel a měl tak možnost nový vývoj na Zemi pochopit.

Planeta a Příroda zajišťují postupnou likvidaci majestátů

Jaký je závěr? Systémy Planety, Přírody a Nové duchovní cesty si plně uvědomují současnou pomýlenost a vychýlenost bývalých nejvyšších duchovních pracovníků na straně Světla. Z toho důvodu identifikují všechny tyto umělé živoucí sochy vytvořené Vesmírnými lidmi, které se zapojí do útoku proti novému vývoji a poté je z rozhodnutí karmické instituce vyřazují z činnosti. Aby lidé zde na Zemi přestali dostávat informace ideologicky ovlivněné Vesmírnými lidmi. A naopak aby sami lidé našli cestu ke vzestupu. Cestu, která jim umožní informačně se napojit na skutečnou planetu Zemi, na skutečnou Přírodu, na skutečné Kosmické vědomí (Vesmír), na opravdové anděly Dhyany. Všechny podobné umělé energetické vazby přes všechny možné karty andělů, archandělů, duchovních mistrů, je postupně potřeba z této Planety odstranit.

Pohled magie se začíná přibližovat pohledu náboženství

Z výše uvedených informací a faktů je patrné, že dnešní pohled na svět z pozice magie má mnoho společného s náboženstvím. Také je vázán na projevování úcty, až nepřiměřeného poklonkování božským majestátům uměle vymyšleným a vytvořeným lidmi – v tomto případě jde především o umělý majestát Ježíše Krista, který se  skutečnou bytostí Ježíše nemá nic společného. Dále umělé majestáty Boha, Stvořitele, Prvotního Stvořitele, Stvořitele Všeho. Člověk si jasně povšimne podobných slovních obratů ve vyjádřeních křesťanských kněží na jedné straně, se slovy dnešních obhájců magie na straně druhé.

Z toho vyplývá, že také dnešní magie čím dál více získává podobu umělého náboženství. Které svojí vazbou na minulost, na dávné systémy hermetismu starověkého Egypta a Atlantidy, začíná být stále více odtrženo od skutečného duchovního pozadí dnešního světa a reálných událostí, které kolem nás probíhají. A co je podstatné, toto umělé „náboženství magie“ se snaží tvrdě si bránit svoji původní mocenskou magickou sílu energetickými výpady proti novému vývoji. Je však paradoxem, že právě takovým konáním naopak krok za krokem svoji původní mocenskou sílu ztrácí.

Náboženství Vesmírných lidí

Dalším rozšířeným náboženstvím se mezi duchovně probuzenými lidmi stává „náboženství Vesmírných lidí“. Mnohdy až přehnaná „láskyplná sladkost“, která neustále operuje slovy láska, pomoc, bratrství a využívá obrázky andělských bytostí a světů. Ale v pozadí za tím je skrytá manipulace a často i otevřené a přímo hrozivé ovládání, jak jsem naznačil v článku 37F. Plánovaná evakuace pozemšťanů Vesmírnými lidmi. Přitom mnozí lidé v dnešní době hezkým slovům Vesmírných lidí o lásce podléhají, aniž by tušili, že to má něco společného právě s Vesmírnými lidmi. Na Zemi je rozšířena řada učení lásky, která v sobě nesou určitou dávku skryté manipulace a ovládání. Ve jménu „Světla a Lásky“ na nás 9.3.2011 zaútočil i pan LK. Dostávám i některé maily obsahující často slovo láska, nebo ve kterých se mi cizí člověk podepíše „s láskou ten a ten“. Mnohdy však právě z takových sdělení mám nepříjemný pocit a jasně vnímám energii skryté manipulace plynoucí z toho, na co je ten člověk skrytě napojen a energie jakého systému po světě rozšiřuje.

Všechna světová náboženství původně začala jako pokus o nový, přesnější, opravdovější výklad fungování duchovního pozadí světa. Postupem času, mocenskými zásahy mnoha osob a systémů, se však tato náboženství od pravdivého popisu světa čím dál více odchylovala. Dnešní pozůstatky hnutí Vesmírných lidí i dnešní magie jsou jednoznačně na téže cestě od pravdy k pouhé iluzi.

© Jiří Novák, březen 2011
www.novaduchovnicesta.cz


Anketa

Byl pro Vás tento text přínosem? Ohodnoťte prosím známkou od 1 (nejlepší) do 5 (nejhorší).

  • 172
  • 29
  • 25
  • 24
  • 32

Celkový počet hlasů: 282