Pravčická brána
Úvodní stránka | Články hlavní řady | Články III: 40 - 49 | 41B. Další nepřijatelné praktiky mágů

41B. Další nepřijatelné praktiky mágů

Jiří Novák Vloženo 23.3.2011
Jiří Novák

Minulý článek doslova rozhýbal veřejným míněním. Diskuse u nás byla již jednou panu LK zapovězena, takže na odstraňování jeho dalších diskusních příspěvků není nic nového. Z pohledu etiky duchovního pracovníka je nepřijatelné, aby se pan LK za použití svých magických metod pokoušel jmenovitě diagnostikovat naše čtenáře a zveřejňovat výsledky tohoto svého magického pohledu. A dokonce se pokoušel nabízet vlastní služby při jejich očistě. Vysávání a ovládání dotekem je dobrou berličkou pro toho, kdo už ztratil schopnost ovládat na dálku. Neoprávněné zásahy i zkoumání jsou pro magii typické. Je nepřijatelné používat diskusi k sebeprosazování. Magické nátlakové akce vůči NDC nefungují, ale vyhrožování pokračuje dál. Čistá duchovní cesta již dokáže magii vzdorovat. Pozoruhodný postoj pana LK vůči NDC. Na závěr ukázka dokonalé degenerace bytosti propagující magii.

Nový článek doslova rozhýbal veřejným míněním

Článek 41A. Soupeření mezi Světlem a Temnem v duchovním pozadí světa spěje ke zlomu, zřetelně rozhýbal veřejným duchovním míněním. Názorově se na stranu NDC a nového vývoje přiklonili i lidé, kteří doposud nebyli pevně rozhodnuti, kteří ještě pochybovali. Čtenáři dali hlasováním i veřejnými diskusními příspěvky více než jednoznačně najevo, co si přejí a kam chtějí, aby vývoj dnešního světa směřoval. Že naprosto jasně požadují, aby už v novém vývoji nebylo místo pro magii, pro neoprávněné magické aktivity mágů. Každému, kdo se podívá na výsledek „referenda“ pod tímto článkem, je to více než jasné.

Diskuse u nás byla již jednou panu LK zapovězena

Jak už jsem napsal v diskusi k článku 41A. Soupeření mezi Světlem a Temnem v duchovním pozadí světa spěje ke zlomu, panu Luďku Kováčovi už byla v loňském roce diskuse na našich stránkách zapovězena, protože tehdy výrazně překročil základní meze slušnosti. Vysvětlení jsem uvedl v textu Arogance moci není vhodnou metodou pro hledání souladu s Přírodou, který byl umístěn v rubrice Odpovědi na reakce čtenářů dne 13.3.2010. Po tom, co předvedl pan LK 22.3.2011, když si dovolil komentovat a znevažovat prakticky každý zdejší diskusní příspěvek, tento zákaz pro něj i nadále trvá. Proto byly jeho nemístné magické komentáře s výjimkou toho prvního bezprostředně po jejich nalezení z našich stránek odstraněny. Propagace magie nemá a nikdy nebude mít na našich stránkách místo.

Tehdy 13.3.2010 jsem napsal:

„To, co předvádíte, pane Kováči, není konstruktivní kritika, ale vědomé a záměrné zanášení našich stránek agresivními energiemi. Překračujete hranice své bytosti, které jsou každému člověku dány. Vaše magie Vás utvrzuje v tom, že Vy, nejvyšší Pán světa, máte právo nahlížet komukoliv do soukromí i zasahovat komukoliv do soukromí. Proto považujete za správné rozšiřovat svůj energetický vliv i na webové stránky, které si zřídil a zaplatil jiný člověk. Přesně to je přece v náplni magie, která právě těchto agresivních a neetických způsobů používá. Lézt částí své bytosti dovnitř druhých lidí a takto je zkoumat, takto je skrytě manipulovat nebo dokonce i zcela ovládat.“

Jak je vidět, totéž platí přesně i pro jeho současné vystoupení v naší diskusi. Navíc překročil i hranice rozumného rozsahu jednotlivých sdělení. Opět se pokoušel přes naše stránky propagovat a rozšiřovat své z našeho pohledu zastaralé a vychýlené teorie. Každý, koho takové teorie zajímají, se přece může dojít svobodně podívat na jeho vlastní stránky Rahunta. Tehdy jsem v závěru citovaného textu uvedl:

„Znovu jste překročil hranice slušnosti a vkusu, i hranice svých práv návštěvníka, které vůči těmto našim webovým stránkám máte. Napadáte nejen nás, ale dovolil jste si zesměšňovat i čtenáře, kteří pozitivně reagovali na naše texty. Je naše plné právo chránit si energetickou čistotu svých textů. A znemožnit jakékoliv destrukční pokusy o jejich zneužití cizí energií, cizí mocností. Vaše agresivní diskusní příspěvky už nejsou na těchto našich webových stránkách vítány. Proto jakmile se objeví Vaše další reakce na našem webu, bezprostředně ji vymažeme.“

Nedopustíme, aby mágové převzali kontrolu nad našimi stránkami

Pan LK si znovu dovolil opravdu příliš. Jako kdyby chtěl převzít kontrolu nad našimi stránkami? Jako kdyby on měl být tím hlavním, kdo určí, jaké pocity čtenáři našich stránek mají a musí mít? Jako kdyby se chtěl vžít do role provozovatele našich stránek, když už mu magické působení na dálku z jeho stránek dostatečně nepomáhá?

První jeho diskusní komentář jsem bral jako pozvání na jeho protičlánek a okomentoval jsem ho. Ale to je maximum, co jsme od pana LK ochotni tady na našich stránkách tolerovat. Tady u nás pan LK rozhodně nebude dostávat místo na další propagaci své magie, svých magií ovlivněných myšlenkových pochodů. Nedopustíme ani, aby pan LK útočil svojí magií na čtenáře našich stránek přímo z našeho webu. Průvodní jevy při jakékoliv manipulaci s jeho diskusními příspěvky totiž stále ještě přetrvávají, i když postupně zřetelně slábnou: začínající bolesti hlavy, pocit nahození temné manipulující a ovládající deky na hlavu.

Takže i v dnešní době jsem zareagoval stejně – jeho další příspěvky z diskuse odstranil. Jednoduše proto, že každá šlápota pana LK stále ještě roznáší po světě všude, kde se otře, kamkoliv šlápne, zbytky magie.

Aby pan LK neřekl, že jeho práce vyšla vniveč, většinu jeho textů zbavených původní manipulující energie zde teď uvedu v plném znění.

Snaha o útok mágů na naše stránky

Co se vlastně 22.3.2011 na našich stránkách dělo? Jen jsem na několik hodin přestal kontrolovat, co se na stránkách děje. A už se tam objevilo 7 dalších příspěvků pana LK s jednoznačnou snahou získat čtenáře na svoji stranu, nabídnout jim své služby při vyvázání „z mého ovládání“. Zásadně nepřijatelné jsou však dvě následující skutečnosti.

Zaprvé, aniž by LK byl diskutujícími lidmi požádán, začal za použití svých magických metod jmenovitě diagnostikovat naše čtenáře a zveřejňovat výsledky tohoto svého magického pohledu. A dokonce se pokoušel nabízet vlastní služby při jejich očistě, případně i osobní setkání. Doložím to uvedením jeho diskusních příspěvků zaměřených na hodnocení čtenářů v plném znění.


Datum 22.03.2011

Vložil LK pro pana Tomáše H.

Titulek Re: Jsem rád, že jsem objevil NDC

 

Nechcete se pane Tomáši setkat osobně s tím koho považujete za svého dřívějšího otrokáře, či manipulátora? Nebylo by lepší se potkat a popovídat si o životě a realitě, místo fikcí?! Je to na Vás, docela rád bych vás poznal osobně....
Přeji pěkný den Luděk K.


Datum 22.03.2011

Vložil LK pro paní Kateřinu Š.

Titulek Re: NDC

 

Ano paní Kateřino jsem demagog, který říká: jednoho zvířátka jste vse zbavila a další tři přibyly.... no opravdu super :-(. Je mi líto, že Vás ovládla duchovní pýcha... na tu se duchovně umírá, respektive se díky ní duchovně nemůžete probudit!!! Zeptejte se Vašeho "Mistra" pana Nováka, zda náhodou tam není u vás nalepen jeden elementár a dva elementálové, kteří na vás parazitují už docela dlouho. Toho co jste se zbavila, bych zařadil jako docela ještě slabšího a příliš nerozvinutého. No mohu se mýlit, vždyť jsem jen demagog, že....?! Věřím a doufám, že nebudu obviňován, že jsem je vyrobil a nasadil Já, to bych asi už nerozdýchal ve své zahleděnosti k sobě...
JUsem zvědav co Vy na to pane Jiří Nováku? Jak to že jste to své ctitelce neindikoval a nepomohl jí s touto triviální záležitostí pro skutečného Mistra a velkým břemenem pro nositele těchto parazitů...!!!
Přeji Vám paní Kateřino, ať se toho rychle zbavíte nebo jste zbavena!!!
Luděk Kováč přítel všech, kromě parazitů!!!


Datum 22.03.2011

Vložil LK pro Radomíru Š.

Titulek Re: NDC

 

Vážená paní či slečno, doposud jsem o Vás neměl ani zdání, že existujete. Nemám ani zdání, jestli víte co říkáte a myslíte si. Nyní když se podívám a zároveň zeptám Vašeho Božského Já, je to jiné.
Takže nechám jeho hovořit = odpovídat:
a) porušil jsem něco k Tvému 3JT vozítku? - ne... naopak :-)
b) škodím Tvému vozítku - ne děkuji za pomoc
c) má spojení vozítko přímo s Tebou? ... ne, dosahuje pouze nižší úroveň Mysli
d) pomohlo Ti rozpuštění Egregora NDC?... ano a nejem mě.
Dále nebudu zde psát co říká vaše BP v BD (Boží přítomnost v Božím Těle)
Takže se spíše chraňte sama sebe před sebou jako úrovní Vědomí v 3JT, ale to je vaše věc, co jsem dostal to jsem předal, víc nemohu a v podstatě ani nechci, až prohlédnete , pochopíte, dnes nejste připravená... do království božího v sobě máte ještě opravdu daleko, ikdyž je samozřejmě na dosah ruky...
Mějte se pěkně a přeji pěkný den :-) Luděk K


Datum 22.03.2011

Vložil LK pro paní Jitku

Titulek Re: Jen jednou

 

Milá paní Jitko, to co považujete za útok stránek Rahunta je útokem (byl) Egregora NDC stránek a NDC samotné, měl za ukol Vás odradit a splnil úkol, jak jednoduché. Právě určité znalosti někteří nechtějí aby kdokoliv věděl z "oveček", lehčeji se pak manipulují, ikdyž oni sami si to nemyslí (kdyby tak věděli jak se dá snadno používat sugesce a mentální manipulace- ti co nejvíce křičí proti vědění = magii, sami jí nejvíce negativně používají ... je to až komicky smutné!!!)
U vás to vidím, že zatím jako jedinná jste dosáhla nižších stupňu Vědomí IST (intuitivně soucitného těla), což je velice dobré a to myslím vážně. Je silný předpoklad, že se brzy vyvážete sama z tohoto nerovného svazku.... stačí sejmout pásku přes oči a vyndat si špuntíky z uší a budete i vidět a slyšet o tom co je ve Věci samotné :-) Mějte se pěkně a přeji pěkný den :-) Luděk K.


Datum 22.03.2011

Vložil LK pro paní Věru T.

Titulek Re: Přechod od magie v mém životě k vyspělejšímu chápání života

 

Milá paní Věro, opravdu si myslíte, že Vám pomohla filosofie a učení NDC? Ne, to Vy jste svým přístupem a tvrdou prací na sobě tříbila nejen fyzické tělo, ale i duši a začala jste tříbit i svou mysl. Pokračujte dál a jistě budete stále dosahovat větší a větší výsledky na sobě. Konkrétně k tomu nepotřebujete nikoho, krom Krista a Boha, kterým je Stvořitel Všeho. Vy jste ten dělník na boží vinici, který je schopen pracovat v tom nejtěžším a nejhorším prostředí a přesto jeho keře budou dávat ty nejlepší a nejsladší plody... skláním před Vámi svou hlavu na znamení úcty!!!
S přáním dalších sil ve vaší práci Luděk K.


Neoprávněné zásahy i zkoumání jsou pro magii typické

Ve všech těchto příspěvcích je jasně patrné neoprávněné „zkoumání, zjišťování, sledování“ druhého člověka magickými prostředky. Ti lidé se jej netázali, ani se na něj osobně neobrátili. Jakým právem je tedy pan LK zkoumá? Prý se Ptal Stvořitele, prý se ptal jejich Vyššího Já.

A po odstranění těchto jeho příspěvků z diskuse se další propagátor magie Dismus (nevím, je-li to pravé jméno) bouří:


Dismus: Ještě někdy před hodinou tady byly zajímavé odpovědi pana Kováče. Byly konkrétně k jednotlivým lidem včetně nabídky pomoci nebo setkání. Protože panu Novákovi však schází argumenty, tak je třeba opozici umlčet, nejlépe smazáním že ? Pane Nováku postrádáte jakoukoliv úctu k práci druhých ! Na Rahunta.cz by vás nevymazali ! ...


Takže ani Vy, Dismusi, si nejste vědom základních etických předpokladů jakékoliv duchovní činnosti? A výsledky neoprávněného „nahlížení“ do druhých osob dokonce nazýváte zajímavými odpověďmi a ještě navíc propagujete i nabídku pomoci na základě takto neoprávněně zjištěných diagnóz?

Zajímavé tyto příspěvky opravdu byly. Ale jen z hlediska toho, co všechno si dokáže dovolit člověk opájející se mocí magie. Člověk, který již ztratil reálný pohled na svět. Člověk, který sám sebe považuje za nejvyššího. Jak jsem na to přišel? Stačí citovat další slova LK z diskuse. Tentokrát z jeho dvoustránkového projevu vybírám pouze část:


Datum 22.03.2011

Vložil Lk pro pana JN :-)

Titulek Re: Re: je krásné hovořit pravdu

 

„... Jen tak mimochodem :-), kdybyste měl jen zlomek znalostí a schopností, které řekněme jsem dostal jako dar za své úsilí a práci na sobě při dosažení Království Božího v Sobě, Vy sám byste používál tyto znalosti k prosazení svých cílů. Je to vidět už v tom, jak používáte to málo co jste byl schopen se naučit pro svůj vlastní prospěch, ale to je Vaše věc a moje zbytečná starost, pokud tím neovlivňujete své okolí (viz sugesce, energetické ovlivňování, energetická krádež atd.)

... Neřekl jsem nikomu z Vás kdo jsem a není to nutné říkat ani nyní.Každý z nás jsme především tím čím jsme Teď a Tady! Nikdy jsem si nemusel hrát na to kým jsem byl, protože to spíše bylo na překážku z hlediska odpovědnosti, která z toho vyplývala a vyplývá. Když jsem se poprve dozvěděl kdo jsem, přímo od Stvořitele Všeho, utekl jsem z meditace a opravdu brečel a třásl se hrůzou nad svou opovážlivostí si jen něco takového pomyslet, natož to brát jako fakt. Dlouho pak jsem nechtěl jít do hlubokých stavů pro meditaci, protože jsem nechtěl jít dál v tom co se mi dostávalo na dráhu přítomného času. Začal jsem cvičit o to více vibraci písmene "P", což je vibrace pokory a opracovávání namyšlenosti, nadutosti atd. abych do toho nespadnul a nedělal ze sebe to co nejsem ve svých domnělých představách. Můj Otec , Stvořitel Všeho mi tedy začal vše dávat po kapkách, abych byl schopen příjmout věci tak jak jsou. Bylo to těžké z mnoha důvodů, ale to zde nebudu ventilovat a nemám potřebu říkat kdo jsem, ale určitě nejsem z druhé strany, tak jak mne prezentujete .-)!!! Jinak pro Vás a Vaše poznání, pokud to nevíte, mne všechny bytosti, dokonce dnes již i z Vaší rasy oslovují "Svatý přesvatý".
Když už hovoříme o těch titulech a funkcích, kdysi jsem Vám naznačoval, že jsem musel projít i funkcí prvního slunečního anděla, jakož i mnoho dalšími funkcemi vyššího řádu mimo Sluneční soustavu i Galaxie. Říkal jsem Vám to proto, abyste věděl, že opravdový pracovníci Světla také berou na sebe i ty nejnižší prožitky a proto se ochotně inkarnují mezi Lidstvo, aby jim pomohli a zároveň aby nikdo nemohl říkat to co říkáte například Vy ve svých článcích o Hierarchiích atd.!!!! Takže opravdu nepotřebuji vytvářet okolo sebe žádnou aureolu tak jak naznačujete, nemám to zapotřebí, protože "JÁ JSEM!" (to je ta zkratka co má dělat i s jinými cosi :-) = JJ)
V psychologii je takový výraz: " Přenos". Podívejte se prosím co tento výraz znamená a jak se projevuje, pak snad by Vám mohlo být více jasné, proč v přítomnosti skutečného Mistra jde žákům vše lépe aniž by musel cokoliv dělat! Proč někteří jedinci v přítomnosti opravdového Mistra vnímají některé informace jako své vlastní prožitky(viz například určité inkarnace) Měl byste to již pochopit a pokud ne, je mi to líto, že jste to ještě nepochopil .... nejste opravdu tím za co se vydáváte. Stejně tak jste nikdy nebyl sv. Josefem. Pokud nejste vnitřně velikášsky naladěn, odpoutáte se od tohoto co vám bylo naprogramováno do Mysli, časem zjistíte jak to skutečně je a znovu nasoupíte Cestu na kterou jste byl opravdu vybrán a ponesete pak pro svůj Lid své rasy prapor skutečně NDC, ale ta bude úplně na jinších základech než je ta dnešní NDC. Pokud to pochopíte a především rychle vnitřně v sobě dosáhnete, budete moci svým lidem své rasy říkat co jste se naučil a třeba jak jste v nevědomosti atakoval Svatého Přesvatého (smích, ale laskavě)....
Mohl bych Vám pane JN dokumentovat opravdu mnoho tzv. "jiných pohledů", které se nedají jinak nazvat než, že je to vědomá lež. To však musíte Vy sám konfrontovat se svým tzv. svědomím, respektive u vás indikátorem a rozlišovačem co je dobré a co je zlé ve vztahu zánnosti ve stvoření. Jinší pohled mi nevadí, naopak jej dokáži velice ocenit, protože mi to dává nové možnosti , které by mne třeba ani v tomto nastavení nenapadly. Je však opravdu kardinální rozdíl mezi jiným pohledem a vědomou lží, na to jsem opravdu hodně citlivý a vnímavý....!!! Magie rovná se Poznání, takže bohužel pro Vás Poznání nepůjde a ani nesmí jít tzv. "pryč"!!! Poznání vyšlechtěné v Moudrost je další ze Svatostí, stejně jako Vůle, Láska, Vědomí..., ale tohle je Vám přece známo, učil jsem Vás to :-).

Závěrem mohu říci jen toto, skutečnému vývoji brání popírání Zákonů Jedinného, snaha o popírání Stvořitele Všeho, Neláska, promrhávání darů Stvořitele Všeho, oportunismus a revizionismus duchovního charakteru. Kdyby jste přišel se svou tezí a představami Vaší NDC na začátku Věků, dostal byste asi příležitost projít se svými bludy až do prožití skutečných následků těchto proklamovaných tezí. Jenže jsme na Konci Věků a nyní se již ukončil proces závěrečného účtování (Soud na konci Věků je hotov), nepromarněte šanci se ctí projít do nové etapy ve vývoje nejen Země, Sluneční soustavy, Galaxie a Vesmírů, ale celého Stvoření. Už je vše připraveno a věřte mi nelíbilo by se Vám a ani Vaší rase, pokud by se dostala do = na okraj Stvoření a zde by byla odsouzena k úplnému zániku v klipotických zlomcích...

Nikdo si to nepřeje a nikomu toto nepřejeme z rovin odkud skutečně jsem. Přeji naopak všemu stvořenému, aby se rozvinulo do plné plánované krásy a přineslo dalším ve Stvoření právě ty nové a jiné pohledy toho co Prvotní Stvořitel = Stvořitel Všeho předjímal....! Přeji Vám pane Jiří Nováku co nejrychlejší probuzení a znovu Vám nabízím možnost pomoci, ale je to skutečně na vaší svobodné vůli, kterou vám neupírám a nikdy jsem vám jí neupíral. Nabízená pomoc je upřimná, pokud jí nevyužijete, pro mne se nic nezmění, jen Vy nebudete pak moci říci, že jste neměl možnost....
Ač tomu nevěříte, s přáním Světla a Lásky z Moře Světla a Lásky mého Otce, Stvořitele Všeho.... Luiděk Kováč


Co k tomu říci? Děkujeme, pane LK, takováto forma pomoci je pro nás nepřijatelná. A to nemluvím jenom sám za sebe. Takto se přímo vyjádřili i někteří čtenáři. Možná to skutečně myslíte dobře. Možná nejste ve své podstatě takový, jak Vaše prezentace v dnešní době vypadá. Nemůžeme však za to, že jste aktivním používáním magie klesl až tak hluboko, že Váš pohled na svět odpovídá pohledu neprobuzeného člověka. Jediné, co Vám zůstalo, je mnoho informací z dřívějších studií na magické cestě. I běžný člověk však vnímá, jak je Váš dnešní pohled na svět zřetelně vychýlený a naprosto nereálný. Smutné je, že Vaše nadřazenost, která celou bytost doslova naimpregnovala, Vám neumožňuje přijímat i jiné myšlenky a otevřeně se jimi zabývat. Jen odsuzujete, stíráte. A nad jakékoliv jiné pokusy nabízíte jen tu svoji, pro Vás „nejvyšší pravdu“. Jenže tato Vaše pravda už realitě dnešního světa jen velmi málo odpovídá.

Je nepřijatelné používat diskusi k sebeprosazování

Druhá věc, kterou považuji za neetickou. Je nepřijatelné používat diskusní příspěvky na jiných stránkách k sebeprosazování, sebeprezentování své vlastní bytosti, reklamám na své schopnosti, zásluhy, pozice, privilegia. Diskuse jsou na sdělování názorů, stanovisek, podpořených jasnými a dostatečně průkaznými argumenty. Diskuse by neměla sloužit jako prostředek provokace, nátlaku, agrese. Ani jako prostředek k vytváření chaosu, nesouladu, energetického nátlaku.

K čemu všemu mohou takové hromadné masové zásahy do diskuse pomoci? Na základě zkušeností z postupného vývoje řady vysávacích případů, které na požádání postižených osob řeším, vím, že vysávání člověka vůči druhému má několik stupňů. Nejsilnější formou je vysávání na dálku. Druhým slabším stupněm je vloupání se dovnitř člověka dotekem a následné vysávání. A třetím stupněm je vysávání spojené s intimním tělesným prožitkem.

Tak, jak postupně magická agresivní vysávací síla agresora slábne, tak postupně ztrácí schopnost vysávat na dálku. A pak zoufale potřebuje dotknout se druhého. Alespoň „zavadit“ o jeho tělo, vlasy – nenápadně se dotknout. A když ani dotek nepomáhá, potřebuje nutně důvěrnou intimitu, která volně otevírá přístup do druhého člověka.

Magické nátlakové akce vůči NDC již nefungují?

Aktivita mágů na našich stránkách přesně potvrzuje skutečnost, že silové působení na dálku jim dostatečně nefunguje. Proto hledají náhradní možnosti. Pan LK totiž ve svém posledním textu „Bludy a paranoia pana Jiřího Nováka 4“ ze 17.3.2011 napsal:


LK: „Takže pane Jiří Nováku, stáhněte jak se říká „ocas“ a to co jste mi chtěl naordinovat a zároveň mne tím vyděsit, platí především na vás. Jen tak mimochodem již vám uběhly 4KD ze sedmi dnů, které vám odtikávají.  Využijte zbytkový čas k vlastní nápravě a možnosti vlastní očisty. Negenerujte toxický virtuální odpad v podobě mýtomanských bludů  a pokroucenin.

Pane Jiří Nováku, již vám nebude dovoleno nic co by škodilo Lidstvu, skutečné Planetě a Přírodě!!!

Platí to pro vás, pro vaší rasu i pro vaše řídící…!!!“


A doprovodil to celým sledem písmenkových magických příkazů. Záměr byl jasný. Nějakým způsobem dosáhnout ukončení našich veřejných aktivit. A jaký výsledek měla tato jeho veřejně propagovaná a přímo před očima veřejnosti provedená nátlaková akce?

 Zřejmě to mágům nějak nefunguje, protože jsme vyprodukovali další článek 41A. Soupeření mezi Světlem a Temnem v duchovním pozadí světa spěje ke zlomu. Celá situace jasně naznačuje, že skutečná magická moc nemá z dálky na bytosti jdoucí po NDC plný dosah. Jistě – mágové nás ještě mohou vychýlit, vyvolat nepříjemné pocity, dojem temné deky hozené na hlavu, drobné bolesti hlavy. Podstatné však je, že nás již nemohou kompletně ovládnout, zotročit a přimět dělat to, co si oni přejí. Vyzkoušeli tedy ze zoufalství to druhé. Nutně se potřebovali dotknout nás přímo tam, kde působíme, když už jim to na dálku nefunguje. Pokusili se přímo se svými energiemi vloupat do našich stránek, diskusí, textů. To jim však nedovolíme.

Čistá duchovní cesta již dokáže magii vzdorovat

Právě na tomto příkladě se řada lidí názorně přesvědčuje o tom, že čistá duchovní cesta skutečně dokáže magii účinně vzdorovat. Že mág ztrácí dosah na jednotlivce s vysokým duchovním nadhledem na cestě vzestupu a už není schopen vůči nim provést účinný magický zákrok. Miska vah z hlediska toho, jaká duchovníí cesta dnešní vývoj ovlivňuje více, se začíná právě v těchto dnech nejen skrytě, ale i veřejně překlápět na stranu čisté cesty, čistého vzestupu. Zatímco strana magie silově ztrácí, upadá, spěje k zániku.

Tento proces je již dnes více než zřetelný. A co je nesmírně důležité, tento zřetelný pád magie, který lze pozorovat jak na pádu etiky mágů, tak i na pádu nosných myšlenek, celkové filozofie přístupu ke světu, tak i možnosti silového působení, probíhá v přímém přenosu za pozornosti širokého okruhu čtenářů. Probíhá v přímé veřejné konfrontaci mezi oběma směry lidského vývoje. Každý může svobodně porovnat to, co produkuje NDC a co ještě dnes vytvářejí na Rahuntě zastánci a obhájci magie.

Na druhé straně je docela vhodné, že se mágové takto zřetelně zviditelňují. Ukazují totiž i těm doposud nerozhodnutým, kam by směrovala další duchovní cesta pod ochranným dohledem magie a mágů. DĚKUJEME, ALE TO UŽ NECHCEME. Lidé to dali při hlasování zřetelně najevo.

Důležité na tom všem, co se děje, nejsou pouhá slova. Jde o skutečný vývoj. Jde o definitivní závěrečný úpadek magie, jejích principů, i schopností magie provádět energetické nátlakové akce. A to vše probíhá v přímém přenosu. Jak poučné pro každého člověka, který to doposud ještě nikdy nezažil. Nebo který si to už z dávné minulosti nepamatuje.

Pozoruhodný postoj pana LK vůči NDC


Datum 22.03.2011

Vložil Luděk Kováč

Titulek: podpora NDC

 

...ano i já vyjadřuji podporu NDC, pokud:
a) se zde přestane parazitovat energeticky a finančně
b) pokud se přestanou rozbíjet vztahy v rodinách pod pláštíkem odpoutávání se od tzv. zla
c) pokud se nebude znevažovat prapodstata každého člověka v čtyřech základních vlastnosti Ducha člověka
d)znevažovat vývojové Zákony Stvoření atd.
Pokud toto přestane skrytě i otevřeně proklamovat, budu sám propagátorem
toho co popsala jedna z vás... filosofie práce na sobě, protože tohle přesně učím a vždy jsem učil Světlo a Lásku, kde Světlo je jak vůle, tak i poznání a Láska je Láska, ale bez výhrad!!!
Mějte se pane Jiří Nováku a všichni podporovatelé stávající NDC. Nemám potřebu sem již znovu přicházet. Na výše uvedený článek podrobně odpovím článkem, který snad bude uveřejněn zítra u nás.
Zde je velice dobrý článek od Lavašova na: https://www.osud.cz/blog/hox/jak-se-promeditovat-skoro-do-pekla .... jojo, zde najdete své odpovědi na své zkušenosti a praktiky, když už mne neberete a nevěříte, nu což :-)
Luděk Kováč


Můj komentář: Podle mágů je zásadně nepřípustné vybírat za energetickou pomoc druhým peníze. Mnohem lepší je přece tradiční způsob, který magie provozuje již celé věky – odebírat si bez upozornění, bez předběžného varování, co taková pomoc bude stát, přiměřený kousek životní jiskry dotyčného. To totiž poslouží hned dvěma cílům současně. Jednak si takto mág posílí svoji tvořivou sílu a bude moci pomáhat druhým „lépe a důkladněji“. A zadruhé, takto se buduje „přirozené přátelství“ léčícího mága s tímto člověkem. Které se projevuje v neskonalé lásce vyléčeného člověka a v jeho oddanosti vůči mágovi v tomto životě i dalších existencích, kdy trvale přispívá svojí energií na jeho magické aktivity.

Rozbíjet jakýkoliv nevyrovnaný vztah, ve kterém jeden ovládá druhého, je podle pana LK životní hřích. Neboť se tím bytosti mága, která potřebuje hodně životní tvořivé síly pro „vedení světa“ takto likviduje hlavní a podstatný zdroj jeho energie.

Jinými slovy - pan LK bude doporučovat NDC, pokud bude NDC hlásat podporu dosavadních nespravedlivých zákonů magií řízeného světa. A tím samozřejmě i podporu magie. Jenže pane LK, tím by NDC přestala být novou cestou a stala by se zase starou cestou. Děkujeme, nechceme. Vaše původní „Láska bez výhrad“ se už dávno během věků stala manipulací a ovládáním bez reptání, bez nároku na spravedlnost, bez připuštění možnosti, že by se ten druhý mohl vzepřít. Protože to by porušovalo bod b) pana LK (vztahy přece nelze rozbíjet). To vše dáváte den za dnem více než zřetelně najevo dalšími svými slovy a činy.

Na závěr ukázka úrovně dalších diskutujících bytostí

Na ukázku toho, jaké další texty vlastně z diskuse odstraňujeme, přidávám tyto všechny texty beze změny, aby si každý mohl udělat obrázek. Jak například uvažuje další propagátor magie, osoba zvaná Guyver, která nedokáže překonat svoji zbabělost, aby se podepsala pravým jménem, které zde jako člověk má.


Datum 23.03.2011

Vložil Guyver

Titulek Tomášu, si tak hlúpý lebo to hraješ?

Když si pan Novák neumí poradit s temnými energjami různých kyborgů a ufúňů škaredých, tož néni žádný Metatrón ale pazhřivec co zasluhuje po čuni. A ty si motovidlo že mu to žereš. Když ideš do téj voňavéj budky, též žádáš pana Nováka o dovolení alebo si nasereš do nohavic když ti zakáže jít sa vytento?


Datum 22.03.2011

Vložil Mischuler

Titulek Re: Podpora čistého vývoje na Planetě

Tady se podepisují petice!!! Já chci taky!!! Taky petici!!! Chci svou vlastní soukromou všemi podepsanou petici!!! Honem, honem!!! Petici!!! Petici!!! Petici!!!


Datum 22.03.2011

Vložil Mischuler

Titulek Re: Re: je krásné hovořit pravdu

Člověče už to nehulte. Zjevně vám THC dělá bordel v rozlišovací schopnosti.


Datum 23.03.2011

Vložil Guyver

Titulek Prosím všechny zde přítomné poskoky, přicmrndálky a pochlebovače

aby svůj názor vyjádřili v jednom příspěvku a kolektivně ho podepsali. Je únavné číst tolik stejných příspěvků. Pan Novák opět maže a maže a maže, čímž dokazuje že lže, protože pravý Metatron by neměl mazání zapotřebí.


Pan LK si chce dopisovat přes mail

Těsně před uveřejněním tohoto textu jsem si všiml, že pan LK zveřejnil další dva texty s obvyklými názvy „Bludy a paranoia pana Jiřího Nováka 5 a 6“. Zde mne důrazně žádá, abych mu poslal jeho odstraněné diskusní texty, že prý jsou jeho majetkem? Mailem si s Vámi dopisovat nebudu, pane LK, o tom jsem již jednou psal. A většinu Vašich myšlenek tady v tomto textu máte, abyste si je mohl osvěžit. A doporučuji příště nepřispívat do diskuse tam, kde je Vám to již rok zapovězeno. Na rozdíl od Vás jsou mé zásady a názory za posledních 10 let poměrně trvalé.

Uveřejňuji zde část obhajoby pana LK:


LK: „Kde berete jistotu, že jsem nepožádal a že mi to nebylo nejen dovoleno Boží Prozřetelností?! Kde berete jistotu, že jsem nebyl požádán přímo Duchem některých jednotlivců, abych předal co jsem napsal?! Jak víte co je skutečná etika při diskusi, když jí sám nedodržujete v tom nejelementárnějším módu provozovatele?! Kde je vaše etika, když se prezentujete jak vidíte a jak pomáháte a přitom necháte jednu paní pod vlivem 3 parazitů a nezasáhnete jako její učitel a průvodce své filosofie?!


Můj komentář: Především musíte žádat samotného člověka, pane LK, a to na hmotné úrovni. Právo vystačit s žádostí na vyšší duchovní bytosti přichází v úvahu, až když je člověk například v bezvědomí, nebo je naprosto nepříčetný a potřebuje nutnou pomoc, nebo naopak zásadně ohrožuje vývoj Planety. Žádná taková situace však u čtenářů našich stránek nenastala. Navíc, jak už jsem upozornil, nežádáte skutečné bytosti vyšších úrovní, ale pouhé umělé automaty, majestáty. Jako člověk v pádu už dávno nemáte reálnou a pravdivou duchovní komunikaci. O to víc je takto zdůvodněný zásah nepřijatelný.


LK: Naprosto nepřijatelné a především naprosto odhalující jsou vaše praktiky, kdy si berete peníze za diagnostiku a kdo ví za co, přitom necháte dotyčného v plném zajetí energetických parazitů!!!

Naprosto nepřijatelné je především to, že necháte lidi, kteří vám chtějí věřit a věří v nevědomosti a bludech!!!

Naprosto nepřijatelné je především to, že vsugerováváte lidem, jak jim NDC pomáhá a jak jsou IN, když jsou přitom s vašim vědomím pod vlivem energetických parazitů!!!

Takže vy se chytněte za svůj nos pane JN a nechte planého proklamování etiky duchovního pracovníka, když se tím nejen neřídíte, ale především zneužíváte své postavení...

Když to neumíte, tak se alespoň jako chlap, opravdový chlap přiznejte že něco ještě neumíte jako opravdový mistr, není to ostuda!!! Tím ukážete, že jste schopen sebereflexe, což je dobré v osobním postupu. Nikdo není neomylný, každý může něco přehlédnout, ale musí se k tomu dotyčný postavit rovně a čelem. Pokud však začne dotyčný z hlediska ješitnosti  kolem sebe kopat, prostě narazí...!!!“


Můj komentář: Když už mluvíte o tom chlapovi. V textu Každý magický zákrok je dnes neoprávněný - Otevřená výzva panu Luďku Kováčovi, jste byl, pane LK, jednoznačně vyzván, abyste veřejně vysvětlil, jaká byla Vaše úloha při zemětřesení v italském městečku Assisi, při kterém bylo několik mrtvých, a byly zničeny historické památky nedozírné hodnoty. Takže teď vy se zachovejte jako chlap a odpovězte upřímně a pravdivě na veřejně položené otázky.


LK: Osobně to čemu vy říkáte pane Nováku „konflikt“, vnímám spíše jako pseudo-konflikt. Kdybych to měl brát jako konflikt za svou osobu, byl bych s vámi hotov během zlomku sekundy. To vůbec nehovořím o těch, které tak napadáte pod souhrnným pojmem „Mágové“. Opravdový Zasvěcenec nemá potřeby se někde prezentovat, co dělá, jaké má úkoly atd. natož aby si špinil ruce s nějakým neumětelem, kterým pane Nováku bohužel jste a nemyslím to jako urážku. Prostě nic neumíte, tak zakrýváte svou neschopnost hovory o čistotě a nové duchovní cestě, která je protkaná prvky nízké a opovrženíhodné magie vašeho typu. Jediný nižší druh je snad jen nekromancie, kterou snad neděláte?! (zatím jsem jí neviděl, že byste jí používal), ale i tak ovládat a manipulovat lidi přes lži, manipulace, elementárky, je hnus. To že ze svých příznivců čerpáte energii a peníze pro svou práci, je ještě další vaše pošetilost. Budete muset za to zaplatit docela drahými mincemi svých odžitých životů a budoucích nízkých životů.


Můj komentář: Opět vyhrožujete, mlžíte a odvádíte pozornost jinam. Každou zásadní připomínku z naší strany převádíte na výčet vašich zásluh, hodností a magické moci. A na osočování naší strany z toho, co děláte sám. Principem NDC je od samého počátku neovládat, nemanipulovat. Nechcete snad říci, že principem magie je také od samého počátku neovládat, nemanipulovat?


LK: a)      Nejprve si řekněme, kdo jsou tzv. lidé 2.Typu – lidé tohoto typu jsou inkarnáti šedivácké rasy „Vysocí bílí - ploskonosí“, to je osvobozených otroků, kteří patřili Anunnaki a kteří se vzbouřili (oprávněně proti svým stvořitelům – tvůrcům - bioinženýrům, kteří je nechali ať tedy za sebe stvoří náhradu (malí  šedivci – 80-120 cm), které posíláte místo sebe, aby dělali špinavou práci za vás!!! V podstatě se snaží tato rasa uzmout planetu Zemi pro své potřeby a snaží se křížením a postupným vmísením se převzít kontrolu nad touto Knihovnou Galaxie a nejen jí!!! S pozemským Lidstvem, to je se Zemskou vývojovou linií nemá tento typ tzv. lidí nic společného!!! Toto není informace z MCEO, jak se stále snažíte mi podsouvat pane Nováku. Naopak vy máte zájem zotročit Lidstvo Zemské vývojové linie, tak aby jste dostali „právo“ na Zemi jako na svůj majetek! Jedná se o podvod a ten nejenže nebude dovolen, ale bude náležitě "oceněn"….

Jedna z charakteristických vlastností této rasy je vysoká míra pocitu ohrožení a bojácnosti (viz pozůstatek otrockých zkušenosti) – za vším vidí ohrožení a útok. Dále je tam vysoká míra manipulace a snahy se dobrat výsledků přes manipulaci s časoprostorem, jeho liniemi (vytváření falešných dějin a manipulace s Myslí, respektive s pamětí). Poslední věc která je pro tuto rasu a jejich inkarnáty typická, je nízká míra emocí a soucitu, který skoro ani neexistuje. Jediná emoční vazba této rasy, která je vysoce vyvinutá je vztah ke své rodině a příslušníkům svého druhu.


Můj komentář: Ještě jednou opakuji, že myšlenky o lidstvu dvojího typu nepocházejí z NDC. Psali o tom již dříve mnozí autoři, např. Ivo Wiesner v knize „Stezka draka“ v kapitole „Dvojí paradigma evoluce člověka“. Ale myšlenka, že lidé 2. typu jsou šediváci - ploskonosí, je opravdu originální. Nechce se mi věřit, že toto dokáže někdo s vážnou tváří napsat. Že načtené informace se mohou někomu takhle v hlavě pomíchat až do podobné groteskní podoby, které on sám bezmezně věří.


LK: b)      Čistý vzestup je vaše fikce, protože jej neznáte, kdyby jste jej znali, nepotřebovali byste k tomu Lidstvo Zemské vývojové linie. O čistém Vzestupu se vám může jen zdát, pokud se něco chcete naučit o ČISTÉM VZESTUPU  přečtěte si a především cvičte a pracujte na sobě bez zkratek na Cestě. Zde máte návody jak to provést v několika článcích s přímými požadavky a návody jak to udělat:


Můj komentář: Co je to čistý vzestup, jsem ve svých textech již mnohokrát vysvětlil a jednoznačně popsal. Každý, kdo má pět pohromadě, to mohl jednoduše pochopit a buď přijmout, nebo nepřijmout. V tuto chvíli je už vaše mysl z mého pohledu zcela ovládnuta. Plodíte již zjevné nesmysly, jak každý druhý kromě Vás a možná ještě kromě dalších obhájců magie jasně vnímá.


LK: c)      Nehrajte si prosím na zachránce lidstva a toho kdo byl v Atlantidě v době katastrofy! Byl jste tam jen jako časoprostorový návštěvník z budoucnosti, tak o čem zde hovoříte???!!! Byl jste tam se  svými, abyste mohli manipulovat a sbírat informace pro své manipulace. Vůbec by nebyl problém vás z této časoprostorové linie nyní vymazat, protože by se hodně vyjasnilo i zde, ale bylo již dříve s tímto počinem kalkulováno a bylo vám to dovoleno, abyste se pak nemohli vymlouvat na  jiné. Je to podobné jako s útokem na mne a na mého kolegu v redakci z  jiných dimenzí, které měly zabezpečit to co jste vyhlásil jako „klatbu“ ze strany jako že „ Přírody a Planety“. Kdyby se to povedlo, měl jste mít možnost říci : „Vidíte, Mág  LK byl potrestán“ a mohl byste vymýšlet další „koboliny“ vaší scestné provenience. Jenže pane Jiří Nováku, musím vás zklamat. I přes v podstatě šílenou snahu nepřiměřenými prostředky mne zničit ve 3D, se to vašim soukmenovcům nepodařilo. Z jiné dimenze prováděli takový energetický útok, že jsem skoro jako obyčejný člověk neměl šanci přežít. O víkendu od 18.3. - 22,00h do 20.3. 22,00h na mne útočila kosmická loď vaší rasy planetárního charakteru s několika stovkami tisíc příslušníků vaší rasy na palubě. Zdá se vám normální a přiměřený takovýto akt agrese???!!!

Toto je skutečná agrese a bylo na ní patřičně odpovězeno. Pokud to ještě nevíte, tato loď byla i s posádkou eliminována a převedena do jiného typu vývoje. Když neuspěli u mne, další loď stejného typu začala útočit na mého spolupracovníka a ač má mou a nejen mou ochranu, byl včera, to je 21.3. kolem 15,00h skoro fyzicky zdravotně zlikvidován. Nejprve mne to nenapadlo, že by se opakovala situace z neděle u mne, ale když jsem viděl, jak dramaticky rychle jde do kolapsu a začal jsem dělat opatření na pomoc, skrze intuici jsem dostal informaci o zdroji problémů. Byla provedena opakovaná eliminace druhé útočící planetární lodi vaší dobyvatelské rasy!!! Jste nepoučitelní!!! Jinak to co provedli vaši s první lodí se vás karmicky nedotkne, protože jste byl ještě pod slíbenou ochranou, která včera skončila ve 12,00h. S tím druhým atakem už to bude asi horší. Nyní se zkoumá míra vaší osobní angažovanosti a podle toho budete brán k odpovědnosti. Obdoba Saturnské soudcovské sféry, ale Vesmírné úrovně již provádí šetření tohoto incidentu a odpovědnosti za tuto agresi….  Od této chvíle již vaše rasa ví přesně na koho zaútočila, bylo jí to odhaleno v plné míře. Teprve nyní poznáte co je strach, protože se šíří mezi vaším lidem jako mor. Překročili jste všechno, co jste překročit mohli, nyní vám jen zbývá panika, protože myslíte a jednáte podle svého způsobu vnitřního nastavení. Naše úroveň však pracuje po vzoru našeho Otce, Stvořitele Všeho, takže Milost a Milosrdenství nám není cizí, takže se zbytečně budete strachovat, pokud budete mít snahu a ochotu napravovat, jinak budete mít pravý a oprávněný důvod očekávat zasloužená opatření, které vám nebudou milé po mnoho generací vašeho vývoje….


Můj komentář: Vyhrožujete opět vymazáváním? A dokonce to není z Vašeho pohledu žádný problém? Kdo viděl film „Duch“ s trojicí známých herců (Patrick Swayze, Demi Moore, Whoopi Goldberg), si jistě pamatuje, jak skončil „bývalý kamarád“, který chtěl zneužít další bytosti ve svůj prospěch a přitom si myslel, že je v právu. Poté, co na něj jakoby nešťastnou náhodou spadla těžká tabule skla a připravila jej o fyzický život, si pro něj přišly děsivé beztvaré temné stíny odkudsi z podsvětí či skutečného pekla a doslova roztrhaly nehmotné astrální zbytky jeho bytosti na kusy. Velmi poučný příběh. S čím kdo zachází, s tím také schází. A vy teď píšete o tom, že na Vás cosi začíná útočit? Opravdu zajímavé. I pro Vás, pane LK, platí to, co jsem napsal Dismusovi: Vztahujete na druhé lidi to, co děláte sám. Vyhrožujete druhým tím, co možná už v této době probíhá s Vámi. Také Vaše slova jsou vlastně jen opakováním známé finty z filmu „Vrchní, prchni“, když zloděj, falešný vrchní, volá: Chyťte zloděje, běžel tudy.


LK: Strašíte Magií – Poznáním, protože nic jiného nejste schopen nabídnout, než strašení a boj proti skutečnému poznání, které sám nemáte a ještě dlouho mít nebudete….

Nelze než vás upřímně litovat, takže vás lituji a modlím se za vás a vaše zmanipulované následovníky, kteří si myslí jaké se jim to dostává milosti a požehnání.

K dalším blábolům pane Jiří Nováku se vyjadřovat nebudu, je to bezduché a prázdné, jako Vy sám coby autor toxických textů  z duchovního hlediska. Nechci mrhat energii a čas, který raději budu věnovat skutečně potřebným.

LK

PS: Zaznamenal jsem další pokus o nastolení nového Egregora NDC,  takže v 19,30h dne  22.3. 2011 byl rozpuštěn a energie byla po pročistění vrácena skutečným majitelům, kterým byla vzata bez jejich vědomí a souhlasu jejich V-3JD a 3JD!


 

Můj komentář: Svými slovy dáváte najevo, že jste nepochopil základní rozdíly mezi jednoduchými protiklady, např. egregor - morfické pole, magie - čistý vzestup a nemagické postupy. A když už si nevíte rady, tak alespoň druhého shazujete. Pro Vás je skutečným poznáním starodávná teorie magie. Pro mne je zase skutečným poznáním odhalení principů fungování tohoto dnešního světa. Ne těch zastaralých, nefunkčních a již neplatných principů, co tady hlásá magie. Ale těch opravdových, skutečných, reálných. Pokud jde o mne, nestraším magií. Jen jasně a jednoduše vysvětluji lidem, co to magie vlastně je a co všechno magie v minulosti způsobila. A další už dokonáváte sám tím, jak se jako aktivní mág chováte k lidem. A jaké pokrouceniny už v posledních dnech publikujete.

To, co teď napíšu, myslím naprosto upřímně a opravdu vážně: Vzpamatujte se, pane Luďku Kováči, dokud je ještě čas. Vaše informační vychýlenost už v tuto dobu dosahuje nepředstavitelných rozměrů. Jak vnímám nejen já. Ale jak vnímá i každý další člověk na cestě vzestupu. Jste v drtivém pádu ze Světla. Alespoň zpomalit tento pád můžete pouze okamžitou, upřímnou a důkladnou pokorou, pokáním, veřejnými omluvami a okamžitým ukončením fungování vašich webových stránek. V tuto chvíli, kdy dokončuji tento text, již uplynula lhůta sedmi dnů stanovená Planetou a Přírodu. Vnímám teď, že vaše bytost bude v následujících hodinách či dnech uvolněna pro Vesmírnou spravedlnost. Já nejsem tím, kdo Vás bude soudit. To je úkol především Planety, Přírody a karmické instituce. Vnímám však, že již nezbývá mnoho času. Berte toto jako varování člověka, který z duchovního pohledu ví, co činí, protože se dostal na cestu vzestupu. Tato slova by mohla být pro Vás posledním stéblem naděje, pokud je budete schopen vzít vážně.

 

Na závěr si udělejme v následující anketě opět takové menší referendum. Kdo má odvahu, zaškrtněte prosím jednu z následujících možností a dejte tak Planetě a Přírodě, a především také sami sobě, najevo, jakým způsobem se chcete osobně podílet na vývoji této naší Planety a soudobého lidstva:

© Jiří Novák, březen 2011
www.novaduchovnicesta.cz


Anketa

Jaký je postoj Vás, čtenářů tohoto textu, k dalšímu vývoji na naší Planetě? Vyberte prosím jednu z následujících možností.

  • 217
  • 46
  • 22
  • 24
  • 22

Celkový počet hlasů: 331


Diskusní téma: 41B. Další nepřijatelné praktiky mágů


 

Datum 23.03.2011

Vložil Radomíra Švehlová

Titulek stalo se

Pane Nováku, teď už chápu, proč jste smazal jednotlivé články z diskuze. Je to opravdu velmi neetické a také neprofesionální psát pod jednotlivá jména a navíc na veřejné stránky, informace citlivé a osobní. Ptám se však, proč to ti, kteří se považují za nejvyšší duchovní bytosti necítí?


Datum 23.03.2011

Vložil Renata Novotná

Titulek Podpora NDC

Vyjadřuji podporu NDC.Sama po ní jdu se 2 dětmi již čtvrtým rokem a jsem za ni vděčná.Není vždy jednoduché projít silným čištěním z minulosti,ale stojí to zato.Člověku se zkvalitní vnímání,prožívání,je schopen lépe se rozhodovat a stát na vlastních nohách.Osvobuzuje se postupně od všech temných vlivů ,které ho ovládaly a níčily.Začne si věřit a spoléhat se na sebe.Proto každý den prosíme Karmu,Přírodu,Planetu a Nejvyšší Síly Světla o pomoc při čištění,vylaďování a harmonizaci,aby jsme mohli jít cestou neomezeného duchovního vzestupu.Denně se omlouváme za vše špatné,co jsme v minulosti udělali a také odpouštíme bytostem,které nás ovládaly a ničily.Neváhejte a přidejte se! Z textů p. Kováče na mne dýchá agresivita a je mi smutno z toho,jak se v zápětí ometá slovy Láska,Pravda,Světlo...Souhlasím,že to je demagogie.Za 20let svého duchovního hledání jsem mnohokrát četla v různých textech,že bude nutné jednou odevzdat úplně vše,aby se člověk dostal dál.My to děláme téměř denně,ale pořádně až teď na NDC.Magie není dobrá partie,neváhejte ji vydat a zbavit se jí. P.S. pane Kováči,musím vám to napsat polopaticky:nepřeji si,aby jste se nás pokoušel svými "metodami" diagnostikovat,byť by vám to "dovolil" nebo dokonce "rozkázal" někdo z vašich nadřazených.A naše "Božské Já" nechte laskavě také napokoji!R.N.


Datum 24.03.2011

Vložil Radomír Sůva

Titulek Re: Podpora NDC

Paní Renato Novotná, děkuji za Vaše vyjádření, které plně, zobrazuje i moje snažení a konání v posledních 5 letech, kdy jsem navíc skoro samotář; ale sem tam opatrně, jen tak při běžných hovorech, necíleně a bez vlastní iniciativy, svým blízkým se svěřuji. Nikdo se mi nesměje a dosti z nich o tom uvažuje a začíná se zajímat. Poslední roky pociťuji i vstřícnost neznámých lidí vůči sobě, jen tak .... Děkuji znovu i Vám a plně se se zněním Vašeho příspěvku zotožňuji. Radomír Sůva.