Pravčická brána
Úvodní stránka | Duchovní komunikace na NDC | Komunikace na NDC I | Postoj Přírody k filmu Tajemství

Postoj Přírody k filmu Tajemství

Petra Nováková Vloženo 14.4.2011
Petra Nováková

Duchovní komunikace s Přírodou z 10.4.2011

Spojené Síly Světla, prosím o aktuální informace ohledně celkové situace, na čem se teď pracuje, co je důležité vědět. Jaké skryté poselství má film Tajemství? Děkuji. (Duchovní komunikace z 10.4.2011):


Příroda: „Film Tajemství je z hlediska současného vývoje dosti rozporný. Na jedné straně podporuje pozitivitu. Tedy to, co člověk ke svému vývoji potřebuje, a co by mělo být součástí každého člověka kráčejícího po vzestupné duchovní cestě. Na druhé straně však podporuje sílu vědomí, individualitu, prosazování vlastních přání. Což je postoj, kterého se naopak musíte jako lidstvo zbavit, nebo váš vývoj nebude moci jít dál. Tohle jsou prvky, které obsahuje magie. Z pozitivního myšlení by se nemělo stát cosi nepřirozeného, co bude rozvíjeno na základě vlastního chtění, osobní moci, a to třeba i proti skutečným potřebám bytosti. Je zde vnímatelná jasná snaha zneužít jeden ze stěžejních bodů správného vývoje, pozitivní přístup k životu, a tím zviklat stabilitu světelného vývoje. Vzít mu jednu z důležitých nožiček, a místo původní čistoty ji začít využívat po vzoru principů magie.

Stejně jako se tomu snaží temné síly při ovládnutí celkového vlivu potravin. Nejprve šlo o ovládnutí, „zmanipulování“ všech potravin označených jako „BIO“ temným povlakem. A v poslední době jasný vzrůst propagace geneticky modifikovaných (GM) potravin, masa klonovaných zvířat, i dalších potravin získaných genetickými zásahy do běhu života. Aniž by běžný člověk měl podle popisů na balení výrobků šanci je rozpoznat a jejich konzumaci odmítnout. A stejně tak tomu je u Pěti Tibeťanů, které jsou dalšími veřejně působícími jednotlivci měněny, doplňovány jinými cviky. Změna dýchání, změna směru rotace, změna pořadí cviků, kombinování s jógou, i otevřené doplňování magickými prvky, vizualizací apod. To všechno, pokud to není konzultováno se Světelnými Silami vedoucími vývoj, znamená přetvoření Pěti Tibeťanů do podoby běžného souboru cviků, který již pro světelný vzestup nefunguje. A mnohdy místo toho vazbami, na které byl napojen, naopak podporuje temný vzestup.

Právě takto se temné síly snaží napadat všechny přednosti světelného vývoje. Všechno, co původně strana Světla vytvořila na podporu vzestupu. Protože pokud by temná strana vývoje vhodnou propagací docílila využívání „opravených, revidovaných“, způsobů a postupů, místo původních čistých variant, vývoj lidstva by pak byl jasně v jejich rukách. I proto je důležité rozvíjet vlastní vnímání, aby každá bytost byla schopná poznat, co vývoj Světla podporuje a co ho naopak ničí. V tomto světě je předkládáno mnoho „pravd“, které však ve skutečnosti fungují na temné straně a podporují temný vzestup. Zatímco na světelné straně způsobují člověku škodu a vedou jej do pádu ve Světle.“
 

© Petra Nováková, duben 2011
www.novaduchovnicesta.cz


Anketa

Byl pro Vás tento text přínosem? Oznámkujte prosím jednou známkou od 1 (nejlepší) až po 5 (nejhorší)

  • 185
  • 22
  • 15
  • 20
  • 27

Celkový počet hlasů: 269