Pravčická brána
Úvodní stránka | Duchovní komunikace na NDC | Komunikace na NDC IV | Buďte otevření přicházejícím impulsům a nebojte se změn

Buďte otevření přicházejícím impulsům a nebojte se změn

Věra Talandová Vloženo 8.2.2012
Věra Talandová

Duchovní komunikace z ledna a února 2012        

Účelem světelného vzestupu je také zvyšovat čistotu svých projevů ve hmotě

VT: Síly Světla, jaké pro mě máte dnes informace? (Duchovní komunikace z 10.1.2012)

 

Sféra Prvotní čistoty: „Tady Sféra Prvotní Čistoty. Díky celkovému vyladění NDC mohu nyní začít vyzařovat vyšší světelné frekvence. Ty, které jsem vyzařovala od počátku spojení s bytostmi NDC, už skupina bytostí stabilizovala. A právě nyní může dojít ke zvýšení frekvence.

 

Tyto energie jsou ještě účinnější a v případě vašeho vyladění vám mohou pomoci s věcmi, před kterými jste se zastavili. Tyto vyšší frekvence světelné čistoty jsou nápomocné k přípravě tělesné schránky na vyšší úroveň fungování. Pomohou vám také k jemnějšímu vnímání světelných impulzů. A ještě více budete vnímat, jak čistý, etický je váš život v hmotné rovině Planety. Se stále vyššími energiemi čistoty budete vnímat každý váš neetický projev. A budete ho moci už v zárodku předat Silám Světla k rozpuštění, transformaci.

 

Tak se bude čistota vašeho života ještě zvyšovat. To je pravá podstata světelného vzestupu pro vás bytosti na Planetě. Zvyšovat čistotu svých projevů ve hmotě.

Děkuji za tvoje vyladění.“

VT: Také děkuji.


Následovat etické principy a zdravý životní styl stojí za to

VT: Sféro Života, jsme již ve spojení? (Duchovní komunikace z 15.1.2012)

 

Sféra Života: „Ano, správně jsi pochopila okamžik našeho napojení. Poslední dny prožíváš ve svém životě takové malé zemětřesení. Nechala sis dokonce zkontrolovat vyladění. Měla jsi obavy, aby tolik změn s tebou a blízkými nezamávalo.

 

Nemusíš mít obavy. Odhodlali jste se k řešení situací, které bylo nutné vyřešit. I když některá řešení nebyla bezbolestná, byla nutná.

 

Sféra Prvotní Čistoty díky ukotvení svých energií, které skrze bytosti NDC vysílala, mohla začít vyzařovat vyšší světelné frekvence. Jak už ti bylo řečeno, díky tomu se mohou začít hýbat a čistit věci, záležitosti a vztahy, před kterými jste se zastavili. A zatím si na ně netroufli.

 

K tomu se přidávají i moje dynamické energie a tyto stagnující situace rozhýbávají. Dávají impulz ke změně, rozhýbávají situace, které vám už na světelném vzestupu neslouží. Brzdí vás, stahují zpět. Nebojte se je pustit. Ani pokud se jedná o blízkého člověka. Umožněte mu jít svou cestou. Ale buďte mu stále zářným příkladem toho, že život lze prožít jinak. Čistě, s radostí, s vysokým duchovním nadhledem. Že následovat etické principy a zdravý přirozený životní styl stojí za to.

 

Nové energie umožňují provést další nezbytné změny ve svých životech

Ve tvém okolí, ve tvé blízkosti se prohnal vichr čistých energií, Světla. Ukázal, doslova obnažil, co všechno musí být objasněno a vyřešeno. Tím se pro vás uvolnily některé nezdravé vazby. Vyjasnilo se, co dál už ne. A jak pokračovat.

 

Vyšší frekvence Sféry Prvotní Čistoty umocněné rychlým proudem mých světelných energií tyto změny ve tvém životě umožnily. Chvíli jsi měla pocit, že nezůstal kámen na kameni. Ale teď po zklidnění cítíš, jak potřebná tato změna byla. Vyjasnilo se plno věcí, vyčistil prostor a stanovily se určité hranice. Co jsi ještě ochotná udělat ty. A co už je životní úkol ostatních bytostí.

 

Očistná síla tohoto roku je velmi silná. Je to souhra čistých světelných energií bytostí, sfér, Planety, Přírody, Vesmíru… Přidá-li se k tomu upřímná touha bytosti po změně a její otevřenost změnám v životě, může se zvládnout mnoho. Ještě cítíš, jak čisté světelné energie proudí všude okolo. Dočišťují a dolaďují tebe, další zainteresované bytosti, prostor kolem i místo, kde žiješ. Už to není takový vichr, ale je to čistý, svěží, příjemný vánek. Dokáže upozornit na další stagnující energie.

 

Buď otevřená těmto impulzům a změn se neboj. Těš se z nich. Změny vedoucí ke světelnému vzestupu jsou dary nevyčíslitelné hodnoty.

 

Já jsem Sféra Života. Vnímáš ten pulzující život, plný dynamiky, čistoty a světla. Plný ŽIVOTA.

Děkuji za tvoje vyladění.“

VT: Také děkuji.


I do vážných situací vnášejte radost, hravost, lehkost

Síly Světla, máte pro mě nějaké informace? (Duchovní komunikace z 2.2.2012)

 

Sféra Čiré Radosti: „Tady Sféra Čiré Radosti. Trochu se podivuješ nad tím, že jsem se ozvala já. Myšlenkově jsi čekala nějaké vysvětlení toho všeho, co se s tebou děje. Že ve tvém životě nastává jedna změna za druhou, někdy nezůstává kámen na kameni. Je velmi dobré, že se těmto změnám nebráníš, ale otevíráš se jim. I když ti to narušuje většinu tvých bývalých „jistot“, bere iluze. A je velmi těžké se s tím za pochodu vyrovnávat. Vše se děje velmi rychle.

Vím, že se poslední dobou snažíš být neustále vyladěná na čisté sféry a bytosti, aby ti pomohly ustát energie, aby ti pomáhaly s ochranou tvé bytosti. To vše je naprosto v pořádku.

 

Já se ozývám proto, že právě do té vážnosti situace je potřeba vnášet radost, hravost, lehkost. Vím, že si to uvědomuješ, ale můžeš tuto činnost ještě zintenzivnit. Situace okolo tebe je sama o sobě smutná a skličující. Negativní emoce nic neřeší, jen by tě stahovaly. A právě těmito radostnými energiemi je třeba se proti tomu ubránit.

 

Tvoje vyladění na mé energie není pro tebe problém. A tak se připomínám, že jsem tady. Pro tebe, pro všechny bytosti, které pracují na své čistotě a svém světelném vzestupu. Moje energie jim odlehčí úsilí, pomůže jim situace vidět z toho radostnějšího úhlu, lépe pomůže ustát změny a radovat se z nich. I v případech, kdy to vypadá, že v takových situacích žádná radost být nemůže.

 

Vy bytosti na světelném vzestupu, moje energie vám pomohou, využívejte je. Pomohou vám objevit radost tam, kde byste ji ani nečekali. Tolik mé připomenutí se, děkuji za tvoje vyladění.“

VT: Také děkuji.

© Věra Talandová, únor 2012
www.novaduchovnicesta.cz


Anketa

Byl pro Vás tento text přínosem? Ohodnoťte prosím známkou od 1 (nejlepší) do 5 (nejhorší).

  • 151
  • 19
  • 15
  • 15
  • 21

Celkový počet hlasů: 221