Pravčická brána
Úvodní stránka | Duchovní komunikace na NDC | Komunikace na NDC IV | Velké věci se rodí z práce na čistotě svého života

Velké věci se rodí z práce na čistotě svého života

Věra Talandová Vloženo 9.8.2012
Věra Talandová

Duchovní komunikace z 1.6.2011

Hlavně přirozenou živou stravou se stáváte součástí Přírody

VT: Přírodo, prosím o odpověď. Jak pokračovat dál ve svém životě. Co dalšího dělat pro svoje nejvyšší vyladění? (Duchovní komunikace z 1.6.2011)

 

Příroda: „Tady Příroda. S nadsázkou se dá říct, že nikdy nebudete mít uděláno. Vývoj se stále posouvá, dění se aktualizuje každou vzniklou situací a jejím vyřešením.

Konkrétně u vašeho života se dá říct, že děláte opravdu mnoho těch důležitých věcí. Máte vysoké vnitřní vyladění, probíhá u vás karmické čištění, dolaďování, cvičením Pěti Tibeťanů si denně čistíte a harmonizujete čakry. Nakonec jsem si nechala téma přirozené živé stravy. Stravujete se tak, že energie z živé stravy – to znamená energie rostlin, Země, Slunce, Vesmíru – tedy všechny tyto energie přijímáte v dostatečném množství. Tyto energie samozřejmě přijímáte i jinou formou, jinak, ale tenhle příjem, kdy z přirozené stravy se přímo mohou vytvářet nové tělesné buňky, díky kterým se obnovuje tělesná schránka, je velmi důležitý.  Přímo podstatný.

 

Hlavně touto přirozenou živou stravou se stáváte součástí Přírody. Protože ve své stravě přijímáte jen málo rušivých či zmutovaných energií, tělo svou energii může vynaložit na smysluplné věci. Nemusí se neustále s něčím nevhodným vypořádávat a může se postupně věnovat přelaďování na vyšší energetické fungování.

 

Občas to přelaďování vnímáš jako určité fyzické nepohodlí. Je to proces, který nějakou dobu potrvá, má svoje zákonitosti a je řízen vyššími Světelnými Silami.

To, že se dokážeš v případě potřeby najíst v Přírodě, na čistém nestříkaném místě, z přírodních zásob, může někomu připadat bláznivé, ale ty víš svoje, vnímáš správnost svého počínání.

Každý člověk má pro ostatní důležitá sdělení

V tomto období je důležité, aby se co nejvíce nezkreslených informací z různých aspektů života dostávalo k lidem. Každý z vás, který dosáhl vysokého vnitřního vyladění a čistoty má pro ostatní důležitá sdělení. Vyplývá to z toho, čemu se dotyčná bytost věnovala a většinou z toho, co zkazila a potřebuje napravit.

 

Tak například karmický rytíř má schopnost čistějšího vyladění na tyto záležitosti, spoustu informací má i ve svých karmických vrstvách. Je tedy důležitým zdrojem informací pro tuto oblast.

 

Vy s manželem zase máte velmi blízko k přírodnímu způsobu života, k přirozené stravě, k vnímání Přírody, tedy mě i mých potřeb. Svým příkladem a zkušenostmi oslovíte připravené.

Velké věci se rodí z práce na čistotě svého života

Hodně lidí by chtělo dělat velké věci, pomoci Planetě. Těžko přitom přijímají představu, že to nejlepší co mohou udělat, je každodenní mravenčí vytrvalá práce na svém vnitřním vyladění, na čistotě svého života.

 

Tady se dají použít citáty jako:

- důležité je zamést si před svým vlastním prahem

- když se rozsvítí další žárovka, je prostě víc světla

Každá čistá bytost napomáhá upevnění nového vývoje

Může se to zdát málo, když se vyladí další bytost a dosáhne toho, že díky ní na Planetu proudí vysoká světelná energie. Vždyť je vás tolik miliard a mnoho míst na Planetě zápasí s temnými vlivy, magickým útlakem a znečištěním všeho druhu. Jenže každá taková čistá bytost napomáhá zvětšení a upevnění morfického pole Nové Duchovní Cesty. A tady se „hraje“ o fenomén sté opice.

 

Sama ve svém okolí vnímáš, jak jen díky vašemu příkladu a popovídání si mnoho lidí zaujal tento čistý vzestup. Někteří z nich vystoupali během krátké doby na NDC, další jsou připraveni a někteří začínají na sobě čistým způsobem pracovat.

 

Znovu zdůrazňuji – zatím není jiná cesta než dostatek čistých informací, široká dostupnost těchto čistých informací, vlastní vysoké vyladění a vlastní příklad. Tento model tedy zatím funguje. Tím jak bude morfické pole NDC nabývat na síle, situace se bude měnit.

 

Čištění Přírody nemůže provádět člověk o své vlastní vůli

Všechno ostatní jako například hromadné meditace na podporu Planety, další různá magická ovlivňování je nepřípustné, násilné a nevyžádané.

 

Pokud je zapotřebí nějaká urgentní očista, Příroda nebo další světelné bytosti dají vědět. Tyto informace lze přijmout v nezkreslené formě právě při vysokém vnitřním vyladění a čistotě.

 

Samotné čištění však neprovádí člověk o své vlastní vůli a přesvědčení, ale vše se děje pod vedením Přírody, Planety a dalších Sil Světla. Vše se děje čistou formou. Moudré Síly Světla si vše řídí, člověk si nic nevizualizuje, nic nikam neposílá, vše je bez násilí.

 

Udržujte si vysoké vyladění a pokračujte v tom, co děláte

Takže závěrečné shrnutí a stručná odpověď na otázku je: pokračujte v tom co děláte. Tak jste schopni si vysoké vyladění a čistotu udržet i v případě, že se stále ještě vypořádáváte s minulostí a je zapotřebí některé situace ustát.“

 

VT: Děkuji.


Omlouvám se čtenářům, mylně jsem vnímal datum 1.6.2011 jako 1.6.2012 a tuto komunikaci paní Talandové, která byla ve skutečnosti vytvořena 1.6.2011, jsem jako novou a aktuální graficky zpracoval a znovu uveřejnil na našich stránkách, ačkoliv byla už před rokem uveřejněna pod názvem

Největší pomocí Planetě je vytrvalá práce na své vnitřní čistotě

                                Jiří Novák

© Věra Talandová, srpen 2012
www.novaduchovnicesta.cz


Anketa

Byl pro Vás tento text přínosem? Ohodnoťte prosím známkou od 1 (nejlepší) do 5 (nejhorší).

  • 143
  • 19
  • 17
  • 15
  • 18

Celkový počet hlasů: 212