Pravčická brána
Úvodní stránka | Duchovní komunikace na NDC | Komunikace na NDC I | Pozemská Příroda se potřebuje zbavit magie

Pozemská Příroda se potřebuje zbavit magie

Petra Nováková Vloženo 30.4.2011
Petra Nováková

Duchovní komunikace z 18.-20.4.2011

 

Období Velikonoc usnadňuje projevení pravdy

Spojené Síly Světla, prosím o aktuální informace ohledně současné situace. Děkuji. (Duchovní komunikace z 18.4.11). 

Karma: „Blíží se teď období Velikonoc, jehož energie již teď umožňují otevírat třinácté komnaty jak jednotlivých bytostí, tak i vývoje Planety a lidstva. I to je důvod, proč právě teď je nutné zveřejnit některé informace o Ježíši. Aby se mohl vývoj začít polehounku rovnat. A aby byly dány šance se začít i z tohoto období vyvazovat.

Hledají se další cesty, jak nechat promluvit pravdu, která byla příliš dlouho ubíjena. Období Velikonoc je k tomu příhodné. Protože vrstvy jsou automaticky ve zvětšené míře vyplavovány a tím o sobě dává minulost vědět. O to více se také energie vývoje brání proti tolik prosazované kamufláži, která právě v této době probíhala. Protože jsou však energie jara silnější než energie stojící za Velikonocemi jako křesťanským svátkem, dá se proti zrůdnostem z tohoto období zakročit, utkat se s jejich temným vlivem a konečně ho prolomit. Letos to bude stále se opakující boj s magií, protože právě magie dovedla Ježíše a jeho misi k úplnému krachu. Magie byla jeho hlavním nástrojem. A i když disponoval vysokou čistotou, ani ta nedokázala zajistit, aby jeho magie nebyla nástrojem ke zneužití a ovládnutí lidstva i jeho samého. Ani magie Ježíše nezachránila, naopak mu připravila hrob. To, že situace nebyla připravena, je jen další kapkou, která zkázu dokonala. Než se období Ježíše bude moci vyvázat zcela a definitivně, k tomu je ještě dlouhá cesta. Prvními kroky jsou pochopení, že magie již ve vývoji nemá místo. Tuto skutečnost je nezbytné postupně prosadit v duchovních i hmotných strukturách této Planety a také začít předkládat o době Ježíše pravdu. Jedině pravda pomůže sejmout kamufláž, která vše udržuje pod pokličkou, a která brání, aby se toto období mohlo začít karmicky čistit. A to nejen u jednotlivců, ale i u celé civilizace.“


 

Síla Přírody nemusí být znásobena magií

Spojené Síly Světla, prosím o aktuální informace ohledně současné situace. Děkuji. (Duchovní komunikace z 19.4.11).

Sféra odpovědná za nový vývoj:  "Před námi se objevuje nový symbol, obrovské žezlo se smaragdovou koulí, které je zabodnuté do vrcholku hory. Toto žezlo přestavuje magickou sílu Přírody, kterou dostával do rukou ten nejvyšší a s tímto žezlem měl tak možnost určovat další vývoj. Tato magická síla Přírody umožnila magii, aby Přírodu ovládala a podrobovala si ji. Aby s jejími silami mohla zacházet podle své libosti. Tato magická síla nemá nikomu patřit. Nemá dokonce ani být. Příroda má dostatečnou vnitřní sílu, která nemusí být znásobována žádnou magií. Naopak je potřeba magii z přirozeného fungování Přírody vyndat, vypreparovat.

Magie nebyla součástí Přírody odnepaměti. Příroda jako prostředí fungovala dobře od začátku, ale ve chvíli, kdy se začala Planeta Země utvářet, byla použita magie. Prvotní andělé měli magii jako součást své výbavy. V rámci urychlení celého procesu tvoření byla tato andělská magie použita a tak se stala součástí pozemské Přírody, která je předobrazem Přírody v rámci celého vývoje. V tomto ohledu tak karmické zatížení nese všech 14 prvotních andělů, kteří podle legend Silmarillion sestoupili do hmotného světa, aby jej uskutečnili a naplnili životem. Nejvíce jsou však zatíženi ti andělé, kteří se přímo podíleli na vytváření pozemské přírody. Je teď důležité pomoci očistu nasměrovat i tímto směrem."


  

Je důležité pomoci otevřít prvotní energetickou sílu Přírody

Spojené Síly Světla, prosím o aktuální informace ohledně celkové situace. Co je teď důležité znát, vědět? Děkuji. (Duchovní komunikace z 20.4.2011).

Přírodní duch Planety Země:  "Musím potvrdit včerejší slova o Přírodě a implantované magické síle, která se stala na počátku budování Planety součástí Přírody. Prostředí má velký vliv na vývoj všech složek, které se v jeho rámci vyskytují. Protože však i pozemská Příroda vznikla zásahem magické síly, jednotlivé složky vývoje mohou tyto magické vrstvy v sobě pociťovat. Jsou tak na podvědomé úrovni tlačeni k postoji a víře, že magie je skutečně jejich součástí, vždy tomu tak bylo, a má tomu tak být i nadále. I proto se vývoj pohybuje tak pomalu. A i proto se morfická pole na Planetě tak těžko předělávají. Protože zde existuje prvek v samotné Přírodě, který drží, uzemňuje sílu magie, působí na pokračování předchozího stavu, a proto je vše tak obtížné. Je potřeba nejen působit na odstranění magie. Ale je nutné působit i z druhého směru od Přírody. To znamená posílit přirozenou sílu Přírody, která byla magií infikována. Příroda se neustále průběžně probouzí do své plné aktivní podoby. I v dnešní době však zůstávají její původní zdroje (vnitřní zdroje) potlačené, magií umrtvené. Jako něco, co nebylo dlouho používáno, protože magie to dokázala plně nahradit. Magii přitom toto odstínění prvotní síly Přírody naprosto vyhovovalo. Protože takto mohla magie snáze v rámci Přírody budovat, udržovat a posilovat své mocné impérium.

Příroda má dnes již velkou sílu. Tato síla však stále ještě není dostatečná, aby dokázala z Přírody zcela vytěsnit magii. Je důležité pomoci otevřít původní zdroje Přírody, které v sobě obsahují prvotní sílu tvoření. Teď už k tomu uzrál čas. A je důležité se pohnout. Teď v období Velikonoc a jara je k tomu ideální příležitost. Energie si s tím samy poradí. Příroda již tyto skryté síly vnímá, ví o nich, ale sama je otevřít, obnovit, nedokáže." 

© Petra Nováková, duben 2011
www.novaduchovnicesta.cz


Anketa

Byl pro Vás tento text přínosem? Oznámkujte prosím jednou známkou od 1 (nejlepší) až po 5 (nejhorší)

  • 139
  • 20
  • 16
  • 14
  • 18

Celkový počet hlasů: 207