Pravčická brána
Úvodní stránka | Foto významných energetických míst | Světelné energetické koule | Energetické koule zastupují vyšší vědomí Přírody

Energetické koule zastupují vyšší vědomí Přírody

Petra Nováková Vloženo 11.4.2010
Petra Nováková

Duchovní komunikace s Přírodou 4.4.2010

    Koule, které na některých fotografiích, záběrech můžete pozorovat, jsou seskupené světelné energie. Struktury zastupující vyšší vědomí Přírody, které takto sondují a zjišťují obraz a stav prostředí na Zemi. Zároveň takové energetické struktury lze spatřit jen ojediněle na místech, která jsou z energetického důvodu nějakým způsobem důležitá. Je zde silnější koncentrace energií Země propojená s vyšší energií duchovní. A toto propojení přítomnost světelných koulí umožňuje.

    Jde zároveň o informační spojení mezi Přírodou na Zemi a Přírodou v duchovních sférách. Koule přenášejí informace a zároveň i impulzy. Působí jako prázdné, průhledné koule, uvnitř je však zhuštěný informační obsah, který se shora dolů a zdola nahoru přenáší. Člověk nemá na jejich fungování vliv ve smyslu, že se vyskytují a pohybují prostorem, jako by tam člověk ani nebyl. V mimořádných případech se s nimi dá komunikovat, ale pouze tehdy, vyšlou-li k této komunikaci samy signál. Žijí z čisté energie, která se na těchto místech vyskytuje. A zároveň tato místa svou přítomností chrání. Jde o vzájemnou symbiózu.

    Člověk jejich existenci většinou zaznamená pouze prostřednictvím již zmíněných obrázků, fotografií. Již v minulosti se stalo, že byly zneužity k nečistým, temným účelům, proto zcela zmizely. Teď v posledních letech se na Zemi vrací. (Symbolicky mi připomínají ona semínka, vějířky Eiwy, z filmu Avatar).


Na stránku s fotografiemi koulí se vrátíte zde:

          Světelné energetické koule

© Petra Nováková, duben 2010
www.novaduchovnicesta.cz