Pravčická brána
Úvodní stránka | Duchovní komunikace na NDC | Komunikace na NDC IV | Ježíšova mise byla stěžejním bodem v novodobém vývoji

Ježíšova mise byla stěžejním bodem v novodobém vývoji

Věra Talandová Vloženo 21.3.2012
Věra Talandová

Duchovní komunikace ze 16.3.2012

Jedním z úkolů NDC je postupně uvádět na pravou míru nepravdy, lži a kamufláže

Síly Světla, vnímám, že mám napsat nějaké informace. (Duchovní komunikace ze 16.3.2012)

 

Sféra odpovědná za nový vývoj: „Světelná síla NDC umožnila začít uvádět na pravou míru informace o Ježíšovi. Navíc procházíte nyní obdobím s velmi silnými světelnými energiemi. Jedním z úkolů NDC je postupně uvádět na pravou míru různé nepravdy, lži, bludy a kamufláže z vývoje nejen na planetě Zemi. A přenášet z vyšších čistých úrovní pravdivé informace.

 

Tato Ježíšova mise byla stěžejním bodem ve vývoji novodobého lidstva. Všechny církve a víry, které následně vznikaly, měly a mají velký vliv na většinu bytostí planety Země. Nyní je světelný vývoj NDC natolik silný a stabilizovaný, že je schopen ustát energetické změny, které zveřejněním této pravdy započaly. Též ustát útoky temných sil, které zveřejnění těchto informací ohrozilo.

 

Tyto pravdivé čisté informace jsou pro další vývoj nesmírně důležité, neboť mění dogmata, narušují a oslabují egregory církevních kolosů. Narušují obal jejich dříve neproniknutelné temnoty. Tyto nové skutečnosti o životě Ježíše jsou toho schopny. Tyto informace by bylo důležité pustit do celého světa. Znamenají velký skok ve světelném vzestupu.

Čisté energie postupně odhalují vše, co ve vývoji nebylo a není čisté

Čisté energie vysoké frekvence světelného vzestupu postupně odhalují vše, co ve vývoji lidstva nebylo a není čisté. Postupně vyplouvají na povrch veškeré praktiky, kterými temná strana udržovala lidstvo v nevědomosti. A krmila ho temnými lživými informacemi. Kdokoliv takovou informaci přijal a věřil jí, stával se lehce ovladatelný. Bytost, která si dovolila pochybovat, se však neměla čeho chytit. Nebyly k dispozici čisté nezkreslené informace. Nová duchovní cesta tyto nedostatky postupně napravuje. Uvádí na pravou míru informace o dějích a událostech, které jsou pro nasměrování lidstva důležité.

 

Lidstvo pořád ještě může spadnout do propasti, může obcházet okolo krajů propasti a kdykoliv se zřítit. Jediná možnost záchrany je ta – otočit se čelem vzad a rychle se od propasti vzdalovat. A právě to čelem vzad znamená ten zásadní obrat vývoje. To je ta starost o fyzické tělo jinak než doposud. A v duchovní rovině to znamená znovu přehodnotit všechny svoje víry, zajeté koleje. A otevřít se novým informacím, které znamenají opravdový obrat v životě a vykročení směrem od propasti. Takovým informacím, kde zdraví, čistota a etika jsou základem.

Péče o zdraví a čistý etický život je zásadním úkolem člověka

Lidská bytost má stovky úkolů, aby zvládala svůj pozemský život. Ale péče o svoje zdraví a čistý etický život, to je zásadní. Bez toho nemá lidstvo do budoucna šanci přežít. Mnoho bytostí neustále spoléhá na starý model. Předá zodpovědnost za svůj život ostatním, je to pohodlnější.  A myslí si, že záchranu lidstva na Planetě zase někdo zařídí. To je tragický omyl! Nepřidá-li se každá jednotlivá bytost, nevezme-li za svůj život zodpovědnost, nikdo jiný nemá možnost to za ni vykonat.

 

Bytosti spoléhají na vedení zvenčí. Po zdravotní stránce předají zodpovědnost lékařům, obrovským koncernům vyrábějícím léky a různé pomůcky pro zdraví. V osobním životě předají zodpovědnost vládám a úředníkům. V duchovní oblasti církvím nebo jiným spolkům.  V oblasti volného času všem těm nabídkám na skvělou zábavu, reklamám…

Lidé dávají nevědomě svolení k ovládání ze strany všech možných temných systémů

Tak bytosti předají zodpovědnost za svůj život a nechají se vést, doslova si nechají diktovat jinými, jak mají žít svůj život. Občas vnímají, že něco není v pořádku, ale pohodlnější je to raději nezkoumat. Raději nevědět kdo a jak rozhoduje o jejich životě. A tím dávají svolení k ovládání sebe všemi těmi systémy a institucemi. A systémy a instituce z nich žijí. Odčerpávají jejich energii, finance. Doslova vysávají bytosti.

 

Bytosti si nepoloží zásadní otázku. Když předaly vedení svého života těmto systémům – umožnilo jim to pevné zdraví, vyrovnanost, harmonii a jsou šťastné? Ne! Jen zlomek bytostí se může pochlubit zářícím zdravím, klidem, vyrovnaností, spojením s Přírodou, Planetou a duchovním nadhledem. Zato je čím dál více nemocných bytostí, zabředají do čím dál větších depresí, všude morální devastace a duchovní úpadek, Planeta je zamořená jedy, odpadky… A lidstvo doslova bojuje o přežití.

Proč musí lidstvo bojovat o přežití, když je mu slibována prosperita?

Proč to tak je, když má bytost tolik vedení, kterým dobrovolně odevzdala péči o sebe. A ti všichni jí slibovali zdraví, prosperitu, bezstarostnost, klid? Protože to takto přece nefunguje. Všechno jsou to systémy s určitou mírou temnoty, některé velmi temné. Jakmile bytosti lapí, už je zajímají jen energie, které z bytostí čerpají a mohou tak sílit.

 

Je to smutná bilance. A ještě smutnější je to, že bytost mnohdy zachrání doslova rána, aby se jí rozbřesklo. V podobě vážné nemoci, či nějaké jiné tragédie. A pak začne měnit svůj život. A postupně se vyvazovat z temných systémů.

Jakmile se bytost vyváže z temných systémů, už jí neuniká tolik energie a může ji věnovat na obnovu svého zdraví, vitality, na změnu svého životního stylu, na zharmonizování celého života. Začne víc vnímat, jak byla vysávána a jak se sama dobrovolně uzavřela do bludného kruhu.

Nadějí na záchranu je uvědomit si toto ovládání a začít pracovat na změně

Jaká je tedy naděje na záchranu bytostí? Z jejich bludných kruhů, ze situací, kdy jsou doslova v chapadlech temných systémů nebo mají vypěstovanou silnou závislost na těchto systémech? Jak z toho ven?

 

1. Uvědomit si to!

2. Toužit to změnit!

3. Začít na změně pracovat a už nikdy nepřestat!

4. S postupným dosahováním svobody a čistoty zůstávat bdělý a ostražitý vůči temným systémům!

5. Dosáhnout zdraví, svobody, čistoty, samostatnosti, nezávislosti, duchovního nadhledu, světelného vzestupu!

 

Každý člověk 2. typu na planetě Zemi má předpoklady dosáhnout výše zmíněného bodu 5.

 

Nejprve si zamést na vlastním dvorku

Je důležité zamést si na vlastním dvorku, vytáhnout břevno ze svého oka. Až dosáhnete čistoty a jasného vnímání, budete inspirací pro ostatní. Pro ostatní, zatím lapené v temnotě, nešťastné a nemocné.

 

Přestože jsou tyto skutečnosti na Planetě smutné, v našich světelných světech panuje radost z toho, že bytostí na světelném vzestupu přibývá. Že je taková obrovská šance pro celý vývoj. Tuto radost vnímáš. Někdy máš pocit, že se do tebe víc světla, radosti a čistoty ani nevejde. Že jsi tím doslova napěchovaná. Spojení s Přírodou a Planetou vnímáš silně. Občas jsi vyladěná jako přijímač pro nové sféry a entity, které vnímají důležitost připojit se k NDC.

 

Děkujeme za tvou práci a tvoje vyladění.“

VT: Také děkuji.


Podmínky pro světelný vzestup se krok po kroku zlepšují

Prasvětlo: „Tady Prasvětlo. Moje světelné energie byly přítomné i při uvedení čistých informací o Ježíšovi na „světlo světa“. Podpořily zveřejnění těchto informací. A v těchto článcích jsou i nadále a podporují předávání těchto čistých impulzů. Takže při čtení těchto článků otevřený čtenář přijímá i moje impulzy Prasvětla. To mu umožní lépe vnímat jiskru, kterou uvnitř sebe má. A která může zažehnout světelný vzestup.

 

Postupně krůček po krůčku se podmínky pro vzestup zlepšují. Příroda, Planeta, každá světelná sféra, bytosti, entity přidávají kousek do mozaiky světelného vzestupu. Přinášejí další informace, nové frekvence energií na podporu NDC.

 

Ode mě pro tuto chvíli vše, děkuji za tvoje vyladění.“

VT: Také děkuji.

© Věra Talandová, březen 2012
www.novaduchovnicesta.cz


Anketa

Byl pro Vás tento text přínosem? Ohodnoťte prosím známkou od 1 (nejlepší) do 5 (nejhorší).

  • 166
  • 19
  • 21
  • 18
  • 23

Celkový počet hlasů: 247