Pravčická brána
Úvodní stránka | Duchovní komunikace na NDC | Komunikace na NDC V | Příroda pomůže každému, kdo začne na sobě pracovat

Příroda pomůže každému, kdo začne na sobě pracovat

Věra Talandová Vloženo 30.11.2012
Věra Talandová

Duchovní komunikace ze 14. a 22.11.2012

Většina lidstva stále žije v modelu, který odděluje Přírodu od člověka

VT: Síly Světla, máte pro mě informace? (Duchovní komunikace ze 14.11.2012)

 

Příroda: „Tady Příroda. Vnímáš, jak se čím dál víc upevňuje naše spojení, jak se stáváme jedním celkem na světelném vzestupu. Toto vzájemné vyladění a jeho postupné upevňování jsou tou správnou cestou.

 

Říkáš si, že toto je už zase nějaké opakování. A že už hodně lidí vnímá, že je zapotřebí návrat k tomu, abyste mě, tedy Přírodu, vnímali jako svou součást a citlivě se ke mně chovali.

 

Velká většina lidstva žije stále v modelu, dá se říct v Matrixu, který říká, že Příroda a člověk jsou dva rozdílné celky. Téměř neslučitelné. Z tohoto přístupu pak vyplývá necitlivé a arogantní chování lidských bytostí vůči mně. Doslova se dějí zvěrstva na povrchu Planety a v jejím nitru bezuzdné drancování. Oddělené lidské bytosti si neváží bohatství, které jim já i Planeta nabízíme ke spokojenému životu. Rychlým tempem se zvyšuje konzumní způsob života, nesmyslné plýtvání.

 

Přibývá bytostí, které si uvědomují nutnost změny

Na druhé straně opravdu přibývá bytostí, které si uvědomují nutnost změny a o tuto změnu usilují. Ale to všechno už dnes nestačí. Je nejvyšší čas postoupit ještě výš. Dostat se na světelný vzestup. Jedině na tomto vzestupu je šance dokonale se sladit s mými energiemi, v dostatečné síle. Vnímat toto vzájemné spojení. Vnímat jak svoje tak i moje potřeby. A najít optimální cestu.

 

Bez stabilního světelného vzestupu Nové duchovní cesty nelze dosáhnout našeho vzájemného propojení na všech úrovních. Určitě se nemohu stát součástí bytosti a ona mojí, přestože ona může mít pocit, že mě má ráda a chová se ke mně slušně, pokud je napojená na temné systémy Staré duchovní cesty. A to jsou prakticky všechny, které se na Staré duchovní cestě nacházejí.

 

Pochopit nejprve, jak život funguje a pak začít s nápravou

Pochopení toho, jak to v současné době na Planetě funguje – tady a teď – je prvním krokem. Druhým je začít s nápravou.

 

Svou náruč mám otevřenou pro všechny, kterým není lhostejné, kam směřuje celkový vývoj. A kteří hledají cestu na světelný vzestup.

 

Příroda je připravena pomoci každému, kdo začne na sobě pracovat

Už dříve jsi přijala v komunikaci informaci, že pokud si bytost vybuduje ke mně dobrý vztah, mohou mé energie napomoci zvýšení jejích světelných frekvencí a může dojít k probuzení. Potom nastává fáze její vlastní práce na sobě. A tady jsem též připravena pomoci, pokud o to bytost požádá.

Přestože bereš většinu těchto informací jako opakování, věř mi, že jsou i bytosti, pro něž jsou nové. A čekají na tyto impulzy. Děkuji za přijetí této komunikace.“

 

VT: Též děkuji, Přírodo.


Při vědomém napojení na systém Pěti Tibeťanů je účinek ve hmotě mnohem silnější

VT: Spojené Síly Světla, kdo pro mě máte informace? (Duchovní komunikace z 22.11.2012)

 

Anděl Pěti Tibeťanů: „Tady Anděl Pěti Tibeťanů. Toto téma už jsme spolu probírali.

 

Jen chci znovu zdůraznit, že při vědomém napojení na mne i celou skupinu, která se o přenos energií při tomto cvičení stará, je účinek v hmotné rovině mnohem silnější. To ostatně sama vnímáš.

 

Je to jako u všech světelných bytostí, sfér a entit. Jejich, respektive naše energie, jsou přítomny na vašem světelném vzestupu. Napojením na nás spojení zesiluje, je intenzivnější – podle síly vašeho vyladění.

Ještě stručně připomenu důležitost každodenního cvičení. Je opravdu nutné provést každodenní očistu, zharmonizování a posílení čaker. Ve vašem hmotném světě matrixových realit nachytáte různé nevhodné energie. I jemné vychýlení některé z čaker je dobré ihned napravit, aby se toto vychýlení nezvyšovalo. Při každodenní péči je potom snadnější udržovat svoji vnitřní čistotu a etické chování.

V této době je obzvlášť důležité podělit se o ty zkušenosti, které vám mohou pomoci zase o kousek zlepšit vyladění. Děkujeme ti za toto vědomé napojování na nás.“

 

 VT: I já děkuji.

 

VT: Před cvičením si říkám větu v tomto znění:

„Anděli Pěti Tibeťanů a celá skupino, prosím o, a zároveň děkuji za dokonalé napojení na vaše energie, které umožňují mým čakrám očistit se, zregenerovat, zharmonizovat a optimálně fungovat.“

Spojení při cvičení pak vnímám silněji.

 

Smysl života se vám odkrývá na světelném vzestupu

Příroda: „Tady Příroda. Čím dál víc ti do sebe začíná zapadat skládanka všech tvých činností. Vnímáš, jak se vhodně doplňují cvičení Pěti Tibeťanů, přirozená strava, vědomá kontrola čistoty tvého života, vnímání světelných impulzů při směrování tvého života a též při jeho tvorbě.

 

Celý tento hmotný život jsi hledala smysl svého života. Na světelném vzestupu ho nacházíš. Postupně se ti tento smysl rozkrývá do větších detailů. Vnímáš, jak vše se vším souvisí. Už si nekladeš otázky – proč zrovna já, proč mě toto potkalo? Vnímáš, proč se určité věci ve tvém životě dějí. A nacházíš informace, způsoby řešení, jak určité věci, situace s pomocí Sil Světla, etickou cestou zpracovat, vyčistit.

 

Je ti trochu líto, že jsi tyto skutečnosti nepochopila dřív. Ale zároveň cítíš vděčnost, že k tomu vůbec došlo, že jsi procitla. Že začínáš vnímat realitu jaká ve skutečnosti je. Že svým vyladěním dosáhneš nad matrixové systémy, které většinu lidstva stále ještě ovládají. Že jsi v sobě našla sílu se postupně vymanit z jejich moci.

Každá další probuzená bytost znamená velkou pomoc vývoji Planety a Přírody

Řešení některých situací může vypadat jako z vědeckofantastického filmu. Některé z těchto vědeckofantastických příběhů mají mnohem vyšší pravdivost než často pokroucená pozemská realita.

 

Jsem ráda za každou probuzenou bytost. Každý takový mohutný světelný sloup, který se v okolí této bytosti vytváří, znamená velkou pomoc světelnému vzestupu na Planetě, ve Vesmíru…“

 

VT: Děkuji.

© Věra Talandová, listopad 2012
www.novaduchovnicesta.cz


Anketa

Byl pro Vás tento text přínosem? Ohodnoťte prosím známkou od 1 (nejlepší) do 5 (nejhorší).

  • 215
  • 17
  • 16
  • 13
  • 14

Celkový počet hlasů: 275