Pravčická brána
Úvodní stránka | Zkušenosti z duchovní léčby a karmické očisty | Přechody mezi poloautomatickou karmickou očistou a obnaženými nezpracovanými vrstvami

Přechody mezi poloautomatickou karmickou očistou a obnaženými nezpracovanými vrstvami

Věra Talandová Vloženo 24.6.2015
Věra Talandová

Text připravila k publikování a vložila na web Marie Mejdrová


Duchovní komunikace z 31.3., 14.4. a 22.4.2015

Využívejte všechny čisté zdroje pomoci

Věra Talandová: Spojené Síly Světla, máte pro mě aktuální informace? (Duchovní komunikace z 31.3.2015)

Osobní Karma: „Tady Osobní Karma. Na všechny z vás na světelném vzestupu NDC působí jasná záře vycházející z Karmy pro hmotný svět. Jste jí nejblíže. Tato záře ještě víc odhaluje, zviditelňuje vše, co je potřeba urgentně zpracovat, vyřešit, aby se vývoj mohl posunout zase o kus dál.

I proto byla společná setkání jednotlivců na NDC v Brně nesmírně důležitá. Došlo i k většímu propojení vašich energií. To některým jednotlivcům pomůže ustát jejich očisty, napojení na společné energie jim pomůže vše zvládnout.

Prioritní je samozřejmě pochopení a práce každé bytosti sama na sobě. Nacházíte se v dalším rozhodujícím bodě svých očist, kdy z vás světelné energie doslova vytlačují vše z temné minulosti, čeho je v této fázi nevyhnutelné se vzdát. Musíte tomuto procesu jít naproti a obnažené věci vydávat „jako o život“. Je nutné se vzdát i svých bloků, překážek, předsudků, zlozvyků a vychýlených postojů. Vzdát se i svých vnitřních tendencí k nim. I proto jsou očisty tak náročné. A pro vás je dobrá každá pomoc, která vás tímto náročným obdobím pomůže provést. Využívejte všechny čisté zdroje pomoci, na které dosáhnete, které vám posíláme do cesty.“

VT: Osobní Karmo, po velmi dlouhé době neustále obnažených karmických vrstev máme několik týdnů poloautomatickou očistu. Poslední dny však občas cítím nevolnost, není to nic dramatického, ale co se děje?

Osobní Karma: „Má to souvislost s rozzářením Karmy pro hmotný svět na plný výkon. I u tebe se dostávají na povrch věci k řešení intenzivněji. Tvoje vydávání je ale v pořádku, vše se zvládá poloautomatickou očistou. Jen protože jsi vnímavější, některé záležitosti víc cítíš. Je dobré, že to vnímáš, ale zároveň se s těmi nepříjemnostmi neztotožňuješ.“


Zvažte vše, co vám brání posunout se ve vývoji dál

VT: Asi bylo důležité i „odsekávání“ a likvidace za pomoci Spojených Sil Světla. Odsekávala jsem všechno možné, i svoje vnitřní tendence ponechávat si cokoliv z toho, co se obnažilo z karmických vrstev, svoje zlozvyky, předsudky, vychýlené postoje, bloky, překážky. Vše jsem si sepsala, abych při každodenní práci na nic nezapomněla.

Osobní Karma: „Ano, to je velmi vhodné, důkladně promyslet, zvážit, co všechno je nutné razantně odsekat a zlikvidovat ve spojení se Silami Světla. Co všechno brání tomu posunout se ve vývoji zase o kus dál. Tak jak dříve byly posuny malé, někdy sotva zaznamenatelné, teď se vše posunuje mnohem rychleji a vy musíte reagovat často zvýšeným úsilím, abyste svůj vzestup nezpomalovali.“

VT: Osobní Karmo, vnímám u sebe určitý posun.

Osobní Karma: „Ano v určitém okamžiku jsi zvládla vydat a zpracovat velký blok. A to tě posunulo o krok vpřed. A pomohlo k tomu, že tvůj světelný vzestup je o něco rychlejší. To ale neznamená zpomalit práci a odpočívat. Naopak, je teď období, kdy je třeba zmobilizovat všechny síly a intenzivně pokračovat dál.
 

Na hmotné záliby a cíle také vynakládáte úsilí, finance, čas

Na závěr si dovolím malé přirovnání. Když máte v hmotné rovině koníčky, záliby, vynakládáte na ně finanční prostředky, svůj čas, úsilí. Často mají vaše koníčky vysoké nároky i na hmotné tělo a může to být i bolestivé, například při sportech. Ale děláte to proto, že vás to baví, naplňuje, chcete svoje obzory rozšířit o další rozměr.

Se světelným vzestupem je to podobné. Chcete se očistit, stát se vnímavější, stoupat výš a výš, být účastníkem nového světelného vývoje nejen na Planetě. Světelný vzestup vám rozšíří obzory o nekonečně mnoho rozměrů. A když jste si ho dobrovolně a rádi zvolili, víte, že za to všechen ten čas, všechno to úsilí, často i fyzické nepohodlí, psychická náročnost stojí. Jít cestou světelného vzestupu je životní realita. Může to zároveň být i váš koníček na vyšší úrovni (obrazně řečeno).

VT: Děkuji, Osobní Karmo.


Někdy je vhodnější očista formou nezpracovaných karmických vrstev

VT: Spojené Síly Světla, mám dotaz. Po nějaké době poloautomatické očisty máme zase obnažené karmické vrstvy. Tentokrát je vnímám jako silnou nevolnost, tlak v hlavě a silnou únavu. Ve vrstvách se objevují zrůdy apod. Někdy mě napadne, že jsme nedokázali udržet poloautomatickou očistu, jestli jsme něco nepodcenili, nebo neudělali špatně. (Duchovní komunikace ze 14.4.2015)

Osobní Karma: „Tak to není, změna z poloautomatické očisty se v tomto případě neděje proto, že jste něco udělali špatně, ale prostě jste připraveni vydat a zvládnout zpracovat další velký blok z minulosti. Připraveni jste a jsou k dispozici i energie, aby vše mohlo optimálně proběhnout.

U některých situací je dobré, aby očista proběhla obnažením karmických vrstev, ne poloautomatickou eventuelně automatickou očistou. Má to více důvodů. Jedním z nich je například i to, abyste u dané očisty byli více účastni a lépe pochopili, že se děje něco silného, zamysleli se nad tím, zintenzivnili práci, vydávání. A uvědomili si, jaký bude zapotřebí krok ve vašem životě, aby se tato situace posunula do jiné roviny.

U obnažených vrstev jste tzv. více ve hře. Pokud u vás probíhá poloautomatická nebo automatická očista, už tolik věci neřešíte, tolik o nich nepřemýšlíte. I vaše každodenní práce na očistě je víc automatická než procítěná. A některé záležitosti je důležité procítit, uvědomit si minulá selhání a znovu dát bez kompromisů najevo nový postoj.


Zhoršené vydávání a pokles vzestupu jsou varovnými signály

Pokud by však došlo ke zhoršení vydávání staré duchovní výbavy a vazeb, následně i k poklesu vzestupu, to už znamená vaše pochybení. A zase to může být na různých úrovních a z různých důvodů. Tam je potřeba nasadit všechny páky, promyslet všechny možnosti, projít různé situace, kde mohlo dojít k nevhodným pohledům, řešením. Tady je žádoucí, abyste mohli situaci konzultovat s další bytostí na světelném vzestupu, která si udržuje vyšší nadhled.

VT: Já vím, též nám to v minulosti pomohlo.

Osobní Karma: „Takže shrnutí je: vaše vydávání je v pořádku, to je informace, která je v tuto chvíli pro vás důležitá. Byli jste připraveni na to zesílit očistu, tím pádem vydat rychleji a více temných záležitostí. Okolnosti pro takový krok jsou též vhodné. Dá se říci, že je to jedna ze standardních situací. U tohoto typu očisty si více do hloubky uvědomujete celou situaci. A pokud zvládáte vydávat, vaše očista se zase o kus posune.


Dbejte na všechny čisté podpůrné prostředky

A platí, že u těchto náročných silných očist je třeba dbát na všechny čisté podpůrné prostředky. Jako je strava s velkým množstvím živin s pravotočivými světelnými energiemi, neboť při silné očistě má tělo velkou spotřebu (v některých situacích mimořádně zvýšenou spotřebu). Pět Tibeťanů cvičit soustředěně bez utíkajících myšlenek. Prostě když cvičíte, tak cvičíte, nic jiného. Jen tak jste optimálně napojeni na systém Pět Tibeťanů. Tak jeho energie můžete maximálně využít. Nezapomínejte na procházky v Přírodě. A ještě více dbejte na to, abyste se vyhnuli temným záležitostem. A nezapomínejte vydávat a s pomocí Spojených Sil Světla likvidovat i svoje vadné postoje, předsudky, zlozvyky, bloky překážky i vaše tendence k nim. Toto je často příčinou nedostatečného vydávání toho, co se obnažilo z karmických vrstev.

Poznámka na závěr. Některé bytosti nemají v sobě takové kvantum temných záležitostí z minulosti. U těch může být očista převážně poloautomatická nebo automatická. Některé bytosti však čekají na svou větší připravenost, prostě možností je mnohem víc, než jsme v krátkosti probrali. Podstatná byla odpověď pro tebe.“

VT: Děkuji, Osobní Karmo.


VT: Spojené Síly Světla, moje silné nevolnosti, tlaky v hlavě a velmi silné únavy z posledních dní dnes slábnou. Začínám se cítit na poloautomatickou očistu. Můžete mi k tomu něco říct? (Duchovní komunikace z 22.4.2015)

Osobní Karma: „Je to tak, jak to vnímáš. Velký blok, který se před nedávnem obnažil z karmických vrstev, byl zhruba zpracován. Tvoje vydávání a práce na této záležitosti probíhala v pořádku, tak jak měla. A to umožnilo tento blok zpracovat a nyní už dočišťování různých záležitostí okolo může probíhat poloautomatickou očistou.“

VT: Děkuji, Osobní Karmo.
 

© Věra Talandová, červen 2015
www.novaduchovnicesta.cz


Anketa

Byl pro Vás tento text přínosem? Ohodnoťte prosím známkou od 1 (nejlepší) do 5 (nejhorší).

  • 181
  • 29
  • 25
  • 23
  • 25

Celkový počet hlasů: 283