Pravčická brána
Úvodní stránka | Zkušenosti z duchovní léčby a karmické očisty | Každý magický zákrok je dnes neoprávněný - Otevřená výzva panu Luďku Kováčovi

Každý magický zákrok je dnes neoprávněný - Otevřená výzva panu Luďku Kováčovi

Jiří Novák Vloženo 16.3.2011
Jiří Novák

Pan Luděk Kováč nevyslyšel výzvu Přírody a Planety

V textu Otevřená odpověď na pomluvy Luďka Kováče jsem uveřejnil výzvu, kterou Planeta a Příroda doporučuje stáhnout se z veřejné činnosti každému, kdo stále ještě propaguje nebo dokonce sám používá umělou moc typu magie. Pan LK však dal naopak jednoznačně najevo, že nic takového nehodlá provést. Místo toho vytvořil na svém webu Rahunta další dva texty pod názvem „Bludy a paranoia pana Jiřího Nováka 2 a 3“ doplněné i zřetelným vyhrožováním z titulu jeho domnělé moci. Je tedy nasnadě, proč vlastně píšu tento další text.

Pan Luděk Kováč (LK) si sice zřejmě myslí, že pouze reaguje na „napadení“ z mé strany, jak sám označuje moji nutnou obranu. Skutečnost je však jiná a naprosto zřejmá. Celé měsíce jsem nereagoval na jeho web a dělal si svoji práci. Až přišlo jeho slovní napadení 14.2.2011 na základě pokroucených, zkreslených informací publikované na jeho webu a spojené s podporou temných aktivit a energetických útoků vůči mé osobě a dalším lidem. Tento jeho veřejný útok jsem komentoval v textu Otevřená odpověď na pomluvy Luďka Kováče. V dalším textu Obraty a zlomy v životě jedné rodiny jsem navíc uveřejnil informace, co se ve skutečnosti stalo, aby pan LK pochopil, že šlápl vedle a měl případně možnost se omluvit. Nestalo se tak a následovaly další nepodložené pomluvy.

Nejprve krátké připomínky k jeho poslednímu textu a poté budou následovat aktuální informace.

Poslední text pana LK v plném znění

Bludy a paranoia pana Jiřího Nováka 3 ("Nová duchovní cesta")

14.03.2011 08:54

Zatím stále ještě nevážený pane Jiří Nováku, opět jste prokázal v praxi viz váš článek  ze dne 10.3.2011 ( /zkusenosti-z-duchovni-lecby-a-karmicke-ocisty/dnesni-magie-se-cim-dal-vice-podoba-umelemu-nabozenstvi-reakce-na-dalsi-utok-pana-lk/ ) jaká může být vaše vnitřní pokřivenost z jedné strany děsivá a z druhé směšná. Jestli opravdu tohle vydáváte za znalosti a relevantní myšlenky o tom jak to vlastně celé je, tak opravdu už raději nebudu s vámi ztrácet čas. Nejen, že nevidíte skutečné příčiny toho co se kolem vás děje, ale vy si opravdu vymýšlíte strašidelné pohádky pro své stávající a i potenciální ovečky, které chcete dostat do stavu živoucích energetických konzerv pro sebe a své Elementáry, které živíte, ale které stravují i Vás. Měl byste se především řádně podívat kdo Vás skutečně upíruje a kdo s Vámi a s Vašimi ovečkami manipuluje. Jste to především Vy sám a Elementáří upíři, žijící ze strachu a obav, které Vy nejen generujete, ale především ponoukáte k tomu Vaše čtenáře a hledající svými toxickými bláboly. Takže nekřičte, že se vám něco stalo díky útoku LK, protože je to přesně v duchu: "Zloděj křičí - chyťte zloděje...!" Zameťte si před Vašim vlastním prahem, abych nemusel po Vás uklízet!!! Už tak je Svět zaneřáděn larvami, elementáry různého charakteru, Egregory atd.

Můj komentář: K tomuto úseku dodávám, že právě magie zaneřádila svět elementály, elementáry, egregory, umělými majestáty a dalšími podobnými výdobytky „magického umění“. Beru to od mága jako sebekritiku, že o tom píše a vyzývá k nápravě. Nová duchovní cesta ve spolupráci s Planetou a Přírodou již léta usiluje o to, dostat tyto všechny výplody magie z tohoto světa pryč. Uveřejnil jsem o tom celou řadu příběhů v tématu 39 o karmě.

 

Po přečtení Vašeho článku dne 11.3.  v 17,00-17,10h jsem se podíval a pořádně promeditoval to co jsem "viděl, slyšel a cítil" a provedl opatření i ve Vašem vlastním zájmu. Váš a Vámi vytvořený Elementár - Egregor NDC, který škodil všem příchozím na Vaše stránky, Vašim soukmenovcům i Vám a Vaší rodině, byl v 17,45h tohoto dne rozpuštěn a energie po pročistění byla vrácena zpět všem , kteří jí nedobrovolně odevzdali Vašemu výtvoru....

Můj komentář: Ano, opravdu, při běžné kontrole v 17 hodin dne 11.3.2011 jsme ještě byli všichni v pořádku, zatímco kolem 18. hodiny jsem vnímal, že se něco děje, že na nás pan LK naložil jakousi celoplošnou deku. Několik jedinců vnímalo nepříznivé fyzické i psychické pocity. Postupně se mi ozvali i další jednotlivci na vzestupu, kteří v uvedenou dobu vnímali jakési napadení. Pan LK zaútočil celoplošně na řadu lidí jenom proto, že zastávají jiný názor a vybrali si jinou duchovní cestu životem než on? Tak tomuhle mág říká „očista“ – rozuměj očista nepohodlných názorů. Neboli přátelské obalení manipulující energií za účelem donucení ke změně postojů a názorů. I kdyby je chtěl „čistit“, nemůže se přece při takové akci obejít bez jejich vědomého souhlasu. Pokouší se snad hrát si zde na Zemi na Boha, který může vše? A podniká křižácká tažení za pravdu jeho magické církve?

Ještě poznámku k egregorům. Právě egregory jsou umělé konstrukce typické pouze a jedině pro magii – viz článek 38C. Vliv astrálních egregorů na vývoj. Naopak Nová duchovní cesta jako součást Přírody funguje přes morfická pole, která jsou přirozenou součástí Planety a Přírody. Přes egregory mohou fungovat pouze webové stránky propagující magii jako metodu duchovní práce, tedy například právě Rahunta.

 

Dále dohovořil jsem se s  Matkou Zemí ve všech jejich rovinách, že jestli budete brát její Jméno nadarmo a budete vydávat své bludy jako její postoje, budete odpoután od její ochrany, kterou má každá bytost zrozená na této Planetě. Dále Požádal jsem Stvořitele Všeho, aby všechny síly a bytosti, které jsou pod souhrným pojmem Příroda, Vám dali patřičným způsobem najevo, že nejsou Vaší hračkou!!! Pokud tedy budete překračovat Zákony Stvořitele Všeho, tedy i Zákony Přírody, budete patřičně brán k okamžité odpovědnosti. Už žádná karenční doba pro Vás a Vaše soukmenovce z Vaší rasy!!!

Můj komentář: Ano, to je přesně ono. Skutečná Planeta a Příroda už delší dobu dávají najevo, že nadále odmítají být hračkou mágů, jako tomu bylo v minulosti. A naopak se snaží dávat všem skutečně naslouchajícím s dostatečně vysokým duchovním nadhledem najevo, že právě principy NDC – to je přesně to, co tady na Zemi celé věky chybělo. Proto Planeta a Příroda nový vývoj tak jednoznačně podporují. A proto usilují o naprosté vytlačení magie z tohoto světa.

 

Jak to vezmete je na Vás, máte obrovskou možnost se vyvázat z generování elemntárních bytostí, které škodí všem a kteří ve strachu o svůj bídný život škodí i pracovníkům skutečného Světla a Lásky.

Stále ještě věřím a chci věřit, že přece jen jsem vás něco málo ze základů mystiky a práce na sobě  naučil.... snad se ještě vzpamatujete a přestanete sám sobě a jiným lhát, vymýšlet si, překrucovat to co je Vám říkáno-psáno!!! Čas beztrestných her skončil, nyní je to na Vás jak a co se tvoři ve Vašem životě s přímými důsledky.

Poslední co pro Vás mohu udělat, je že vám nabízím bezplatnou pomoc v diagnostice Vašich skutečných problémů v energetických tělech, čakrách a úrovních Vědomí. Ostatní si musíte udělat již sám. Čim dříve to uděláte tím lépe pro Vás. Osobně Vás nepovažuji za nepřítele ani zde na Zemi a ani nikde jinde ve Stvoření. Jsem ochoten pomoci každému, kdo o to stojí, v rámci možností, které jsou silně odvislé od jeho osobní karmy a vnitřních postojů....

Písemně nebudu již reagovat na Vaše  toxické výlevy, ale budu již přímo jednat, tak aby ten Váš toxický odpad nemohl nikomu škodit...!!! Pokud byste se rozhodl přímo magicky zautočit, tak jak jste se o to již několikrát pokusil, nebudu to již tolerovat, jako doposud....!!!

Můj komentář: Planeta, Příroda a systémy NDC již dvanáct let pracují účinně na tom, aby zbavily tento svět toxického odpadu po dlouhé éře používání magie v tomto světě. Co je však důležité, je nezbytné zajistit, aby se toto již nemohlo opakovat. A to lze jediným způsobem. Je nezbytné magii a vše, co vytvořila, vytlačit pryč z tohoto světa spojenou silou všech pozitivních součástí dnešního vývoje. A to definitivně a jednou provždy. Je až humorné, jak mi pan LK stále podsouvá magické akce. Na rozdíl od něj jsem se magie již dávno vzdal a na své duchovní cestě naopak usiluji o svět bez magie.

 

Výše uvedené je jen oznámení, které můžete, ale i nemusíte respektovat. Je to celé na Vás. Osobně se na Vás nezlobím, jak jsem již napsal, jen už si nenechám sypat sůl a pepř do svých "ran".

Mějte se v souladu se Zákony Stvoření a ať Vás Světlo a Láska probudí do skutečného ŽIVOTA....

Luděk Kováč  - Bratr na Cestě a v Kristu

Další ničivé zemětřesení, tentokrát v Japonsku

V Japonsku proběhlo v nedávných dnech jedno z nejničivějších zemětřesení zaznamenané historie, při kterém přišly o život tisíce lidí. Po zemětřeseních v Indonésii, na Haiti, viz článek 39H. Kam až může vést neochota karmicky se čistit, je to další drtivá katastrofa, která postihla jedno území, jeden národ. Proč k tomu došlo? V tomto případě jsem duchovním pohledem nevnímal ani výbuch karmické nádrže, ani zaplavení oblasti energií z protržené karmické nádrže. Vnímám něco jiného – jakoby bublající pramen, zřídlo zvláštní energie, která jde zdola. Nejde však o karmickou energii, ani o přirozenou energii Planety, jde o cosi umělého. Další články na internetu rozvíjejí úvahy o použití zařízení Haarp, které je umístěné kdesi na Aljašce. Nebo o účinku doposud neznámé geofyzikální zbraně.

Zeptal jsem se přímo Planety na její názor na toto zemětřesení. Jaké jsou jeho skutečné příčiny? V důsledku čeho, jakých akcí lidstva vzniklo? Dostal jsem následující odpověď (duchovní komunikace ze 14.3.2011):

Planeta Země: „Toto zemětřesení se vymyká všem podobným předchozím událostem. V pozadí za tímto zemětřesením totiž nejsou ani přírodní síly Planety, ani karmické důvody, ani duchovní zásahy shora. Rozhodujícím důvodem, který toto zemětřesení odstartoval, byla hmotná akce, hmotné úsilí, hmotná činnost určitých kruhů usilujících o ovládání světa z jiného místa Planety. Mnohé úvahy naznačují, že k události došlo vlivem aktivity zařízení Haarp na Aljašce. Není tomu tak. Vnímala jsem energetické rázy z jiného místa Planety. Působení nového ničivého vynálezu, nové energetické zbraně, která byla touto událostí světu představena. Šlo o zkoušku. V pozadí však není samotná vláda některého ze států světa, například USA. Jde spíše o tajné kruhy usilující o kompletní ovládnutí světa. A diktování všem z pozice moci. Přesně to, o co se v duchovní oblasti pokouší magie a její zastánci. Odtud je patrné, jak je důležité a nezbytné magickou moc předních mágů světa nad touto Planetou ukončit. Dokud se tak nestane, do té doby bude stále ve hmotě dost místa na podobné experimenty s národy, kontinenty, lidmi. Jak nahoře, tak také dole.

Nápravu světa je potřeba začít v duchovní oblasti, v duchovním pozadí světa. Až teprve srovnáním duchovního pozadí do nového směru se může postupně začít srovnávat i hmota. Dříve to nepůjde. Více k tomu není potřeba dodávat. Každému, kdo si přeje dosáhnout nové spravedlivé společnosti ve hmotné rovině planety Země, musí být jasné, že cesta k tomu začíná kompletním odstraněním magie na všech úrovních Planety. Pak teprve budou moci principy nového vývoje sestoupit do hmoty. Pak teprve přijde šance na nový spravedlivý řád ve hmotě.“

Tunguzská katastrofa a Nikola Tesla

V roce 2009 jsem na ČT shlédl dokument „Tunguzská katastrofa“, jehož tvůrcem byl ruský televizní kanál Rossija z roku 2008. Opravdu pozoruhodné dílo, které zcela mění pohled na tunguzskou katastrofu z 30.6.1908. Známé osobnosti ruské vědy a kosmonautiky zde předkládají fakta naznačující zásahy amerického vědce Nikoly Tesly v této události. Tento dokument je v plném rozsahu, česky dabovaný, dostupný například na webových stránkách https://probuzeni.blogspot.com/2010/11/nikola-tesla-tunguzska-katastrofa.html

Provozovatel těchto stránek zde na úvod uvádí: „Konspirativní teoretici na tento dokument reagují, protože jsou v něm obsaženy termíny jako Esoterické spolky, Nikola Tesla, HAARP, mimozemský původ, Země je živá atp. Pro mě osobně je to objev jako hrom, tím více, že byl vysílán v ČT.“

Úvahy podpořené mnoha fakty v tomto dokumentu naznačují, že tehdy se k Zemi blížilo velké těleso. Již měsíc před výbuchem docházelo na Zemi k neobvyklým jevům, které jsou zde podrobně popisovány. Celá Planeta se jakoby předem připravovala na drtivý úder. Ruští vědci vysvětlují, že Planeta se sama dokáže bránit proti dopadům běžných těles vnějším elektromagnetickým polem a atmosférou. Další následující citace jsou přímo z dokumentu „Tunguzská katastrofa“:

„Tentokrát ale bylo soudě podle rozsahu tunguzské katastrofy ono kosmické těleso opravdu obrovské, velikosti stadionu, a pro Planetu mimořádně nebezpečné... Miliony tun prachu vymrštěné po nárazu gigantického asteroidu mohly Přírodu na několik let zbavit slunečního světla...“

Samotné síly Planety by na zničení tak velkého tělesa nestačily. Do situace se zřejmě vložil Nikola Tesla:

„Nikola Tesla... za pomoci svého zařízení na Long Islandu začal od konce března metodicky pozemskou ionosféru dosycovat dostatečnou elektrickou energií... Smyslem tohoto kroku bylo rytmickými vibracemi probudit hlubinné zlomy a paleovulkány střední Sibiře...“

Co se poté v den katastrofy stalo? Aktivizovaná Planeta vyslala obrovský výboj, který dokázal vesmírného vetřelce včas zničit:

 „Elektrický výboj mezi ionosférou, kterou probudil Tesla a kráterem paleovulkánu, vypadal jako obří zářící sloup silný 10 km a vysoký 80 km. Lavina elektřiny vetřelce doslova roztrhala na kusy a nedovolila mu dopadnout až na zem... Tunguzský fenomén je výsledkem Teslova globálního pokusu s přenosem energie na obrovské vzdálenosti... Zřejmě v naší Zemi existují jakési kanály, jimiž se energie může dostávat na velmi dlouhé vzdálenosti... Z Long Islandu tedy Tesla docela dobře mohl vyslat energii do oblasti Tunguzky, a to dvěma kanály zároveň. Vysokofrekvenční kruhový proud v horních vrstvách atmosféry, kdežto nízkofrekvenční po zemi přes severní pól. Průsečík těchto dvou přepravních tras najdeme přesně v epicentru tunguzské katastrofy... Docela stačilo podzemními impulsy v New Yorku rozhýbat hlubinné zlomy na Tunguzce.“

Tento vědecky zpracovaný dokument naznačuje, že i současný americký systém Haarp využívá Teslových technologií. Vědecké úvahy zde uvedené vyvozují, že dosud veřejně neznámé technologie pro práci s energiemi skutečně mohly v roce 1908 doslova zachránit Zemi před ničivou katastrofou, a to prostřednictvím opakovaných zásahů Nikoly Tesly. K problematice nových technologií se vrátím v článku 40G. Je již lidstvo připraveno na skutečné odhalení?

Nevhodné duchovní praktiky postupně sestupují do hmoty

Poslední zemětřesení v Japonsku je však možná podobným zákrokem. Tentokrát však nikoliv zákrokem proti vesmírnému vetřelci ohrožujícímu Planety. Ale zákrokem proti jinému svrchovanému státu? Možná takto jisté kruhy na Zemi, osobující si právo řídit hmotnou rovinu Planety, chtějí odvrátit pozornost od svého území, které je samo zmítáno obrovskými projevy živelného čištění. Možná se takto snaží přesměrovat živelné očistné síly Planety z místa, kde žijí a mají své tajné základny, na jiné místo dostatečně vzdálené. Nic není vyloučeno. Na světě je další závažný důvod, proč je v dnešní době potřeba říkat lidem pravdu o všem. I o skrytých zásazích magie v minulosti, které tady na Zemi byly prováděny.

Že by až takto byl někdo ochoten ochránit své území? Jak vůbec může někdo takto uvažovat? Jednoduše – jak nahoře, tak také dole. Protože podobné metody zásahů do přírodních sil Planety používalo oficiální duchovní vedení lidstva – Duchovní hierarchie různých úrovní (viz článek 39F. Řízení karmy a vedení bytostí Duchovními hierarchiemi). Z historie je známo, že všechny praktiky a metody používané v duchovní oblasti postupně sestupují s určitým časovým zpožděním jako duchovní vzor, duchovní matrice, do hmoty. Kde se pak promítají do podobných jevů, systémů, metod ve hmotě.

Proto je logické, že totéž, co tisíce let používaly Duchovní hierarchie, se postupně přeneslo až do hmoty. A ti, kteří se pokládají za skupinu, národ, instituci, vedoucí světový vývoj, proto používají podobné metody zásahů do vývoje. Tedy nic nového pod Sluncem. Jen následování duchovního příkladu z dřívější doby.

Prvořadé je změnit fungování duchovního pozadí

Co z toho vyplývá? Že pokud jako lidé nechceme připustit, aby se podobné jevy opakovaly, musíme nejprve možnost podobných zákroků vymýtit z duchovního pozadí světa. A jsme opět u obhájců magie a podobných duchovních zákroků na lidstvu. U těch, kteří dávají najevo, že v tom hodlají i nadále pokračovat.

Ne náhodou proto právě v dnešní době dochází k otevřenému konfliktu na stránkách internetu mezi obhájci magie a mezi cestou čistého vzestupu, která se naopak snaží magii z tohoto světa definitivně vymýtit. Podobný boj mezi stranou mágů a těmi, kteří zastávali čistý vzestup, a spojení člověka s Přírodou probíhal již v Atlantidě. A dokonce i vícekrát předtím v dávné minulosti. Ani v Atlantidě jsme v tomto boji neuhnuli, nebyli jsme však dostatečně silní. A také tehdy doba k odstranění magie ještě nedozrála. Civilizaci se již tehdy nepodařilo zachránit a pokusy magie tak vykonaly své. Do světa sestoupila zkáza a už nebylo nikoho, kdo by ji zastavil. Až dnešní podmínky a skryté schopnosti vzestupu člověka 2. typu dávají možnost otevřeně se proti magii postavit.

Opět probíhá souboj o volbu směru dalšího vývoje

V dnešní době se aktéři dávných bojů setkávají znovu – opět jsou tady dvě strany, mágové a proti nim ti, co prosazují cestu čistého vzestupu. I tentokrát strana mágů vyprovokovala boj na ostří nože a od samého počátku útočila proti našim veřejně sdělovaným informacím. Měli jsme opět dvě možnosti – buď se vzdát své cesty, zaleknout se výhrůžek magie a uhnout, zalézt do ústraní. To jsme však neudělali, naopak jsme se postavili proti těmto praktikám čelem. Výhodou je, že v sobě máme zkušenosti z mnoha podobných střetů a svojí karmickou očistou přicházíme postupně na to, jakých chyb je potřeba se dnes vyvarovat.

Navíc jsme díky probuzení Planety a Přírody získali ohromnou podporu, kterou magie nemá, nikdy neměla a již díky své podstatě mít nemůže. Takže dnešní souboj má již jiné podmínky. A jeho pravidla už dnes neurčují mágové, ale samotná Příroda.

Dokáže magie vyvolat zemětřesení?

To, že jsem začal zemětřesením, není náhodou. Zveřejnění následujících informací je opravdu citlivou záležitostí. Dostal jsem však jasný impuls od centrální karmické instituce nového vývoje, že je nezbytně nutné podobné zásadní skutečnosti uveřejnit, aby byla šance je karmicky rozvázat a napravit důsledky, které se týkají nás všech, celé Planety a dnešního vývoje.

Řada webových stránek i veřejně působících duchovních pracovníků stále ještě hlasitě podporuje vedení lidstva Duchovními hierarchiemi, duchovními mistry a archanděly. Právě proto je potřeba zveřejnit informace o skutečných zásazích magie. Aby každý věděl, jaké způsoby vedení lidstva, jaké formy magických zásahů vlastně svojí podporou myšlenek Duchovních hierarchií obhajují.

Rád bych teď popsal jednu konkrétní událost, která se stala během jednoho ze seminářů vedeného mágem v letech 1998 – 2000. Kdy on mimo hlavní seminář sám vyprávěl během přestávky před užší skupinkou tento příběh z jeho současného života. Jednoho dne dostal impuls shora, že je potřeba řešit karmickou situaci lidstva vytvořením zemětřesení. Vykládal nám tehdy, jak pro něj bylo nesmírně těžké něco takového rozhodnout a poté zajistit. Vyhledal proto dalšího člověka známého dobrou duchovní komunikací, aby si situaci ověřil. Ten tehdy vedl vegetariánské hnutí v Pardubicích a až později jsme pochopili, že komunikoval především s Vesmírnými lidmi. Ten mágovi situaci potvrdil. A tak si mág vybral místo, kde magicky zemětřesení provede. Ne náhodou zvolil právě městečko Assisi nedaleko Říma. Protože to bylo místo, kde žil v jedné ze svých minulých inkarnací, a byl později prohlášen křesťanskou církví za svatého.

Zemětřesení v Assisi v roce 1997

Hledal jsem na internetu v přehledu světových zemětřesení a zjistil následující údaje:

26.9.1997 proběhlo zemětřesení v provincii Umbria ve střední Itálii. Během něj bylo poškozeno mnoho historických památek a kostelů, včetně proslulé baziliky Svatého Františka v Assisi. Tato událost je označována jako „Boží znamení“ . Nebo:  „Zemětřesení v Assisi bylo prorockým znamením z nebe. (Během zemětřesení spadl ze stropu velký kámen a rozbil hlavní oltář v bazilice...)“.

(viz https://www.societasbm.sk/sk/video/index.php/article/.580/).

Další zpráva z 1.10.2002, viz https://tisk.cirkev.cz/ze-zahranici/giottova-freska-v-assisi-zrestaurovana/) již naznačuje, že některé škody byly za vynaložení vysokých nákladů odstraněny:

„Pět let po zemětřesení v Assisi byla obnovena slavná Giottova freska... v bazilice sv. Františka v Assisi... Na opravě pracovalo 15 restaurátorů, náklady dosáhly výše zhruba 2,7 milionu euro..“

K tomu je potřeba dodat, že při zemětřesení 26.9.1997 se propadla část stropu s touto freskou. Trpělivou prácí restaurátorů se podařilo sestavit znovu dohromady zhruba 50 tisíc drobných dílčích úlomků roztříštěné stropní malby, a obnovit tak původní dílo. Pozoruhodná je i výše nákladů vynaložených na opravu tohoto díla.

Samozřejmě, ve srovnání s tím, co se v dnešní době děje v Japonsku, nešlo o velké zemětřesení. Zde v Assisi některé zdroje naznačují 11 obětí (viz https://astrolot.cz/databaze/nespri.htm). Ale škody na majetku mnoha lidí, škody na historických památkách, jsou přesto značné. A především se jednalo o ztráty, které se nikdy neměly stát. Protože je svým magickým zásahem nařídil člověk žijící mezi námi v tomto hmotném světě.

V dnešní době je již každý magický zákrok ze své podstaty neoprávněný. Používání magie v dnešní době již nelze ničím obhájit. A není náhodou, že tento mág svým životem přitáhl skutečnost, že musel určitou dobu strávit v jistém zařízení. Opět nejde o nic tajného, protože o tom sám opakovaně veřejně mluvil. Jistě by se našli i další svědci tehdy přítomní vyprávění jeho vlastního příběhu. Kdyby takový člověk skutečně komunikoval s Planetou, pak by jasně věděl, že na žádný takový zákrok nemá nejmenší právo.

Tyto informace jsem zveřejnil na základě jednoznačného pokynu centrální karmické instituce. Psal jsem o tom již jednou v článku 39F. Řízení karmy a vedení bytostí Duchovními hierarchiemi.  

Může jeden člověk dokázat pohnout Zemí?

Možná se teď čtenáři diví, kde se vezme taková moc, která dokáže doslova pohnout se Zemí, ovládat zemské živly, způsobovat umělé katastrofy? Odpověď nacházíme až v posledních dnech při karmickém čištění osob, které za mnou přicházejí. Popíšu příběh a vše, co z něj vyplynulo, při čištění jedné bytosti dne 11.3.2011. Samozřejmě vynechávám jakékoliv osobní údaje a navíc informace uvádím se souhlasem člověka, kterého se to týká.

V tomto textu tak postupně zveřejním další informace zjištěné při karmické očistě druhých osob, které osvětlují, jak dnešní magická moc pana LK postupně vznikala. Pokud by náhodou někoho napadlo, že si snad vymýšlím, tak především k tomu nemám žádný důvod. Dělám si svoji práci a druhých si nevšímám do té doby, dokud mne nepožádají o pomoc nebo pokud na mne naopak nezaútočí. A pak se bráním. Každý, kdo se dostal na vzestupnou Novou duchovní cestu, plně chápe základní principy této cesty. A mnozí se přesvědčili o tom, že pokud z ní vystoupí a opět se vrátí k podvádění, manipulacím, lhaním, nezadržitelně pak přejdou do pádu ve Světle. Mým cílem je trvalý vzestup ve Světle, proto je pro mne přirozeností naprostá upřímnost, poctivost, pravdomluvnost.

Nové informace z karmické očisty jednoho člověka

11.3.2011 jsem pomáhal dalšímu člověku vstoupit na cestu vzestupu a očistit jej od stahujících nánosů. A to všechno poté, co ten člověk skutečně sám na své nové cestě několik měsíců intenzivně pracoval – cvičení, změna výživy, pravidelné každodenní pokání za minulé chyby a omyly. Proto jeho očista mohla jít během jediného dne a jediné operace až do sfér a úrovní, do kterých se drtivá většina jednotlivců při první očistě běžně nedostává. Po rozpuštění stahujících vazeb a odstranění přisedlých temných bytostí začal frekvenční vzestup z úrovně 5. těla a procházení jeho historie nejprve zde na Zemi. Tam jsem zaznamenal jediný vážný zádrhel v době Atlantidy někde na úrovni 10. energetického těla.

Očista většiny zájemců končí na úrovni 11. těla, těsně před vstupem na NDC přes bariéru 12. těla a zůstává na nich, jak budou pokračovat. V tomto případě očista pokračovala dál a frekvence se zvyšovaly i přes bariéru NDC. Za několik minut jsem vnímal, že se přibližujeme k úrovni sféry andělů Dhyanů, se kterou je spojen další vážný karmický problém dotyčného. Vnímám ohromný přehmat vůči andělské sféře. Tehdy byli dva, tím druhým byla bytost nesoucí dnes identitu pana LK. A že provedli jakýsi akt vzpoury, zrady. Současně však vnímám, že hlavním strůjcem byl druhý anděl, dnešní LK.

Po vysvětlujících informacích karmické instituce a omluvách dotyčného pana A. pokračujeme ve vzestupu. Nad sférou Dhyanů po určité době míjíme bytost planety Země a blížíme se k dalšímu objektu o něco výše. K mému překvapení vnímám, že jde o bytost fyzicky zničené planety Maldek (Malona, Tir), podrobně o ní píše například Ivo Wiesner v knize Bohové a apokalypsy. Tato planeta tehdy obíhala Slunce v místě mezi Marsem a Jupiterem, kde dnes zůstal pás asteroidů.

Jasně vnímám cizorodou bytost, která na této duchovní planetární bytosti parazituje. Nedivím se, že jde opět jednoznačně o energie pana LK. Pokračujeme ještě dále směrem nahoru a přibližujeme se ke Slunci. I na této bytosti vnímám jasný průmět, otisk jakéhosi panáka, temné postavy, která zneužívá sluneční energie – opět LK. Nechápu, jak k tomu všemu mohlo dojít. Vždyť ovládnout Planetu, parazitovat na Slunci, to není maličkost. Ten člověk musel mít již předem k dosažení takového cíle obrovskou magickou moc. Kde ji mohl získat? A je jasné, že takovým zákrokem pak svoji moc ještě o mnoho stupňů navýší. Po skončení léčby jsem se na celou situaci v dalších dnech zeptal přímo bytostí, kterých se situace především týkala, abych zjistil další podrobnosti.

Zrada ve sféře Dhyanů

Ptám se andělů Dhyanů, co se vlastně v jejich sféře tehdy stalo (duchovní komunikace ze 14.3.2011):

Anděl Dhyan odpovědný za historii: „V našich análech se o této události píše toto: V době před zhruba 500 tisíci lety došlo k následující události. Jeden z Dhyanů (nyní LK), který měl v sobě zřejmě chorobnou touhu po moci, začal usilovat o to, aby získal energetickou kontrolu nad celou sférou Dhyanů. Bylo nás tehdy několik tisíc. Protože věděl, že jemu samotnému by se to nikdy nepodařilo, snažil se pro svůj cíl získat další mocné spojence. Tehdy se mu podařilo přesvědčit dnešního pana A., tehdy Dhyana patřícího do nejužšího vedení, že má náznaky o tom, že se chystá zrada, jejímž cílem má být ovládnutí celé sféry. Že je potřeba celou věc udržet v tajnosti, protože ve zradě zřejmě jedou někteří andělé z nejvyššího vedení. Domluvili se na tajné spolupráci a pan A. panu LK předal možnost určitých pravomocí na monitorování činnosti dalších členů nejužšího vedení Dhyanů. A pan LK mohl naplno začít svoji rozkladnou činnost. Která má do sféry přinést zásadní rozkol a v nepřehledné situaci mu umožnit převzít vedení. Vše běželo podle jeho plánu, ale nepočítal s jedinou věcí – jakýmsi náhodným výkyvem ve vývoji, který vyhrotil situaci ve sféře Dhyanů dříve. A začalo se otevřeně jednat o nutnosti změny, o potřebě dalších zásahů ve vývoji civilizací ve Vesmíru. A tehdy vyšla najevo rozkladná činnost anděla LK. On se však dokázal obhájit, vysvětloval, že on nebyl tím hlavním, že přece neměl žádné pravomoce pro takovou činnost. Že mu vše nařídil anděl A., který jej také vybavil některými z jeho mocenských privilegií. Výsledek byl ten, že anděl LK byl plně rehabilitován, zatímco anděl A. označen slůvkem vinen. A místní andělské oddělení karmy jej potrestalo dočasným odebráním andělských pravomocí a určitou formou domácího vězení, tedy nečinností, což tehdy byl nejvyšší trest Dhyanů.

Až po určité době dostal anděl A. teprve možnost rehabilitace. Sestoupil na Zem do hmotné roviny s úkolem snažit se zvrátit nesprávný vývoj v Atlantidě směřující k neustálému posilování moci magie. I zde však znovu selhal, protože LK si jej i zde našel, obnovil své ovládání a znovu zneužil jeho pravomoce na posílení svého vlivu.“

Jak vzniklo pouto pana LK na planetu Maldek?

Anděl Dhyan odpovědný za historii: „V období, kdy se na Zemi chystal projekt nového člověka 2. typu (před více než 100 tisíci lety), dostal LK úkol zajistit ve hmotě optimální vývoj na tehdejší planetě Maldek. Na Maldeku však LK opět podlehl magii a své skryté touze po ovládání všeho. V análech se píše o tom, že se snažil magicky ovlivnit samotný střed planety Maldek. A takto ovládnout její energie a získat sílu na ovládání celé Sluneční soustavy. Je zřejmé, že tehdy použil metody práce s energetickými poli, spirálami, krystaly, které byly později na Zemi součástí mimozemského učení MCEO.

Jeden z jeho posledních energetických zákroků však skončil tragicky. Planeta Maldek se z poslední síly vzepnula pokusu o ovládnutí svého nitra a došlo k obrovské katastrofě – výbuchu a roztříštění Planety. Výsledkem se stala jedna velká troska zhruba velikosti Země, která byla nazvána Nimiru (Nibiru, Marduk) a obrovské množství dílčích trosek, které vytvořily pásmo asteroidů. Všechny tyto pozůstatky Maldeku jsou prosyceny energií s touhou ovládat, řídit, manipulovat. Z Nimiru se stalo smrtící kyvadlo, které se pravidelně vrací do blízkosti Země a vyvolává drtivé katastrofy. Pás asteroidů pak dokonává zkázu vnitřních planet Sluneční soustavy náhodnými dopady vychýlených těles.“

Podle Ivo Wiesnera v knize Bohové a apokalypsy došlo k výbuchu planety Maldek před zhruba 115 tisíci lety. Tehdy největší troska nazvaná Nimiru narazila bočně do Země a vyvolala katastrofu, po které byla Země prakticky desítky tisíc let liduprázdná. Od té doby se Nimiru pravidelně vrací do středu Sluneční soustavy a každých 6115 ± 50 pozemských let vyvolává katastrofy. Poslední z této série katastrof proběhly v letech 9564 př. n. l. – definitivní zánik Atlantidy, 3449 př. n. l. – potopa světa spojená s Noemovou archou.

Informace bytosti planety Maldek

Planeto Maldek, můžeš k této události poskytnout další informace (duchovní komunikace ze 14.3.2010):

Planeta Maldek: „Především děkuji za energetickou očistu své bytosti a odstranění parazita, který na mně celé věky energeticky cizopasil. Tehdy před zhruba 115 tisíci pozemskými lety jsem byla zdravou rozvíjející se Planetou s prostředím optimálním pro místní lidstvo. Dotyčný LK však začal provádět energetické pokusy s mým nitrem. Začala jsem se cítit ohrožena. Jako těleso bez nohou, a rukou jsem nemohla jednoduše utéci nebo říci: Přestaňte s těmi pokusy, dokud je čas. Dlouho jsem byla schopna odolávat, ale poslední pokus byl mimořádně silný a jasně jsem vnímala, že to může být konec. Snažila jsem se maximálně zvednout své vnitřní planetární síly proti tomuto silnému nátlaku, výsledkem se však stal výbuch, katastrofa, konec, zánik. Přestala jsem existovat jako celistvé fyzické těleso a zůstaly po mně pouze trosky, které byly navíc ovládnuté manipulativními energiemi magického nátlaku. Navíc i jako na duchovní bytosti ve mně zůstaly energetické vlivy LK, který se mne pokoušel spoutat. Nebyla jsem proto schopna zbytky svého hmotného těla jakkoliv ovlivnit. Vše zůstalo v rukou LK. Který tím, že na mně další desítky tisíc let energeticky parazitoval, získal ohromnou základnu pro svoji magickou moc.

Po očistném zákroku systémů NDC v pátek 11.3.2011 se cítím zcela jinak. Opět svobodná, pevná, silná. A mám nyní dostatek síly, abych mohla určitým způsobem ovlivnit zbytky mého těla tak, aby neškodily vývoji lidstva. Ještě jednou děkuji za pomoc, která mi byla skrze karmickou očistu pana A. zprostředkována.“

Informace bytosti Slunce

Požádal jsem Slunce, aby sdělilo základní informace o tom, jak se na Slunce parazitováním navázal pan LK (duchovní komunikace ze 14.3.2011):

Slunce: „Ano, rádo to udělám. Tato záležitost však nepochází již z doby výměny Sluncí, jak tě v myšlenkách napadá. Tedy z výměny, která proběhla zhruba před 700 tisíci lety, a která naši Sluneční soustavu na věky spojila s hvězdnou soustavou Siria. V té době ještě LK neměl dostatečnou moc. I když tehdy jako jeden z Dhyanů při této výměně asistoval a měl tak přístup k tvořivým systémům, metodám, příkazům, které takový přesun dokázaly zajistit. Jeho magická moc však narůstala s každým dalším úderem Nimiru do středu Sluneční soustavy, i každou další zkázou civilizace na Zemi. Protože při takové zkáze dokázal energii většiny usmrcených bytostí svým způsobem uchopit, zneužít a připojit ke svému systému osobní magie jako další kus tvořivé síly.

Takto síla jeho magie s každou další katastrofou narůstala. Při závěrečném pádu Atlantidy došlo ke zlomu. Šlo totiž nejen o zkázu tehdejší současné civilizace, která byla jen jednou z mnoha Atlantských civilizací. V té době již šlo o závěrečnou zkázu zbytků původního Atlantského kontinentu, o definitivní ukončení historie existence Atlantidy jako obrovského národa. Tato ohromná duchovní síla odchází definitivně z Planety a pan LK ji chytá pro sebe a zásadně posiluje svůj mocenský systém. Stává se tak prakticky nejsilnější bytostí v oblasti Sluneční soustavy. Archandělem s nejvyšší magickou silou a ohromující mocí. V té době neexistoval nikdo, nic, kdo by mu dokázal tuto moc vzít. Bylo zřejmé, že vývoj bude muset běžet dlouho pod jeho vlivem, než se najde něco zcela nového, z jeho strany neovlivnitelného. K té situaci došlo teď, téměř 12 tisíc let po definitivním pádu Atlantidy.

Vlivem Nové duchovní cesty, cesty čistého vzestupu, která dokázala zajistit probuzení planety Země i pozemské Přírody, je magická moc pana LK čím dál více narušována a po částech likvidována. Blíží se okamžik, kdy nová karmická instituce zasáhne svojí pravomocí, aby zajistila konečné dořešení situace a plné otevření nového vývoje na Zemi.“

Stále ještě existují zbytky původních mocenských struktur

Stala se mi ještě následující věc, která potvrzuje skutečnost, že kolem nás jsou i v dnešní době roztroušeny zbytky struktur bývalých Duchovních hierarchií, které propagovaly magii a privilegia pověřených bytostí. O víkendu jsem si vyrazil na kole a část cesty mne doprovázela neobvyklá a místy dost silná bolest v levém koleni. Takový náznak obvykle duchovně vyjadřuje neochotu naslouchat některým doporučením duchovních institucí a taková rozhodnutí respektovat.

Po návratu domů jsem se proto duchovně zeptal, kdo mi takto dával nepřehlédnutelný impuls. K mému překvapení se ozvala jakási stará karmická instituce, u které mi Příroda naznačila až 25 % temných levotočivých bioenergií. Což bylo potvrzením, že takový úřad už do nového vývoje nepatří a spíše šlo o zbytkovou strukturu z období vlády Duchovních hierarchií. Řekla mi toto (duchovní komunikace z 12.3.2011):

Stará karma: „Je nepřijatelné, abys takto kritizoval nejvyšší bytost, které byl dlouhodobě svěřen vývoj na Zemi a ve Sluneční soustavě. Udělal mnoho dobrého pro vývoj a drobné chyby nejsou podstatné. Na prvním místě by měla být úcta k této bytosti a respektování jejího mocenského postavení. Takové bytosti jsou vyjmuty z karmického pořádku a žádná karma k nim nemá přístup. Ber toto jako poslední varování. On má právo tebe kritizovat, ale ty jeho ne. Takové jsou zvyklosti v systému Duchovních hierarchií. Takže se důrazně omluv a přestaň škodit této bytosti s vysokou hodností.“

Takže takto vypadal původní karmický řád z období vlády Duchovních hierarchií. Právě takovéto postoje vůči mocným a privilegovaným byly živnou půdou pro neustálý nárůst nadřazenosti jednotlivců nad zbytkem světa. Opět se nemůžeme divit, že takto vyhrocený kult osobnosti mágů existující v duchovním pozadí našel svůj průmět v podobě Stalina, Hitlera a dalších diktátorů i zde dole ve hmotě. Jak nahoře, tak i dole.

Každý reálně uvažující člověk chápe, že takto nelze pokračovat dál. Že otěže vývoje musí převzít samotná Planeta a její Příroda. Že stejné právo musí být odebráno lidem ve hmotě, kteří až do nedávné doby takto násilně zasahovali do vývoje, a to s pozice nedostatečného duchovního nadhledu nad celou situací. Především to byl hlavní důvod, proč jsme začali uveřejňovat informace na těchto webových stránkách. Proč jsme rozhodli veřejně říci lidem pravdu o dnešním vývoji, pravdu o způsobu vedení lidského vývoje v minulosti.

Bezprostředně jsem se zeptal nové centrální karmy nad novým vývojem, co říká slovům staré karmy:

Centrální karma: „Takovýto karmický postoj oficiální instituce je nepřijatelný. Jen to svědčí o tom, jak byl starý karmický systém nespravedlivý, prohnilý. A jak umožňoval postupný nárůst kultů umělé moci. Tato stará karma bude oddělena od jakýchkoliv možností i nadále ovlivňovat vývoj na Zemi. Nadále už není možné takovéto karmické postoje tolerovat. To je vše.“

Výzva Planety a Přírody pro pana LK

Planeta a Příroda: „Žádáme Vás důrazně, pane Luďku Kováči, o veřejné odpovědi na tyto následující jasně a jednoznačně položené otázky. Je čas nalít lidem čistého vína o skutečném pozadí magické moci nad tímto světem. Buďte alespoň teď férový a řekněte konečně světu pravdu o konkrétních příkladech používání magie.

    1) Ještě si dnes myslíte, že podobné magické násilí na lidstvu, Planetě a Přírodě, jako bylo uměle magicky provedené zemětřesení v italském Assisi, je ospravedlnitelné ideologií Duchovních hierarchií? Ještě stále vnímáte z pohledu vaší moci nad světem, že takový čin je z etického hlediska v pořádku?

    2) O kolika dalších podobných magických akcích (zemětřesení, záplavy, dopady těles na povrch), které byly provedeny zásahem mágů do přírodních a planetárních struktur, víte? Ať už byly provedeny v v tomto životě nebo v dávné minulosti?“

Poslední výzva karmické instituce pro pana LK

Ač je mi to nepříjemné, nemohu odmítnout další žádost karmické instituce předat panu LK následující výzvu.

Centrální karma nového vývoje: „Vaše karmická situace, pane Luďku Kováči, je mimořádně složitá. Pokud jste vůbec schopen ještě přijmout nějakou radu, tak doporučení pro Vás je nejen co nejrychleji ustoupit do ústraní a přestat veřejně působit na duchovním poli. Ale především udělat další rozhodující gesto dobré vůle – dobrovolně se vzdát všech dosavadních privilegií a všech svých osobních magických systémů i schopností a vydat je Přírodě a Karmě. A dále se obrátit vůči lidstvu s veřejným prohlášením a veřejnou omluvou za všechny své dosavadní násilné magické zásahy. Jedině toto Vám ještě v tuto chvíli může zásadně vylepšit Vaši nepříznivou karmickou situaci. Tato výzva už nebude opakována a toto je poslední možnost, která je časově omezena lhůtou sedmi dnů. Poté budou zahájeny závěrečné operace Planety, Přírody a systémů Nové duchovní cesty na definitivní zlomení moci magie.“

© Jiří Novák, březen 2011
www.novaduchovnicesta.cz


Anketa

Byl pro Vás tento text přínosem? Ohodnoťte prosím známkou od 1 (nejlepší) do 5 (nejhorší).

  • 214
  • 25
  • 24
  • 24
  • 42

Celkový počet hlasů: 329