Pravčická brána
Úvodní stránka | Odpovědi na reakce čtenářů | Arogance moci není vhodnou metodou pro hledání souladu s Přírodou

Arogance moci není vhodnou metodou pro hledání souladu s Přírodou

Jiří Novák Vloženo 12.3.2010

Reakce na kritiku pana Kováče k článku 14.

 

    To, co předvádíte, pane Kováči, není konstruktivní kritika, ale vědomé a záměrné zanášení našich stránek agresivními energiemi. Překračujete hranice své bytosti, které jsou každému člověku dány. Vaše magie Vás utvrzuje v tom, že Vy, nejvyšší Pán světa, máte právo nahlížet komukoliv do soukromí i zasahovat komukoliv do soukromí. Proto považujete za správné rozšiřovat svůj energetický vliv i na webové stránky, které si zřídil a zaplatil jiný člověk. Přesně to je přece v náplni magie, která právě těchto agresivních a neetických způsobů používá. Lézt částí své bytosti dovnitř druhých lidí a takto je zkoumat, takto je skrytě manipulovat nebo dokonce i zcela ovládat.

    Ještě naposledy pár věcných poznámek k Vaší reakci. Abyste mohl žít v souladu s Přírodou, potřebujete se vzdát metod, kterými tuto Přírodu ovládáte, a kterými se stavíte nad ni. Potřebujete se tedy vzdát právě magie, kterou tak zuřivě obhajujete. Je to velmi jednoduché. Pokud provozujete magii, jste proti Přírodě a nemůžete tedy žít v souladu s Přírodou. To je přece to, o čem mluvíme na těchto stránkách.

    Z pohledu Přírody je většina knih Ivo Wiesnera pravdivá nad 80 %. To, co Příroda uznává, však Vy považujete za pravdivé pouze na 35 %? Jak byste chtěl žít v souladu s Přírodou, když se nadřazujete nad moudrost samotné Přírody i nad všechny bytosti v ní?

    Vždyť se nedokážete naladit na její vědomí, na její čistotu, spravedlnost. Všude vidíte jen svoji magii, svoji sílu, svoje právo stát nad vším a nad každým. Zákony Stvoření porušuje právě ten, kdo manipuluje s druhými bytostmi a s Přírodou. A to jste přesně Vy a další mágové. Taková je skutečnost a nezakryjete ji sebevíce vědecky znějícími slovy a magickými teoriemi.

    Kdybyste počkal, až vyjde více článků a snažil se tyto nové informace vstřebat, pak byste se neshazoval takovým způsobem, jako v těchto svých posledních reakcích. Je z nich cítit nevědomost spojená s nadřazeností a agresí. A arogance moci, kterou předvádíte, to je ta nejhorší kombinace, kterou člověk může v sobě mít.

    Zřejmě nechápete princip morfických polí. Nerozumíte zákonům fungování Přírody a způsobům, jak se prostřednictvím morfických polí přenáší vliv Přírody na jiné formy života. Ve své zaslepenosti zřejmě ani nejste schopen přijímat jiné informace, než jsou ty, které máte zažity magickým drilem. Nepřečetl jste články pořádně, a přesto k nim diskutujete. Vůbec jste nepochopil vysvětlení rozdílů mezi lidstvem 1. a 2. typu. Jako uražené malé dítě argumentujete, že o Vás říkáme, že jste horší lidé 1. typu? Kde jste vzal tento nesmysl? Po přečtení dvou článků o tomto tématu jste ani nepochopil, že dnes jsou všichni na planetě lidmi 2. typu.

    Vysmíváte se popisu pravotočivých a levotočivých bioenergií. Tím jste nejlépe dal najevo, že nechápete princip rozdílnosti Světla a Temnoty. To je velmi smutné. To by přece ten, kdo se považuje za pracovníka strany Světla, měl znát a vnímat v prvé řadě. A protože tento energetický rozdíl mezi dobrem a zlem nevnímáte, tak ani nedokážete sám poznat, za kterou stranu dnes už vlastně bojujete.

    Znovu jste překročil hranice slušnosti a vkusu, i hranice svých práv návštěvníka, které vůči těmto našim webovým stránkám máte. Napadáte nejen nás, ale dovolil jste si zesměšňovat i čtenáře, kteří pozitivně reagovali na naše texty. Je naše plné právo chránit si energetickou čistotu svých textů. A znemožnit jakékoliv destrukční pokusy o jejich zneužití cizí energií, cizí mocností. Vaše agresivní diskusní příspěvky už nejsou na těchto našich webových stránkách vítány. Proto jakmile se objeví Vaše další reakce na našem webu, bezprostředně ji vymažeme.

© Jiří Novák, březen 2010
www.novaduchovnicesta.cz