Pravčická brána
Úvodní stránka | Odpovědi na reakce čtenářů | Reakce čtenářů na naše texty - Příloha 1

Reakce čtenářů na naše texty - Příloha 1

k článku 11. Uvolnit nebo nadále tajit informace o duchovním pozadí světa?

 

Pozitivní reakce čtenářů na naše texty

 

V této složce uvádíme reakce čtenářů na naše texty buď prostřednictvím mailů nebo z diskusí na Osud.cz.

 

    1.       Především bych rád vyjádřil své poděkování za sepsání myšlenek do textu "Duchovní rovina života a světa". Přestože, jak říkáte, jsou to snad zdánlivě obyčejné úvahy nebo slova vyskytující se v mnoha článcích a textech a je potřeba záležitosti popsat. Ano. Výborně. Vidím, že jste zářným příkladem člověka, který pochopil jak důležité je vysvětlit a definovat základní pojmy a nejen to, dokonce je vysvětlit tak, aby byly přístupné každému. Jsem rád, že jsem udělal ten významný objev. Bohudíky vidím, že existují lidé, které neovlivnila vědecká doktrína a pojmy, učená květnatá řeč a zachovali v sobě zdravé jádro pojmu. Profesně jste zaměřen na matematiku, jak jsem se dozvěděl o Vás ze stručného životopisu, a to je právě zřetelně obdivuhodné a zdařilé spojení oboru s výkladem duchovních pojmů. (R.D., mail, 9.12.2009).

     2.       Pane Jiří, děkuji Vám srdečně za Váš článek na Osudu. Velmi mě oslovil a ráda bych Vás poznala osobně. Přednášíte v současné době někde? Děkuji za prožitek hlubokého klidu. (L.M., mail, 8.12.2009).

    3.       Chci panu Novákovi poděkovat za moc přínosný a všeříkající článek. Shrnuje to, s čím se také potýkám. Se zájmem jsem četla i předchozí díly a předem děkuji za ostatní. (Astr., 2.1.2010).

    4.       Krasne, jasne,ciste,uzitecne!dekuju moc!! (Maja, 8.12.2009).

    5.       Pro mne krásné téma-na každý další díl se tady budu těšit. Docela bych uvítala živou přednášku,nebo raději seminář s autorem... (Michelle, 8.12.2009).

    6.       Ako balzam mi posobia na dusu jeho slovà. Dostàva sa mi satisfakcie. S vdakou EN. (E.N., 8.12.2009)

    7.       Velmi zajímavý a poučný text, těším se na pokračování, (V.B., 8.12.2009).

    8.       Děkuji za tento článek a těším se na další… (M.R., 9.12.2009).

    9.       Naprosto jednoznačně souhlasím a souzním s tím co prezentuje p. Novák. Je mi blízký nejen obsahem ale jednoduchostí jakou to všechno popisuje a vysvětluje… díky p. Nováku za super články.. (V.S., 14.12.2009).

    10.    Vyborne, souhlasím, naprosto souhlasím... (FROTO, 3.1.2010).

    11.    Moc děkuji za skvělé čtení. (anasta, 2.1.2010).

    12.    Podepisuji se pod vaše slova, neboť na vlastním životě mohu pozorovat změny, které se s námi dějí, když žijeme čistým a etickým způsobem…Děkuji vám za to, že sdílíte s námi tyto vaše životní zkušenosti. (konye, 2.1.2010).

    13.    S uvedeným článkem, který je velmi poučný a výstižný, ale je určen pro širší obec čtenářů, nelze nesouhlasit. Připojuji se k Naimovi a prosím také o uvolnění článku pro širší čtenářskou obec. Reakce zde diskusních příspěvků je také výstižná. Děkuji (Antiquus, 2.1.2010).

    14.    Je to dobry zmysluplny clanok, dakujem:) (Janka,2.1.2010).

    15.    Hezký den všem, připojuji se k pozitivním ohlasům -skvělý článek ! (mary, 2.1.2010).

    16.    Toto je povinná četba pro každého.....praktická a přitom jednoduchá cesta.....,hlavně nic neuspěchávat, mnozí se snaží pořád tlačit na pilu a vymýšlet všemožné způsoby jak být rychle v cíli. (vrba007, 2.1.2010).

    17.    Chci panu Novákovi poděkovat za moc přínosný a všeříkající článek. Shrnuje to, s čím s také potýkám. Se zájmem jsem četla i předchozí díly a předem děkuji za ostatní. Myslím si, že uvolnění článku pro neplatící je dobrým krokem k jejich rozvoji. (astrologie, 2.1.2010).

    18.    Dobrý den pane Nováku, přečetl jsem si Váš další článek (Jak lze proniknout do duchovního pozadí světa? ) a zcela se s Vámi ztotožňuji. Jste první člověk, který na veřejné scéně přiznává přirozenou evoluci pro přechod do „vyššího levelu“. Bez zasvěcovacích procesů, bez excitování do vyšších stavů vědomí (ať už chemicky, mentálně a jinak…) – prostě přirozeně, dle „vyššího zásahu“ a podle nějakých přirozených propozic! Přeji hodně zdaru. (M.S., mail 2.1.2010). A později tentýž čtenář: „Je to jediné kloudné čtení za tento večer, na které jsem dnes narazil. Gratuluji“ (M. S., mail z 6.2.2010).

    19.    Díky za článek. Srovnání zrodu vesmíru s klasickým početím je skvělá. Celkově mám pár připomínek, ale nejsou až tak zásadní. (Gregory, 12.1.2010).