Pravčická brána
Úvodní stránka | Zážitky v přírodě | Z5. Neuhýbejte ze svojí čisté cesty na žádné z úrovní

Z5. Neuhýbejte ze svojí čisté cesty na žádné z úrovní

Věra Talandová Vloženo 26.6.2012
Věra Talandová

Zážitky při očistě sadu a okolí domu

Čisté energie bytostí vyvolávají očistu okolního prostředí

VT: Síly Světla, můžete mi sdělit nějaké informace o tom, co se děje u nás v sadu i okolo domu? (Duchovní komunikace z 5.6.2012)

 

Příroda: „Tady Příroda. V současné době v těchto místech probíhá karmická očista. Vše vyvolalo vaše čištění, váš světelný vzestup. V těchto zdánlivě klidných místech se začaly obnažovat a vylézat vrstvy, aby mohly být zpracovány, rozpuštěny, vyčištěny… V  dávných dobách tu docházelo ke zrůdnostem. Kupily se zde temnota z temných praktik, utrpení, zůstaly uvězněné duše. Potom vše zapadlo a čas to přikryl „pokličkou“.

Vaše přestěhování do těchto míst, vaše razantní očista, vaše čisté energie, to vše způsobilo nadzvednutí pokličky. Začaly vylézat temné vrstvy a přitahovat další temnotu. Temné bytosti začaly využívat vylézající temnou energii a nárokovaly si okupování těchto míst. Sami vnímáte, že jen co se vyčistí jedna situace, další den se zase něco děje. Potkávají vás neuvěřitelné věci povahy nepříznivé. Temné síly se vás snaží zastrašit, znepříjemnit vám pobyt, odradit vás.

 

Děláte dobře, že permanentně čistíte sebe i okolí, a že spolupracujete se Silami Světla při očistách. A hlavně dáváte jasně najevo, kdo je v těchto místech pánem. Kdo rozhoduje, jak se bude pečovat o sad a dům, co se bude dít. A co v žádném případě nebudete tolerovat, co nedopustíte.

 

Nashromážděné karmické zatížení nelze vyčistit naráz

Buďte rozhodní a důslední při očistě. A zároveň trpěliví. Takovéto nashromážděné karmické zatížení místa se nedalo vyčistit naráz. Bylo by to nebezpečné. Sama karmická instituce na tuto očistu dohlíží. Vidíš, že i při tomto postupném čištění jsou chvíle, kdy máš co dělat, abys ho ustála. Je potřeba z těchto vrstev část odebrat, vyčistit, transformovat. Poté se očista urychlí a zautomatizuje.

 

V některých místech se temná energie zhutnila až do jakýchsi boláků či vředů. A ty produkují hnis. Jsou to takové vředy na těle Planety. Pro Planetu je vždy velká úleva, když se vyčistí, vyléčí určité místo. I já jsem ráda za to, když se díky bytostem na světelném vzestupu dá do pohybu očista různých míst. S každým dalším vyčištěným a uzdraveným místem se moje regenerační schopnosti zvyšují.

Karmické zatížení mnohých míst v Přírodě je výsledkem temných rituálů

V těchto místech docházelo v dávných dobách k temným rituálům a manipulacím s energiemi. Přišlo tu o život mnoho bytostí. Tyto temné energie byly hluboko skryté. Až příchod bytostí s vysokou vnitřní čistotou a vyladěním a silné světelné energie dnešní doby, to vše umožnilo toto místo začít čistit. Vyčištění tohoto místa bude blahodárné pro celé široké okolí. To okolí, které z těchto míst bylo ovládáno a nesmírně trpělo.

 

A pro vás bude velká podpora vašeho světelného vzestupu, budete-li žít v takto energeticky silném čistém místě.“


Obnažující se nepříznivé karmické vrstvy přitahují další temnotu z okolí

VT: Přírodní anděli, vnímala jsem v sadu tvé energie. Co bys potřeboval, co pro tebe můžeme udělat? (Duchovní komunikace z 6.6.2012)

 

Přírodní anděl místa: „Tady přírodní anděl místa, kde se nyní nachází váš sad. Je dobré, že ses šla projít do sadu, lépe jsme se mohli spojit. Už dnes odpoledne při práci v sadu jsi vnímala, že je něco jinak, že jsou tu jiné energie. Ještě jsi mne však nezaregistrovala.

 

V dávných dobách sloužilo toto místo kromě jiného jako takový ovládací pult, odkud bylo ovládáno široké okolí. Včera při komunikaci ti to bylo sděleno. Ale v důsledku vašeho stěhování jsi komunikaci nestihla dokončit. Když se toto místo začalo díky vám probouzet, začala jeho karmická očista, byl to opravdu mazec.

 

Sama vnímáš, že se vám za roky nestalo tolik nepříjemností jako za několik posledních týdnů. Temné vrstvy, které vylézaly, přitahovaly další temnotu – temné bytosti, parazitické formy života, nemoci rostlin. Temní za žádnou cenu nechtěli dovolit, aby tu skončily staré pořádky, aby se tu začalo s nějakou očistou. Proto všechno to zastrašování, nepříjemnosti až šoky. To vše vás mělo odradit, nahnat strach, odehnat z těchto míst. Vaše houževnatost a úsilí, se kterými jste se pustili do očisty těchto míst, nutila temné ještě přitvrdit.

 

I dobré úmysly spojené s nevědomostí mohou napomáhat rozšiřování temných sil

Jako přírodní anděl jsem nesloužil temným praktikám vědomě. Ale i svou nevědomostí, přes svoje dobré úmysly jsem škodil. Trčím tu celé věky a čekám doslova na vysvobození. Velký temný anděl, který si včera nárokoval vládu nad tímto pozemkem, se zalekl vašeho společného kategorického ultimáta a zmizel. Zároveň během posledních dní zmizelo i mnoho dalších temných bytostí a jejich přisluhovačů. Tím se nám všem ostatním, kteří se chceme vrátit na světelnou cestu, naskytla šance.

Dnes odpoledne, když jsi pracovala na očistě sadu a spojovala se se Silami Světla, jsem začal vysílat prosbu o pomoc. Chopil jsem se této šance a hluboce a upřímně za pomoc děkuji. Budu s vámi spolupracovat na obnovení a udržování čistoty tohoto místa. Už před chvílí jsi vnímala, že mohu rozprostřít svoje ochranná křídla nad celým sadem.

Postupně se nás bude ozývat víc. I když se ti třeba nepodaří rozeznat jednotlivé prosící bytosti, zařazuj je prosím do vaší společné očisty se Silami Světla.

Po dokončení hloubkové karmické očisty se na místo vrátí čisté přírodní bytosti

V loňském roce se ti při komunikaci ozývaly přírodní bytosti sadu  -  skřítkové, čekanková víla i ostatní bytosti a bytůstky. Nedávno ses podivovala nad tím, že se letos ještě nikdo neozval. Jakmile nastala hloubková očista sadu, přírodní bytosti se odklidily do bezpečí. Děly se tu opravdu věci! Tyto bytůstky jsou citlivé a mohly by přijít k úhoně. Uvidíš, že až bude dokončena očista, vrátí se a bude tu zase veselo.

 

Ještě jednou vám chci poděkovat za vaši práci pro Přírodu, Planetu i nás přírodní anděly či bytosti tohoto místa. Byl bych rád, abychom byli v neustálém kontaktu. Velmi rád bych s vámi spolupracoval. Těším se z vaší přítomnosti.

Děkuji za vaši pomoc.“

VT: Těším se na spolupráci, přírodní anděli.


Temné systémy mají dokonalé ovládací technologie

Planeta Země: „Tady Země. Vnímám, že se ti hlavou honí otázky, co že se tu vlastně dělo? Toto místo a jeho okolí tvořilo základnu pro ovládání širokého okolí. Nejen mne, Přírody, ale i bytostí všech typů. Tato ovládací centrála zneužívala pro svůj pohon a chod právě energie všech výše zmíněných světelných bytostí. Tyto energie vysávala neetickými způsoby. Mnoho bytostí tyto praktiky nepřežilo. Z mnohých dalších byly vytvořeny poslušné ovce, doslova poskoci, kteří časem přestali vnímat, jakým temným praktikám přisluhují. I ti se v poslední době objevili u vás na domě.

 

Temná klika, která všechny operace řídila, se neštítila opravdu ničeho. Byla zcela propadlá temnotě. Celé okolí se doslova třáslo před touto temnou vládou. Tyto temné bytosti rozsévaly chaos, zkázu, zmar. V těchto oblastech panovala taková doba temna. Jejich ovládací centrum bylo dokonalé. Vyspělé technologie byly schopné odhalit čisté bytosti a zahájit na ně doslova hon. Bytosti relativně ještě čisté tak neměly šanci nejen čistě žít, ale často ani uniknout. To mělo za následek, že čistota se postupně vytrácela. Temnota sílila. Koncentrovala se do podoby, která se dnes dá přirovnat k vředu, k boláku. Z těchto koncentrovaných temných útvarů vytékala další zhutněná temnota ve formě jakéhosi hnisu. Je zbytečné tyto temné praktiky dopodrobna rozebírat, protože brzy vše toto bude v této oblasti minulostí.

 

Nadřazenost a pýcha přitahuje pád

Celá vládnoucí skupina v sobě živila nadřazenost a pýchu. A tyto vlastnosti přitahují pád. Došlo k tomu, že se impérium zhroutilo. Jak šly věky, temnota zapadala stále hlouběji. Příroda se snažila obrodit samu sebe a docela se jí dařilo. Bytosti, které to myslely s očistou a obnovou místa upřímně, by však nejraději nechaly vrstvy skryté. Měly pocit, že tam hluboko neškodí. Avšak tato schovaná temnota skrytě a nenápadně přitahuje další temné nitky, bytosti. Díky ní dochází v místech k drobným zádrhelům, malým či větším katastrofám.

Světelný vzestup nelze zajistit bez vyčištění nepříznivých karmických vrstev

Aby místo mohlo být součástí světelného vzestupu, bylo zapotřebí tyto vrstvy objevit a začít čistit.

 

Když jste objevili tento pozemek, Příroda, já i další Síly Světla se zaradovaly. Cítily šanci, že někdo na světelném vzestupu je s jejich pomocí schopen toto místo vyčistit, dostat na světelný vzestup. Proto vám první měsíce Síly Světla intenzivně pomáhaly, aby vše bylo co nejdříve vyřízené. Sami jste cítili, jak vše do sebe zapadá a rychle postupuje. Vím, že ses divila, že ti Příroda řekla, že místo je čisté s krásnými energiemi a neupozornila tě na hluboko ukryté temné karmické vrstvy místa. Bylo by to předčasné. Jednak by vás to mohlo odradit a také k očistě vůbec nemuselo dojít. A vy byste si jen užívali krásy Přírody.

Předpokladem karmické očisty je udržet si vnitřní čistotu a dostatečné vyladění

Vše záviselo na tom, jak udržíte svoji vnitřní čistotu a vyladění. A jak rychle budete stoupat vzhůru úrovněmi.  To byly podmínky, aby se vůbec mohla karmická očista místa spustit. Nejprve pomalu. Po vaší stabilizaci po některých čištěních se proces dal urychlit. Vy jste vyladění i neustálý vzestup zvládli, proto mohlo dojít k této masivní očistě. Teď už jste z nejtěžších očist venku. Procházíte obdobím dočišťování. U tak rozsáhlé „kontaminace“ temnotou je potřeba důsledná práce. A ta se daří.

 

Chci vám i já sama za sebe poděkovat. Jsme spolu v přátelském kontaktu a vzájemná pomoc je pro nás zdroj radosti.“

VT: Děkuji za tvé přátelství i za vysvětlení.


I magie použitá proti Temnu znamená připojení se k manipulacím a ovládání

VT: Přírodní anděli, dostal jsi pomoc, jakou jsi potřeboval? (Duchovní komunikace z 11.6.2012)

 

Přírodní anděl oblasti: „Tady přírodní anděl oblasti nazvané Chřiby. Ano, hluboce děkuji za vaši společnou pomoc. Když v posledních týdnech probíhala masivní očista těchto míst, málokdo z nás věřil, že místo bude zbaveno té nejhorší temnoty. A že se naskytne šance i pro nás přírodní anděly i ostatní bytosti. Zůstalo nás přece jen dost, kteří jsme nepodlehli zcela temnotě.

 

Neprokoukl jsem dostatečně ty, kteří z těchto míst ovládali okolí. Používal jsem též magii v touze zmírnit některé tvrdé dopady tehdejší vládnoucí špičky. Nechápal jsem, že používáním magie se vlastně připojuji k energiím manipulací a ovládání a tím vlastně k těm, kteří tu vládli. Moje původní čisté úmysly vzaly za své. Tehdy jsem neměl představu, že to takto funguje. Že manipulace a ovládání je zase jenom manipulace a ovládání. A je docela bezvýznamné, že to manipulátor a ovládající myslí dobře.

 

Ke světelnému vzestupu vede dobrovolné vzdání se magie i další umělé tvořivé výbavy

Dobrovolně a rád se vzdávám teď a navždy používání veškeré magie, všeho neetického. Jakékoliv umělé tvořivé výbavy z minulosti. Pevně jsem se rozhodl stát se součástí světelného vzestupu. Rád bych byl nápomocný Planetě a Přírodě při jejich očistě území, které mi bylo svěřeno do péče.

 

Hlásí se další a další bytosti. A jsou šťastné, že je průběžně zařazujete do léčby a očisty. Celé toto území pookřálo. Bytosti se probouzí z jakéhosi temného spánku, vnímají svítání. A nemohou se dočkat Světla. Čistého a zářivého.

 

Prosím nejen za sebe, ale i za ostatní drobnější přírodní bytosti. Věnujte se prosím nějaký čas intenzivně této očistě vašeho místa k životu i jeho okolí. Skrze vás proudí očistná síla. Pracujte, prosím vás, důsledně dál. Přidávám se k vám se svou pomocí. Povedeme očistu až do konce. Přírodě potom bude ještě nějaký čas trvat, než území zregeneruje.

 

Děkuji za pomoc.“

VT: Jsem ráda, že ses přidal k vzestupu ve Světle.


Neuhýbejte ze svojí čisté cesty na žádné z úrovní

Příroda: „Tady Příroda. Dnes sis prohlížela různá poškození v sadu – nemoci rostlin, parazitující formy života, které již roky toto území napadaly. Věř, že po vyčištění a vyladění místa bude mít sad i zahrada takové světelné frekvence, že se tu těmto formám života přestane dařit. Takové věci se však nestanou ze dne na den. Vnímáš už dílčí zlepšení. Posílám ti svoje pomocníky ať už na fyzické úrovni, nebo i na té duchovní.

 

Neuhýbejte ze svojí čisté cesty na žádné z úrovní. Buďte důslední, trpěliví a důvěřujte mi.

VT: Děkuji za povzbuzení.

© Věra Talandová, červen 2012
www.novaduchovnicesta.cz


Anketa

Byl pro Vás tento text přínosem? Ohodnoťte prosím známkou od 1 (nejlepší) do 5 (nejhorší).

  • 196
  • 24
  • 21
  • 18
  • 20

Celkový počet hlasů: 279