Pravčická brána
Úvodní stránka | Duchovní komunikace na NDC | Komunikace na NDC V | Vyvážený denní režim patří k předpokladům vyšší regenerace

Vyvážený denní režim patří k předpokladům vyšší regenerace

Věra Talandová Vloženo 6.9.2015
Věra Talandová

Text připravila k publikování a vložila na web Marie Mejdrová


Duchovní komunikace z 19.7.2015

Podmínky rychlejší regenerace těla u lidí na světelném vzestupu 

Věra Talandová: Řídící centrum energií pro tento svět, můžu s Tebou konzultovat téma vyšší, rychlejší regenerace těla u lidí na světelném vzestupu? Dnes jsem několikrát měla pocit, že mám na to téma komunikovat.

Základní podmínky pro to, aby se mohla u člověka otevřít vyšší forma regenerace, byly už probrány v několika článcích. O tom, co se děje v duchovních úrovních, o tom, že opravy musí probíhat na vyšších frekvencích bioenergií, než na jakých byl proveden nepříznivý zásah. A byla tam probrána celá složitá problematika. Já bych spíš probrala to, co všechno musí konkrétně člověk pro to udělat.

Je jasné, že důležité je zvolit takový životní styl, takovou životosprávu, aby tomu všemu vyšel vstříc, udělal ve svém životě prostor pro to, aby se taková rychlejší regenerace mohla spustit. O stravě to probírám docela často, když pro sebe ladím složení, které by vyhovovalo přímo mně. Teď bych chtěla probrat téma relaxace a regenerace. Celoživotně se potýkám s tím, že se nadměrně zatěžuji, někdy až extrémně. Málo relaxuji, odpočívám. Čas od času si to silně uvědomím, vnímám to přetížení, a tak na tom zapracuji a zvolním. Jenže po dalším čase je to ve stejných kolejích. Došlo to k bodu, že „komu není rady, tomu není pomoci“ a onemocněla jsem. Pokud se člověk nezastaví sám, je zastaven. Tato nemoc nebyla způsobena jen přetížením, ale především určitými vadnými vnitřními postoji z mnoha životů. Nicméně, každé přetížení vede k oslabení obranyschopnosti člověka a není příznivé ani při léčbě onemocnění. Takže předávám slovo.

 

Opravy matric genetického programu

Řídící centrum energií pro tento svět:Můžeš se mnou toto téma probrat. Samozřejmě, podmínkou pro to, aby se určité sekvence, dílčí části vyšší, rychlejší a dokonalejší regenerace těla mohly spustit, je celý dlouhý proces v duchovní rovině. Na tomto se určitou dobu pracuje a ještě poměrně dlouho bude. Práce na matricích genetických programů, oprava těch, u kterých to zatím jde, je v plném proudu. Nicméně již určité pozitivní výsledky u některých bytostí jsou. I u tebe už určité dílčí sekvence začaly fungovat. Konkrétně právě rychlejší regenerace. Ta se o určitý stupeň zrychlila a ještě zrychlovat do budoucna bude. Pokud pro to budeš permanentně připravovat optimální podmínky.

 

Karmická očista, práce na sobě, vylaďování stravy a životního stylu

Jak správně chápeš, kromě neustálé práce na sobě, zlepšování životního stylu, vylaďování stravy ve smyslu přijímání dostatečného množství pravotočivých bioenergií v ní, se teď dostalo do popředí téma optimální regenerace na vaší hmotné rovině. Zápasíte s tím mnozí. Víte, jak moc je důležité mít svůj každodenní režim vyladěný tak, aby v něm byl dostatek odpočinku, relaxace při zálibách, regenerace. To umožní vytvořit prostor pro to, aby se vůbec vyšší regenerace mohla správně spustit!

 

Vyvážený denní režim a dostatečná tělesná kondice

Vy, bytosti na světelném vzestupu, které byste rády dosáhly vyšší regenerace, musíte pro to u sebe vytvořit podmínky. A právě jednou z nich je naučit se mít vyvážený denní režim. Je také důležité, abyste své tělo uvedli do přijatelné kondice.

Nedá se očekávat, že v přetíženém, vysíleném organizmu se spustí vyšší regenerace a vše se srovná. Ale až vy dosáhnete určitého vyladění duchovního, určitého stupně karmického očištění, srovnáte si životní styl, stravu, nebudete přetěžovat vaše tělo, připravili jste podmínky. A v okamžiku, kdy na duchovní úrovni dojde k tomu, že některá sekvence bude připravena na to, že by mohla být u bytosti spuštěna, a bytost připraví vhodné podmínky, se tak stane. Bude to další podpora pro každou bytost, další pomoc pro její osobní světelný vzestup. Tyto změny budou pozvolné, aby se plynule stávaly součástí jejího života.

Pokud tělo permanentně přetěžujete, nebude optimálně připraveno, ale naopak se mu sníží odolnost, obranyschopnost a může onemocnět. To vše jsou velmi zhruba obecné podmínky. Sama víš, že každá záležitost, kterou procházíte, má velmi mnoho úrovní. A u každé bytosti je celá řada individuálních vlivů.

 

I přes všechny ostatní povinnosti nezapomínat na odpočinek a relaxaci

Vnímáte, jak je doba rychlá, co vše je zapotřebí zvládat. Vy lidé, kteří jste se svým vývojem, vnímáním, pochopením a procitnutím dostali až na světelný vzestup NDC, víte, co vše to obnáší. Stali jste se součástí „týmu“, který táhne vývoj na Zemi směr Světelný rozvoj. A kromě běžných starostí o živobytí a zvládnutí povinností vám přibyly úkoly, které jsou zároveň těmi, které pozvedávají váš život na vyšší světelnou úroveň. Starost o vyváženou životosprávu s dostatkem pravotočivých světelných bioenergií, zlepšování zdraví, zlepšování svého charakteru, každodenní očista čaker. Karmická očista a práce na sobě, vydávání nevhodných vazeb z minulosti, návyků, umělých schopností a privilegií. Zkrátka máte více „povinností“ a přesto musíte usilovat o vyvážený denní režim, kde nemůže chybět odpočinek, relaxace, místo pro koníčky, uvolnění…
Znovu opakuji, že toto vše je důležité pro to, abyste připravili optimální podmínky pro spuštění rychlejších regeneračních schopností těla. Vše je v počátcích, nedá se říci, jakým tempem to bude probíhat.

V duchovní rovině neustále probíhá intenzivní práce, aby spuštění určitých sekvencí vyšší dokonalejší regenerace bylo co nejdříve možné. A vám se vyplatí přidat se k tomuto procesu, který už u některých bytostí započal.

V duchovním pozadí se ví, že nároky na vás kladené jsou velké.  Že toho musíte pochopit a zvládnout hodně. Odměnou pro vás je, že jste součástí Světelné mise. Že každá jednotlivá bytost na světelném vzestupu má své nezastupitelné místo, že odvádí svůj díl práce, tak aby se celek mohl plynule posunovat vzhůru na světelném vzestupu. Uvědomujete si, že v poslední době se hodně duchovních impulsů připravených tady u nás přenáší do hmotné roviny. Že tam začínají změny. Že se vám prohlubuje duchovní vnímání, vidíte věci z té správné perspektivy a nadhledu. A sledování světelných impulsů vás vede správným směrem.
 

Najít si čas na odpočinek, záliby a sport

Najdi si optimální střed v koloběhu rychlého životního stylu, abys měla dostatek odpočinku, času na záliby, sport. Je to velmi důležité. Je to tvoje důležité téma současnosti a nejen tvoje. Každé téma, které se otevře pro určitou bytost k řešení, je vždy důležité i pro další jednotlivce na světelném vzestupu. Každá bytost by se měla naučit vnímat, co je z otevřeného tématu důležité pro její život a rozvoj. A nestačí to jen teoreticky vědět. Vše musí být přeneseno do praxe života.

Takže další téma, které by si mělo mnoho bytostí vzít za své je: Vyvážený denní režim.“

Věra Talandová: Děkuji za informace.

© Věra Talandová, září 2015
www.novaduchovnicesta.cz


Anketa

Byl pro Vás tento text přínosem? Ohodnoťte prosím známkou od 1 (nejlepší) do 5 (nejhorší).

  • 168
  • 23
  • 21
  • 22
  • 22

Celkový počet hlasů: 256