Pravčická brána
Úvodní stránka | Zkušenosti z duchovní léčby a karmické očisty | Každý jednotlivý člověk na světelném vzestupu se stává oporou Nové Karmy

Každý jednotlivý člověk na světelném vzestupu se stává oporou Nové Karmy

Jana Neduchalová Vloženo 7.10.2013
Jana Neduchalová

Zjemňování vnímání na vzestupné světelné cestě

Jiří Novák

Na počátku října 2013 mi Jana Neduchalová napsala: Posílám po čase komunikace a vnímání z pěti zářijových dnů na zhodnocení, jak mi jde přesnost. Mám pocit, že poslední dobou se mi (konečně…) nějak výrazně zjemňuje vnímání. I v restauraci už to není jen pocitově, že asi tu něco škodí, ale „vidím“ tu obrovskou šedou tlustou bytost sedící uprostřed prostor, která občas na nás pošle při zemi nějaké chapadlo, kterým se nás pokouší vysát. Podobné vidění a vnímání se mi teď dostávají na denní pořádek.

Nakonec to ještě doplnila jedním vnímáním v říjnu. Vše jsem graficky uspořádal a předkládám to čtenářům našich stránek.


Uškodíš-li sama sobě, uškodíš tím i celku, kterého jsi součástí

Jana Neduchalová: Spojené Síly Světla, mám pocit, že mi chce někdo něco sdělit, tedy poslouchám. (Duchovní komunikace z 9.9.2013)

Příroda: „Ano, já bych teď chtěla. Zapomínáš, že na NDC to není jen o cvičení, o správném jídle, etice a morálce kvůli samotné NDC, ale je to i kvůli vám bytostem samotným. Zapomínáš, že jsi součástí Přírody, a tak by ses k sobě měla i podle toho chovat. V přírodě jsi opatrná, dáváš pozor, aby tvá ekologická stopa byla co nejmenší, abys nezatěžovala Přírodu. Zatímco tebe samotnou této chemii dobrovolně vystavuješ.

Nejsou dvě různé věci ty a Příroda, jste společně propojeny. Ačkoliv se ti celý svět, Planeta, Vesmír či Příroda zdají navzájem oddělené, opak je pravdou. Jde o jeden velký spojitý celek, kdy z každé součásti tohoto pomyslného seskupení existuje cesta do libovolné další složky. Tento komplex není rozdělený na vzájemně oddělené komponenty, ale sám je jedním velkým vnitřně propojeným celkem.

Uškodíš-li sama sobě, uškodíš tím tak i celému celku, který je na tebe napojen a na který jsi ty napojena. Proto nemysli na sebe jako na něco nepodstatného v souvislosti s celým vývojem, ale naopak si uvědom, že ty jsi jeho součástí. Celému vývoji můžeš pomoci a stejně tak i uškodit. Nechovej se k sobě jako k něčemu nedůležitému. Starej se o sebe se stejnou pečlivostí a zodpovědností jako se staráš o ostatní bytosti, ať už se jedná o lidi, zvířata, anebo o samotnou Přírodu. Jsi stejně důležitá jako oni. Pečuj o sebe jako o přírodu v tvém okolí, protože i ty jsi její součástí. Ne nadarmo se říká: Ve zdravém těle, zdravý duch.“

Jana Neduchalová: Přírodo, děkuji, myslím, že vím, co jsi tím chtěla říct, co dělám špatně.

Příroda: „Tak se hlavně pouč a začni se podle toho i chovat.“


Zvýšený tlak na očistu posledních dnů

Jana Neduchalová: Spojené Síly Světla, prosím o informace, co se teď se mnou děje, proč je mi tak zle, co znamená ta bolest hlavy, divný tlak, jako by se na mě něco valilo. Na co musím být připravená, co musím udělat, zvládnout, stihnout, než se to „něco“ vyvalí. Co to všechno je? (Duchovní komunikace ze 16.9.2013)

Centrální Karma: „Celý tlak, který na sobě cítíš, představuje zvýšený tlak na očistu. V tyto dny probíhá obecně silnější očista. Můžeš si to všimnout i na počasí (téměř každodenní lehké deště). Karmické vrstvy se z tebe doslova derou, protlačují si svou cestu ven, jako když rostou nové zuby.“

Setkání s bytostí Přírody

Večer při usínání, kdy jsem šla spát s myšlenkou, že už jsem dlouho nekomunikovala, ale byla jsem natolik unavená, že bych to stejně nezvládla, jsem začala zřetelně vnímat bytost Přírody. Bylo to velmi příjemné, téměř euforické. Chvilkami jsem přemýšlela, jestli úplně neblouzním. Když jsem pak bytost Přírody další den do detailů popsala Martinovi, ukázal mi ji pak na obrázku Petry Novákové a jen žasnul, jak přesně jsem ji popsala.

Jana Neduchalová: Přírodo, můžeš mi prosím říct něco ke včerejšímu zjevení tvé bytosti? Jak to, že jsem ji vnímala? Mělo to něco znamenat? (Duchovní komunikace z 21.9.2013)

Příroda: „Ano samozřejmě, že mělo. Cítila jsi mou těsnou blízkost, moje energie.

Ačkoliv si toho sama nevšímáš, stále se vylaďuješ výš, dosahuješ na vyšší frekvence bioenergií. Zjemňuje se i tvé vnímání. Protože jsi několik dnů nekomunikovala, avšak byla jsi na komunikaci dostatečně vyladěná, přišla jsem ti připomenout, že je důležité tuto činnost nezanedbávat. Víš, kolik důležitého ti duchovní komunikace vždy přinese. I když se ti často některé pasáže zdají jako zbytečné omílání dávno známých skutečností, vždy si v tom najdeš něco, co tě posune dál.

Jana Neduchalová: Mám pocit, že to ještě není všechno, ale nějak nejsem schopná přijímat.

Příroda: „Ještě to, že už sama na sobě vnímáš pozitivní změny, pocit větší harmonie, klidu. Vše zvládáš líp než kdykoliv dřív, tvůj přístup k veškerému konání je zodpovědnější. Vidíš, jak moc se měníš a jak se díky tomu cítíš líp. Stejně tak to může jít ještě mnohem dále. Můžeš se vylaďovat ještě výš, ještě víc se zharmonizovat a vyčistit své nitro, své chování, myšlení od veškerých temných manipulativních myšlenek či naopak přehnané submisivity (poznámka: tzn. poddajnosti, povolnosti, ústupnosti, podřizování se cizí vůli).

Vždycky je kam růst, proto na sobě nepřestávej pracovat. Cítíš, jak skvělý to může být pocit, když sama na sobě vnímáš vlastní růst. Nejen, že rosteš sama, ale současně tím pomáháš celému vývoji, který se o tebe může opřít.“

Jana Neduchalová: Děkuji, Přírodo.

Příroda: „I já děkuji za tvé citlivé vnímání.“


 

Další podpora hluboké karmické očisty

Nejprve popíšu vnímání, které předcházelo následující komunikaci. Přišla jsem do restaurace, kde jsme měli sraz s Martinem. Místo plánovaného řešení organizačních záležitostí, jsem se pomalu začínala cítit jako omámená, neschopná se soustředit, na co jsem potřebovala. Po chvíli jsem začala vnímat v horní části zad silné teplo. Vzápětí jsem vnímala obrovský světelný sloup, kterého jsem byla patkou. Byl ohromně těžký, ale na druhou stranu teplý a příjemný. Musela jsem si sednout. Vnímala jsem to, jako by si na mě doslova něco sedalo. Po nějaké době jsem cítila, jak mi proudí celým tělem silné energie. Po pár minutách na mě přišla fyzická únava (pravděpodobně ze silné očisty). Po zbytek dne jsem byla ještě mírně omámená.

Jana Neduchalová: Přírodo, prosím o informace k dnešnímu silnému prožitku, kdy jsem cítila obrovský příval tepla v horní části zad. Na jednu stranu to bylo těžké – jakoby váhově – na druhou velmi příjemné. Co to bylo? Co se to dělo? (Duchovní komunikace z 22.9.2013)

Příroda: „Ahoj, tady Příroda. Je skvělé, že teď zachytáváš podobné vjemy. Znamená to zvyšující se vnímavost k duchovním záležitostem. Ten sloup světla a tepla byl přísun mimořádné energie, kterou teď budeš potřebovat kvůli zvýšené intenzitě čištění. Je zapotřebí, aby všechny bytosti na NDC byly mimořádně čisté. Byla to další podpora hluboké karmické očisty spojená s přísunem velké energie, kterou jsi pak cítila probíhat celým tělem. Budou teď na tebe kladeny vysoké nároky, čeká tě nejen hloubkové čištění, ale i nepříjemné útoky z vrstev, které budeš muset ustát.“

Následující den mě ráno probudily křeče v břiše, které trvaly několik dnů. Každý den jsem měla odhalené další nezpracované karmické vrstvy. I přes tuto nepohodu se od té doby cítím až neuvěřitelně svěží, jako bych dostala nějakou bonusovou dávku energie.

Každý jednotlivý člověk na NDC se stává důležitou oporou Nové karmy

V úterý 24.9.2013 jsem během dne po přečtení článku 65A. Příprava Karmy na převzetí kontroly nad hmotným světem o sestupu Karmy přemýšlela nad souvislostmi s mým předešlým vnímáním. Přišlo mi vnímání další. Viděla jsem velký stůl, který místo klasických čtyř noh jich měl velké množství rovnoměrně rozmístěných pod celou deskou. Nad stolem se vznášel a pomalu sesedal obrovský oblak světla, který byl tak velký, že nebyly vidět okraje. Najednou se jedna noha někde uprostřed stolu uvolnila, spadla a po chvíli se zase zvedla a dál působila spolu s ostatními jako opora desce.

Zdánlivě to vypadalo, že vzhledem k takovému množství noh je ta jedna bezvýznamná a na nosnost stolu nemá vliv. Ale společně s tímto jsem cítila důležitou myšlenku, že ač se může zdát, že jeden opěrný bod v takovém množství nemá už větší význam, opak je pravdou. Tak, jako se v technických oborech počítá každý jeden sloup, každý opěrný pilíř a jeho vliv na celkovou nosnost, tak i pro tento velký stůl je každá jedna noha důležitá.

Stejně tak je pro Karmu důležitá každá bytost či místo, o které se může bezpečně opřít. Jako by mi něco v myšlenkách našeptávalo, ať se postavíme rovně a pevně se zapřeme nohama, respektive dbáme o své světelné základy, aby se mohla Karma v klidu usadit, doslova pevně ukotvit.


 

Návštěva více bytostí z NDC

Jana Neduchalová: Spojené Síly Světla, prosím o informace k plánované návštěvě několika bytostí na NDC. Na jednu stranu se těším, na druhou jsem malinko nervózní, co se může udát. Přitom pořádně nebudeme mít dost času se se všemi bavit. Přijde mi, že to stejně bude jen chvilka, během které si nestihnu ničeho všimnout, nic zaregistrovat a něco mi uteče. (Duchovní komunikace z 30.9.2013)

Centrální Karma Nového vývoje: „Tady Centrální Karma Nového vývoje. Není se čeho obávat. Ty i s Martinem už jste na tuto návštěvu připraveni. Celkově situace už dozrála do stavu, kdy je naopak žádoucí, aby se u vás sešlo více bytostí z NDC. Jak kvůli vám jednotlivcům, tak kvůli restauraci. Toto setkání hraje důležitou roli, co se týká zanořování Karmy do hmoty. Nárazová velká očista jí velmi pomůže. Díky velké energii skupiny se uvolní jedny z posledních nejtěžších karmických zátěží, které vám tam ještě leží. Takto bude i restaurace oporou světelného vývoje, zanořování Karmy. Souvisí to i s tvým vnímáním z minulého týdne (22.9.). Víceméně už vrcholí přípravy na toto vaše setkání, se kterým už Spojené Síly Světla počítají.“

 

Jana Neduchalová: Spojené Síly Světla, prosím znovu o informace ohledně plánované návštěvy několika lidí na NDC. V čem by měl být hlavní přínos? Proč vůbec někdo dostal impuls na toto setkání u nás? Děkuji. (Duchovní komunikace z 3.10.2013)

Centrální Karma Nového vývoje: „V aktuální situaci je důležité všechno někam posunout. Vzhledem k tomu, že máte velký vliv na veřejnost a čistotu okolí, je důležité hlouběji pročistit i vaši restauraci. V tyto dny vaše restaurace prochází dost náročnou očistou, která je důležitá, aby v době vašeho setkání už nebylo zapotřebí čistit „běžnou zátěž“, ale už jen dočistit poslední kouty, aby čistota dosáhla co nejvyššího stupně. Samozřejmě budou pro vás velmi prospěšná i vzájemná setkání, obzvláště pro tebe budou mít velký význam.“

© Jana Neduchalová, říjen 2013
www.novaduchovnicesta.cz


Anketa

Byl pro Vás tento text přínosem? Ohodnoťte prosím známkou od 1 (nejlepší) do 5 (nejhorší).

  • 216
  • 26
  • 22
  • 22
  • 25

Celkový počet hlasů: 311