Pravčická brána
Úvodní stránka | Zážitky v přírodě | Z8. Nový vývoj umožňuje také návrat přírodních bytostí ke Světlu

Z8. Nový vývoj umožňuje také návrat přírodních bytostí ke Světlu

Věra Talandová Vloženo 31.7.2012
Věra Talandová

Další zážitky z očisty sadu a okolí

Příležitost očisty pro přírodní anděle a bytosti

VT: Při běžné kontrole našeho sadu vnímal kolega, že v místě je přítomna vysoká přírodní bytost, která prosí o pomoc a o základní očistu. Pokusila jsem se navázat s tímto přírodním andělem rozhovor a upřesnit důvod jeho návštěvy.

 

VT: Přírodní anděli, odkud pocházíš? (Duchovní komunikace z 24.6.2012)

 

Přírodní anděl: „Jsem anděl většího přírodního celku. Mám ve správě celou tuto středoevropskou oblast evropského kontinentu.

 

Jsem šťastný, že jsem byl zařazen do očisty. Když se v místech, kde žijete, podařilo odkrýt vrstvy z dob, kdy odtud fungovalo ovládací zařízení a podařilo se mnohé vyčistit a rozpustit, nejen v našem světě se rozneslo, že je tu šance na očistu i nás – přírodních andělů a bytostí.

 

Z tohoto bývalého ovládacího místa bylo nejen ovládáno a sužováno široké okolí. Ale jak je vám známo, každá taková negativní temná záležitost má nepříznivý dopad na celý vývoj ve Stvoření.

 

Teď, když v těchto místech po rozsáhlé, masivní očistě probíhá dočišťování, je zde velmi příznivé místo i pro očistu, dočišťování nás přírodních andělů i bytostí. Těch, kteří s tím, co se tu dělo, měli něco společného. Nějak se svými energiemi zapletli do tehdejších procesů, nebo mohli a neučinili nic pro záchranu Světla v tehdejší době, v těchto místech. Nebo prostě nechali Temnotu sílit a ani řešení nehledali.

 

Proto my všichni, kteří se teď v těchto místech ozýváme, máme různé stupně temné energie i temné síly. Jedno však máme společné. Dobrovolně, rádi a navždy se vzdáváme své magické výbavy. Všeho, co zapříčinilo, podporovalo Temnotu nejen tohoto místa v tehdejší době. Jsme nesmírně vděčni za tuto šanci.

 

Nový vývoj umožňuje i návrat přírodních bytostí ke Světlu

Světelné energie této doby i s vaší pomocí nám umožňují návrat na cestu Světla. Nyní již přímo na vzestup ve Světle.

 

Jako poděkování, že nám bylo umožněno stát se součástí Nové duchovní cesty, všechny naše čisté energie jsou pro tento světelný vzestup k dispozici. Věnujeme je například i na očistu míst, která jsou nám svěřena do péče. Budeme svými impulzy upozorňovat na to, které místo je potřeba urgentně zařadit (přidat) do očisty a léčení, protože je klíčové pro další vzestup. Naše spolupráce opět o něco urychlí vyhledávání Temnoty a její transformaci nebo přímo rozpuštění ve Světle. A s touto zrychlující se očistou, jak víš, mají temní stále větší problémy.

 

Udržení Světla a čistoty jsou mocné zbraně proti Temnotě

To, co občas vidíš fyzickým zrakem, že světelné energie kmitají velmi rychle, zatímco čím méně Světla, tím se kmity zpomalují, je takovým důkazem. Z toho vyplývá, že udržení Světla a čistoty jsou mocné zbraně proti Temnotě.

Ještě jednou děkuji.

 

PS Vím, že rádi po Evropě cestujete. Bylo by hezké být vaším průvodcem i při těchto cestách.“

 

VT: Též děkuji. Přijímám tvé přátelství i společné cestování a těším se na to.


Čistá energie se navrací tam, odkud byly vypuzeny temné energie

VT: Síly Světla, kdo pro mě máte další nové informace? (Duchovní komunikace z 27.6.2012)

 

Strážce zahrady: „Tady Strážce vaší zahrady. Podivuješ se nad tím, protože jsi o mně ještě neslyšela. Byl jsem do této funkce nově ustanoven. V těchto místech se dokončuje masivní karmická očista. Začíná zde fungovat světelný řád Přírody.

 

Do míst, odkud zmizely temné energie, se navrací čistá světelná energie, doslova přitéká. Prázdnota nemůže existovat, funguje to tak, že na místa, odkud mizí Temnota, se ihned dostává světelná energie.

 

Funguje to samozřejmě i naopak. Tam, kde slábne světelná energie a mizí, začne se rozprostírat Temnota. To bylo kdysi dávno v těchto místech. Já sám jsem to nezažil, vím to jen zprostředkovaně. Ale vím, proč je důležité nejen udržovat, ale hlavně posilovat Světlo.

Přibylo další místo očištěné od temných karmických  nánosů

Informace o tomto místě se rychle šíří. Přibylo místo, které bylo vyčištěno od nahromaděných temných karmických nánosů. Příroda zde může naplno využít svoje regenerační schopnosti.

 

Místo začíná zářit Světlem. To přitahuje další a další bytosti, které cítí šanci na svou očistu. Toto místo postupně začíná sloužit jako očišťovací lázeň. Víš, že každou chvíli prosily o zařazení do očisty nějaké bytosti, od těch drobných až po majestátní anděly. Příroda v těchto místech nabírá sílu a umožňuje očistu. To samozřejmě platí i pro vás a další lidské bytosti. Můžete se sem chodit očišťovat a regenerovat.

 

Vím, že se ti hlavou honí slovo lázně. Sama vnímáš, že to sem energeticky úplně nesedí. Lázně lidských bytostí vám lidem neprospívají. Víc by ti o tom řekla Příroda. Toto je pro mě zase zprostředkovaná informace, jen vnímám stejně jako ty, že toto přirovnání k lázním není energeticky ideální.

Já mohu podávat nejpřesnější informace z těchto míst a této doby. Tady jsem byl ustanoven jako strážce. Je to pro mě velká čest, být strážcem v tomto vyčištěném prostoru a být účastníkem všech dalších očist a radosti z nich.

Na očištěné místo se navracejí přírodní bytosti

Nyní to začíná fungovat tak, že se na zahradu vracejí přírodní bytosti – víly, trpaslíci (ano je tam i Čekanková víla a rozpustilý trpaslík z malého kruhu), různé další přírodní bytosti, andělé.

Vyhřívají se na sluníčku, využívají i duchovních energií Slunce. Ti malí skotačí, pochechtávají se, dělají různé skopičiny. Jsou celí šťastní ze svého návratu. Choď teď často mezi ně a užívej si ty veselé energie. Kdykoliv můžeš s nimi komunikovat.

 

Do budoucna budeme určitě hodně v kontaktu. Toto bylo moje úvodní slovo, kde jsem se představil. A chtěl jsem to být já, kdo přinese tu úžasnou zprávu o stavu vaší zahrady a sadu. Za všechny bytosti, a co jich tu v tuto chvíli je, děkujeme za vaši práci.“

 

VT: Taky děkuji a mám z toho radost.


Čistota bytostí spustí očistu míst, kde se nacházejí

Příroda: „Tady Příroda. I já děkuji za vaši práci.

 

Těchto příběhů se šťastným koncem zatím není tolik, kolik by bylo zapotřebí. Tento příběh nechť je inspirací pro další bytosti na vzestupu. Jak důležité je jejich vyladění a čistota, která spustí nejen jejich očistu, ale postupně je umožněna skrze ně i očista míst, kde se nacházejí.

 

Vím, že to pro vás není vždycky jednoduché. Ale sama vnímáš, jak prospěšné to pro celý vzestup je. Každé další vyčištěné místo, všechny další čisté a vyladěné bytosti, to vše je potenciál pro světelný vzestup.

Děkuji vám za to.

Jsou lázně skutečně pro světelnou cestu prospěšné?

Ještě ti hlavou kmitla myšlenka na lázně. Jen stručně a heslovitě odpovím.

 

Minerální vody, které jsou základní léčbou většiny lázní, mají pro lidskou bytost nepřirozené množství minerálů. A jejich pití a koupele v nich tedy tělu škodí. Další, v lázních používané metody počínaje léčbou chemickými léky, přes různá homeopatika, různé typy masáží prováděné ne zrovna čistými bytostmi a další a další metody nejsou ani čisté ani světelné. A v neposlední řadě pobyty svádí mnoho bytostí k neetickému chování.

 

Toto téma by vydalo na delší komunikaci. Ale už tento odstavec dává jasně najevo, že léčba tímto způsobem světelný vzestup nepodporuje, právě naopak, stahuje bytost směrem k Temnu.

Ještě jednou za vaši práci děkuji.“

VT: Také děkuji.


Důležitý je i odpočinek

VT: Přírodní bytosti, vítám vás zpět do naší společné zahrady, do sadu, do těchto míst. Chcete mi něco sdělit? (Duchovní komunikace z 27.6.2012 II)

 

Strážce zahrady a další bytosti: „Ano, ano … (vnímám, že jich je víc). Tady Strážce vaší, tedy naší zahrady. Jsme rádi, že jsi tu s námi. Mám jednu věc, kterou bych ti chtěl sdělit.

Přicházíš do sadu s myšlenkou, že napřed práce a potom odpočinek. A tak pracuješ a místo odpočinku se pustíš do další práce a tak jsi pořád v pilné práci. A to není ideální. Potom nás často ani nevnímáš.“

 

VT: Já vím, uvědomuji si to. Po asi jeden a půl roce totálního pracovního nasazení si uvědomuji nutnost zvolnit. Užívat si život i jinak než jen prací. I Sféra regenerace a obnovy (tělesných) sil naznačovala nutnost naučit se optimální relaxaci a odpočinku. Díky živé stravě mám velkou vitalitu a odolnost. Ale takto se přetahovat není dobré, cítím to. Začala jsem pracovat na zvolnění. Nechci ty síly navíc, které mám díky zdravému životnímu stylu promrhat tím, že pracuji za 2 a dělám těžkou práci.

Naučit se na chvíli vypnout a zůstat jen tak v náruči Přírody

Strážce zahrady: „Výborně, mám radost z toho, že zvolňuješ životní tempo. Je důležité zařadit do života chvíle jen tak odpočívat, jen tak být. A vnímat propojení s Přírodou, Planetou… Dá se to sice vnímat i při práci – když se nepřehání.

 

Přírodní bytosti této zahrady jsou velmi pracovité. Ale i velmi hravé a pohodové. Vědí přesně, kdy je čas na práci a kdy na uvolnění. Dovedou skvěle kombinovat práci s radostí a hravostí a odpočinkem. Vědí, kdy odpočívat aktivně, a kdy je potřeba chvíli vypnout a jen tak být v náruči Přírody. Úplně přirozeně vnímají, co je právě pro ně důležité. Jsou v souladu s Přírodou a své potřeby nepotlačují mudrováním.

 

Jsem tu jen chvíli a už vnímám, že pořád něco musíš. Co takhle začít slovem můžu?“

 

VT: Dobře, zkusím. Můžu se chvíli opalovat (to právě dělám). Můžu posedět pod rozkvetlou lípou, vnímat vůni květů a naslouchat bzukotu včel (to ještě dnes udělám). Můžu se pomalu projít sadem a podívat se, co kde vykvetlo za kytky (to též dnes udělám) Můžu u jídla v klidu sedět a nemusím u toho pracovat. Myslím, že pro dnešek stačí. Budu si přidávat další vhodné relaxace. A postupně ušetřenou vitalitu věnuji na něco jiného než jen na těžkou fyzickou práci. A děkuji ti za upozornění. Sama to nějakou dobu vnímám.

 

Strážce zahrady: „Jsem rád, že se na tomto shodneme. Chtěli bychom ti být nápomocni při co největším zharmonizování tvého života. Tak bychom vyjádřili svou vděčnost za tvou usilovnou práci pro tato místa a pro nás.“

Také další přírodní bytosti se radují nad návratem čistoty

Skřítek: „Tady Skřítek z menšího kruhu. Já moc na nějaké rozhovory nejsem. Jen vyjadřuji svou radost nad tím, že jsem zpátky ve svém kruhu. A vidím, co všechno tu rozkvetlo. A jak se tu změnila situace. Mám takovou radost, že jsem udělal salto. Vidělas?

 

VT:  Neviděla, takto vás nevnímám, zatím. Ale že tu poskakuješ, to vnímám. Jsem ráda, že jsi zpátky.

 

Víla žlutých květin: „Tady Víla žlutých květin. Zdravím tě i já. Jsem tu úplně nová. Starám se o tisíce žlutých květin (štírovník růžkatý) v našem sadu. O všechny a zároveň o každou. Vím, že je pro vás nezbytné někdy trávu s květinami pokosit.

 

U každé vaší práce, která zasahuje do energií rostlin, by bylo vhodné se s příslušnými rostlinami, přírodními bytostmi spojit a oznámit jim zamýšlenou práci. Tak rostliny i bytosti včas stáhnou své energie. A práce proběhne s co nejmenšími škodami.

 

VT: Děkuji, vílo za upozornění. Zanedlouho budeme sekat louku v sadu, oznámíme to včas. Stačí v předvečer?

Víla: „Ano, stačí.“

 

VT: Přírodní bytosti, přiletěl ke mně oranžový motýl a sedl si mi na nohu. Odehnala jsem ho a po chvíli si sedl znovu. To se opakovalo snad třicetkrát. A pak přiletěl další. A ten si sedl na ruku.

 

Strážce zahrady: „Tady Strážce zahrady a sadu. Nějakou dobu ti budou obyvatelé zdejší zahrady vyjadřovat svoji vděčnost. Každá forma života svým způsobem. Znamená to, že se tě motýl nebojí, že tvým energiím důvěřuje, když takto opakovaně přilétá. Že necítí ohrožení.“

 

VT: Děkuji, bytosti sadu, jsem ráda, že můžete žít v místě, které je součástí světelného vzestupu.

© Věra Talandová, červenec 2012
www.novaduchovnicesta.cz


Anketa

Byl pro Vás tento text přínosem? Ohodnoťte prosím známkou od 1 (nejlepší) do 5 (nejhorší).

  • 157
  • 24
  • 20
  • 19
  • 17

Celkový počet hlasů: 237