Pravčická brána
Úvodní stránka | Duchovní komunikace na NDC | Komunikace na NDC V | Docílit vysoké pravdivosti duchovních komunikací je otázka píle a vytrvalosti

Docílit vysoké pravdivosti duchovních komunikací je otázka píle a vytrvalosti

Věra Talandová Vloženo 12.2.2016
Věra Talandová

Text připravila k publikování a vložila na web Marie Mejdrová


Duchovní komunikace z 20.1.2016

                      

Výhody písemné duchovní komunikace

Věra Talandová: Přírodo, několik dní vnímám, že se mám s tebou pustit do rozhovoru na téma duchovní komunikace. Znovu si některé věci ujasnit. Pro sebe mám dva oblíbené způsoby komunikace se Spojenými Silami Světla. Jeden myšlenkový – vyšlu dotaz a vnímám odpověď. Je to v případech, kdy něco řeším a nemám možnost si komunikaci zapsat. Pokud mám po ruce psací potřeby a chvíli času, dám přednost psané komunikaci. Hlavně z toho důvodu, že se můžu k odpovědím opakovaně vrátit, nezapomenu na to a můžu se nad tím víc do hloubky zamyslet. Případně když se vrátím, mohu v odpovědích najít další impulzy, které jsem napoprvé nevnímala. Někdy řeším čistě konkrétní osobní záležitosti, u některých komunikací mi přijde, že jsou v nich impulzy i pro další lidi, jsou takové obecnější. (Duchovní komunikace z 20. 1.2016)

Příroda: „Je výborné, když je lidská bytost napojená na Spojené Síly Světla a může průběžně vnímat energetické světelné impulzy, které si plynule přeloží a má odpověď okamžitě. Napojení však může kolísat. Při psané komunikaci, kdy si bytost za tímto účelem udělala čas, více se naladila, je spojení o trochu hlubší, nekolísá tolik. Je to práce více vědomá a stabilnější.

Komunikovat s námi – Spojenými Silami Světla je důležité pro váš světelný vzestup, pro vaši očistu, pro pochopení situací, ve kterých se nacházíte. A umožňuje vám vnímat situaci a věci i z duchovního pohledu. Ukáže vám, co je za jednotlivými situacemi a proč se vám určité věci dějí. Tak si budete víc vědět rady, budete více samostatní. A snáze pochopíte, co dělat, abyste vzniklé nepříznivé situace napravili. Záleží, na jakém stupni vzestupu se nacházíte, zda už tuto situaci zvládnete, či ještě budete potřebovat pomoc někoho s vyšším nadhledem.

 

Přínos zveřejněných komunikací dalších lidí na NDC pro naši očistu

Psané komunikace jsou důležité i z toho důvodu, že procházíte často podobnými situacemi a nabídnuté či doporučené řešení od Spojených Sil Světla může mít význam i pro další bytosti. Pokud jen přijmete světelný signál, brzy jej v náročné životní situaci zapomenete. A v podobné situaci si pak na něj nevzpomenete. Psaná komunikace je trvalejší. A jak už bylo řečeno, může prospět i ostatním. Je pro vás důležité vidět čím procházejí ostatní, i znát postoj dalších bytostí na světelném vzestupu.

 

Naučit se správně duchovně komunikovat je otázka chuti, píle a vytrvalosti

Věra: Ano, byly zveřejněné komunikace od dalších lidí na NDC. Moc ráda si je čtu, i opakovaně, protože mi to přináší další pohledy, další inspirace, jak řešit svoje záležitosti. Bylo by bezvadné, kdyby se přidávali další lidé. V komunikacích ostatních mohou být situace, které jsem já sama prožila. A přestože se to již před lety u mne čistilo, vnímala jsem tyto informace jako impulz, aby se daná situace zařadila znovu do očisty. A tentokrát se mohla pročistit na dalších úrovních, protože na takovou hlubší očistu jsou již dostupné energie.

Příroda: „Kromě každodenní práce na NDC je dalším velmi důležitým bodem naučit se s námi komunikovat. Je to otázka chuti, píle a vytrvalosti si tuto dovednost osvojit. A rozvíjet.“

Věra: Můžu potvrdit, že to není o nějakém talentu. Například v době středoškolských studií jsem měla velký problém dát dohromady slohovou práci, pár kloudných vět.

To, že duchovně komunikuji, je proto, že to velmi toužím umět. A zpočátku bylo důležité na tom usilovně pracovat, zkoušet psát i své myšlenky, později se naučit uvolnit natolik, abych byla jen volný kanál na příjem světelných impulzů. Aby moje myšlení zůstávalo stranou. Chtěla jsem se to naučit, protože komunikovat mi připadá na světelném vzestupu nezbytné. Potřebuji se spolehnout sama na sebe, lépe porozumět určitým situacím.

 

Pravdivost duchovní komunikace

Nedávno se mi však stalo, že moje komunikace měla čistotu přenosu a pravdivost jen něco okolo 98,2 % a 98 % Vnímala jsem, že informace v komunikaci jsou pravdivé, že ty chybějící desetiny procenta jsou o tom, že tam nějaká informace chybí, aby se pravdivost komunikace zvýšila na číslo kolem 99 %. Informaci jsem si pak zjistila. Máš k tomu, Přírodo, další doplnění?

Příroda: „Ano, to byl ten důvod. Někdy přijmete komunikaci a není ucelená, chybí v ní informace. Podle důležitosti té informace se mohou procenta pohybovat směrem dolů. Je-li informace dost důležitá, ubere to pravdivosti i více procent. Je-li drobného významu, mohou to být třeba desetinky procenta. Pořád tady ale mluvíme o komunikacích vysoké pravdivosti i čistoty přenosu, ne o vychýlených komunikacích, kde jsou procenta nízká. Ani nerozebíráme komunikace, které obsahují i nepravdivé informace.

U komunikací vysoké pravdivosti okolo 99 % už žádné zásadní informace pro danou chvíli a z dané úrovně nechybějí. Ale i tady je vše v pohybu, ve vývoji, v posunu. Vše se mění a časem ke všemu přicházejí další a další informace. Z hlediska dosažení na vyšší úroveň Pravdy, mohou přibýt i doplňující informace. U čistoty přenosu a pravdivosti kolem 99 % může jít i o to, že některá slova, slovní spojení, které ze světelných impulzů překládáte, nemusí být optimální. Mohou být vhodná, ale nejsou optimální. A mohou třeba větě dodat mírně jiný energetický význam. V těchto procentech jen drobný. Může to být i tím, že pro daný světelný impulz nemáte ve své slovní zásobě to nejvhodnější slovo. Nebo tento impulz neodpovídá ničemu na Zemi a vy ho opíšete, jak ho vnímáte ze svého pohledu.

Zbývající desetinky do 100 % jsou taková rezerva, prostor, který naznačuje, že zatím nejde o 100 % pravdivost. Ale o velmi vysokou pravdivost na dané dosažené úrovni. A že je tam prostor pro další posun ve vývoji směrem k dosažení ještě vyšší pravdivosti.“

 

Ptát se dříve, než nás zakamuflované temné energie vychýlí

Věra: Ještě jednu záležitost bych ráda probrala. Občas se ptám na potraviny, věci, jestli jsou pro mě vhodné. Tady zatím nemám jistotu, tady mě dost práce ještě čeká.

Na základě dosavadních zkušeností jsem došla k tomuto závěru:

Pokud se na věc zeptám třeba tebe, Přírodo, zavčas, tak je to často dobré. Nedávno se mi stala taková situace. Koupila jsem si věc, která se mi líbila, na první pohled se mi zdála vhodná, nějak víc jsem ji nezkoumala. Začala jsem ji používat a byla jsem z ní nadšená. Kamarádce na NDC se nezdála, tak jsem si komunikací zjišťovala jak to je. Komunikace byla vychýlená, s nízkým procentem pravdivosti. Tím, jak jsem tuto věc přijala, používala ji a byla z ní nadšená, jsem se s ní spojila, a dovolila temnému systému za touto věcí, aby se na mě napojil. Tím vychýlil i mou komunikaci, abych zůstala v klidu a dál tuto věc používala. Naštěstí se to hned řešilo očistou a toto napojení se brzy rozpustilo.

Jako ponaučení z toho pro mě vyplynulo, že je velmi důležité být obezřetný. Ptát se na věci dopředu, než se člověk na něco napojí. Pořád existuje hodně věcí, které jsou mistrovsky zakamuflované. Na povrchu se snaží vypadat čistě, světelně, uvnitř jsou temné, nebo dokonce ještě napojené na temné systémy. A také je důležité spolupracovat s ostatními na NDC, protože jeden udělá občas nevhodnou věc, druhý mu může pomoci to odhalit.

 

Naučme se rozpoznávat to, co pro nás není vhodné, nebo je zbytečně zatěžující

Příroda: „Ve světě, ve kterém žijete, to takto funguje. I to byl jeden z důvodů, proč jste se vydali na světelnou cestu. Nesouhlasíte s takovými praktikami. Chcete jiný svět, čistější. A jednou z podmínek pro vás je naučit se Temnotu vnímat, jakkoliv zakamuflovanou. A odmítnout ji. Potřebujete pracovat na zlepšení svého vnímání, na lepší komunikaci s námi. Protože pokud zatím nemáte vyladěné vnímání, zeptejte se nás. Zeptejte se zavčas, než se někde zapletete. A potom vás zdrží zbytečná očista. A určitou energii musíte vložit do toho, abyste se případného napojení na temný systém zbavili. Je ještě hodně temných záležitostí a věcí, kterým se nevyhnete v této fázi vývoje na Zemi. Naučte se rozpoznávat to, čemu se vyhnout můžete, co pro váš život není vhodné, nebo je zbytečně zatěžující. Bude to pro vás další posun.

Spolupráci rozhodně podporujeme.“

Věra: Děkuji, Přírodo.
 

© Věra Talandová, únor 2016
www.novaduchovnicesta.cz


Anketa

Byl pro Vás tento text přínosem? Ohodnoťte prosím známkou od 1 (nejlepší) do 5 (nejhorší).

  • 157
  • 24
  • 21
  • 19
  • 20

Celkový počet hlasů: 241