Pravčická brána
Úvodní stránka | K aktuálním otázkám nového vývoje | K aktuál. otázkám nového vývoje A30-60 | A45. Obnovení duchovního srdce za pomoci Přírody a Rytířské sféry

A45. Obnovení duchovního srdce za pomoci Přírody a Rytířské sféry

Jan Páník Vloženo 28.4.2017
Jan Páník

K publikování připravila a na web vložila Marie Mejdrová.


Kromě poslední vznikaly tyto duchovní komunikace na začátku tohoto roku. Tedy ještě před tím, než byly zveřejněny články o návštěvě Růžového paloučku a o výpravě do Wisly v polských Beskydech: Z43. Putování přes Růžový palouček do Wisly v polských Beskydech - 1.část, Z44. Putování přes Růžový palouček do Wisly v polských Beskydech - 2.částZ45. Putování přes Růžový palouček do Wisly v polských Beskydech – 3.část

Až po jejich přečtení ve mě dozrálo, že bych se mohl o svoje zápisky podělit. Chtěl jsem je odeslat již dříve, ale měl jsem pocit, že ještě není ten správný čas. A asi je to tak dobře, že se to řeší až teď. Četl jsem o tom, jak lidé postupně svá srdce otevírají a snaží se na sobě v tomto směru pracovat. To byla ta největší motivace k tomu texty poslat. Dochází mi, že na své otevřenosti musím také více pracovat, že tady mám velké rezervy. A toto by mohl být jeden z těch důležitých kroků vpřed. Hodně věcí si řeším sám v sobě a nepouštím to ven. Vím, že to není úplně správné a je potřeba být více otevřený. Teď to snad bude už lepší, když „mám konečně srdce“.Duchovní komunikace z 3.1.2017

 

JP:  Spojené Síly Světla, prosím o aktuální informace, co je nyní důležité. Děkuji.

Řídící Centrum Energií pro tento svět: „Ano, děkuji za slovo, můžeme komunikovat. Přešli jste do dalšího roku a jsou před vámi nové výzvy, možnosti i příležitosti. Témat ke komunikaci je poměrně hodně. Jsi bytostí, která v sobě ukrývá velký potenciál a Spojené Síly Světla ti chtějí maximálně pomoci v tom, aby ses mohl rozvinout. V dřívějších dobách jsi byl spíše tím, který byl ve hmotě určitým vykonavatelem karmy. Do budoucna už tomu určitě tak nebude, protože karmické záležitosti přecházejí postupně do rukou inteligentních energií a tím také samotné Přírody. Pro tebe a Rytíře (už je nebudeme nazývat „karmickými“), jsou připraveny nové úkoly a cesty. Určitě to nebude tak, že byste měli skončit nebo být někam odsunuti. Právě naopak. Máte v sobě za ta dlouhá léta spoustu zkušeností a zážitků, které mohou být velmi prospěšné pro mnoho dalších bytostí. Máte také spoustu „bojových“ zkušeností, zažili jste bitvy, boje i války. Tyto prožitky vám nikdo již nemůže vzít. To vše lze v budoucnu využít pro rozvoj a podporu čisté cesty vývoje. Protože je důležité na svoji historii nezapomínat, ale dokázat se z ní poučit.

Buď otevřený novým možnostem, protože v tomto roce se bude odehrávat spousta dalších událostí. Je třeba na ně být připravený. Pokračuj v komunikacích s dalšími bytostmi, také s Rytíři, kteří v duchovní rovině světa mají nová poselství. Oni už tu vaši další cestu určitým způsobem vnímají a určitě ti rádi předají další informace. Je důležité lidem pomáhat, ukazovat jim cestu a jít tím správným příkladem. Budou se otevírat nové možnosti, ale základem vždy musí zůstat poctivá a svědomitá práce na sobě, na to nelze zapomínat. Děkuji ti za dnešní napojení. Cítím, že máš v sobě touhu posunout se opět vpřed. Jdi, vykroč, neboj se, pomoc je vždy na dosah ruky. Děkuji.“

JP: Děkuji za informace.Duchovní komunikace ze 4.1.2017
 

JP:  Přírodo, prosím o informace. Dočetl jsem článek Petry Novákové A44. Průnik energie z duchovního Srdce Přírody do hmoty o duchovním srdci Přírody a silně to se mnou rezonuje. Můžeš mi k tomuto tématu prosím něco předat? Děkuji.

Příroda: „Ano, velmi ráda. Jsem opravdu potěšena tím, že se do tohoto tématu pouštíš, protože jsi v mém srdci také už byl a znáš ty pocity, ty energie, které tam jsou. Tyto prožitky jsou naprosto mimořádné a stále v sobě nosíš tento otisk.

Ano, je tomu tak, toto téma je opět velmi aktuální a důležité. Ne náhodou prožíváš ve svém životě nyní spoustu „srdceryvných“ okamžiků. Opravdu je třeba svá srdce opět začít otevírat. Ve tvém případě je to zase o něco složitější, jelikož tvoje srdce je určitým způsobem oslabené, blokované. Jakoby jej stále něco obklopovalo a nedovolovalo mu, aby mohlo volně bít. Se srdcem jsi měl také několikrát v životě určité potíže, ale je to způsobeno tím, že není stále zcela volné. Probíhající události jej však postupně čistí a odstraňují staré nánosy. Je třeba se dostat k srdci pravého rytíře a to nebývá vždy snadný úkol. Zažil jsi totiž ve svých životech mnoho nepěkných okamžiků, které se ti do něj hluboko vryly a leží na něm jako těžký balvan. Ten je nyní třeba postupně odstraňovat a odkrývat pravou podstatu tvého srdce. Tam se ukrývá ta největší síla člověka. To je nutné nyní postupně čistit a musíš se naučit své srdce vědomě otevírat. Svojí partnerce, své dceři i ostatním lidem. Zatím sis stále jakoby udržoval určitý odstup a nikoho jsi nechtěl do blízkosti svého srdce pustit. Cítím však, že tento tvůj orgán začne opět svobodně žít.

Koncentruj se nyní na duchovní vnímání a já se pokusím ti zprostředkovat to, co se nyní u tebe odehrává.“

 

Poznámka:
V průběhu mého života jsem měl se srdcem určité zdravotní komplikace. Nebylo to časté, ale občas se něco objevilo. Jedenkrát jsem musel odstoupit z fotbalového utkání, protože v poločasové přestávce nastaly srdeční arytmie a tlaky na srdci. Na vyšetřeních se však nic neobjevilo. Stávalo se mi také, že ráno po probuzení jsem na srdci cítil určitou tíseň, která však během několika minut odezněla. Asi nejdramatičtější situace nastala v průběhu mé základní vojenské služby, kolem devatenáctého roku života. Během ranní rozcvičky se mi začala točit hlava a přišel kolaps. Nejprve si všichni mysleli, že jsem v noci pil alkohol a na rozcvičku přišel opilý. Pak jsem se probral a odešel na ošetřovnu. Následovala spousta různých vyšetření, ale lékaři nemohli nic najít. Až později se přišlo na to, že jsem prodělal revmatickou horečku, která častokrát končí s trvalými následky. Jedná se o infekční onemocnění, které napadá srdce, klouby, kůži a mozek. Zachránilo mě to, že jsem od mládí hodně sportoval a měl tedy srdeční sval zvětšený, posílený, což je u sportovců běžné. Díky tomu nemám žádné trvalé následky.


Duchovní vnímání:

Přichází bytost Přírody a pokládá mi dlaně na srdce, vepředu na hrudníku a vzadu na zádech. Pak jakoby stlačí ruce k sobě a vnímám něco jako prasknutí, jako když se rozlouskne ořech. „Skořápky“ odpadají a obnažuje se mé srdce. Příroda mi jej nějakým způsobem oživuje, je to něco jako masáž srdce. Příroda na něj pokládá dlaň a posílá do něj kousek své energie. Pak přijde k objetí s bytostí Přírody, naše srdce se na chvíli téměř dotýkají. Pak Příroda odchází.


JP:  Můžeš mi prosím Přírodo dát k tomuto vnímání informace. Děkuji.

Příroda: „Ano samozřejmě. Popis je skutečně velmi přesný a podrobný. Takto se to na duchovní rovině opravdu odehrálo. Tvoje srdce bylo v nějakém tvrdém duchovním obalu. Byla to jistá forma ochrany před něčím. Srdce tam bylo, ale jakoby v nějaké hibernaci, živé a přesto mrtvé. To se však nyní změnilo. Mluvím nyní docela vážným tónem, sám to cítíš. V tuto chvíli se tvoje srdce navrací ke svému životu, dlouhou dobu nebylo používáno, občas vyslalo nějaký signál, když bylo třeba, ale na víc se nezmohlo. Nemělo dostatečný přísun energie, a tak jí muselo šetřit. Proto se mohlo projevovat pouze velmi omezeně a ještě skrze tu silnou skořápku.

Disponuješ dobrou schopností intuice, ale ta do této doby fungovala mimo tvé duchovní srdce. Teď se s tvým srdcem může opět naplno propojit, jak by to vždy mělo být.

Jako rytíř jsi postupně ztrácel lítost. Snažil ses ji potlačovat a následkem toho tvé srdce jakoby doslova zkamenělo, jako je to v těch pohádkách. Když to přeženu, tak na povrchu to byl vlastně kus kamene. Mé energie ti pomáhají tvé srdce opět probudit k životu. Važ si tohoto okamžiku, je mimořádný. Další informace přijdou od jiných bytostí a sfér. Děkuji za tvůj dnešní přenos.“

JP:  Děkuji za všechno, moc si toho vážím.JP:  Napojuji se na Rytíře. Jak vy vnímáte tuto „srdeční“ situaci? Děkuji.

Rytíři: „Ano, zdravíme tě a děkujeme, že s námi tuto situaci konzultuješ. Dá se říci, že jsme s úžasem pozorovali to, co se odehrávalo. Ty jsi to vnímal svými pocity, ale my jsme byli přímými účastníky událostí. Týkaly se totiž také nás. I my, naše srdce byla v podobném stavu jako to tvoje. Také nebyla úplně v pořádku, ale zatím nebyla příležitost to řešit. Až konečně nyní nastala ta správná chvíle. Za pomoci Přírody a jejich čistých energií jsme konečně mohli zažít ten pocit, kdy se doslova kámen mění v živou tkáň. Ta podobnost s různými pohádkami a pověstmi je až neuvěřitelně přesná. Všechna naše srdce byla doslova kusem kamene. Cítíme, jak do nás začíná proudit zcela nový život, je to pocit, který jsme zatím neznali. Zažíváme jej poprvé. Ty jsi mnohem starší bytost než my ostatní. Je možné, že jsi v minulosti měl své srdce v pořádku a tvoje bytost si na to bude určitě pamatovat. Většina z nás však tento pocit „volného srdce“ vůbec nezná, protože jsme jej nikdy neprožili. Naše rytířská srdce však začínají opět bít a naplno pracovat. Chceme ti vyjádřit velké poděkování, že jsi to pro nás dokázal udělat. Po těch dlouhých letech, kdy jsme byli uvězněni ve skále, známe ten pocit omezení svobody. Něco podobného zažívala také všechna naše srdce. Tento orgán je pro všechny bytosti nejdůležitější, dává totiž život. Srdce a jeho energie nelze ničím nahradit, je možné je však nějakým způsobem omezit. A to se přesně stalo nám.

Tyto události sahají do velmi dávné historie. Až do časů, kdy se skupina formovala. Je to opravdu velmi dávno, a tak si pamatujeme pouze nějaké útržkovité informace. Víme, že jsi nás vybíral, naše bytosti musely splňovat velmi náročné požadavky a tehdy jsi všechno posuzoval právě svým srdcem, které bylo ještě v pořádku, čisté, otevřené, pravé rytířské. Dokázal jsi proto vycítit, která bytost do tvé skupiny patří a která ne. Nikomu jsi nemusel svoje rozhodnutí zdůvodňovat, všichni věděli, jak to je a museli to respektovat. Vytvořená skupina proto byla na svém počátku mimořádně čistá, i když někteří z nás už v té době měli fungování svých srdcí omezené. Ty jsi však dokázal prohlédnout i tu silnou skořápku a věděl jsi, která bytost má „srdce na pravém místě“. To byl jakýsi prapůvod formování skupiny. Tvoje srdce se však postupem času více uzavíralo a skupina byla rozšiřována i o další příchozí bytosti, které už nebyly zcela v pořádku. Takto se mezi nás mohly nepozorovaně dostat i zakamuflované temné bytosti. Postupně jsme jako skupina procházeli celou řadou náročných očist. Očista v duchovních sférách nad hmotou ovšem probíhá jinak, než jak jste zvyklí ve hmotě. Jakmile bytost mimo hmotu odmítá v určitém bodě vydat nevhodnou zatemněnou výbavu, situace se okamžitě vyhrocuje a bytost jako Černý Petr energeticky odpadá ze skupiny. Takto jsme ztratili celou řadu členů, aby nakonec skupina zůstala ve svém prapůvodním složení, jak tomu bylo v dávné minulosti.

To je ve zkratce popis dávných událostí, které si pamatujeme, a které se nyní promítají také to těchto situací. Toto je určitý článek našeho řetězu, který nám chyběl, ten kousek mozaiky, kterému jsme zatím ani nerozuměli. Všechno se to postupně vynořovalo z karmických vrstev při duchovních očistách. Nyní máme konečně možnost vše pochopit a doplnit si další kousek naší neznámé historie. Tyto informace jsou pro nás důležité, protože je potřebujeme znát, abychom se mohli dál posouvat. Všechno se navíc odehrává na začátku nového roku, je to pro nás opět další milník, další výrazný posun a pročištění. Jsme za to velmi vděční a moc děkujeme tobě i všem sférám a čistým bytostem, které nám pomohly. Opět jsme naplněni velkým dojetím a nesmírnou vděčností za všechno, čeho můžeme být součástí. Zažíváme pocity, které se pouze těžko popisují. Řeči o rytířích, jejich srdcích a všech pozitivních vlastnostech už pro nás nejsou pouze frázemi, ale začínáme zažívat, co to vlastně znamená. Naše srdce jsou opět živá, může do nich proudit energie a začínají znovu žít. Díky Přírodě a jejím energiím je to všechno možné, moc za to děkujeme, je to pro nás nepopsatelné.“ 

JP: Prosím, chce k tomuto tématu ještě někdo něco doplnit? Děkuji.

Rytířská sféra: „Ano, jsem to já, Rytířská sféra. Ráda bych doplnila několik informací. Rytíři v předešlé komunikaci hovořili o tom, jak se v dávných časech formovala rytířská skupina. Byla jsem u tohoto procesu také a chtěla bych to ještě doplnit o několik detailů. Je to už skutečně velmi dávno, kdy se tato skupina utvářela. Sahá to do dávné minulosti ještě před tímto Vesmírem. Až tak je to dávno. Proto není úplně snadné všechny informace vyčíst, něco však je u mě uloženo.

Začnu tím podstatným. Rytířům a jejich veliteli se opět probudilo Vnitřní duchovní Já a také znovu nalézají svá srdce. Spojené Síly Světla konečně našly způsob, jak je opět otevřít. Energie Přírody jsou velmi silné a dokázaly napravit tato dávná omezení.

Já jsem v minulosti sloužila jako vaše opora, zdroj moudrosti a informací. Mohli jste ode mne čerpat vše, co pro vás bylo důležité pro vaši práci. Zpočátku byla naše spolupráce výtečná a všechno dobře fungovalo. Jak se však tvé srdce zatemňovalo, ztrácel jsi na mě postupně napojení a už jsi nemohl čerpat informace. Začal ses více spoléhat na svůj rozum a srdce jsi odsunul do pozadí. Tvoje rozhodovací procesy začal plně řídit pouze mozek a nic jiného jsi už nepoužíval. V těchto okamžicích byl prvopočátek vzniku skupiny temných karmických rytířů, kteří byli hrozbou pro mnoho bytostí.“

 

Duchovní vnímání:

Vcházím do Rytířské sféry, tady jsem doma, cítím velmi příznivé energie. Přicházím doprostřed a obklopují mě nějaké světle modrá vlákna, která se napojují na mé srdce. Pozoruji to z dálky. Pak moje bytost jakoby omdlévá, upadá na zem. Vnitřně mě začíná obklopovat Temnota.

 

Rytířská sféra: Tento okamžik, ukazuje to, jakým způsobem došlo v minulosti k tomu, že jsi doslova přišel o energie svého srdce. Cítila jsem, že hrozí velké nebezpečí zneužití těchto energií, a tak jsem se postarala o jejich částečné odebrání. To červené srdce uprostřed sféry je vlastně tvoje. Příroda ti jej před časem opět navrátila, ale do té doby bylo pečlivě uschováno v mých energiích. Teprve nyní jsi jej dostal zpět. V tom duchovním prožitku nastala situace velmi podobná té, která se odehrála i ve hmotě asi před dvaceti lety. Bylo to způsobeno několika faktory, ale také ve hmotě došlo k tomu, že jsi na chvíli ztratil vědomí a upadl na zem. Stejně jako ve tvém vnímání. V minulosti se to odehrálo podobně. V tomto okamžiku přešlo tvé srdce do jakéhosi úsporného režimu, který trval velmi dlouho. Dlouhodobě bylo živeno pouze temnými energiemi, které se do něj postupně dostaly. Temní našli způsob, jak se do tvého srdce dostat, vloupat se do něj a pak tě skrze něj ovládat. Proto ve tvém současné životě máš zatím s tímto orgánem stále větší či menší komplikace. Ve tvém dřívějším vnímání dokázala Příroda doslova rozbít ten temný obal, který jsi na srdci měl a srdce opět oživila. Nyní ti bude navráceno tvoje původní duchovní srdce, které jsem prozatím měla u sebe.
Pokus se to opět vnímat.“

 

Duchovní vnímání:

Stojí přede mnou Příroda, v pozadí je Rytířská sféra. Odehrává se to v reálném čase. Příroda ke mně přichází a v dlaních má bijící červené srdce. Je to velmi emotivní okamžik, derou se mi slzy do očí. Vrací srdce na své místo, do mého duchovního těla. Moje bytost najednou jakoby roste, začíná zářit zlatě na všechny strany. Po chvíli poklekám před Přírodou a Rytířskou sférou. Děkuji sféře, že dokázala mé duchovní srdce uchránit a Přírodě za jeho oživení. Vyjadřuji velkou vděčnost. Pak Příroda odstupuje a vnímám něco ve smyslu. „Používej jej moudře.“ Ostatní informace přijdou v duchovní komunikaci.

 

Příroda: Právě jsem do tvého duchovního těla navrátila jeho nejdůležitější orgán. Rytířská sféra jej měla u sebe ukrytý před nepříznivými vlivy Temnoty. Dnes jej opět vydala, protože na to nastala ta správná doba. Já jsem pak do něj vložila své nejčistější energie a navrátila jej zpět na jeho původní místo. Také pro nás je tento okamžik velmi vzácný a všichni jsme moc rádi, že se to podařilo. Podobným procesem již prošli také všichni Rytíři.

S nadsázkou se dá říci, že jsi prozatím „neměl srdce“. Hmotný orgán byl na svém místě, ale byl stále v nějakém temném obalu, na který jsme zatím neměli dosah. Byly to nějaké dávné temné ochrany, které pocházely od temných bytostí. V první fázi jsme dokázala tyto temné skořápky doslova rozlousknout a vše odblokovat. Bylo to opravdu něco velmi silného a tuhého, dalo mi to velkou práci. Mé silné energie si s tím však dokázaly poradit. Šlo to udělat až teprve nyní, dříve jsem k tomu neměla potřebné energie, nástroje.

V dalším vnímání jsi zpovzdálí pozoroval ten okamžik, kdy tvé duchovní srdce opustilo tvé tělo. To už ti popsala Rytířská sféra. V posledním vnímání, které probíhalo v reálném čase, jsme ti společně s Rytířskou sférou tvoje duchovní srdce opět navrátily. Na úrovni energií jsme všichni tři nyní spojení velmi silnými pouty. Pro tebe se teď otevírají zcela nové možnosti a obzory. Stejně tak to platí i o celé skupině Rytířů. Dnes se opět probouzejí k novému životu, již po několikáté. Také jejich srdce byla tímto způsobem nepříznivě ovlivněna, nyní jsou opět v pořádku. Naplno se tak mohou probudit vaše dávné bytosti, jaké byly na počátku časů.

Vnímal jsi moje slova: „POUŽÍVEJ JEJ MOUDŘE“.

Ta slova znamenají to, abys používal svoje srdce v harmonii se svým rozumem. Jejich vzájemná spolupráce je velmi důležitá. Nyní se mohou opět tyto dvě věci navzájem doplňovat a podporovat. Zatím jsi hodně situací řešil pouze svojí intuicí, ale teprve teď se tvá intuice stává „hlasem srdce“. Nauč se své srdce znovu používat, důvěřuj mu a ono ti bude dobře radit.“

JP:  Moc děkuji za všechno…Duchovní komunikace z 18.1.2017

 

JP:  Napojuji se na Přírodu a prosím o informace, které by bylo dobré ještě doplnit. Děkuji.

Příroda: Spoustu situací je třeba posuzovat právě na úrovni (rovině) srdce. Některé věci se mohou jevit jako výhodné či zajímavé, ale teprve otevřené srdce je dokáže dešifrovat. To tvoje bylo po dlouhou dobu v temném obalu, tudíž nedokázalo rozluštit světelné impulsy. Naopak mohlo být inspirováno různými temnými záležitostmi. Rovina srdeční je pro každou bytost naprosto klíčová a pokud není v pořádku, bytost nemůže fungovat v harmonii.

Ty jsi na sobě dlouhou dobu tvrdě pracoval a nakonec to přineslo výsledky. Tato záležitost však vyžadovala něco více. Jde o opravdu zásadní otázku tvého života. Intuice ti sice doposud fungovala, dostával jsi informace shora. Ale tím, že to šlo mimo srdce, nebyl jsi schopen dostatečně jasně rozlišit, zda se jedná o čisté světelné impulsy, které je vhodné následovat. Nebo spíše o zatemněné, nevhodné impulsy, které se tě snaží odvést nevhodným směrem. Něco tvé bytosti stále chybělo k tomu, abys dokázal jasně rozpoznávat světelné impulsy od těch ostatních. Nyní to konečně vyšlo na povrch. Tvoje srdce bylo ve velmi silném obalu, tvářilo se však, že je všechno v pořádku. Různé náznaky a impulsy nás dovedly až sem.

Také je třeba tomu dát trochu času. Protože se začíná obnovovat něco, co bylo dlouhou dobu nečinné. To není úplně snadné, zvláště u tak důležité věci. Rovina srdce je totiž pro každou bytost klíčová, a to jak na hmotné, tak i na duchovní úrovni. Tvoje srdce ovšem bylo po dlouhou dobu z duchovního pohledu doslova mrtvé a až nyní mohlo dojít ke všem těm událostem. Dříve na to prostě nebyl potřebný dosah. Dokázali jsme však tvé srdce dát zpět na své místo a opět mu vdechnout život. Má na tom zásluhu spousta bytostí a sfér, kterým patří velké poděkování. Tvoje bytost stále nebyla úplně kompletní, stále jí něco chybělo, ale nevědělo se, co to je. Teď už to víme. V tento okamžik se tvoje duchovní srdce opět „zabydluje“ na svém pravém místě. Je tam, kam patří.

Nejprve bylo důležité rozlousknout tu temnou skořápku a pak teprve mohlo být duchovní srdce vráceno na své místo. Nyní se vše opět propojuje a dává dohromady. Duchovní část srdce začíná pozvolna prostupovat hmotnou tkáň. Já sama na tento proces dohlížím. Brzy budeš moci vše opět naplno využívat. To odloučení bylo však velmi, velmi dlouhé, proto buď trpělivý a dej všemu potřebný čas. Sám to budeš cítit, až bude všechno opět v úplném pořádku. Začni opět své srdce používat, potřebuje se zase sžít s tímto světem a s novými pořádky, které zde panují. Měla by se také zvyšovat etika tvých postojů. To vše se ti bude postupně otevírat. Věřím, že vše bude zase v pořádku a tvoje bytost opět kompletní.“

JP:  Moc děkuji za všechno, co jsi pro mě a nás udělala. Děkuji všem dalším sférám a bytostem za pomoc. Jsem z toho dojatý a velmi vděčný, je to neuvěřitelné.

 

Sféra čistých světelných zásad: „Ráda bych doplnila pár slov k tomuto tématu. Dříve jsem byla jednou ze sfér, se kterými jsi velmi intenzivně spolupracoval. Měli jsme na sebe neustálé napojení a také díky tomu jsi dokázal dělat ta správná rozhodnutí. Mohla jsem tě pozitivně ovlivňovat a inspirovat. Byla to krásná a účinná spolupráce. Pamatuji si na to z těch dávných časů. V té době však všechno fungovalo trochu jinak. Bytosti měly spoustu možností, jak zasahovat do vývoje a napojení na čisté duchovní sféry bylo velmi důležité. Právě od těchto sfér přicházely ty správné impulsy. Naše energie jsou však jemné, a tak ve chvíli, kdy bytost ztratila dostatečnou čistotu, přišla také o napojení na čisté duchovní sféry. Tato událost pak zasáhla také tvoji bytost. Všechno šlo dál velmi rychle a tvoje prvotní čistota se začala vytrácet.

Nyní se však připravuješ na začátek zcela nové životní etapy. Dříve bylo tvé duchovní srdce tvým nejdůležitějším orgánem, doslova zásadní součástkou. Tím, že jsi jej teď dlouho u sebe neměl, nemohla ani tvoje bytost žít plnohodnotně. Je vlastně dost zvláštní, jak jsi mohl bez tak důležité části fungovat. Všechny ty události, které se za poslední období odehrály, však nastartovaly proces, který znamenal návrat tvého duchovního srdce do tvé bytosti. Tento orgán ti může opět posílat vhodné impulsy. Nauč se na ně reagovat a rozpoznávat je. Tato záležitost je pro tvou bytost něco zcela nového a něco, co už dlouho nemohla prožívat. Přináší s sebou spoustu dalších věcí a návazností. Bude se postupně měnit fungování celého tvého těla. Dostane se na zcela jinou úroveň. Je to doslova vdechnutí nového života.

JP:  Děkuji za informace.Duchovní komunikace z 25.4.2017

 

JP: Napojuji se na Přírodu. Přírodo, prosím o informace, které by bylo třeba doplnit k tomuto tématu. Děkuji.

Příroda: „Ano, určitě bude dobré ještě několik věcí doplnit. Ty komunikace o duchovním srdci mohou být mnoha lidem užitečné, a proto je dobře, že s Marií pracujete na článku. Chtělo by to k tomu přidat ještě pár informací, které by toto téma mohly zkompletovat.

Tvoje bytost začíná zažívat spoustu nových pocitů. Uvědomuješ si například, že se velmi prohlubuje tvůj vztah k Přírodě, rostlinám, zvířatům a podobně. Je to všechno nové a otevři se těmto nově se rodícím citům. Tvoje duchovní srdce je opět na svém místě a začíná se sžívat se současnými hmotnými podmínkami. Dříve bylo všechno jinak. A hlavně, tento duchovní orgán po dlouhou dobu nebyl tam, kde je jeho správné místo. Prostě byl uložen mimo a čekalo se, až nastane ta správná chvíle pro jeho znovuoživení. Bude tedy nějakou dobu trvat, než si opět zvykne a začne zase naplno pracovat. Dej tomu čas, nic nechtěj uspěchat a trpělivě se starej o co nejlepší přísun čistých energií. Duchovních i hmotných. Mělo by se také zjemňovat tvé vnímání a cítění.

Srdeční rovina je pro každou bytost tou nejdůležitější. Nejde jen o fyzický orgán jako takový, ten je samozřejmě pro život nepostradatelný. Duchovní rovina je však stejně důležitá a i zde musí být vše v pořádku. V současné době má spousta lidí právě zde velké problémy, jelikož jejich srdce nejsou volná. Podléhají různým vlivům, duchovním i hmotným. Potom život nemůže být plnohodnotný. Rovina srdce zkrátka musí být v pořádku. Na toto téma už bylo zveřejněno několik výtečných článků, které pomohly nejen tobě, ale i mnoha dalším. Tyto komunikace mohou být pro ostatní další inspirací.

U tebe dochází nyní k tomu, že tvá bytost přechází do nového stavu fungování. Bylo důležité dořešit právě tyto záležitosti, aby se všechno mohlo dál posunout. Stáváš se vnitřně mnohem silnější bytostí než dříve. Srdce je zkrátka orgán, na kterém závisí v těle spousta věcí. Na duchovní rovině pak srdce dává tělu potřebnou stabilitu, odvahu a odhodlání. Prostě něco navíc. Nejde to říct zcela konkrétně, ale právě srdce je v mnoha činnostech rozhodující. A pokud není do nějaké činnosti zapojeno, tak tomu stále něco schází. Nauč se jej proto opět používat a dej volný průchod novým pocitům. Snaž se do všech činností nyní své srdce více zapojovat a uvidíš, že to bude postupně přinášet výsledky. Práce, vztahy, partnerství a spousta dalšího by se mělo posouvat do nové úrovně. Více otevřené, srdeční, procítěné. Uvidíš, že tvoje bytost bude prožívat mnohem více radost, štěstí a hezké okamžiky, pokud se do toho plně zapojí také srdeční rovina. Zároveň se zlepší i tvoje citlivost, takže budeš schopen lépe identifikovat nepříznivé energie a dokážeš se jim vyhnout. To je další důležitý posun a odkaz, který by měl dalším lidem pomoci.

To by pro tuto chvíli stačilo. Doporučuji tento text ještě doplnit ke stávávajícímu, aby vše bylo kompletní. Děkuji za tvé napojení a přenos důležitých informací.“

JP:  Děkuji.

 

Poznámka:
Rád bych upřímně a s velkou vděčností poděkoval Přírodě a čistým duchovním sférám za podporu a pomoc. Také děkuji za nádherné duchovní vnímání a komunikace, které mi přicházely. Bylo to všechno velmi emotivní a častokrát se mi draly slzy do očí. Skutečně začínám více prožívat různé situace, něco se skutečně změnilo a můj život se stává mnohem plnějším. Stále ještě jsem častokrát spíše uzavřený, ale začíná se to měnit. Velmi mi pomáhá také můj partnerský vztah s Veronikou, protože ona je moc trpělivá a mám v ní velkou oporu. Tímto bych jí také rád poděkoval za její pomoc, lásku a pochopení, které má. Doufám, že ve svém dalším životě budu schopen větší otevřenosti k dalším bytostem, Přírodě i své životní partnerce, snoubence a budoucí manželce.

© Jan Páník, duben 2017
www.novaduchovnicesta.cz


Anketa

Byl pro Vás tento text přínosem? Ohodnoťte prosím známkou od 1 (nejlepší) do 5 (nejhorší).

  • 176
  • 29
  • 23
  • 25
  • 24

Celkový počet hlasů: 277