Pravčická brána
Úvodní stránka | Foto významných energetických míst

Galerie fotografií

Významná energetická místa a jevy Přírody


    Proč na naše webové stránky zařazujeme tuto fotogalerii? Je známo, že fotografie energeticky působícího místa dokážou v sobě otisknout odhadem až 80 % energetického působení, kterému je člověk při návštěvě takového místa vystaven. Nechceme tím samozřejmě naznačit, že od této doby už budou všichni sedět doma a cestovat po Přírodě jenom pomocí fotografií a Internetu. To rozhodně ne. Doporučujeme brát uveřejněné fotografie jako impulsy, kam všude se mohu podívat, co všechno mohu zažít. Nebo i jako pomoc v případě nouze, kdy nemám jinou možnost, než se alespoň vystavit energiím plynoucím z fotografií těchto míst.

    Samotná návštěva daného místa je však vždy neopakovatelným zážitkem a nedá se nahradit pouhým prohlížením fotografií. Snímky v naší fotogalerii však přesto mohou výrazně energeticky pomoci. Systémy Nové duchovní cesty dnes už umožňují, aby fotografie daného místa zde uvedené, ať byly pořízeny kdykoliv, byly za pomoci Přírody spojeny s aktuální energií místa v dnešní době - v tomto okamžiku, kdy se na ni díváme. A předávaly tak prohlížejícímu aktuální energii zobrazeného místa v daném okamžiku. Den za dnem je tak možné z těchto energeticky významných míst dostávat nové energetické impulsy umožňující každému lépe nasměrovat svoji duchovní cestu. Příroda reaguje na vaši bytost a předává vám takové energetické impulsy, které jsou právě pro vaši bytost v danou chvíli aktuální.

    Fotografie daného místa, jevu, kamenných bytostí, budou vždy v rámci možností doplněny aktuální duchovní komunikací s Přírodou a přírodními bytostmi. V některých případech jsme provedli i nezávislou duchovní komunikaci, kdy se na tutéž otázku ptali různí lidé. Jaký to má význam? I Příroda, stejně tak jako člověk, má své duchovní úrovně. Různí lidé proto mohou rezonovat s odlišnými duchovními hladinami Přírody. Jejich komunikace proto nebývají úplně stejné, ale liší se v detailech a způsobu pohledu na situaci. A vzájemně se tak doplňují a poskytují komplexnější pohled na danou problematiku.


 

Zatím jsme připravili následující oblasti a jevy: 

           České Švýcarsko

           Šumava

           Světelné energetické koule

           Kamenné bytosti - menhiry

           Krkonoše

           Hora Říp - památný vrchol našich dějin

           Hazmburk - zřícenina hradu

           Milešovka a České středohoří

           Vltava

           Labe

           Máchovo jezero a hrad Bezděz 

           Sázava